Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια το hotmail δεν μπορουμε να το ρυθμισουμε να ερχονται στο κινητο?
Ericsson 388 -> Nokia 6110 -> Nokia 6150 -> Ericsson T29 ->Nokia 8210 -> Nokia 6510 Nokia -> 8850 Nokia -> Nokia 3650 -> Nokia 6630 Ericsson K750i->Nokia N70 -> Nokia N73 ->Nokia N82 ->N79->N97 Mini
Link to comment
Share on other sites

Kalispera, kai egw neos katoxos to n70!!! (megia mou)

 

tha borouse kapoios na me boitheisei pws tha borousa na kanw set up to mail sto n70??

 

Exw TIM kai exw account sto gmail kai sto hotmail.!!!

 

please opoios borei tha me bohthouse poly giati to exw anaggn gia tin douleia mou!!

naste oloi kala

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει πουθενα το Προγραμα Τ Worldmate για το Ν70?

Ακομα θελω και εγω να ρυθμισω το ΕΜΑΙL στο κινητο.Εχω account στο Ηοtmail και ΤΙΜ.ΤΗΑΝΚS!!!!!

:) :) :) :)

Ericsson 388 -> Nokia 6110 -> Nokia 6150 -> Ericsson T29 ->Nokia 8210 -> Nokia 6510 Nokia -> 8850 Nokia -> Nokia 3650 -> Nokia 6630 Ericsson K750i->Nokia N70 -> Nokia N73 ->Nokia N82 ->N79->N97 Mini
Link to comment
Share on other sites

Paidia exo N70 ...exo problima me ton ipologisti eno to ekana anabathmisi...pali den mou to diavazei....ennoontas Nokia PC Suite.....ti sinevi???Mipos paizei rolo i glossa eixa tin elliniki ekdosi...kai kati allo...exo vodafone....ekana tin aitisi energopiisis 3g gai videoklisi...alla otan kalo s'enan....pou exei nokia 6680..kai mou vgazei ..''rithimiseis diktuoy...''ti simainei auto??sas eyxaristo poli
Εδώ χτυπά η καρδιά της ΘΥΡΑΣ 7 στο Πύργο Διρού Μάνης! :D
Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart

Εχω βαλει ολες τις ρυθμισεις του Gmail στο Ν70 αλλα οταν παω να στειλω mail μου βγαζει το εξης σφαλμα:

 

Packet data: packet data connection not available:!:

 

Σαν access point εβαλα το cosmote internet το οποιο δουλευει αψογα,γιατι οταν παω να σερφαρω μεσω οπερα παει καμπανα!!!!

Που ειναι το λαθος????Τα'χω παρει....:mad: :mad:

Τη βοηθεια σας παρακαλω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!!Παρακολουθω εδω και καιρο το forum για το Ν80 και εχω ψιλοαπογοητευθει απο την αναμονη(οσον αφορα την ημερομηνια κυκλοφοριας του κ την μπαταρια.Αλλα κυριως το πρωτο.

Σκεφτηκα λοιπον για το Ν70!!Θα ηθελα λοιπον να κανω καποιες ερωτησουλες που ισως εχουν ξαναπαντηθει(αλλα επειδη ειναι αρκετες οι σελιδες κ δεν προλαβα να τις δια βασω ολες,θα ηθελα τα ΦΩΤΑ σας στα παρακατω!PLEASE!!!!

1)Να βαλω 1giga η 512 καρτα(δουλευουν κανονικα και οι 2?

2)Δονηση εχει κανονικα η παιζει κανενα κουφο οπως στο Ν90?

3)Η οθονη σε σχεση με το S700 που ειχα,εχει ικανοποιητικη απεικονιση κ φωτεινοτητα?

4)Η μπαταρια τελικα με λογικη χρηση και κλειστο μεσημερι κ βραδυ,ποσο περιπου θα κραταει?

5)Η αναπαραγωγη του ηχου απο το ηχειακι σε σχεση με S700,K750 και Κ700 που εχω ακουσει,τι λεει?

6)Full screen video παιζει κανονικα(οπως το SX1 που ειχα παλια)?

7)Με το κοκκινο κουμπι(του τερματισμου κλησης)βγαινεις εντελως απο κει που εισαι ή τερματιζεις την εφαρμογη που εισαι εκεινη τη στιγμη?

Link to comment
Share on other sites

8)Για να δεις τις φωτογραφιες full screen πρεπει να τις βαλεις σε παρουσιαση ή μπορεις να τις δεις και μια μια?Γιατι ετσι ελεγε ενας στο gsmarena?

9)Στο ξυπνητηρι και στο μνμ μπορεις να βαλεις οτι ηχο θες και ΜΡ3?

10)Στο ΒΤ οταν σου στελνει καποιος φαινεται το ονομα του ή οχι?ΓΙΑΤΙ στο S700 δε φαινοταν!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!!Παρακολουθω εδω και καιρο το forum για το Ν80 και εχω ψιλοαπογοητευθει απο την αναμονη(οσον αφορα την ημερομηνια κυκλοφοριας του κ την μπαταρια.Αλλα κυριως το πρωτο.

Σκεφτηκα λοιπον για το Ν70!!Θα ηθελα λοιπον να κανω καποιες ερωτησουλες που ισως εχουν ξαναπαντηθει(αλλα επειδη ειναι αρκετες οι σελιδες κ δεν προλαβα να τις δια βασω ολες,θα ηθελα τα ΦΩΤΑ σας στα παρακατω!PLEASE!!!!

1)Να βαλω 1giga η 512 καρτα(δουλευουν κανονικα και οι 2?

2)Δονηση εχει κανονικα η παιζει κανενα κουφο οπως στο Ν90?

3)Η οθονη σε σχεση με το S700 που ειχα,εχει ικανοποιητικη απεικονιση κ φωτεινοτητα?

4)Η μπαταρια τελικα με λογικη χρηση και κλειστο μεσημερι κ βραδυ,ποσο περιπου θα κραταει?

5)Η αναπαραγωγη του ηχου απο το ηχειακι σε σχεση με S700,K750 και Κ700 που εχω ακουσει,τι λεει?

6)Full screen video παιζει κανονικα(οπως το SX1 που ειχα παλια)?

7)Με το κοκκινο κουμπι(του τερματισμου κλησης)βγαινεις εντελως απο κει που εισαι ή τερματιζεις την εφαρμογη που εισαι εκεινη τη στιγμη?

 

1)Ότι θες και βρεις διαθέσιμη, αν βρεις 1Giga ακόμα καλύτερα, φυσικά και παίζει

2)Έχει

3)Ικανοποιητική απλά με μειωμένη ανάλυση και έκταση που ίσως σου κακοφανεί λίγο στην αρχή, από φωτεινότητα και ποιότητα απλά άψογη!

4)Με κλειστό το βράδυ και λογική χρήση εμένα μου βγάζει 4ήμερο φουλ διαφορετικά στις 2,5 περίπου

5)Από Κ700+Κ750 που έχω και μπορώ να συγκρίνω ακούγεται καλύτερα και καθαρότερα ενώ και η ένταση είναι στα ίδια επίπεδα ίσως και δυνατότερη λίγο. Σαν ήχο κλήσης όμως το Κ750 σκούζει πολύ πιο δυνατά

6)Έχει έχει!

7)Πλέον τερματίζεις τη τρέχουσα εφαρμογή

 

 

8)Για να δεις τις φωτογραφιες full screen πρεπει να τις βαλεις σε παρουσιαση ή μπορεις να τις δεις και μια μια?Γιατι ετσι ελεγε ενας στο gsmarena?

9)Στο ξυπνητηρι και στο μνμ μπορεις να βαλεις οτι ηχο θες και ΜΡ3?

10)Στο ΒΤ οταν σου στελνει καποιος φαινεται το ονομα του ή οχι?ΓΙΑΤΙ στο S700 δε φαινοταν!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!

 

8)Δυστυχώς μόνο με παρουσίαση μπορείς να το κάνεις αλλά γενικότερα η έκθεση στα νέα series60 είναι ψιλοάθλια, είναι ανάκατα όλα μέσα

9)Εδώ μπορείς κανονικά ότι ήχος σ΄αρέσει

10)Δε ξέρω με ποια λογική το κάνει αυτό η SE, μιας και δεν είναι λογικό, εδώ φυσικά αντί να σου λέει ότι έχετε λήψη αντικειμένου ναι ή όχι όπως στα SE, σε ρωτάει το λογικό έχετε λήψη από τον τάδε ναι ή όχι

 

Απάντησα ψιλογρήγορα γιατί έχουν ειπωθεί πολλές φορές όλα αυτά

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω pan82.Aλλα δεν καταλαβα αυτο που ειπες στο (Από Κ700+Κ750 που έχω και μπορώ να συγκρίνω ακούγεται καλύτερα και καθαρότερα ενώ και η ένταση είναι στα ίδια επίπεδα ίσως και δυνατότερη λίγο. Σαν ήχο κλήσης όμως το Κ750 σκούζει πολύ πιο δυνατά).Δηλαδη οταν τον ιδιο ηχο τον βαζεις σαν ηχο κλησης στο Κ750 τον παιζει δυνατοτερα απ οτι οταν τον ακους ξεχωριστα?Και κατι ΑΛΛΟ!ΔΗΛΑΔΗ εικονες και βιντεακια ειναι ανακατεμενα στην εκθεση?Δεν μπορεις με κανενα τροπο να βαλεις πχ χωρια τα βιντεακια και να δημιουργησεις φακελους?
Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια..μου εσπασε το κουμπωμα απο τα ακουστικα και τωρα δεν αντεχουν πολυ οταν τα κουναω..και λυνονται με αποτελεσμα να μου σπανε τα νευρακια..ποια να παρω τωρα?αυτα δεν εμπαιναν στα αυτια διοτι ηταν μεγαλα..ποια λετε να παρω τωρα?
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω pan82.Aλλα δεν καταλαβα αυτο που ειπες στο (Από Κ700+Κ750 που έχω και μπορώ να συγκρίνω ακούγεται καλύτερα και καθαρότερα ενώ και η ένταση είναι στα ίδια επίπεδα ίσως και δυνατότερη λίγο. Σαν ήχο κλήσης όμως το Κ750 σκούζει πολύ πιο δυνατά).Δηλαδη οταν τον ιδιο ηχο τον βαζεις σαν ηχο κλησης στο Κ750 τον παιζει δυνατοτερα απ οτι οταν τον ακους ξεχωριστα?Και κατι ΑΛΛΟ!ΔΗΛΑΔΗ εικονες και βιντεακια ειναι ανακατεμενα στην εκθεση?Δεν μπορεις με κανενα τροπο να βαλεις πχ χωρια τα βιντεακια και να δημιουργησεις φακελους?

Δεν ξέρω αν έχει διορθωθεί κάτι αλλά τουλάχιστον στο Κ750 έχει το εξής κουφό, όταν παίζει ένα τραγούδι από τον music player παίζει σε μεσαίο επίπεδο αλλά όταν τον ίδιο ήχο τον βάλεις σαν ήχο κλήσης παίζει πολύ δυνατότερα. Δε ξέρω γιατί γίνεται αυτή η βλακεία αλλά δε νομίζω ότι έχει διορθωθεί. Πάντως επειδή οι οικογένεια διαθέτει πλέον και Κ700+Κ750+Ν70 τις προάλλες που τα είχα βάλει δίπλα δίπλα το Ν70 είχε βγει νικητής στην απόδοση (ένταση) αλλά και στην ποιότητα!! Το Κ750 στα πολύ δυνατά του σα να μπουκώνει λίγο και αλλοιώνεται ο ήχος.

Δυστυχώς αχταρμάς όλα μαζί, ούτε φάκελοι ούτε τίποτα. Μόνο μέσω προγράμματος μπορείς να βλέπεις τις φώτο στο παραδοσιακό στυλ των φακάλων

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους,απο σημερα το απογευμα ειμαι κατοχοσ του Ν70.Δεν μπορεσα να ψαξω πολλα πραγματα γιατι παιδευτικα πολυ ωρα με το pc suite χωρισ να καταφερω να το κανω να συνεργαστει ,για αυτο θα ηθελα να μου πειτε αν μπορειτε σε πια σελιδα γραφει γι αυτο αναλυτικα,καπου την ειχα πετυχει αλλα δεν θυμαμαι που.Και επισησ αν μπορειτε να μου πειτε πωσ θα παρω τισ επαφες μου απο το 6600 και να τισ βαλω στο ν70????

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

Link to comment
Share on other sites

Αιντε αυριο παω για ερευνα αγορας οσον αφορα την τιμη και λογικα απο βδομαδα θα το παρω!Βαρεθηκα να περιμενω το Ν80.

THANKS και παλι pan82 για τα σχολια σου!

Με ποιο προγραμματακι γινεται αυτο με τους φακελους που ειπα πριν?Αν ξερεις ή μαθεις ποσταρισε το!

Link to comment
Share on other sites

Αιντε αυριο παω για ερευνα αγορας οσον αφορα την τιμη και λογικα απο βδομαδα θα το παρω!Βαρεθηκα να περιμενω το Ν80.

THANKS και παλι pan82 για τα σχολια σου!

Με ποιο προγραμματακι γινεται αυτο με τους φακελους που ειπα πριν?Αν ξερεις ή μαθεις ποσταρισε το!

resco photo viewer, ειναι μονο για εικονες

 

@kostakiss Τα κανονικά: http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.003046

Σε μαυρο: http://www.eml.gr/default.asp?pid=17&itm=2013&ct=104&la=1

Και κατι πιο σουλουπωμενο αλλα πολυ για τα μπαζα: http://www.expansys.com.gr/product.asp?code=HDS-3

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Αυτο δεν το ξερω, το μονο που ξερω ειναι οτι οι επαφες, αποθηκευονται στο x:/system/data/contacts.cdb

 

 

to e/system/others/contacts dhmiourgei antigrafa epafwn .to vrhka monos mou.

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

to e/system/others/contacts dhmiourgei antigrafa epafwn .to vrhka monos mou.

Εννοεις Ε:/others/contacts.

 

Α, δεν ειχα καταλαβει τη ερωτηση σου:

paidia o fakelos contacts otan kanoume antigrafh epafwn sth karta mnhmhs pou apothhkeuetai ?giati prepei na ton exw metakinhsei kai de ton vlepei.

Ενταξει αυτο το 'ξερα.

 

παιδια το κινητο φορτιζεται οταν το συνδεουμε μεσω usb με τον υπολογιστη;

Οχι.

 

oxi alla to diavazei san skliro disko

Ποιος ηρθε?

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

an kaneis egkatastasi to pc suite emena mou to diavaze san skliro,esena?
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

an kaneis egkatastasi to pc suite emena mou to diavaze san skliro,esena?

Αλλο ειναι αυτο.

Οταν λεμε το αναγνωριζει σαν σκληρο δισκο εννουμε σαν αυτα που εχει μεσα το εικονιδιο "ο υπολογιστης μου" δηλαδη c: d: φλασακι κτλ.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

an kaneis egkatastasi to pc suite emena mou to diavaze san skliro,esena?

οχι ακριβως, κανεις λαθος. δε βλεπει ολους τους φακελους. μην παραπληροφορουμε...

 

με προλαβαν :p

Link to comment
Share on other sites

ok sorry tote lathos mou!!!pantos ego etsi ta pernaga kai ekana tis egkatastaseis
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

paidia exo to nokia 6680 kai thelo na peraso sto n70 tis epafes mou...pos mporo na tis peraso autousies? me poio programma kai me poia diadikasia parakalw?

 

euxaristo ek ton proteron!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...