Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σου εξηγω παραπανω τι ειναι το backup :happy:

η εκδοση σου,για να πω την αληθεια αν θυμαμαι καλα ειναι η πρωτη :p

τωρα εχουμε φτασει αισιως στην 5.0609.2.0.1 :D

Link to comment
Share on other sites

παιδες εγω εχω την 3,0546,2,3 και εχω προβλημα με την συνδεση , ακσιζει να παω να βαλω την 5 ?

α και κατι αλλο : τα αρχεια DAT... που βλεπω στο pc suite και ειναι μεγαλα τι ειναι ? εχω ενα 77 μβ .

 

και κατι αλλο , μπορω να βαλω στην εκθεση να βλεπω τα αρχεια μου οπως ηταν στο 6600 δηλαδη απο αριστερα εβλεπα τα αρχεια του τηλεφωνου και δεξια τα αρχεια της καρτας ? να μην ειναι ολα μαζι και να εχει απλα διπλα το σηματακι της καρτας . μπορω να τα κανω να ειναι χωριστα ?

ευχαριστω.

Giv3 mE a b3aT !
Link to comment
Share on other sites

den nomizo auto pou les na ginete alla to simataki tis kartas to exei dipla se kathe eikona/video :)

 

κατι αλλο . εχω μια 512 καρτουλα αλλα οταν παταω την επιλογη μενου --> μνημη . μου βγαζει χωριτηκοτητα 486 ΜΒ . κραταει το συστημα 26 ΜΒ ? πολλα δεν ειναι ?

 

πωπω !! ακουγομαι πολυ ασχετος ! :ninja:

Giv3 mE a b3aT !
Link to comment
Share on other sites

κατι αλλο . εχω μια 512 καρτουλα αλλα οταν παταω την επιλογη μενου --> μνημη . μου βγαζει χωριτηκοτητα 486 ΜΒ . κραταει το συστημα 26 ΜΒ ? πολλα δεν ειναι ?

 

πωπω !! ακουγομαι πολυ ασχετος ! :ninja:

 

Eτσι συμβαίνει πάντα με τις κάρτες!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,

 

ηθελα να σας ρωτησω αν εχει κανεις αυτο το προβλημα που εχω με το Ν70 μου...:

Εχω εγκατεστημενο το ΤομΤομ Mobile 5.2 και εχω δοκιμασει ενα σωρο GPS Bluetooth Modules εχοντας ομως ΠΑΝΤΑ προβληματα στην συνδεσιμοτητα του κινητου με το GPS.

Συχνα δηλαδη χανετε η συνδεση και ξαναξεκιναει απο μονο του, μηπως ξερετε τι φταιει; Και πως μπορει να λυθει αυτο το προβλημα;

Εχω τη τελευταια εκδοση λογισμικου στο Ν70.

 

Σας ευχαριστω πολυ!

Don't ask, what your country can do for you!

Ask what you, can do for your country!

Link to comment
Share on other sites

σου εξηγω παραπανω τι ειναι το backup :happy:

η εκδοση σου,για να πω την αληθεια αν θυμαμαι καλα ειναι η πρωτη :p

τωρα εχουμε φτασει αισιως στην 5.0609.2.0.1 :D

 

Εγώ που θέλω να το παραγγείλω την τελευταία έκδοση θα "φοράει";

Link to comment
Share on other sites

έχοντας την τελευταία version 5.0609.2.0.1 πάω να δω βιντεάκια που έχω τραβήξει κ κολλάει όλη η έκθεση.. Έχει κανας άλλος το ίδιο πρόβλημα ?
Link to comment
Share on other sites

Το κακό με μένα είναι πως είμαι από επαρχία και δεν υπάρχει κάποιο nokia shop(ούτε καν κάποιο κατάστημα π.χ. Γερμανός κλπ) κάπου εδώ κοντά και λόγω δουλειάς δε μπορώ να φύγω όποτε αν χρειάζεται αναβάθμιση θα πρέπει να το στείλω και άστα να πάνε.

Ξέρετε μήπως αν όταν π.χ. το παραγγείλω (επιδότηση) μπορώ να ζητήσω να έχει την τελευταία έκδοση ή είναι καθαρά θέμα τύχης;

Link to comment
Share on other sites

Το κακό με μένα είναι πως είμαι από επαρχία και δεν υπάρχει κάποιο nokia shop(ούτε καν κάποιο κατάστημα π.χ. Γερμανός κλπ) κάπου εδώ κοντά και λόγω δουλειάς δε μπορώ να φύγω όποτε αν χρειάζεται αναβάθμιση θα πρέπει να το στείλω και άστα να πάνε.

Ξέρετε μήπως αν όταν π.χ. το παραγγείλω (επιδότηση) μπορώ να ζητήσω να έχει την τελευταία έκδοση ή είναι καθαρά θέμα τύχης;

ειναι περισσοτερο θεμα τυχης αλλα κοιτα εδω...;)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=123597

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,

 

ηθελα να σας ρωτησω αν εχει κανεις αυτο το προβλημα που εχω με το Ν70 μου...:

Εχω εγκατεστημενο το ΤομΤομ Mobile 5.2 και εχω δοκιμασει ενα σωρο GPS Bluetooth Modules εχοντας ομως ΠΑΝΤΑ προβληματα στην συνδεσιμοτητα του κινητου με το GPS.

Συχνα δηλαδη χανετε η συνδεση και ξαναξεκιναει απο μονο του, μηπως ξερετε τι φταιει; Και πως μπορει να λυθει αυτο το προβλημα;

Εχω τη τελευταια εκδοση λογισμικου στο Ν70.

 

Σας ευχαριστω πολυ!

anavathmisei kinitoy...sto diko moy doulevoune ola ta gps modules!! poy kai poy thelei restart to N70 ean den piasei,ayta
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

>anavathmisei kinitoy...

Μου φαινεται οτι ανεφερε πως εχω τη τελευταια εκδοση του λογισμικου... Λες να μην περαστηκε σωστα απο το σερβις; Να το ξαναπαω και να τους πω να το ξαναπερασουν;

 

>sto diko moy doulevoune ola ta gps modules!! poy kai poy thelei restart to N70 ean den piasei,ayta

Αν που και που θελει επανεκκινηση σημαινει οτι δε δουλευει σωστα... Δε μπορει να λες οτι δουλευει σωστα αλλα να θελει επανεκκινηση, κατι ΔΕΝ παει καλα!

Don't ask, what your country can do for you!

Ask what you, can do for your country!

Link to comment
Share on other sites

κατι αλλο . εχω μια 512 καρτουλα αλλα οταν παταω την επιλογη μενου --> μνημη . μου βγαζει χωριτηκοτητα 486 ΜΒ . κραταει το συστημα 26 ΜΒ ? πολλα δεν ειναι ?

 

πωπω !! ακουγομαι πολυ ασχετος ! :ninja:

Loipon, otan mia karta graphei 512MB simainei pos exei 512000000 B, diladi

512000000B/1024=500000KB

500000KB/1024=488MB (ayto mporei na einai kana 2 MB + -)

 

Deite kai tous HD tou ipologisti sas. Dn einai kanenas 60GB akrivos, einai 55.9GB

 

Edit: Kai to system, desmeyei kai ayto epipleon MB

Apple iPhone 3G, Nokia: 3110, 3210, 3330, 8210, 6150, 3410, 6610, 6230, 6670, 6270, N70, 6131, E50, 6500 slide, 1680, E51, 6220c, NEC N400i, Sharp GX17, ETEN: M600+ SE: T610, K800i, W580i(x2), K810i, P990i, W20i(zylo), X10 mini pro, ZTE Blade, LG Optimus Black Now: Apple iPhone 3G, Sony Xperia U
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους

 

Εχω και εγω το Ν70 με την τελευταια αναβαθμιση, μπορεί καποιος να μου πει αν υπάρχουν ελληνικες γραμματοσειρές που να υποστηρίζει το τηλέφωνο?

Αν ναι υπαρχει καποιο screenshot ? Θα εκτιμούσα ιδιαίτερα καποιο upload σε megaupload.

 

Eυχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Loipon, otan mia karta graphei 512MB simainei pos exei 512000000 B, diladi

512000000B/1024=500000KB

500000KB/1024=488MB (ayto mporei na einai kana 2 MB + -)

 

Deite kai tous HD tou ipologisti sas. Dn einai kanenas 60GB akrivos, einai 55.9GB

 

Edit: Kai to system, desmeyei kai ayto epipleon MB

 

Φίλε iason1907 πολλα ευχαριστώ για την πληροφορία αυτή.

 

Παρεπιπτόντος ξέρει κάποιος να μου πεί αν χρειάζεται να κάνω αναβάθμιση η έκδοση που έχω είναι η 2.0539.1.2 και το μόνο πρόβλημα που έχω αντιμετωπίσει είναι, ότι κάποιες φορές το Ν70 μου, κλείνει από μόνο του και μετά για ανοίξει, πρέπει να βγάλω για λίγο την μπαταρία. Κατά τα άλλα όλα μου δουλεύουν καλά. Η τελεταία έκδοση ποιά είναι; Βοηθάει καθόλου στην αυτονομία του κινητού.

ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ... ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ...

Nokia 2110, 2600c, 3120c, 3230, 3410, 3510i, 6070, 6110, 6150, 6210, 6220c, 6230, 6310i , 6510, 6600, 7110, 7650, 8110, 8110i, Ν70, E 66, C5, C5-03, 500, 700, Ν 86, C3-00, Lumia 920, Ν8, Lumia 925, Lumia 1020 , ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :mad:

Link to comment
Share on other sites

εγω με τη σειρα μου να ρωτησω ενα απλο πραγματακι σχετικα με το ν70

τα αρχεια που εχω στην εκθεση και συγκεκριμενα στο φακελο εικονες/βιντεο και κομματια πως γινεται να μου τα δειχνει το κινητο με αλφαβητικη σειρα?

γιατι οσο τα εχω στο φακελο του υπολογιστη ειναι ολα κανονικα με αλφαβητικη σειρα ενω οταν τα παιρναω στο κινητο ειναι ολα ανακατεμενα

Link to comment
Share on other sites

Απο οσο ξερω εγω φιλε μου δεν μπορεις, τουλαχιστον επισημα σε Nokia shop δηλαδη, τωρα αν ξερεις κανενας αλλον χρηστης κατι σιγουρο ας μας πει.
Link to comment
Share on other sites

pws mporw na ksekleidwsw ena n70 agorasmeno apo agglia kai kleidwmeno sto diktuo tis T-mobile?

Iparxei sxetiko thema, psakse kai vres to :)

To provlima einai, pos pairneis kwdiko ksekleidomatos, alla sinithos sou dinoun lathos code, sorry:(

Apple iPhone 3G, Nokia: 3110, 3210, 3330, 8210, 6150, 3410, 6610, 6230, 6670, 6270, N70, 6131, E50, 6500 slide, 1680, E51, 6220c, NEC N400i, Sharp GX17, ETEN: M600+ SE: T610, K800i, W580i(x2), K810i, P990i, W20i(zylo), X10 mini pro, ZTE Blade, LG Optimus Black Now: Apple iPhone 3G, Sony Xperia U
Link to comment
Share on other sites

pws mporw na ksekleidwsw ena n70 agorasmeno apo agglia kai kleidwmeno sto diktuo tis T-mobile?

Νομιζω στο 9volto μπορεις να το ξεκλειδωσειις.

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω στο 9volto μπορεις να το ξεκλειδωσειις.

tipota konta sti thessaloniki?

TWMN.net - Thessaloniki's Wireless Metropolitan Network

 

http:// TWMN.net

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να μου στειλει η να μου δωσει ενα λινκ για να βρω ενα προγραμματακι να μπορω να στειλω καποια αρχεια που δεν στελνονται ( κλειδωμενα ) μεσω bluetooth ? παλια ειχα το mobiluck νομιζω αλλα δεν μπορω να το βρω πια :worry:

ευχαριστω

Giv3 mE a b3aT !
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...