Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια, υπαρχει κανενας τροπος ωστε να παιζει το ραδιοφωνο χωρίς το hands free ?

Χρειάζεσαι τουλάχιστον ένα βίσμα κουμπομένο από κάτω γιατί λειτουργεί ως κεραία και μια πατέντα κάποιων φίλων που αναφέρεται λίγες σελίδες πιο πίσω :)

Link to comment
Share on other sites

Ομολογώ πώς αυτό δεν το είχα προσέξει! :( Μάλλον πρέπει να χρησιμοποιούμε handsfree και μόνο handsfree για την επικοινωνία μας...Φτου!Απογοήτευση...

 

xmmm 0,93-0,95w/kg...mallon arketo 8a elega telika....eilikrina oute ego to eixa prosexei...pantos sovara tora dne einia san to 8850 pu meta apo 1-2lepta omilias eixes ponokefalo....anyway....mallon kairos na arxisume na douleuoume k ligo to handsfree:confused:

:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

kalispera kai apo emena....ti einai to sar?? kai kati allo paidia....exei enas filos to 6600 tou stelnw ena mp3 paw sta minimata pataw anaparagwgh kai leei agnwsti morfi arxeio .mp3....tou stelnw meta mia efarmogh tou bounce Mp3 meta paw apo to bounce na to vrw kai den to vriskei...to metaferw mesw tou FExplorer apo ta minimata stous hxous digital ekei pou exei tous allous....kai pali den to vriskei ekei to pragramma enw einai ekei to mp3...ti tha tou kanw???
Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

oso anafora to SAR pu rotisan merikoi..kano quote apto site ths Nokia:

 

quote

 

What is a SAR rating?

Every mobile phone model is tested for radio wave emissions. A measurement is made using an internationally agreed method that meets government and regulatory standards. This gives the SAR rating, which must be below an agreed level. Only mobile phones that pass this test are allowed to go on sale.

 

Here you can check the SAR rating and certification information for your Nokia mobile phone. This service is provided in several languages

 

unquote

 

 

elpizo na boh8isa!!!;-)

:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορω να βάλω σαν screensaver μια .gif εικόνα???

enoeis stin anamoni otan einai to kin i otan to anoigeis na sou deixnei mia eikona?

Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

mallon sthn anamonh ennoei.kai gw exw thn idia aporia.oses fores prospathsa na to kanw me to gnwsto tropo opws mia eikona mh kinoumenh ebgaze to gif alla akinhto kai me polu mikro megethos panw sthn palia eikona tou thematos!!
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

δε γινεται παιδια κατι τετοιο. και παλι καλυτερα για μενα, γιατι θα ρουφαγε τη μπαταρια.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

 

Ξαφνικά μου το Ν70 μου έσβησε 2 φορες την τελευταία εβδομάδα χωρίς προφανή λόγο ( η μπαταρία ήταν Γεμάτη) και όταν πήγα να το ανοίξω την πρώτη φορά μου έβγαλε μία οθόνη γκρί με κόκκκινες και μπλέ μπερδεμένες γραμμούλες και μία ασπρη μπάρα στο κάτω μέρος της οθόνης, και την δεύτερη φορά δεν άνοιγε καθόλου.

 

Τελικά η λύση και τις δύο φορές ήταν να βγάλω και να ξαναβάλω την μπαταρία.

Μόνο έτσι λειτούργησε κανονικά.

Δεν 'εχω περάσει την τελευταία αναβάθμιση.

Έχει συμβεί σε κάποιον άλλο αυτό ....

ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ... ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ...

Nokia 2110, 2600c, 3120c, 3230, 3410, 3510i, 6070, 6110, 6150, 6210, 6220c, 6230, 6310i , 6510, 6600, 7110, 7650, 8110, 8110i, Ν70, E 66, C5, C5-03, 500, 700, Ν 86, C3-00, Lumia 920, Ν8, Lumia 925, Lumia 1020 , ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :mad:

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή στο 7260 πώς γίνεται να μπορεις να ορισεις σαν Screensaver ενα gif?Ενω στο Ν70 παώ και έχω επιλογή μόνο το Vοdafone /Ωρα,ημερ./ κείμενο???
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

 

Ξαφνικά μου το Ν70 μου έσβησε 2 φορες την τελευταία εβδομάδα χωρίς προφανή λόγο ( η μπαταρία ήταν Γεμάτη) και όταν πήγα να το ανοίξω την πρώτη φορά μου έβγαλε μία οθόνη γκρί με κόκκκινες και μπλέ μπερδεμένες γραμμούλες και μία ασπρη μπάρα στο κάτω μέρος της οθόνης, και την δεύτερη φορά δεν άνοιγε καθόλου.

 

Τελικά η λύση και τις δύο φορές ήταν να βγάλω και να ξαναβάλω την μπαταρία.

Μόνο έτσι λειτούργησε κανονικά.

Δεν 'εχω περάσει την τελευταία αναβάθμιση.

Έχει συμβεί σε κάποιον άλλο αυτό ....

 

OXI den mou exei simvei. to exo 2 vdomades kai exo tin palia tin ekdosi (2.0536.0.2)

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή στο 7260 πώς γίνεται να μπορεις να ορισεις σαν Screensaver ενα gif?Ενω στο Ν70 παώ και έχω επιλογή μόνο το Vοdafone /Ωρα,ημερ./ κείμενο???

εσυ μιλας για το screensaver τελικα οπως ειπες στην αρχη και οχι για την οθονη αναμονης. το 7260 ειναι series40, γι'αυτο μπορεις. υπαρχουν εφαρμογες να το κανεις αυτο, οπως το Powerlock της symbianware. αλλα σου λεω και παλι, θα τελειωνει η μπαταρια σε λιγοτερο απο 24ωρο. αν βαλεις σταθερη εικονα, κανενα προβλημα. για οτιδηποτε για εφαρμογες ομως ρωτησε στο καταλληλο θεμα ("Εφαρμογες" ή "Εφαρμογες για os8.0"), γιατι αυτο αφορα εφαρμογη και οχι αποκλειστικα το Ν70 ;)

 

@stardrive, τι εφαρμογες εχεις περασει; κλασσικη ερωτηση :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπερα!Το κινητό μου έχει σπάσει τα νέυρα τον τελευταίο καιρό διότι ενώ έχω κάνει τις ρυθμίσεις με τον Setting Wizard δεν μπαίνει στο Ίντερνετ και ούτε στέλνει/δέχεται ΜΜΣ,αυτό το έχω δοκιμάσει με Κοσμοτέ αλλα και Vodafone κάρτα και μάλιστα είχα πάρει στη Vodafone και μίλαγα με έναν 15' μήπως βρούμε τι φταίει αλλά τίποτα.Ξέρεται τι μπορεί να φταίει?Έχω την έκδοση V 2.0539.1.2 19-10-05 Rm-84 και η συσkευή είναι vodafone live.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπερα!Το κινητό μου έχει σπάσει τα νέυρα τον τελευταίο καιρό διότι ενώ έχω κάνει τις ρυθμίσεις με τον Setting Wizard δεν μπαίνει στο Ίντερνετ και ούτε στέλνει/δέχεται ΜΜΣ,αυτό το έχω δοκιμάσει με Κοσμοτέ αλλα και Vodafone κάρτα και μάλιστα είχα πάρει στη Vodafone και μίλαγα με έναν 15' μήπως βρούμε τι φταίει αλλά τίποτα.Ξέρεται τι μπορεί να φταίει?Έχω την έκδοση V 2.0539.1.2 19-10-05 Rm-84 και η συσkευή είναι vodafone live.

 

 

Αν κοιταξεις μερικες σελιδες πιο πισω θα δεις οτι και γω αντιμετωπιζα το ιδιο προβλημα το οποιο το δημιουργουσαν αρχεια απο παιχνιδια ngage που βρισκονται στο φακελο libs,αν εχεις βαλει παιχνιδια ngage τοτε ειναι σιγουρα απο αυτο.

Link to comment
Share on other sites

παιδες εχω το κινητακι 4 μερες!!δεν εχω βαλει την τελευταια αναβαθμιση.θα ηθελα να ρωτησω τι bug βελτιωνει αυτη!!η καμερα εχει αλλαγες?αν δεν κανω λαθος φτιαχνεται το ραδιοφωνο που απαλασεται απο κατι θορυβους.Ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

kalispera,

 

katevasa kati themes alla den ehoun katalixi .sis , xerei kaneis pos anoigoun???

οπως εγκαταστεις και τα παιχνιδια-εφαρμογες(με το καλωδιο ή με μπλου τουθ αναλογα τι χρεισιμοποιεις

Link to comment
Share on other sites

τα .sis ta vazo me PC Suite. auta den ta vlepei. tha prospathiso me allo tropo. pantos euharisto

 

Apadhsh ;)

 

Eimai periergos padws poio allo tropo tha xrhsimopoiouses! :)

Link to comment
Share on other sites

δλδ οταν λεμε handsfree ειναι αυτα που περιεχονται στο κουτι μαζι με το κινητο; ειναι μονο για να ακουμε ή και για να μιλαμε;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...