Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@gianpithio θύμισέ μου σε παρακαλώ πολύ το post στο οποίο γράφεις με σειρά βημάτων για το πώς κάνουμε backup τα μυνήματα γιατί νομίζω έκανα μ@λ@κία... :cry:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Tι μαμακια εκανες? :confused:

 

1)Θα βαλεις τα μηνυματα να αποθηκεβονται στην καρτα σου

2)Με ενα card reader θα κανεις copy ολο το φακελο mail που θα τον βρεις στο Ε:\system\...

3)Μετα paste μεσα στο pc

4)Μετα φορματ οτι αλλο θελεις

5)Και μετα ξανα πισω (εαν υπαρχει ο φακελος mail μεσα στο Ε σβηστον και βαλε αυτον που εχεις στο pc)

 

 

 

To link που μου ζητησες ειναι αυτο, αλλα εδω τα γραφω λιγο διαφορετικα για τον @s5zax που ειθελε να κανει κατι αλλο :)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1834362#post1834362

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι με τη σειρά μου~!!!!

 

Έχω πάρα πολλά αρχεία μουσικής και εικόνων στο κινητό μου...

Θα ήθελα κάποιος να με συμβουλεψει πως μπορώ να κάνω ένα συμμάζεμα όλων αυτών των αρχείων ώστε να φαίνονται τακτοποιημένα

 

Εκτός αν υπάρχει κάποιος τρόπος ούτως ώστε να δημιουργήσω φακέλους μέσα στο menu της έκθεσης σε κάθε φάκελο ξεχωριστά

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει τρόπος να δημιουργήσεις φακέλους στην έκθεση δυστυχώς...:(

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Tι μαμακια εκανες? :confused:

 

1)Θα βαλεις τα μηνυματα να αποθηκεβονται στην καρτα σου

2)Με ενα card reader θα κανεις copy ολο το φακελο mail που θα τον βρεις στο Ε:\system\...

3)Μετα paste μεσα στο pc

4)Μετα φορματ οτι αλλο θελεις

5)Και μετα ξανα πισω (εαν υπαρχει ο φακελος mail μεσα στο Ε σβηστον και βαλε αυτον που εχεις στο pc)

 

 

 

To link που μου ζητησες ειναι αυτο, αλλα εδω τα γραφω λιγο διαφορετικα για τον @s5zax που ειθελε να κανει κατι αλλο :)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1834362#post1834362

Ο βλάκας πήγα και έκανα τον φάκελο mail από το C:\ αποκοπή και τον έβαλα στο αντίστοιχο mail της κάρτας μνήμης(E:\).

Μετά για επαναφορά πήρα τον φάκελο mail που υπήρχε στην κάρτα μνήμης(E:\) και τον έκανα επικόλληση στο C:\ αλλά τα μυνήματα είχαν εξαφανιστεί.

Να σημειώσω ότι επειδή είχα κάνει τον υπολογιστή μου format, δεν έχω τα χρήσιμα links σε περίπτωση ανάγκης και γι' αυτό έκανα ό,τι θυμόμουν από την όλη διαδικασία και τα έκανα σκ@τ@...

Εγώ είχα χρησιμοποιήσει τη διαδικασία που παραθέτεις στο link σε προηγούμενο format και όλα είχαν δουλέψει ρολόι.

Τέσπα, τώρα τα μυνήματα έχουν διαγραφεί για το λόγο ότι δεν έκανα αντιγραφές αλλά αποκοπές... :X

Ευχαριστώ πάντως για το link, το ξαναέβαλα στα Αγαπημένα για να το έχω. :D

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση σχετικά με τα bluetooth headset.

 

 

Όλα τα bluetooth headset όλων των εταιρειών είναι συμβατά με όλα τα κινητά? :worry:

 

Συγκεκριμένα, τα bluetooth headset οποιασδήποτε εταιρείας είναι συμβατά με το Ν70? :worry:

 

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων! :cool:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα.Πριν από 20 μέρες περίπου το κινητό εμφάνισε ένα πρόβλημα στην οθόνη. Ενώ λειτουργούσε κανονικά η οθόνη έδειχνε μόνο κάτι σαν χρωματιστά πίξελ σε μια κατακόρυφη γραμμή περίπου στο κέντρο της.Το πήγα σε Nokia Shop και μου είπαν πως μάλλον έσπασε η οθόνη. Το κινητό όμως δεν μου έχει πέσει ποτέ.Σήμερα που πήγα να ρωτήσω τι γίνεται, γιατί μέχρι τώρα δεν είχα καμία ενημέρωση, μου είπαν πως το κινητό έχει σταλεί στο εξωτερικό για επιδιόρθωση και πως αυτοί δεν ξέρουν τι πρόβλημα είχε το κινητό.Θέλω να ρωτήσω αν ξέρει κανείς σε ποια χώρα τα στέλνουν και σε πόσο περίπου καιρό να περιμένω να το φέρουν πίσω; Επίσης, δεν θα έπρεπε να με ενημερώσουν πριν το στείλουν για το τι έχει, πόσο θα κοστίσει η επισκευή του και αν με καλύπτει η εγγύηση; Αν είναι να πληρώσω πχ 200€ τότε καλύτερα να αγόραζα ένα καινούριο κινητό.
ΝΙΚΟΣ
Link to comment
Share on other sites

τώρα τα μυνήματα έχουν διαγραφεί για το λόγο ότι δεν έκανα αντιγραφές αλλά αποκοπές... :X

Eδω ειναι το λαθος που εκανες, οταν το αρχειο index χρεισημοποιητε και κανεις αποκοπη δεν μετακινητε με αποτελεσμα ολος ο φακελος mail που αντιγραφετε να ειναι αχρηστος.

 

Το πιο σοστο και ασφαλες ειναι:

Οταν θελεις να παρεις τα μηνυματα απο το C να τα γυρνας στο Ε (οχι μετακινηση μηνυματων, απλος επειλογη αλλης μνημης) και το αναποδο. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Φιλε nickx εγω εχω ενα nokia n73 και το πηγα για service στην nokia γιατι εσβηνε και με πηραν τηλ. απο την nokia οτι δεν φτιαχνετε και οτι πρεπει να στειλουν στο εξωτερικο και θα κανει περιπου 20 μερες αλλα εμενα το καλυπτει η εγγυηση το κινητο. Κανονικα θα επρεπε να σου πουν πρειν το στειλουν και αν το καλυπτει η εγγυηση και αν οχι ποσο θα πλησωσεις!
Link to comment
Share on other sites

Kalispera k apo mena.grafw gia prwti fora opote sygxwreste me gia pi8anes epanalipseis erwtisewn.

Loipon exw k gw ena n70 to opoio apti mera pou to pira olo provlimata parousiazei. 1)exei poli argo epksergasti k gia na anoiksei otidipote argei. korifaio einai otan 8elw na mpw stin ek8esi (1 lepto sto nero).katebasa apo nokia.gr tin anavaumisi logismikou alla otan paei na tin kanei kollaei san na vgazei kapoio sfalma.tin exei kanei kaneis sas k an nai exete dei apotelesmata? 2) xtypaei synexws me ton ixo tis nokia kai as exw valei to patch.ti pragma einai ayto. de lew kalo kinito polixristiko alla argo poli argo.mono se mena simvainei kati tetoio? 3)8a mporousa me kapoio tropo na apo8ikeusw mnmata pou exw stin mmc? 4)ayto to provlima na min stelnei mp3 me mms linetai kapws?

eyxaristw ek twn proterwn

Link to comment
Share on other sites

Kalispera k apo mena.grafw gia prwti fora opote sygxwreste me gia pi8anes epanalipseis erwtisewn.

Loipon exw k gw ena n70 to opoio apti mera pou to pira olo provlimata parousiazei. 1)exei poli argo epksergasti k gia na anoiksei otidipote argei. korifaio einai otan 8elw na mpw stin ek8esi (1 lepto sto nero).katebasa apo nokia.gr tin anavaumisi logismikou alla otan paei na tin kanei kollaei san na vgazei kapoio sfalma.tin exei kanei kaneis sas k an nai exete dei apotelesmata? 2) xtypaei synexws me ton ixo tis nokia kai as exw valei to patch.ti pragma einai ayto. de lew kalo kinito polixristiko alla argo poli argo.mono se mena simvainei kati tetoio? 3)8a mporousa me kapoio tropo na apo8ikeusw mnmata pou exw stin mmc? 4)ayto to provlima na min stelnei mp3 me mms linetai kapws?

eyxaristw ek twn proterwn

1) Να προσπαθείς να μην μπαίνεις ποτέ στην έκθεση.

Εγώ δεν μπαίνω ποτέ γιατί δεν μπορώ... Έχω χιλιάδες πράγματα εκει μεσα και κολλάει τελείως το κινητό.. Για φωτογραφίες χρησιμοποίησε το resco photo viewer και γα βίντεο κάποιον διαχειριστή αρχείων όπως profi explorer.

 

2)Σβήσε όλο το μητρώο κλήσεων(αναπάντητες ληφθήσεις κτλ.)και ξαναπροσπάθησε

 

3)Σαν backup εννοείς? Αν ναι τότε πας χ:/system/, παίρνεις όλο τον φάκελο mail και τον κρατάς. Αν όχι τότε πας μηνύματα>επιλογές>ρυθμίσεις>άλλο>μνήμη σε χρήση και βάζεις την κάρτα σου. Αν δεν μεταφερθούν πες μου να σου πω τι θα κάνεις.

 

4)Παλιά ήξερα κάποιες εφαρμογές που έστελναν ότιδήποτε με mms. Δοκίμασε το mmsit. Δεν ξέρω αν υπάρχει ούτε αν δουλεύει. Πάντως το σίγουρο είναι ότι δεν θα μπορέσεις να στείλεις αρχείο μεγαλύτερο απο αυτό που σου επιτρέπει ο παροχέας σου.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Όλα τα bluetooth headset όλων των εταιρειών είναι συμβατά με όλα τα κινητά? :worry:

Συγκεκριμένα, τα bluetooth headset οποιασδήποτε εταιρείας είναι συμβατά με το Ν70? :worry:

 

@gianpithio, @PCMan έχει κανείς τίποτα υπόψιν του σχετικά με το ερώτημά μου; :O

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Όλα νομίζω δουλεύουν(τουλάχιστον όσα έχω δοκιμάσει εγω δούλευαν) εκτός απο τα στερεοφωνικά.

Δεν απαντάω με σιγουριά όμως. :)

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Όλα νομίζω δουλεύουν(τουλάχιστον όσα έχω δοκιμάσει εγω δούλευαν) εκτός απο τα στερεοφωνικά.

Δεν απαντάω με σιγουριά όμως. :)

Ρωτάω για το λόγο ότι, όπως ανέφερα και πιο πάνω, δοκίμασα σύο διαφορετικής εταιρείας (Nokia & Samsung) και δεν μπορούσε το bluetooth να τα ανιχνεύσει... :what:

Έκανα βέβαια format στο κινητό αλλά ακόμα δεν συνάντησα τουσ φίλους μου για να το ξαναδοκιμάσω... :D

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Στο κινητό γιατί έκανες φορματ?

 

Στα bluetooth headset πρέπει να κάνεις όπως σου είχε πει ο gianpithio(νομίζω)

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Στο κινητό γιατί έκανες φορματ?

 

Στα bluetooth headset πρέπει να κάνεις όπως σου είχε πει ο gianpithio(νομίζω)

Στο κινητό έκανα format για το απλούστατο λόγο ότι ούτε το Samsung, και πολύ περισσότερο, ΟΥΤΕ το Nokia(:X) δεν δούλεψαν (ανιχνεύτηκαν) από το κινητό μου...

 

Εκτός κι αν σε περίπτωση που το bluetooth χρειαστεί να χρησιμοποιηθεί από άλλη συσκευή τότε χρειάζεται format τι να πω?

 

 

Ας μας απαντήσει κάποιος που μπορεί να ξέρει... Mr. nervous ίσως...?

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

εγώ θα ήθελα να ρωτήσω πώς μπορώ να δω ποιά έκδοση αναβάθμισης μου πέρασαν στο κινητό από club nokia ως την τελευταία??????

 

και πως μπορώ να βάλω όταν μιλάω με κάποιον άλλον μέσω κινητού εκεί που γράφει κλήση 1 πόσα λεπτά και δευτερολέπτα έχω μιλήσει????

Δεν λέω να φαίνεται μετά τη διάρκεια της κλήσης

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα.Πριν από 20 μέρες περίπου το κινητό εμφάνισε ένα πρόβλημα στην οθόνη. Ενώ λειτουργούσε κανονικά η οθόνη έδειχνε μόνο κάτι σαν χρωματιστά πίξελ σε μια κατακόρυφη γραμμή περίπου στο κέντρο της.Το πήγα σε Nokia Shop και μου είπαν πως μάλλον έσπασε η οθόνη. Το κινητό όμως δεν μου έχει πέσει ποτέ.

Ένα περίεργο πράγμα, το ίδιο ακριβώς μου συνέβη μόλις τώρα. Το κινητό λειτουργούσε κανονικά από το πρωί (όπως πάντα από το Μάρτιο του 2006) και κάποια στιγμή έλαβα ένα mms διαφημιστικό. Βλέποντας το κινητό, αντιλήφθηκα ότι ναι μεν λειτουργεί κανονικά, ωστόσο η οθόνη σαν να έχει σπάσει στη μέση, να δείχνει στο κάτω μέρος χρωματιστά pixels κατά την εκκίνηση, και μετά να δείχνει καθρέπτη της λωρίδας εκείνης στο επάνω μέρος, όταν μπει στο κεντρικό μενού.

Υπάρχει περίπτωση να είναι ιός; Είχα ξεχασμένο το bluetooth ανοικτό, έχω WIND συμβόλαιο και sim για 3G.

sakis for the masses, θου for the few

Link to comment
Share on other sites

έχει κάνει κάποιος αναβάθμιση λογισμικού απτο pc του?πετυχαίνει?

το κινητό μου σέρνεται.με soft/hard format γίνεται κάτι?δεν έχω κάνει ποτέ.χρειάζεται?τι προτείνεται?το 3G πως ενεργοποιείται σε ένα κιν?θέλει αλλαγή sim?

 

ευχαριστώ για τη βοήθεια:O

Link to comment
Share on other sites

έχει κάνει κάποιος αναβάθμιση λογισμικού απτο pc του?πετυχαίνει?

το κινητό μου σέρνεται.με soft/hard format γίνεται κάτι?δεν έχω κάνει ποτέ.χρειάζεται?τι προτείνεται?το 3G πως ενεργοποιείται σε ένα κιν?θέλει αλλαγή sim?

 

ευχαριστώ για τη βοήθεια:O

Θα το πετύχεις μπαίνοντας στο site της Νοkia. Σε περίπτωση που θέλεις να το μετατρέψεις σε ΜΕ τότε διαβάζοντας το topic σχετικά με την αλλαγή γλώσσας στο Ν70 θα καταφέρεις την μετατροπή του απλού σε ΜΕ. Αφού με hard format, όπως λες και εσύ, σέρνεται και πάλι τότε είναι αναγκαία η αναβάθμιση. Τώρα πια το σήμα 3G ενεργοποιείται μόνο του, δεν χρειάζεται να αλλάξεις κάρτα SIM και για να σιγουρευτείς ότι λειτουργεί το 3G κάνε την παρακάτω διαδικασία:

 

Μενού > Εργαλεία > Ρυθμίσεις > Δίκτυο > Λειτουργία δικτύου > Διπλή λειτουργία

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

έχει κάνει κάποιος αναβάθμιση λογισμικού απτο pc του?πετυχαίνει?

το κινητό μου σέρνεται.με soft/hard format γίνεται κάτι?δεν έχω κάνει ποτέ.χρειάζεται?τι προτείνεται?το 3G πως ενεργοποιείται σε ένα κιν?θέλει αλλαγή sim?

 

ευχαριστώ για τη βοήθεια:O

 

-Ναι βεβαια πετυχαινει ,αρκει να προσεχεις :rolleyes:

-ενα φορματ χρειαζεται,ειδικα αν δεν ειχεις κανει ποτε.

Θα σβηστουν τα δεδομενα της συσκευης ομως ,

Ουτως ή αλλως ,αν κανεις αναβαθμιση,

ειναι το ιδιο

-Θα καλεσεις στο customer care της εταιριας στην οποια εχεις συνδεση,

για ενεργοποιηση των video calls

-οχι ,μονο στην περιπτωση που η σιμ ειναι πανω απο ~10 χρονια

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ένα περίεργο πράγμα, το ίδιο ακριβώς μου συνέβη μόλις τώρα. Το κινητό λειτουργούσε κανονικά από το πρωί (όπως πάντα από το Μάρτιο του 2006) και κάποια στιγμή έλαβα ένα mms διαφημιστικό. Βλέποντας το κινητό, αντιλήφθηκα ότι ναι μεν λειτουργεί κανονικά, ωστόσο η οθόνη σαν να έχει σπάσει στη μέση, να δείχνει στο κάτω μέρος χρωματιστά pixels κατά την εκκίνηση, και μετά να δείχνει καθρέπτη της λωρίδας εκείνης στο επάνω μέρος, όταν μπει στο κεντρικό μενού.

Υπάρχει περίπτωση να είναι ιός; Είχα ξεχασμένο το bluetooth ανοικτό, έχω WIND συμβόλαιο και sim για 3G.

Ή η οθόνη σου "κάηκε"(δεν έσπασε) ή δεν πατάει καλά η καλωδιοταινία της στην πλακέτα του κινητού ή κάτι έχει το κινητό.

 

Σίγουρα δεν είναι ιός και σίγουρα δεν λύνεται με αναβάθμιση η κάτι τέτοιο.

Το μόνο που μπορείς να κάνεις εσύ είναι να ανοίξεις το κινητό και να καθαρίσεις το βυσματάκι της οθόνης που κουμπώνει στην πλακέτα ή να το κουνήσεις κάπως. Αν δεν έχεις ιδέα απο αυτά, μή το κάνεις.

 

Αν δεν φτιάξει τότε ένα νοκια σοπ θα σε σώσει.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

όταν λες να προσέχω τι εννοείς?

έχω κατεβάσει το setup κάνω εγκατάσταση, το ανοίγω αναγνωρίζει κανονικά το κιν μου κ το λογισμικό του

κ όταν πατάω συνέχεια στο δεύτερο βήμα μου βγάζει μια σκέτη τελεία στο παράθυρο αναβάθμισης. το κιν πρέπει να είναι κλειστό ή ανοιχτό??

παίζει ρόλο η mmc αν είναι μέσα?δύο φορές κ τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

όταν λες να προσέχω τι εννοείς?

έχω κατεβάσει το setup κάνω εγκατάσταση, το ανοίγω αναγνωρίζει κανονικά το κιν μου κ το λογισμικό του

κ όταν πατάω συνέχεια στο δεύτερο βήμα μου βγάζει μια σκέτη τελεία στο παράθυρο αναβάθμισης. το κιν πρέπει να είναι κλειστό ή ανοιχτό??

παίζει ρόλο η mmc αν είναι μέσα?δύο φορές κ τίποτα.

Είτε κλειστό είναι είτε ανοιχτό δεν παίζει κανένα απολύτως ρόλο, ούτως ή άλλως σβήνει μόνο του όταν φτάνει η ώρα να περαστεί το νέο λογισμικό. Δεν έχει σημασία η κάρτα MMC είτε είναι είτε δεν είναι το ίδιο και το αυτό είναι.

Καλό θα ήταν να έκανες μια πλήρη απεγκατάσταση το πρόγραμμα από τον υπολογιστή σου(να σβήσεις ακόμα και μόνος σου, χειροκίνητα δηλαδή, τον φάκελο της Νοκια από τα Programs Files και να ξαναδοκιμάσεις επανεγκατάσταση. Κατέβασε την τελευταία έκδοση του προγράμματος. Μετά ξαναπροσπάθησε.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποιο πρόγραμματάκι για προβολή αρχείων κ ειδικά βίντεο για να μην αναγκάζομαι να μπαίνω στην έκθεση?επίσης θέλω να στείλω κα΄ποιο αρχείο με bluetooth κ μου λέει ότι είναι κλειδωμένο.υπάρχει κάποιο αντίστοιχο πρόγραμμα?

ευχαριστώ για τη βοήθεια

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...