Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν είναι το 3G, ίσως καμία εφαρμογή. Μήπως μπορεί να μου θυμίσει κάποιος πως κάνουμε hard format, μήπως φτιάξει?

"*" "3" "πρασινο πληκτρο κλησης" καθως ανοιγεις το κινητο σου

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

paidia pou mporw na vrw tous teleutaious driver widcomm c r a c k e d gia sundesh n70 kai pc mesw bluetooth?me auton pou exw tora de mporw na steilw arxeia sto pc mesw bluetooth para mono an sundethw me pc suite kai apo to nokia phone browser kanw copy paste.epishs de mporw na xrhsimopoihsw ta hxeia tou pc gia anaparagwgh mousikhs apo to kinhto.
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι το 3G, ίσως καμία εφαρμογή. Μήπως μπορεί να μου θυμίσει κάποιος πως κάνουμε hard format, μήπως φτιάξει?

kane buckup prwta file...! exeis klisto to kin sou kai exeis patimena...prasino koumpi - * - kai to 3 anoigeis to kin sou kai otan sou pei vale pin ta afineis...einai ligo duskolo na to petuxeis...alla ok!

 

 

Asxeto! evala to smartmovie...paidia TELIOOO!

Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι το 3G, ίσως καμία εφαρμογή. Μήπως μπορεί να μου θυμίσει κάποιος πως κάνουμε hard format, μήπως φτιάξει?
δεν ειναι αναγκη να κανεις αμεσως φορματ. βαλε πρωτα το Taskspy ή το Appman να μας πεις τι τρεχει στα processes και να δουμε μηπως λυνεται πιο ανωδυνα.
Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι αναγκη να κανεις αμεσως φορματ. βαλε πρωτα το Taskspy ή το Appman να μας πεις τι τρεχει στα processes και να δουμε μηπως λυνεται πιο ανωδυνα.

kai egw to evala to taskspy!!! emena sta processes mou leei taskSpy - listenerserverexe - symapsrv - lmsmssrv....einai ok???? paw sta apll...kai mou leei misi wra please wait kai vgenw....!!!

Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω και εγώ μια ερώτηση ??

Πήρα μόλις χθές το Ν70 Vodafone Live και δεν βρίσκω στην mmc και στο τηλέφωνο το φάκελο System για να κάνω εγκαταστασεις, αλλα όταν παώ να δημιουργήσω φάκελο system μεσα στην mmc μου λεει ότι ήδη υπάρχει.

Ετσι δημιούργησα ένα φάκελο System (με το FIFA2004 μεσα) στο Desktop του Η/Υ και μετά το έκανα αντιγραφή μεσα στην Mmc και το πήρε κανονικά μόνο που τώρα δεν μπορώ να το κάνω απεγκατάσταση γιατι δεν βλεπω το φάκελο System!!!

Για πείτε καμιά ιδέα !!!έτσι είναι τα Vodafone???

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολύ !!!! Σε ποιο φάκελο πρέπει να το εγκαταστήσω??Το κάνω copy paste ή install με το PC suite???

Γενικα τα παιχνίδια τα βάζουμε στο system της mmc και τα αρχεια τύπου .sis .jar .app που????

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολύ !!!! Σε ποιο φάκελο πρέπει να το εγκαταστήσω??Το κάνω copy paste ή install με το PC suite???

Γενικα τα παιχνίδια τα βάζουμε στο system της mmc και τα αρχεια τύπου .sis .jar .app που????

 

install με το PC suite ta .sis

, ta .jar mporeis me copy paste kai ta trexeis apo thn diaxeirhsh arxeiwn

Η ζωη ειναι ωραια
Link to comment
Share on other sites

χαιρετω το ωραιο σας foroum.ενδιαφερομαι για την αγορα του nokia n70.γνωριζει κανεις αν υπαρχει περιπτωση να πεσει καθολου η τιμη του καθως το κινητο εχει κυκλοφορισει αρκετο καιρο τωρα.η τιμη του στη vodafone ειναι 507 eyro.αξιζει να περιμενω λιγακι ακομα?
Link to comment
Share on other sites

ναι αν περιμενεις μεχρι να βγει και το ν80..που βγαινει απ οτι διαβασα στο φορουμ τελη μαρτιου(η νοκια ειπε στο τελος του 3ου τριμηνου)..τοτε ναι θα κατεβει η τιμη του..;)

 

καλως ηρθες.. :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

ποσο περιπου πουλιουντε τωρα σαν μεταχειρισμενα τα ν70?

exartate thn xrisi pou to exeis kanei...egw to exw 2 vdomades kai akoma tin zelatina sthn othoni tou exw :)

Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά...

 

Επειδή τρέχω σαν τρελός, αν θέλετε, στείλτε pm για να λύσουμε τα προβλήματα που έχετε με το GNUBOX...

 

CU...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

hi!!!

 

σκοπεύω να πάρω καινούρια mmc . Πως μπορώ να κρατήσω το office και κάτι άλλα programs???

Γίνετε back up στα εγκατεστημένα αρχεία και μετά να τα ξαναβάλω???

Link to comment
Share on other sites

hi!!!

 

σκοπεύω να πάρω καινούρια mmc . Πως μπορώ να κρατήσω το office και κάτι άλλα programs???

Γίνετε back up στα εγκατεστημένα αρχεία και μετά να τα ξαναβάλω???

 

εάν έχεις εγταταστήσει το pc suite ψάξτο λίγο πρέπει να γίνετε δεν είμαι σιγουρος..

Music is my life!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Έχω μερικές απορίες σχετικά με το N70.

 

1.Αν θέλω να βάλω ένα Wallpaper στην κεντρική οθόνη και να το δείχνει σε όλη την οθόνη τι ανάλυση πρέπει να έχουν οι εικόνες???

2.Πέρνει θέματα??

3.Για να κάνω μια βιντεο κλήση πρέπει να έχω και τις κατάλληλες ρυθμίσεις??

4.Μπορώ να στείλω/λάβω αρχεία mp3 μέσω bluetooth??

5.Τα αρχεία .sis μπορεί να τα στείλει κανονικά μέσω Bluetooth??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

hi!!!

 

σκοπεύω να πάρω καινούρια mmc . Πως μπορώ να κρατήσω το office και κάτι άλλα programs???

Γίνετε back up στα εγκατεστημένα αρχεία και μετά να τα ξαναβάλω???

nomizw pws den ginete...! prepei na ta 3anavreis apo tin nokia...mlks einai file mou to office dld grafeis ena word kai to pernas sto kin sou kai to diavazeis...wraia??? kai egw pou tou exw kanei format tou kin mou kai exw xasei to affice kai to adobe kai auta...stelnw ena kimemo word i pdf kai ta diavazw mia xara mesw tou profiexplorer :)

Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

Έχω μερικές απορίες σχετικά με το N70.

 

1.Αν θέλω να βάλω ένα Wallpaper στην κεντρική οθόνη και να το δείχνει σε όλη την οθόνη τι ανάλυση πρέπει να έχουν οι εικόνες???

2.Πέρνει θέματα??

3.Για να κάνω μια βιντεο κλήση πρέπει να έχω και τις κατάλληλες ρυθμίσεις??

4.Μπορώ να στείλω/λάβω αρχεία mp3 μέσω bluetooth??

5.Τα αρχεία .sis μπορεί να τα στείλει κανονικά μέσω Bluetooth??

 

1.Δεν γνωρίζω νομίζω 172 χ 144

2. Όσα θέλεις όρεξη νάχεις να ψάχνεις.

3. Μίλα με την εξυπηρέτηση πελατών της Voda.

4. Βεβαίως και μπορείς.

5. Εγώ έτσι τα στέλνω από το laptop, άρα ΟΚ.

 

Καλώς ήρθες:)

ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ... ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ...

Nokia 2110, 2600c, 3120c, 3230, 3410, 3510i, 6070, 6110, 6150, 6210, 6220c, 6230, 6310i , 6510, 6600, 7110, 7650, 8110, 8110i, Ν70, E 66, C5, C5-03, 500, 700, Ν 86, C3-00, Lumia 920, Ν8, Lumia 925, Lumia 1020 , ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :mad:

Link to comment
Share on other sites

Έχω μερικές απορίες σχετικά με το N70.

 

1.Αν θέλω να βάλω ένα Wallpaper στην κεντρική οθόνη και να το δείχνει σε όλη την οθόνη τι ανάλυση πρέπει να έχουν οι εικόνες???

2.Πέρνει θέματα??

3.Για να κάνω μια βιντεο κλήση πρέπει να έχω και τις κατάλληλες ρυθμίσεις??

4.Μπορώ να στείλω/λάβω αρχεία mp3 μέσω bluetooth??

5.Τα αρχεία .sis μπορεί να τα στείλει κανονικά μέσω Bluetooth??

 

1 apo 173*208 ews kai 1600*1200

 

2 Nai

 

3 Nai file mou...tha pareis til tin eteria sou...kai tha peis na sou energopoihsoun to 3G

 

4 Nai!

 

5 ta arxeia .sis gia na ta stileis prepei na exeis to arxeio egatastasis! alla kai pali den tha mporeis na taa stileis....EKTOS kai an VALEIS tin efarmogi Profiexplorer tha mporeis na ta stileis!:)

Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

hi!!!

 

σκοπεύω να πάρω καινούρια mmc . Πως μπορώ να κρατήσω το office και κάτι άλλα programs???

Γίνετε back up στα εγκατεστημένα αρχεία και μετά να τα ξαναβάλω???

 

Λοιπόν...:ninja:

 

Βγάζεις -σωστά- την κάρτα από το τηλέφωνο και με έναν card reader περνάς όλα τα δεδομένα της κάρτας σε ένα φάκελο στον Η/Υ σου. Μετά, τα αντιγράφεις στην νέα κάρτα με τον card reader, την βάζεις στο τηλέφωνο και...

 

...είσαι μια χαρά!:ninja:

 

Μην ακούσω πως δεν έχεις card reader γιατί και φθηνός είναι - από 10 έως 20 ευρώ - και ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟΣ...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Και μία τελευταία απορία (αν και λίγο offtopic)

Θα μπορώ να κάνω βιντεο κλήση απο Cosmote σε Vodafone ή ΤΙΜ??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Hi paides! Μόλις πηρα το Ν70 και διαπιστωνω οτι ειναι μια πολυ δυνατη συσκευη.Βεβαια για οσους δεν ειναι εξικοιωμενοι με το ΣΥΜΒΙΑΝ(εγω ας πουμε) θελει λιγο χρονο για να πεις οτι του κανεις καλη χρηση. τσπ μου γεννηθηκε μια απορια στελνωντας FILES μεσω bluetooth,τα αρχεια πανε στον φακελο μηνυματων και δεν καταφερνω να τους αλλαξω folder,αν θελω να στειλω εινα αρχειο sis π.χ. τι γινεται? Χειαζεται καποιο προγραμμα για την μεταφορα?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...