Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και τωρα που δεν θυμαμαι ποιον κωδικο κλειδωματος εβαλα, τι μπορω να κανω;

Θα εγκαταστήσεις το phone unlock

xxxxxxxxxxxxxxxxxx

και θα το τρέξεις. Μετά θα σου πει εναν κωδικό, θα τον γράψεις στην αλλαγή κωδικού, θα βάλεις έναν καινούριο και είσαι έτοιμος:)

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγκατέστησα ένα πρόγραμμα ονόματι "Zi Predictive Text Suite", λεξικό για αγγλικά.

Επειδή στην πορεία διαπίστωσα ότι μου δημιουργούσε προβλήματα με το ελληνικό λεξικό το απεγκατάστησα και κατά λάθος μαζί μ'αυτό επεγκατέστησα και μία εφαρμογή ονόματι "TrueTypeFonts 0.01".

Από τότε και μετά το τηλέφωνο σταμάτησε να γράφει "Γράμματα", (ελληνικά και Αγγλικά) σε όλες τις εφαρμογές, μόνο αριθμούς γράφει....

Ζητώ μία βοήθεια γιατί φοβάμαι αν το πάω στο servis της Nokia θα μου κάνουν από την αρχή εγκατάσταση και θα χάσω όλα τα δεδομένα...

Γνωρίζει κανείς πως μπορώ να το διορθώσω ??????

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγκατέστησα ένα πρόγραμμα ονόματι "Zi Predictive Text Suite", λεξικό για αγγλικά.

Επειδή στην πορεία διαπίστωσα ότι μου δημιουργούσε προβλήματα με το ελληνικό λεξικό το απεγκατάστησα και κατά λάθος μαζί μ'αυτό επεγκατέστησα και μία εφαρμογή ονόματι "TrueTypeFonts 0.01".

Από τότε και μετά το τηλέφωνο σταμάτησε να γράφει "Γράμματα", (ελληνικά και Αγγλικά) σε όλες τις εφαρμογές, μόνο αριθμούς γράφει....

Ζητώ μία βοήθεια γιατί φοβάμαι αν το πάω στο servis της Nokia θα μου κάνουν από την αρχή εγκατάσταση και θα χάσω όλα τα δεδομένα...

Γνωρίζει κανείς πως μπορώ να το διορθώσω ??????

 

Ευχαριστώ

Δεν νομιζω να σου εμφανισε στη διαχειριση εφαρμογων τετοιο προγραμμα, που αν το απεγκαταστησεις να σου σβησει μια τετοια σοβαρη λειτουργεια. Ολα αυτα που εχουν σχεση με τη λειτουργεια του τηλεφωνου ειναι στη μνημη ROM του κινητου, και δεν μπορει κανεις να επεμβει σε αυτα και να τα διαγραψει...:)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγκατέστησα ένα πρόγραμμα ονόματι "Zi Predictive Text Suite", λεξικό για αγγλικά.

Επειδή στην πορεία διαπίστωσα ότι μου δημιουργούσε προβλήματα με το ελληνικό λεξικό το απεγκατάστησα και κατά λάθος μαζί μ'αυτό επεγκατέστησα και μία εφαρμογή ονόματι "TrueTypeFonts 0.01".

Από τότε και μετά το τηλέφωνο σταμάτησε να γράφει "Γράμματα", (ελληνικά και Αγγλικά) σε όλες τις εφαρμογές, μόνο αριθμούς γράφει....

Ζητώ μία βοήθεια γιατί φοβάμαι αν το πάω στο servis της Nokia θα μου κάνουν από την αρχή εγκατάσταση και θα χάσω όλα τα δεδομένα...

Γνωρίζει κανείς πως μπορώ να το διορθώσω ??????

 

Ευχαριστώ

Ψάξε στο xxxxxxxxxxxxxx για το πρόγραμμα font remover. Θα το βάλεις στο κινητό σου και θα το τρέξεις. Θα σου ζητήσει να βγάλει το τρέχων font θα πατήσεις ναι και θα γίνει επανεκκίνηση. Μετά θα είσαι έτοιμος :)

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, (ίσως) έχω ένα πρόβλημα με το Ν70... Πολλοί συνομιλητές μου παραπονιούνται ότι κατά διαστήματα χάνεται η φωνή μου και δε με ακούνε... Τί μπορεί να φταίει?

 

PS. Το κινητό είχε πέσει δυό φορες κάτω αλλά όχι με μεγάλη ορμή... το "πρόβλημα" παρουσιάστηκε το τελευταίο δίμηνο (το κινητό είχε πέσει το καλοκαίρι)...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγκατέστησα ένα πρόγραμμα ονόματι "Zi Predictive Text Suite", λεξικό για αγγλικά.

Επειδή στην πορεία διαπίστωσα ότι μου δημιουργούσε προβλήματα με το ελληνικό λεξικό το απεγκατάστησα και κατά λάθος μαζί μ'αυτό επεγκατέστησα και μία εφαρμογή ονόματι "TrueTypeFonts 0.01".

Από τότε και μετά το τηλέφωνο σταμάτησε να γράφει "Γράμματα", (ελληνικά και Αγγλικά) σε όλες τις εφαρμογές, μόνο αριθμούς γράφει....

Ζητώ μία βοήθεια γιατί φοβάμαι αν το πάω στο servis της Nokia θα μου κάνουν από την αρχή εγκατάσταση και θα χάσω όλα τα δεδομένα...

Γνωρίζει κανείς πως μπορώ να το διορθώσω ??????

 

Ευχαριστώ

 

Παρομιο προβλημα ειχα κ εγω.Ψαξε την εφαρμογη ZInputRestorer κ θα'ναι ολα οκ!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, (ίσως) έχω ένα πρόβλημα με το Ν70... Πολλοί συνομιλητές μου παραπονιούνται ότι κατά διαστήματα χάνεται η φωνή μου και δε με ακούνε... Τί μπορεί να φταίει?

 

PS. Το κινητό είχε πέσει δυό φορες κάτω αλλά όχι με μεγάλη ορμή... το "πρόβλημα" παρουσιάστηκε το τελευταίο δίμηνο (το κινητό είχε πέσει το καλοκαίρι)...

Αν το προβλημα δεν ειναι του δικτυου σου, τοτε μαλλον θα πειραχτηκε(ραγισε) το μικροφωνο του κινητου σου...:( Και συνεπως χρειαζεται αλλαγη, αν πειραζει τοσο τους συνομιλητες σου...:rolleyes:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να κανω μια ερωτηση

JAVA games παιζει το κινητο;

 

Δηλαδη μπορω να τρεξω παιχνιδια που βρισκω και εδω στο Forum σε

αλλα threads (π.χ σε αυτο του Κ800ι) ή και στο Internet;

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

PAIDIA EXW AGORASEI TO N70 EDW KAI 3 MERES KAI PERASA KATI TRAGOUDAKIA APO TON Y/H STO KINITO STH MNHMH TOY THLEFONOY OLA KALA MEXRI TO MONO POU ME PROVLIMATIZE HTAN OTI H KARTA MNIMHS EIXE PANOTHS FORTOMENA 17MB POU MOU EPIANAN POLU XORO KAI EINAI (AORATA)OSO KAI AN EPSAKSA MESA APO TON Y/H MOU STOUS FAKELOYS THS KARTAS MNHMHS DEN TA VRIKA AUTA TA MB!(H MNHMH EINAI SYNOLIKHS XWRITIKOTHTAS 64 MB)!AN MPOREI KAPIOS NA MOU EKSIGISEI GIATI AUTO TO PRAGMA SYMBENEI 8A ME DEYKOLINE POLU!ALLA DEN EINAI AUTO TO KYRIO PROVLIMA ALLA OTI SIGA SIGA TO KINITOMOY ARXIZE NA DIGRAFEI TA TRAGOYDIA POY EXW APOTHIKEYMENA STHN MNHMH TOY THLEFONOY MOY OSPOY MOY TA DIEGRAPSE OLA,APISTEYTO!NA EINAI TOSO PROXORIMENO AUTO TO KINITO POY KATALAVENEI POTE TA VARIEMAI TA TRAGOYDIA KAI TA DIAGARFEI APO MONO TOY?:p DEN KSERW TH NA PW!
ΔΕΙΞΤΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΣΑΣ......
Link to comment
Share on other sites

γεια σασ παιδεσ. πηγα τελικα το ν70 μου για αναβαθμιση και το προβλημα μου λυθηκε. Μου περασαν την τελευταια εκδοση firmware (την 5,0638,3,0,1 18-09-06) και επειδη καποιοσ φιλος ειχε ρωτησει παλιοτερα για τις αλλαγεσ που αυτη κανει, δραττομαι της ευκαιριας να απαντησω:

1. στην αναμονη οταν παμε να πληκτρολογησουμε καποιο νουμερα στο δεξι πληκτρο βγαζει την επιλογη κληση βιντεο

2. εχει αλλαξει το εικονιδιο της μουσικης και εχω την εντυπωση οτι ο ηχος ειναι ελαφρως καλυτερης ποιοτητας(δεν παιρνω και ορκο ομως)

3. η εκθεση εχει γινει σαφως πιο γρηγορη και οι μικρογραφιες εμφανιζονται ταχυτητατα

4. η επιλογη που ειχεσ να δεις την διαθσιμη μνημη (καρτα+τηλεφωνο μαζι) εχει φυγει

5. η καμερα ανοιγει πολυ γρηγοροτερα απο πριν και στις ρυθμισεις ποιοτητας υπαρχει επεξηγηση για τον μεγεθος και την αποτυπωση του σε ενα φωτογραφικο χαρτι(π.χ. ποιοτητα μεσαια-email-για εκτυπωσεις ως 15χ10cm)

6. επισης εχει προστεθει η διαδοχικη λειτουργεια για ληψη πολλαπλων εικονων ταυτοχρονα

7. εχει αλλαξει η μεταβαση προς το πιο χρηστικο(λεμε τωρα..)

8. το bluetooth λειτουργει καλυτερα

9.γενικα το κινητο ειναι πολυ πιο σταθερο, δεν βρηκα κανενα BUG ΜΕΧΡΙ στιγμης λειτουργει smoothly πλεον θα ελεγα και αρκετα γρηοροτερο απο πριν

αυτα προς το παρον! αν βρω κατι αλλο θα ποσταρω ξανα!

Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε μου..το Ν70 φυσικα και παιζει παιχνιδια java :)

 

Ευχαριστω πολυ φιλε μου

 

γεια σασ παιδεσ. πηγα τελικα το ν70 μου για αναβαθμιση και το προβλημα μου λυθηκε. Μου περασαν την τελευταια εκδοση firmware (την 5,0638,3,0,1 18-09-06) και επειδη καποιοσ φιλος ειχε ρωτησει παλιοτερα για τις αλλαγεσ που αυτη κανει, δραττομαι της ευκαιριας να απαντησω:

1. στην αναμονη οταν παμε να πληκτρολογησουμε καποιο νουμερα στο δεξι πληκτρο βγαζει την επιλογη κληση βιντεο

2. εχει αλλαξει το εικονιδιο της μουσικης και εχω την εντυπωση οτι ο ηχος ειναι ελαφρως καλυτερης ποιοτητας(δεν παιρνω και ορκο ομως)

3. η εκθεση εχει γινει σαφως πιο γρηγορη και οι μικρογραφιες εμφανιζονται ταχυτητατα

4. η επιλογη που ειχεσ να δεις την διαθσιμη μνημη (καρτα+τηλεφωνο μαζι) εχει φυγει

5. η καμερα ανοιγει πολυ γρηγοροτερα απο πριν και στις ρυθμισεις ποιοτητας υπαρχει επεξηγηση για τον μεγεθος και την αποτυπωση του σε ενα φωτογραφικο χαρτι(π.χ. ποιοτητα μεσαια-email-για εκτυπωσεις ως 15χ10cm)

6. επισης εχει προστεθει η διαδοχικη λειτουργεια για ληψη πολλαπλων εικονων ταυτοχρονα

7. εχει αλλαξει η μεταβαση προς το πιο χρηστικο(λεμε τωρα..)

8. το bluetooth λειτουργει καλυτερα

9.γενικα το κινητο ειναι πολυ πιο σταθερο, δεν βρηκα κανενα BUG ΜΕΧΡΙ στιγμης λειτουργει smoothly πλεον θα ελεγα και αρκετα γρηοροτερο απο πριν

αυτα προς το παρον! αν βρω κατι αλλο θα ποσταρω ξανα!

 

Φιλε μου αυτη ειναι η τελευταια που υπαρχει για το Ν70 και ΟΧΙ

μια εκδοση για το Music Edition ετσι;

 

Μηπως τους ρωτησες και αν μπορουσες να βαλεις μια τετοια εκδοση στο

απλο σου Ν70;

 

A και οσον αφορα το 4 (μνημη) τωρα απο που θα βλεπουμε ποσο διαθεσιμη εχουμε;

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

PAIDIA EXW AGORASEI TO N70 EDW KAI 3 MERES KAI PERASA KATI TRAGOUDAKIA APO TON Y/H STO KINITO STH MNHMH TOY THLEFONOY OLA KALA MEXRI TO MONO POU ME PROVLIMATIZE HTAN OTI H KARTA MNIMHS EIXE PANOTHS FORTOMENA 17MB POU MOU EPIANAN POLU XORO KAI EINAI (AORATA)OSO KAI AN EPSAKSA MESA APO TON Y/H MOU STOUS FAKELOYS THS KARTAS MNHMHS DEN TA VRIKA AUTA TA MB!(H MNHMH EINAI SYNOLIKHS XWRITIKOTHTAS 64 MB)!AN MPOREI KAPIOS NA MOU EKSIGISEI GIATI AUTO TO PRAGMA SYMBENEI 8A ME DEYKOLINE POLU!ALLA DEN EINAI AUTO TO KYRIO PROVLIMA ALLA OTI SIGA SIGA TO KINITOMOY ARXIZE NA DIGRAFEI TA TRAGOYDIA POY EXW APOTHIKEYMENA STHN MNHMH TOY THLEFONOY MOY OSPOY MOY TA DIEGRAPSE OLA,APISTEYTO!NA EINAI TOSO PROXORIMENO AUTO TO KINITO POY KATALAVENEI POTE TA VARIEMAI TA TRAGOYDIA KAI TA DIAGARFEI APO MONO TOY?:p DEN KSERW TH NA PW!

 

Ta 17 MB einai oi efarmoges (word, acrobat k.a.) pou einai egkatesthmenes sto kinhto sou. Den xerw omws giati svhnei dedomena mono tou...:(

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ φιλε μου

 

 

 

Φιλε μου αυτη ειναι η τελευταια που υπαρχει για το Ν70 και ΟΧΙ

μια εκδοση για το Music Edition ετσι;

 

Μηπως τους ρωτησες και αν μπορουσες να βαλεις μια τετοια εκδοση στο

απλο σου Ν70;

 

A και οσον αφορα το 4 (μνημη) τωρα απο που θα βλεπουμε ποσο διαθεσιμη εχουμε;

 

-Ναι ειναι η τελευταια για το ν70. Προσωπικα το music edition πιστευω οτι ειναι ψιλοκοροιδια, μιας που εχει βγει το ν73...

 

-Οχι δεν ρωτησα, αλλά νομιζω οτι δεν θα δεχοταν να μου την περασουν, αλλιως ποιος ο λογος προωθησης του ν70 music edition ...?

 

-Με τον ιδιο τροπο που το εβλεπες και παλιοτερα, απλα σε καποια εκδοση πατουσες να στο βγαλει και στα εβγαζε και τα δυο ταυτοχρονα, ενω τωρα επεστρεψε στον παραδοσιακο τροπο παλι

 

-Και επειδη καπιος φιλος με ρωτησε με πμ. που μπορει να κανει αναβαθμιση, η απαντηση ειναι να απλα παει σε καποιο νοκια shop και να ζητησει να του κανουν αναβαθμιση!

Link to comment
Share on other sites

-Ναι ειναι η τελευταια για το ν70. Προσωπικα το music edition πιστευω οτι ειναι ψιλοκοροιδια, μιας που εχει βγει το ν73...

 

Τι εννοεις οτι ειναι ψιλοκοροϊδια?:worry: Επειδη θελω να παω να το κανω αναβαθμιση, σκεφτομαι σοβαρα να τους ζητησω να μου βαλουν την ΜΕ εκδοση... ή μηπως να μην την βαλω...?:this:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως μολις μπορεσω θα παω να την βαλω!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις οτι ειναι ψιλοκοροϊδια?:worry: Επειδη θελω να παω να το κανω αναβαθμιση, σκεφτομαι σοβαρα να τους ζητησω να μου βαλουν την ΜΕ εκδοση... ή μηπως να μην την βαλω...?:this:

 

εννοω οτι καποιος που σκεφτεται να αγορασει κινητο τωρα, καλυτερα θα ηταν να αγορασει το ν73 παρα να αγορασει ενα ντοπαρισμενο ως προς τις δυνατοτητες ν70 προηγουμενης πλεον γενιας(αν θεωρειται ντοπαρισμα να εχει μικροβελτιωσεις στον μουσικο τομεα(που ειναι δωροι αδωρον μιας και το ν70 μετα βιας βγαζει 36ωρο...))

don know εγω στη θεση σου θα την εβαζα αν μπορουσα, αλλα δεν το βλεπω και πολυ εφικτο μιας και θα δημιουρησει εσωτερικο ανταγωνισμο στο ν70. αν εισαι τυχερος, εχεισ κανενα μεσο και γλειψεις και λιγο:X μπορει να σου την περασσουν. εγω παντως εχω γνωστους που τους αρνηθηκαν την αναβαθμιση σε με... δεν εχεισ τπτ να χασεις παντως.. εξξαλου ο τολμων νικα....;)

Link to comment
Share on other sites

εννοω οτι καποιος που σκεφτεται να αγορασει κινητο τωρα, καλυτερα θα ηταν να αγορασει το ν73 παρα να αγορασει ενα ντοπαρισμενο ως προς τις δυνατοτητες ν70 προηγουμενης πλεον γενιας(αν θεωρειται ντοπαρισμα να εχει μικροβελτιωσεις στον μουσικο τομεα(που ειναι δωροι αδωρον μιας και το ν70 μετα βιας βγαζει 36ωρο...))

don know εγω στη θεση σου θα την εβαζα αν μπορουσα, αλλα δεν το βλεπω και πολυ εφικτο μιας και θα δημιουρησει εσωτερικο ανταγωνισμο στο ν70. αν εισαι τυχερος, εχεισ κανενα μεσο και γλειψεις και λιγο:X μπορει να σου την περασσουν. εγω παντως εχω γνωστους που τους αρνηθηκαν την αναβαθμιση σε με... δεν εχεισ τπτ να χασεις παντως.. εξξαλου ο τολμων νικα....;)

Εγω παντως θα την ζητησω την αναβαθμιση σε ΜΕ... :cool: Τωρα, απο αυτους εξαρταται αν θα μου την κανουν ή οχι. Κι' αυτο γιατι αυτος που θα δεχτει να μου την κανει, σιγουρα θα ειναι ψαγμενος με τα κινητα και με αυτον τον τροπο θα ξηγηθει και σωστα... ;)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.

Ερώτηση...

Πώς μπορώ σε Ν70 να κάνω διαχείρηση των Fonts του κινητού ?

(Αλλαγή, τροποποίηση διαγραφή κ.α. των fonts)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.

Ερώτηση...

Πώς μπορώ σε Ν70 να κάνω διαχείρηση των Fonts του κινητού ?

(Αλλαγή, τροποποίηση διαγραφή κ.α. των fonts)

Κηταξες εδω:)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=54772

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, S.O.S!!! :help: :help: :help: Πηρα τηλεφωνο σε ενα nokia shop και μου ειπαν οτι χωρις αποδειξη, δεν μπορει να γινει αναβαθμιση.

Και ακουσον ακουσον... Τους ειπα οτι η συσκευη ειναι Vodafone Live και μου ειπαν οτι απαγορευεται να βγαλουν το λογισμικο απο το κινητο οταν γινεται αναβαθμιση... Οσο για την ΜΕ, μου ειπε οτι θα ξερει το απογευμα... HELP!!!

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ξερετε ποια εφαρμογη προκαλεσε την απωλεια των εληνικων στα μυνηματα μου? παταω το μολυβακι και βγαζει μεγαλο μενου με 1st language 2nd language αλλα ελληνικα δεν εχει
iphone happy owner
Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ξερετε ποια εφαρμογη προκαλεσε την απωλεια των εληνικων στα μυνηματα μου? παταω το μολυβακι και βγαζει μεγαλο μενου με 1st language 2nd language αλλα ελληνικα δεν εχει

Το ιδιο ακριβως προβλημα ειχε ενας χρηστης στην προηγουμενη σελιδα. Αδυνατω να πιστεψω οτι μπορει να κανατε απεγκατασταση τετοια λειτουργεια η οποια ειναι τοσο σημαντικη. Ολα αυτα που εχουν σχεση με το κινητο και τη λειτουργεια του, ειναι μεσα στην μνημη ROM του κινητου και κανεις δεν μπορει να επεμβει και να μετατρεψει/διαγραψει δεδομενα. Η μονη λυση που φαινεται να ειναι ιδανικη, ειναι το hard format, χανοντας ταυτοχρονα τα δεδομενα που ειχες στην μνημη του τηλεφωνου. Αν παλι με το hard format δεν λυθει το προβλημα, τοτε θα πρεπει να απευθυνθεις σε Nokia Shop.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ξερετε ποια εφαρμογη προκαλεσε την απωλεια των εληνικων στα μυνηματα μου? παταω το μολυβακι και βγαζει μεγαλο μενου με 1st language 2nd language αλλα ελληνικα δεν εχει

Kαι εγω την ειχα πατησει με μια τετια εφαρμογη και εκανα ενα hard format και ληθηκε το προβλημα αλλα δεν θημαμε το ονομα της.Δοκημασε με το font remover μηπος και γινει αλιος κανε ενα hard format οπος σου ειπε ο eatmydust.:O

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...