Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια υπαρχει μπαταρια για το ν70 1500mah? αν ναι, που και ποσο?

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1115995#post1115995

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1108736#post1108736

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα διαβασα πριν μου τα δειξεις και δεν εβγαλα ακρη. Κατι αλλο εκτος απο ebay? Εδω ελλαδα δεν εχει τιποτα?

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα διαβασα πριν μου τα δειξεις και δεν εβγαλα ακρη. Κατι αλλο εκτος απο ebay? Εδω ελλαδα δεν εχει τιποτα?

 

Δεν αναφερες στην 1η ερωτηση σου εκτος e-bay ,αφου το γνωριζες. :O

Mεχρι στιγμης ,δεν εχει αναφερθει τιποτε .Original οπως γνωριζεις :worry: ,

δεν υπαρχει . Μη original ,προσωπικα τις αποφευγω.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Δεν αναφερες στην 1η ερωτηση σου εκτος e-bay ,αφου το γνωριζες. :O

Mεχρι στιγμης ,δεν εχει αναφερθει τιποτε .Original οπως γνωριζεις :worry: ,

δεν υπαρχει . Μη original ,προσωπικα τις αποφευγω.

Εχεις δικιο δεν το ανεφερα :O

Αν υπαρξει τιποτα νεοτερο σφυριξτε παντως...

 

Κατι αλλο τωρα...

Στο 6600 οταν μιλουσα στο τηλεφωνο, ακριβως κατω απο το ονομα αυτου που μιλουσα, εμφανιζοταν η τρεχουσα διαρκεια κλησης. Δεν λεω για την επιλογη "συνοψη μετα την κληση". Το 6600 μου το εμφανιζε μετα απο φορματ και μετα απο κανα 2μηνο χωρις να κανω καμια ρυθμιση... :confused: Το 3230 δε δεν μου το εμφανισε ποτε. Στο ν70 πως γινεται να το βαλω?

 

Δεν ξερω αν καταλαβατε περι τινος προκειται...

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζετε αν υπάρχει κάποια εφαρμογή Navigatiom-Mapping που να συνεργάζεται με το N70?
Nokia και ξερό ψωμί ... :p
Link to comment
Share on other sites

Πέρασε κανείς από voda-shop σήμερα; Ήταν να το φέρουν σήμερα... Δεν πρόλαβα, δυστυχώς !!!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι θα βγάλετε άκρη έτσι.

Το πιο καλό θα ήταν να προσπαθήσει κάποιος να περνά ένα ένα τα προγράμματα σε φορμαρισμένο τηλέφωνο, δοκιμάζοντας κάθε φορά να δει αν εμφανίζεται το πρόβλημα της χαμένης κλήσης (αν όντως οφείλεται σε κάποιο πρόγραμμα).

 

αποκλείεται πάντως να είναι πρόβλημα του τηλεφώνου, γιατί όταν το απενεργοποιώ χτυπάει κανονικά, όταν το ενεργοποιώ πάλι το ίδιο πρόβλημα. στην αρχή, πρίν γεμίσω την κάρτα με προγράμματα δούλευε κανονικά

Πωλείται MacBook Pro 15.4 οθόνη, 120 σκληρός, 2 μνήμη. 2 μηνών. Λόγο : αδύνατον να δουλέψω το Mac OS
Link to comment
Share on other sites

Πέρασε κανείς από voda-shop σήμερα; Ήταν να το φέρουν σήμερα... Δεν πρόλαβα, δυστυχώς !!!

 

Nosferatu πήγα σήμερα πρωί πρωί και μου είπαν οτι καθε τριτη και πεμπτη φέρνουν κινητά!Οπότε πιθανότατα θα έρθει την περμπτη αν όχι αύριο!Πάντως μου είπαν ότι θα φέρουν πρώτα τις Vodafone Live! εκδόσεις και αργότερα τα κανονικα...Δε νομίζω να ισχύει κάτι τέτοιο αλλά ποτέ δεν ξέρεις!Αύριο θα σας ενημερώσω για σιγουρα

 iPhone 3G S⃣
Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστο να φέρουν αρκετά κομμάτια. Αν είναι να φέρει 3-4 το κάθε κατάστημα, πάλι στη γύρα θα είναι όποιος το ψάχνει...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας εχω την V 2.0539.1.2 και τον καταλληλο εξοπλισμο για να την περασω στο δικο μου Ν70 αλλα παρατηρησα οτι εχουν αλλαξει τα αρχεια δηλαδη δεν μπορω να βρω αρχειο Β5 COR που ειναι η MCU των BB5 αλλα ουτε το αρχειο 26 που ειναι τα ελληνικα στα ΒΒ5.Υπαρχει το ελληνικο vodafon life και ενα αρχειο CO.Γνωριζει κανεις πιο αρχειο ειναι η MCU και πιο ειναι τα Ελληνικα του;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, οι χαρακτήρες αλλάζουν στις επαφές; να μεγαλώσουν λίγο ή γραμματοσειρά; μπα, ε;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αποκλείεται πάντως να είναι πρόβλημα του τηλεφώνου, γιατί όταν το απενεργοποιώ χτυπάει κανονικά, όταν το ενεργοποιώ πάλι το ίδιο πρόβλημα. στην αρχή, πρίν γεμίσω την κάρτα με προγράμματα δούλευε κανονικά

Απεγκατέστησα το blacklist πρόγραμμα και το πρόβλημα λύθηκε. Για κάντε μια προσπάθεια και σείς βρε παιδιά!!!!!

Πωλείται MacBook Pro 15.4 οθόνη, 120 σκληρός, 2 μνήμη. 2 μηνών. Λόγο : αδύνατον να δουλέψω το Mac OS
Link to comment
Share on other sites

Εχει βγει καμμία νεότερη έκδοση του natural recorder 1.00???

 

Οχι συμφωνα και με το site της εταιριας εχει μεινει στην εκδοση 1.0. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

 

nai yparxi battaria alla den emeina euxaristimenos apo thn apodosh ths.

theoritika tha eprepe na antexei yperdiplasio xrono apo thn allh alla den antexei outa kan to idio!!!!

 

kanw kati teleutaia testakia kai meta tha anakoinosw ta apotelesmata.

apo oti exw dei mexri twra pantws den axizei

Η ζωη ειναι ωραια
Link to comment
Share on other sites

αποκλείεται πάντως να είναι πρόβλημα του τηλεφώνου, γιατί όταν το απενεργοποιώ χτυπάει κανονικά, όταν το ενεργοποιώ πάλι το ίδιο πρόβλημα. στην αρχή, πρίν γεμίσω την κάρτα με προγράμματα δούλευε κανονικά

 

Καλημέρα παιδία. Πήγα & εγώ το Ν70 για αναβάθμιση και το τηλέφωνο τώρα είναι πιο σταθερό και γρήγορο στην πλοήγησή του, αλλά οι συντομεύσεις στο 'Go to' εξακολουθούν να μην δουλεύουν... Το έχουν παρατηρήσει και άλλοι αυτό ή είμαι ο μόνος που με ενοχλέι τόσο πολύ???

 

Νίκος.

00-05 Audi S3 Oettinger...Gone But Not Forgotten

06-14 Porsche 911 C4 Exclusive Sportpack...Absolut Driving Machine!!!

14-... Straight Six Open Top Sliding Machine ///

Link to comment
Share on other sites

ΈΛΕΟΣ!Ούτε σήμερα έφεραν στη VODAFONE το Ν70!Και μάλιστα μου λέει ο πωλητής:"Μην περιμένεις να φέρουμε πολλά κομμάτια!Και από το Ν90 που βγήκε την προηγούμενη βδομαδα ένα κομματι μου έφεραν και το είχαν κλείσει ήδη από την αρχή του μήνα!"

 

Οπότε καταλαβαίνετε πότε θα το πάρουμε...:)

 iPhone 3G S⃣
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις γιατι μερικες εφαρμογες σαν το agile messenger, wireless mirc, turbo msn δε τρεχουν? (δε βλεπουν δικτυο gprs της cosmote)

Απο την αλλη ο opera browser συνδεετε κανονικα κανει πλοηγηση κ κατεβαζει δεδομενα.

 

Ας δωσει καπιος τα φωτα του Plz :cry:

 

Οσο για τι μπαταρια 3 φορτισεις σε 8 μερες πιστευω ειναι πολλες.. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart

Παιδες εγω που εχω αγορασει το Ν70 απο oteshop δικαιουμαι δωρεαν αναβαθμιση απο τα nokia clubs?η πρεπει να παω εκει που το αγορασα????Ολα τα nokia clubs εχουν εξοπλισμο για αναβαθμισεις η υπαρχει περιπτωση να το στειλουν αλλου?(ρωταω γιατι μενω στην επαρχια).

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Παιδες εγω που εχω αγορασει το Ν70 απο oteshop δικαιουμαι δωρεαν αναβαθμιση απο τα nokia clubs?η πρεπει να παω εκει που το αγορασα????Ολα τα nokia clubs εχουν εξοπλισμο για αναβαθμισεις η υπαρχει περιπτωση να το στειλουν αλλου?(ρωταω γιατι μενω στην επαρχια).

Ευχαριστω!

 

 

Δικαιουσε :D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, θέλω να ρωτήσω κάτι. Έχω αποκτήσει πριν από 2 ημέρες τo N70 με σύνδεση Vodafone(κάρτα 3G), αλλά δε μπορώ να χρησιμοποιήσω υπηρεσίες όπως βιντεοκλήση και δεν μπορώ να συνδεθώ μέσω GPRS στο Vodafone live!Μπορείτε να μου πείτε τι πρέπει να κάνω;Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, σε λίγες μέρες παραλαμβάνω το Ν70.

 

Τί είδους αναβάθμιση είναι η "V 2.0539.1.2" ;;; :worry: :worry:

 

 

(o άσχετος :O :O )

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...