Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν υπάρχει κανένας τροπός και με κανένα προγραμματάκι για να σβήσει? Πολύ κουλό μου φαίνεται... Μήπως αμα το πάω σε κανένα nokia shop θα γίνει τίποτα? Ρωτάω απλά για να μή πάω τζάμπα!

Δεν υπάρχει κανένας τρόπος. Το μόνο S60 στο οποίο μπορείς να πειράξεις τη ROΜ είναι το SX1. Και εκεί μη φανταστείς ότι κάνες delete και έσβησε, είναι ολόκληρη διαδικασία που αποτελείται απο δυαδική bit προς bit αντικατάσταση του firmware του τηλεφώνου και επαναφλασάρισμα της εσωτερικής του μνήμης...

Link to comment
Share on other sites

telika kateliska sto powermp3 player to opoio einai arketa kalo. To mp3go den moy fainetai toso kalo. Pantos o kaliteros ixos kai o pio dinatos einai aytos toy mp3player i v3.52. Opoios den to exei dokimaei na to dokimasei einai o kaliteros. To power mp3 player einai arketa kalo os sta playlist alla den ftanai se ixo tin poiotita toy mp3player. To mp3go ti na po den mpoy arese katholoy. to ultra mp3 einai moyfa kai ayto
Link to comment
Share on other sites

Σου προτείνω να προτιμήσεις τον PowerMP3 Player.Είναι η καλύτερη εφαρμογή στην κατηγορία της.

 

εμενα με το Powermp3 μου την "δινει" γιατι διαβαζει τα mp3 μονο απο τον φακελο "digital sounds"....πραγμα πολυ εκνευριστικο για μενα....(θελω να εχω τον δικο μου φακελο με mp3.....)

νομιζω οτι ο allonmp3 ειναι ο καλυτερος απο ολους.....

Link to comment
Share on other sites

Σαν ποιότητα ήχου (+ ρυθμίσεις bass κλπ.) ποιος είναι ο καλύτερος???

 

kata thn gnwmh mou:

options-gerne presets- load- full bass & treble

 

fysika na exeis to equalizer on

Η ζωη ειναι ωραια
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα!!

Εχω εδω και λιγες βδομαδες το Ν70 και μπορω να πω οτι ειναι φοβερο κινητο...!!!

 

Απλα με κανει κατι ψιλο "κολληματακια"!!!

και εχω και μερικες αποριες...!!

 

1)καμια φορα οταν με παιρνουν τηλ.χτυπαει σαν ηχο κλησεις το μανισιο της νοκιας,ενω εχω αλλο για ηχο κλησεις και μετα πρεπει να το κανω επανακινηση για να φτιαξει...!!

 

2)το φλας στην καμερα δεν γινεται να οταν το πατας π.χ ενεργο να αναβει συνεχεια και οχι μονο οταν πατας για την ληψη!!!

 

3)το μενου σερνει αρκετα μπορω να πω!

 

4)εχω βαλει 1Gb καρτα και στις φωτο αργει παρα πολυ να τις ανοιξει (τις καινουργιες φωτο),προφανως θα φταει η καρτα ετσι?? (εχω μια απτο πλαισιο 40€ )

 

5)οταν εχω κλειδωμενο το πληκτρολογιο (οχι με κωδικο,απλο κλυδωμα),γινεται οταν θα τραβιεται το πορτακι τις καμερας να μην ανοιγει η καμερα??

 

6)οταν κανω το κινητο επανακινηση οι αναφορες απο τα μηνυματα πηγαινουν αυτοματα στο "οχι", και μετα πρεπει να το ξανα αλλαξω...!!!

 

7)σε μερικες επιλογες οπως π.χ(στις αναφορες και στο κλειδωμα κινητου με κωδικο),για να το ενεργοποιησω πρεπει να πατησω το αντιθετο...! δλδ για να ενεργοποιησω τις αναφορες στα μνμτ πρεπει να πατησω το "οχι" για να μου βγαλει "ναι"!!!!

 

8)και για αυτα τα προγραματακια που παιρνει το κινητο,απο που μπορω να τα κατευασω,για να τα βαλω μεσα στο κιν.?

 

Σκεφτομαι αυριο το πρωι που ευκαιρο να το παω σε κανα νοκια να μου το κανουν αναβαθμιση αλλα δεν θελω να μου βγαλουν το VF,και ποια ειναι η τελευταια εκδοση σε VF!?

 

και αν το παιρνω αμεσως,και αν ισχυει για κατι τετοιο η εγκυηση...!

Ειμαι απο Θεσσαλονικη,αν ξερει κανεις κανα καλο καταστημα νοκια και γρηγορο(γιατι δεν θα κατσω για πολυ σαλονικα,Φανταρος ειμαι)αν μπορει ας μπου πει που ειναι!!!!

 

Υ.Σ : να πω οτι το εχω σε VF και εκδοση :

V 2.0539.1.2

19-10-05

RM-84

Ειχα να σου πω πολλα μα δε μιλσουσα.Ηξερα τη θεση μου καλα και υποχωρουσα. Ενιωσα να χανομαι αλλα χαμογελουσα. Επαιξα το ρολο μου καλα και αδιαφορουσα.Ακουγα για αλλον να μιλας και συμφωνουσα. Παραλιγο να εκλαιγα κι ομως γελουσα. Γιατι δεν μπορουσα να σου πω το ποσο σ'αγαπησα και ποσο σ'αγαπω...!!!

 

 

~~~~!~~~~Livas_D~~~~!~~~~

Link to comment
Share on other sites

Programmata apeira k spasmena tha vreis sto iphone-forum.org

Ton ixo klisis ton allazei to kinito epeidi exeis megali karta, k otan se pernei kapoios tilefwno den prolavenei to mp3!(kalutera valto to mp3 sti mnimi tou kinitou!)

To provlima me tis anafores to exw k egw kata kairous alla to 7) prwti fora to akouw!

To menou "Sernei" giati exeis megalis xwritikotitas karta.

:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Programmata apeira k spasmena tha vreis sto iphone-forum.org

Ton ixo klisis ton allazei to kinito epeidi exeis megali karta, k otan se pernei kapoios tilefwno den prolavenei to mp3!(kalutera valto to mp3 sti mnimi tou kinitou!)

To provlima me tis anafores to exw k egw kata kairous alla to 7) prwti fora to akouw!

To menou "Sernei" giati exeis megalis xwritikotitas karta.

:)

 

το μενου βασικα με εσερνε απο τοτε που πειρα το κινητο που ειχε και την μανισια την καρτα μεσα!!!

και οσο για το "7" δεν ξερω,πολυ κουφο ειναι,αλλα ετσι ειναι!!!!

γιαυτο λεω να παω να το κανω μια αναβαθμιση μπας και στρωσει καθολου!!!!

Ειχα να σου πω πολλα μα δε μιλσουσα.Ηξερα τη θεση μου καλα και υποχωρουσα. Ενιωσα να χανομαι αλλα χαμογελουσα. Επαιξα το ρολο μου καλα και αδιαφορουσα.Ακουγα για αλλον να μιλας και συμφωνουσα. Παραλιγο να εκλαιγα κι ομως γελουσα. Γιατι δεν μπορουσα να σου πω το ποσο σ'αγαπησα και ποσο σ'αγαπω...!!!

 

 

~~~~!~~~~Livas_D~~~~!~~~~

Link to comment
Share on other sites

το μενου βασικα με εσερνε απο τοτε που πειρα το κινητο που ειχε και την μανισια την καρτα μεσα!!!

και οσο για το "7" δεν ξερω,πολυ κουφο ειναι,αλλα ετσι ειναι!!!!

γιαυτο λεω να παω να το κανω μια αναβαθμιση μπας και στρωσει καθολου!!!!

να κανεις αναβαθμιση βεβαια. αλλα να σε ρωτησω, εχεις καποιο λογο που θες vf live;;

Link to comment
Share on other sites

Στο i-phone υπάρχουν αναβαθμίσεις για το firmwire του n70... θα είναι στα αγγλικα έτσι δεν είναι??? για ελληνικά ξέρει κανείς τίποτα???
greek-power.tk RULEZ:)!!!
Link to comment
Share on other sites

Στο i-phone υπάρχουν αναβαθμίσεις για το firmwire του n70... θα είναι στα αγγλικα έτσι δεν είναι??? για ελληνικά ξέρει κανείς τίποτα???

 

Πρέπει να βρεις το πακέτο που περιέχει Ελληνικά .

ΔιΑβΑσΕ το ανάλογο θέμα περί αναβαθμίσεων και θα καταλάβεις :ninja:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς ποιά πρέπει να είναι η ανάλυση για τα wallpapers στο Ν70??

Δηλαδή να ποιάνει όλη την οθόνη.Ευχαριστώ....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

176 x 208!Alla k 2*176 x 2*208, 3*176 x 3*208....

Oso pollaplasiazeis to platos toso k to mikos, etsi to kinito prosarmozei kanonika tin eikona stin othoni anamonis...;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

exw kana mina pou phra to N70 kai to xairomai ka8hmerina! efoson to kinhto paizei mp4,m4a eipa na to ekmetalleutw oso mporo...gia ta mp3 pros m4a vrhka enan encoder kaloutsiko, kanei thn douleia dld.

twra gia ta videakia ta xw vrei mpastounia! oti encode kai na kanw se video to kinhto leei oti den mporei na to paiksei! to screenshot to vgazei omws...giauto 8elw na rwthsw an kserei kanenas kapoion kalo encoder gia mp4(video) kai an mporei na dwsei kai tis ru8miseis gia na paizei sto n70! thanx u (den aksizei na asxolh8eite kan me mp3..ta m4a dinoun miso mege8os kai idia poiothta!)

Link to comment
Share on other sites

Όταν μπαίνω στο VF LIVE!!! και πάω να δω live tv! μου ανοίγει ο real player και μου λέει ότι χρησιμοποιήται ήδη και δεν μπορώ να δω.

 

Πρέπει να βρεις το πακέτο που περιέχει Ελληνικά .

ΔιΑβΑσΕ το ανάλογο θέμα περί αναβαθμίσεων και θα καταλάβεις :ninja:

 

sorry αλλά δεν το βρίσκω:O :O :O

greek-power.tk RULEZ:)!!!
Link to comment
Share on other sites

sorry αλλά δεν το βρίσκω:O :O :O

ποιο δε βρισκεις; το πακετο ή το θεμα για τις αναβαθμισεις; :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Ξερει κανεις αν μετα απο αναβαθμιση το κινητο χρειαζεται φορματ? Βλεπω οτι κολλαει λιγακι και οτι καναδυο προγραμματα που παλαιοτερα ετρεχαν τωρα κολλανε. Ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Ξερει κανεις αν μετα απο αναβαθμιση το κινητο χρειαζεται φορματ? Βλεπω οτι κολλαει λιγακι και οτι καναδυο προγραμματα που παλαιοτερα ετρεχαν τωρα κολλανε. Ευχαριστω!

Ta programmata pithanon kollane, giati me tin anavathmisi svinontai ta panta apo ti mnimi tou tilephonou, etsi an mia efarmogi otan tin ekanes egkatastasi mporei na antegrafe kapoia arxeia sto kinito(ta opoia svistikan)...

Kalutera ksana-egkatestise tis efarmoges pou kollane! ;) :)

 

 

H anavathmisi einai enas tropos "format"

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

να κανεις αναβαθμιση βεβαια. αλλα να σε ρωτησω, εχεις καποιο λογο που θες vf live;;

 

το VF το θελω πιο πολυ για να περναω την ωρα μου...!

και για να βαζω κανα welcome tones(καλα θα μου πεις τωρα,οτι ειναι μλκς αυτα)!!!!

 

λετε να παω να το κανω χωρις το VF μια αναβαθμιση???

αμα το κανω αναβαθμιση χωρις VF πληρωνεις τπτ???

και αν δεν βρω την αποδηξη ποσο κοστιζει η αναβαθμιση???

Ειχα να σου πω πολλα μα δε μιλσουσα.Ηξερα τη θεση μου καλα και υποχωρουσα. Ενιωσα να χανομαι αλλα χαμογελουσα. Επαιξα το ρολο μου καλα και αδιαφορουσα.Ακουγα για αλλον να μιλας και συμφωνουσα. Παραλιγο να εκλαιγα κι ομως γελουσα. Γιατι δεν μπορουσα να σου πω το ποσο σ'αγαπησα και ποσο σ'αγαπω...!!!

 

 

~~~~!~~~~Livas_D~~~~!~~~~

Link to comment
Share on other sites

το VF το θελω πιο πολυ για να περναω την ωρα μου...!

και για να βαζω κανα welcome tones(καλα θα μου πεις τωρα,οτι ειναι μλκς αυτα)!!!!

 

λετε να παω να το κανω χωρις το VF μια αναβαθμιση???

αμα το κανω αναβαθμιση χωρις VF πληρωνεις τπτ???

και αν δεν βρω την αποδηξη ποσο κοστιζει η αναβαθμιση???

και παλι νομιζω δεν κερδιζεις τιποτα, μπορεις να περασεις μετα τις ρυθμισεις και να μπαινεις στο vf live αφου υποστηριζεται το Ν70 απο τη βονταφον.

αν δεν εχεις αποδειξη-εγγυηση και δε δεχτουν, 15 ευρω κανει οποια αναβαθμιση και να κανεις ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...