Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πας εργαλεια-προφιλ-αθορυβο-διαμορφωση-και εκει που λεει ειδοποιηση δονησης πατας αλλαγη.. ;)

Αυτο το ξερει και η γιαγια μου :)

Ενεργοποιημενο το εχω αλλα δεν δουλευει.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σας! :)

 

Ρωτησα και πριν αλλα δεν πηρα απαντηση.. Μπορει να απενεργοποιηθει η φωνιτικη κληση ή τουλαχιστον να δουλεψει ανθρωπινα? :!:

Ευχαριστω :)

 

Σε εμένα δουλεύει άψογα...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Πρώτον, τι πρόβλημα αντιμετωπίζετε με το ράδιο, γιατί δεν έχω πολυκαταλάβει.Σήμερα που το λειτούργησα για πρώτη φορά, μου κάνει κάποια χρατς χρατς κάθε λίγο και λιγάκι αλλά πάω σε άλλο σταθμό με προφανώς καλύτερο σήμα και σταματάνε... :O

 

Δεύτερον, επειδή δεν ξαναείχα nokia, μπορείτε να μου πείτε πως λειτουργούν τα ακουστικά τους...???Εννοώ τι είναι αυτά τα πλαστικά και τα κυλινδράκια που έχουν???Τα πλαστικά ενώνονται και τα ένωσα μεταξύ τους, αλλά τα κυλινδράκια πάνε όπου θέλουν...έτσι πρέπει να είναι...??? :O

Ο επιμένων νικά...
Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα δουλεύει άψογα...

 

Όντως! Η φωνητική του κλήση είναι μακράν η καλύτερη που έχω συναντήσει σε κινητό και ειδικά που δε χρειάζεται να ηχογραφείς τα ονόματα!

Link to comment
Share on other sites

Πρώτον, τι πρόβλημα αντιμετωπίζετε με το ράδιο, γιατί δεν έχω πολυκαταλάβει.Σήμερα που το λειτούργησα για πρώτη φορά, μου κάνει κάποια χρατς χρατς κάθε λίγο και λιγάκι αλλά πάω σε άλλο σταθμό με προφανώς καλύτερο σήμα και σταματάνε... :O

 

Δεύτερον, επειδή δεν ξαναείχα nokia, μπορείτε να μου πείτε πως λειτουργούν τα ακουστικά τους...???Εννοώ τι είναι αυτά τα πλαστικά και τα κυλινδράκια που έχουν???Τα πλαστικά ενώνονται και τα ένωσα μεταξύ τους, αλλά τα κυλινδράκια πάνε όπου θέλουν...έτσι πρέπει να είναι...??? :O

 

 

pairneis ta kilindrakia pou enwnonte kai ta pernas san mentagion pisw apo to laimo sou kai to hands free kremete apo ekei :D twra ta alla einai gia na min mperdeute to kalwdio i think :-) !

Link to comment
Share on other sites

pairneis ta kilindrakia pou enwnonte kai ta pernas san mentagion pisw apo to laimo sou kai to hands free kremete apo ekei :D twra ta alla einai gia na min mperdeute to kalwdio i think :-) !

 

Έξυπνο όντως.Δεν το είχα σκεφτεί, είναι πολύ καλό.

Ο επιμένων νικά...
Link to comment
Share on other sites

KALHSPERA SE OLOUS

MOLIS EKANA MIA BLAKEIA POY MALLON PREPEI NA MOIRASTO MAZI SAS.

PERASE TA TAHOMA FONDS STO THLEFONO KAI META APO RESTART OTIDHPOTE ELLIKO EIXE XA8EI !!! ME TA BIAS MPORESA NA ALLAKSO SE GLOSSA ENGLISH KAI EKTOTE TO MENU EINAI AGGLIKO. H EPANAFORA NA KSERETE DEN PIANEI ....TO DOKIMASA.MHPOS YPARXEI SECRET CODE POY EPISTREFEI THN ELLADA SAN DEFAULT?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους...πείρα και εγώ το Ν70 αλλά sucks hard...το έχς 6 μέρες mms δεν μπόρω να στείλω, η γραμμή μου πέφτει την ώρα που μιλάω...τις ρυθμίσεις τις εχώ φτιάξει 1000 φορές πήγα και στην Τιμ, σε 10 μέρες θα μου πούν τι έχει, η μα@@κια είναι οτι είχα πεί οτι δεν θα παρώ ποτε πάλι νοκια και πάλι την πάτησα...αντε καλή τύχη σε όλους...!!θα σας γράψω νέα σύντομα
Link to comment
Share on other sites

για σας εχω το κινητο μια βδομαδα.νο1ΕΡΩΤΗΣΗ εχω προβλημα βαζοντας το καλωδιο για εκτυπωσω φωτο με τονcanon ip5000που εχει υποδοχη για κατευθειαν εκτυπωση usb μου κολλαει και δεν προχωραει.νο2 ερωτηση πως κανεις απεγκατασταση παιχνιδιων εφαρμογων κλπ απο καρτα μνημης η τηλεφωνο αφου δεν υπαρχει επιλογη διαγραφη

νο3 ερωτηση πως φτιαχνεις φακελους στην καρτα μνημης οπως στο νοκια 6230 series40.

ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

epeidi sou einai problimatiko den shmainei oti sucks ;) mono se sena etixe auto egw kanonika stelnw ta panta.

 

Παιδιά τα φώτα σας, τον ήχο στο ξεκίνημα του τηλεφώνου

πως μπορώ να τον βγάλω???

Mono an to exeis sto athoribo den tha akougetai.

 

epishs ena paidi pou pe gia th fwnitikh klhsh emena ta briskei sxedon panta. kai ta xei kai ola apo mono tou ;)

 

gia na diagrapseis efarmoges h paixnidia phgaineis sto fakelo ergaleia, diaxeirhsh efarmogwn :)

Link to comment
Share on other sites

Όντως! Η φωνητική του κλήση είναι μακράν η καλύτερη που έχω συναντήσει σε κινητό και ειδικά που δε χρειάζεται να ηχογραφείς τα ονόματα!

Μου πέρασαν χτες τη v. 3.0546.2.3 και εξαφανίστηκαν οι φωνητικές ετικέτες από τις επαφές. Ακόμα κι αν καταχωρήσω νέα επαφή, το τηλέφωνο δεν της βάζει φωνητική ετικέτα, ούτε υπάρχει η επιλογή "Αναπαραγωγή φράσης" όταν ανοίγω μια επαφή. Σημειωτέον ότι μετά την αναβάθμιση έκανα επαναφορά της μνήμης του τηλεφώνου από την κάρτα (αν έχει κάποια σημασία αυτό). Καμιά ιδέα κανείς πριν αρχίσω hard/soft reset και τα συναφή;

Link to comment
Share on other sites

το ξέρω και μου κάνει εντίπωση που κανείς δεν έχει αναφέρει προβλημά για αυτό το τηλ. το πιο τραγικό ειναι οτι οταν πειρα την νοκια μου είπαν οτι δεν έχει φτασει αλλο προβληματικό...LOL LOL :(
Link to comment
Share on other sites

ΣHMEΡA ΠΕΡΑΣΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΗΣΗ ΣΤΟ ΝΟΚΙΑ CLUB ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΘΗΒΩΝ) ΣΕ 20' ΗΤΑΝ ΕΤΟΙΜΟ. ΣΥΝΧΡΟΝΙΣΜΟ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ.
Link to comment
Share on other sites

Molis evala to

V 3.0546.2.3

18-11-05

RM-84

Sto nokia club Ilioupolis (plateia Kanaria)se 30 lepta...einai anoihta mehri tis 8:30pm.Zitane kai apodeixei agoras!!Ayta.Pros ta paron den eho dei diafores polles,epeidi molis ekana restore.Sti camera ehei mia epilogi ean pas ARISTERA (ohi dexia) me to joystick/thumbpad soy vgazei ta options tis cameras (den thymamai na to eihe prin??)

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Molis evala to

V 3.0546.2.3

18-11-05

RM-84

Sto nokia club Ilioupolis (plateia Kanaria)se 30 lepta...einai anoihta mehri tis 8:30pm.Zitane kai apodeixei agoras!!Ayta.Pros ta paron den eho dei diafores polles,epeidi molis ekana restore.Sti camera ehei mia epilogi ean pas dexia me to joystick/thumbpad soy vgazei ta options tis cameras (den thymamai na to eihe prin??)

Mε αριστερή και όχι δεξιά κίνηση του τζοϋστικ σου βγάζει επιλογές : σκηνή, ισορροπία λευκού και χρωματικός τόνος για το βίντεο και επιπλέον φλας για την φωτογραφία....Βέρσιον 2.0539.1.2 / 19-10-05 RM-84 :O

 

Υπάρχει πρόβλημα με την φωνητική κλήση ή όλα σωστά;;; :worry:

 

Ο ήχος κλήσης στην 3G επιλογή, διορθώθηκε;;; ...γιατί με την έκδοση που έχω εγώ, όχι.... :(

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πρόβλημα με την φωνητική κλήση ή όλα σωστά;;; :worry:

 

Ο ήχος κλήσης στην 3G επιλογή, διορθώθηκε;;; ...γιατί με την έκδοση που έχω εγώ, όχι.... :(

I FONITIKI KLISI EINAI OK,KANENA PROVLIMA...kai i epilogi 3g me iho klisi den to dokimasa

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Μου πέρασαν χτες τη v. 3.0546.2.3 και εξαφανίστηκαν οι φωνητικές ετικέτες από τις επαφές. Ακόμα κι αν καταχωρήσω νέα επαφή, το τηλέφωνο δεν της βάζει φωνητική ετικέτα, ούτε υπάρχει η επιλογή "Αναπαραγωγή φράσης" όταν ανοίγω μια επαφή. Σημειωτέον ότι μετά την αναβάθμιση έκανα επαναφορά της μνήμης του τηλεφώνου από την κάρτα (αν έχει κάποια σημασία αυτό). Καμιά ιδέα κανείς πριν αρχίσω hard/soft reset και τα συναφή;

 

 

Μαλλον το δικο μου θα ειχε καποιο προβλημα γιατι οι φωνητικες κλησεις ηταν για κλαματα.. :p

Τωρα ομως που το ειπε ο φιλος, κι εγω σημερα το πηρα απο την αναβαθμηση και "ως δια μαγειας" εξαφανιστηκαν οι φωνητικες κλησεις!!! :w00t:

Μπορει να το τσεκαρει και κανεις αλλος?

 

p.s. εβαλα την:

 

"3.0546.2.3

18-11-05

RM-84"

Link to comment
Share on other sites

Mε αριστερή και όχι δεξιά κίνηση του τζοϋστικ σου βγάζει επιλογές : σκηνή, ισορροπία λευκού και χρωματικός τόνος για το βίντεο και επιπλέον φλας για την φωτογραφία....Βέρσιον 2.0539.1.2 / 19-10-05 RM-84 :O

μπραβο νοκια..πολυ χρισημο...!! ;)

Link to comment
Share on other sites

re paidia na rwtisw...ok tromero kinito to n70 alla i bataria exei arxisei na me eknevrizei. sigoura ola afta ta apeira processes, xriazode? exei psaxei kaneis na kleisei kanena na doume ti ginete?
MyPhone member since 2003! :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Kala, pote prolave k bghke kainouria version logismikou?

 

Anti na dior8wnei ta kanei xeirotera?(Opws lene merikoi filoi pio panw gia tis fwnhtikes)

 

An gnwrizei kapoios as mas pei ti dior8wnei!

 

Mhn trexoume tsampa gia anava8miseis! (molis perasa thn 2.0539 me polu 'kopo' afou 8elan na mou to krathsoun 2 meres!!!!!-Nokia AlphaCopy Patrwn)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τελικά επειδή κάποιος το ανέφερε, έχει πλέον προστεθεί η ελληνική γλώσσα στη μουσικη με την 3.0546.2.3; εμφανίζει ελληνικούς χαρακτήρες; ας το επιβεβαιώσει κάποιος αν ισχύει...

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...