Jump to content

Nokia N90 ** Pre-release**


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αντε καλοριζικο και περιμενουμε φωτογραφιες! Τιμη πολυ καλυτερη απο αυτες που ειχαν ακουστει!

Να το δω και να μην το πιστεψω :!: :worry: ολα τα e-shops δινουν απο 684-795 ευρω και τα αμερικανικα 900-1200$ και τα περισσοτερα δεν το εχουν και ετοιμοπατραδοτο :!: :confused: θα μας κουφανει :wacko: μακαρι να ειναι οπως τα λεει κι οχι radio-αρβυλα :cool:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 601
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Να το δω και να μην το πιστεψω :!: :worry: ολα τα e-shops δινουν απο 684-795 ευρω και τα αμερικανικα 900-1200$ και τα περισσοτερα δεν το εχουν και ετοιμοπατραδοτο :!: :confused: θα μας κουφανει :wacko: μακαρι να ειναι οπως τα λεει κι οχι radio-αρβυλα :cool:

Με την μονη διαφορα οτι ο ili,ειναι ιδιοκτητης Nokia shop και μιλαει ΠΑΝΤΟΤΕ με τιμες καταλογου που του εχουν σταλει...και οχι με τις εξωφρενικες (η οχι) τιμες καποιον αξιοπιστων (ή μη) e-shop.

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω φιλε μου να χει πεσει τοσο χαμηλα σε 1-2 μηνες,γενικα τα κινητα της Nokia αργουν καπως να πεσουν και δεν πεφτουν σχεδον ποτε τοσο χαμηλα εκτος κι αν βγαινει καποιος αντικαταστατης.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Εγω θυμαμαι οτι το δικο μου σε 2μηνες ειχε πεσει 100 ευρω αν δε κανω λαθος

 

Παντως γενικοτερα εχω υπομονη σε τετοια πραγματα...εισαι και φιλος alfisti και εσυ βλεπω ;-)

Link to comment
Share on other sites

Εγω ακουσα απο ενα γνωστο μου οτι κυκλοφορησε μιας και ενας φιλος του στη Ξανθη (Nokia Shop) ηδη εχει 2 συσκευες!!

Λιγο περιεργο στο ανοιγμα ειναι μου ειπε!!

Αντε να το δουμε!Παντως απο τα τεστ παραπανω ψιλοαπογοητευτηκα και ειμαι σχεδον ετοιμος στο να παρω το W800i μιας και δειχνει να εχει καλυτερη καμερα με πιο καθαρες φωτο και με ζωντανα χρωματα και 200ευρωπουλα φθηνοτερο!!

My PreciousSs!!!

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5079Image_1_.jpg

 

GwgosSs...

Link to comment
Share on other sites

Εγω ακουσα απο ενα γνωστο μου οτι κυκλοφορησε μιας και ενας φιλος του στη Ξανθη (Nokia Shop) ηδη εχει 2 συσκευες!!

Λιγο περιεργο στο ανοιγμα ειναι μου ειπε!!

Αντε να το δουμε!Παντως απο τα τεστ παραπανω ψιλοαπογοητευτηκα και ειμαι σχεδον ετοιμος στο να παρω το W800i μιας και δειχνει να εχει καλυτερη καμερα με πιο καθαρες φωτο και με ζωντανα χρωματα και 200ευρωπουλα φθηνοτερο!!

Φιλαρακο αν σε ενδιαφερει η καμερα(ως φωτογραφια γιατι απο βιντεο,αστα...) και μονο τοτε παρε το w800!Πιστευω πως καλο θα ηταν αν σε ενδιαφερει το γεγονος οτι το N90 ειναι smartphone να περιμενες λιγακι να δουμε αν η nokia με καποια αναβαθμιση ισως βελτιωση τη καμερα αλλιως και βιαζεσαι και δεν σε ενδιαφερει το smartphone δωσε 200 ευρω πιο λιγα και παρε το w800!

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω Νοκια shop και παρέλαβα δύο συσκευές Σάββατο, είναι πολύ καλό αρκετά γρήγορο , το video που τραβάει είναι απίστευτο,η φωτογραφία είναι καλή όχι οσο θα έπρεπε πιστεύω θα διωρθωθεί στην επόμενη αναβάθμιση.Ο ήχος του είναι πολύ καλός,η ποιότητα κατασκευής άριστη και τέλος έχει μαγάλο όγκο.
Lumia 920
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω Νοκια shop και παρέλαβα δύο συσκευές Σάββατο, είναι πολύ καλό αρκετά γρήγορο , το video που τραβάει είναι απίστευτο,η φωτογραφία είναι καλή όχι οσο θα έπρεπε πιστεύω θα διωρθωθεί στην επόμενη αναβάθμιση.Ο ήχος του είναι πολύ καλός,η ποιότητα κατασκευής άριστη και τέλος έχει μαγάλο όγκο.

 

Ξέχασα η τιμή του 650 ευρώ

Lumia 920
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω Νοκια shop και παρέλαβα δύο συσκευές Σάββατο, είναι πολύ καλό αρκετά γρήγορο , το video που τραβάει είναι απίστευτο,η φωτογραφία είναι καλή όχι οσο θα έπρεπε πιστεύω θα διωρθωθεί στην επόμενη αναβάθμιση.Ο ήχος του είναι πολύ καλός,η ποιότητα κατασκευής άριστη και τέλος έχει μαγάλο όγκο.

nai alla to video se th morfh to grafei??se h263 γιατι μεχρι στιγμης για μενα το καλυτερο βιντεο το γραφει το 6630 με το eti camcorder 2 και σε μορφη avi!!!νομιζω πως δεν γραφει σε μορφη avi!!!!

Link to comment
Share on other sites

nai alla to video se th morfh to grafei??se h263 γιατι μεχρι στιγμης για μενα το καλυτερο βιντεο το γραφει το 6630 με το eti camcorder 2 και σε μορφη avi!!!νομιζω πως δεν γραφει σε μορφη avi!!!!

 

Σε μορφή avi αγόρι μου γράφεις με πρόγραμμα το οποίο εγκαθηστάς το ίδιο μπορείς να κάνεις και στο Ν90.Αυτό με τον video recorder που διαθέτει γράφει mp4.

Lumia 920
Link to comment
Share on other sites

είναι καλή όχι οσο θα έπρεπε πιστεύω θα διωρθωθεί στην επόμενη αναβάθμιση
99% ειναι προβλημα λογισμικου η ποιοτητα των φωτο και το πιο πιθανο οπως παντα :mad: θα διορθωθει εκ των υστερων με αναβαθμιση :!: ;) η carl zeiss ειναι εκτος συναγωνισμου για να ειναι δικο της το προβλημα :cool:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Θα ήθελα να κάνω μια ίσως χαζή ερώτηση...

Τελικά το κινητό αυτό στις φώτο το βλέπω να έχει μαύρο χρώμα αντί του μπλέ-θαλασσί που είχε στις φώτο της Nokia. Τελικά θα κυκλοφορήσει και με τους 2 συνδυασμούς άραγε?

 

Γμτ... μου αρέσει πιο πολύ μάλλον ο συνδυασμός με το μπλεδάκι :O

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Θα ήθελα να κάνω μια ίσως χαζή ερώτηση...

Τελικά το κινητό αυτό στις φώτο το βλέπω να έχει μαύρο χρώμα αντί του μπλέ-θαλασσί που είχε στις φώτο της Nokia. Τελικά θα κυκλοφορήσει και με τους 2 συνδυασμούς άραγε?

 

Γμτ... μου αρέσει πιο πολύ μάλλον ο συνδυασμός με το μπλεδάκι :O

only in black ;)

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

99% ειναι προβλημα λογισμικου η ποιοτητα των φωτο και το πιο πιθανο οπως παντα :mad: θα διορθωθει εκ των υστερων με αναβαθμιση :!: ;) η carl zeiss ειναι εκτος συναγωνισμου για να ειναι δικο της το προβλημα :cool:

 

 

Σωστός ;)

Lumia 920
Link to comment
Share on other sites

Σε μορφή avi αγόρι μου γράφεις με πρόγραμμα το οποίο εγκαθηστάς το ίδιο μπορείς να κάνεις και στο Ν90.Αυτό με τον video recorder που διαθέτει γράφει mp4.

δηλαδη σαν ericsson και με πολλα τετραγωνακια στην αναπαραγωγη!!!!οκ καταλαβα

Link to comment
Share on other sites

kalitero einai to avi i to mp4?? :confused:

καλυτερο παντα ειναι το avi το mp4 ειναι μια σκαλα πιο πανω απο το h263 αλλα αν βαλεις ενα βιντεο mp4 σε ενα ericsson θα το παιξει καμπανα χωρις αλοιωσεις αν ομως το βαλεις σε ενα nokia δεν θα ειναι το ιδιο το εχω τσεκαρει δεν μιλαω χωρις να ξερω τι λεω..

Link to comment
Share on other sites

καλυτερο παντα ειναι το avi το mp4 ειναι μια σκαλα πιο πανω απο το h263 αλλα αν βαλεις ενα βιντεο mp4 σε ενα ericsson θα το παιξει καμπανα χωρις αλοιωσεις αν ομως το βαλεις σε ενα nokia δεν θα ειναι το ιδιο το εχω τσεκαρει δεν μιλαω χωρις να ξερω τι λεω..

σε ολα τα format κωδικοποιησης-συμπιεσης νομιζω οτι σοβαροτερο ρολο παιζει το frame-rate για την καλυτερη εικονα ;)

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6680/1.0 (3.04.11) SymbianOS/8.0 Series60/2.6 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

 

only in black ;)

 

Απο οτι διαβασα,θα κυκλοφορησει και στο μπλε-θαλασσι :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Tο Ν90 βραβευτηκε απο την EISA σαν το καλυτερο multimedia-phone της χρονιας :!: :!: :cool:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω Νοκια shop και παρέλαβα δύο συσκευές Σάββατο, είναι πολύ καλό αρκετά γρήγορο , το video που τραβάει είναι απίστευτο,η φωτογραφία είναι καλή όχι οσο θα έπρεπε πιστεύω θα διωρθωθεί στην επόμενη αναβάθμιση.Ο ήχος του είναι πολύ καλός,η ποιότητα κατασκευής άριστη και τέλος έχει μαγάλο όγκο.

kamia foto exeis na to doume?

Link to comment
Share on other sites

paiia to w800i kai to k750i bgazoun poio kalh foto apo to n90 etsi??mou aresei pou lene oti exei kai carl zeiss fako!ola paramu8ia einai gia na to bleoume kai na leme ooooo kai ti wraio kai ti auto!!!

opos leei kai o filos o invictus me mia anavathmisi 99% tha veltionetai i fotografeia autou tou kinhtou.

Link to comment
Share on other sites

marios1988 να σου υπενθυμισω οτι εδω δεν ειναι διαξιφισμοι για να συγκρινεις συνεχως τα νεα μοντελα της Nokia με καποια αλλα τα οποια προφανως προτιμας.

Επισης σταματα να ποσταρεις σε ολα τα Threads για την τιμη των νεων τηλεφωνων συνεχως.Το ειπες 1-2.Πλεον γινεται κουραστικο.

Αν δεν σου αρεσουν,σου φαινονται ακριβα ή δεν σε καλυπτουν πολυ απλα μην ασχολεισαι μαζι τους.

Ας μην το συνεχισουμε και αμα θες να μου απαντησεις να το κανεις με pm. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...