Jump to content

Ιστορίες οδηγικής τρέλας


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου φαίνεται πως πρέπει στα μαθήματα οδήγησης για δίπλωμα να ενταχθούν και μερικές ωρούλες για εκμάθηση box...δεν παλεύεται άλλο η κατάσταση...:rolleyes:

 

akpe, δεν έχω τι άλλο να σου πω,απλά συμπάσχω...:(

 

ON3, thanks ρε συ...;)

Ζήσε τη ζωή σου!!!!

 

Bubby's Community : www.viennas.net/cs

 

Blogs, συζητήσεις, photo galleries και άλλα πολλά!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 104
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Aφου -οπως λες- ειχατε δικιο,επρεπε να τον κανατε τοπι στο ξυλο.Δεν μπορει,δυο ησασταν,θα τον καταφερνατε.Εγω θα ειχα γινει εξω φρενων!!:mad:

 

Δεν νομίζω να μας έπαιρνε, εκτός του οτι ήταν διπλάσιος απο και τους δύο μας μαζί, ποτέ δεν ξέρεις με τί έχεις να κάνεις :/

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

σημερα πριν απο 3 ωρες περιπου στον πειραια πηρα την αγ.δημητριου και ημουν πατημενος ωστε να φτασω γρηγορα σπιτι μου για να παω στον επιταφιο σε καποια φαση βλεπω οτι περναγε ενας επιταφιος και σταματησα και βγηκα εξω να κανω τον σταυρο μου και αρχιζει ο πισω και κορναρει ασταματητα δεν δινω σημασια μαρσαρει και ερχεται και κολαει πισω απο το αμαξι μου!!!!! και κατεβαινει και ερχεται προς εμενα με αγριες διαθεσεις και μου λεει γιατι δεν φευγω για να περασει!!!!!!! του λεω οτι περναει ο επιταφιος και με βριζει και ριχνει μια κουτουλια... η συνεχεια ειναι ακαταληλη αυτος στο νοσοκομειο και εγω στο τμημα για ανακριση..... και η συνεχεια την δευτερα
Link to comment
Share on other sites

σημερα πριν απο 3 ωρες περιπου στον πειραια πηρα την αγ.δημητριου και ημουν πατημενος ωστε να φτασω γρηγορα σπιτι μου για να παω στον επιταφιο σε καποια φαση βλεπω οτι περναγε ενας επιταφιος και σταματησα και βγηκα εξω να κανω τον σταυρο μου και αρχιζει ο πισω και κορναρει ασταματητα δεν δινω σημασια μαρσαρει και ερχεται και κολαει πισω απο το αμαξι μου!!!!! και κατεβαινει και ερχεται προς εμενα με αγριες διαθεσεις και μου λεει γιατι δεν φευγω για να περασει!!!!!!! του λεω οτι περναει ο επιταφιος και με βριζει και ριχνει μια κουτουλια... η συνεχεια ειναι ακαταληλη αυτος στο νοσοκομειο και εγω στο τμημα για ανακριση..... και η συνεχεια την δευτερα

 

Μ'αρεσει που ρωτουσες το μεσημερι τι θα γινει :lol:

 

Καλα κι εσυ εκλεισες το δρομο για να κανεις το σταυρο σου?? Ή τον ειχε κλεισει ηδη ο Επιταφιος?

Link to comment
Share on other sites

σημερα πριν απο 3 ωρες περιπου στον πειραια πηρα την αγ.δημητριου και ημουν πατημενος ωστε να φτασω γρηγορα σπιτι μου για να παω στον επιταφιο σε καποια φαση βλεπω οτι περναγε ενας επιταφιος και σταματησα και βγηκα εξω να κανω τον σταυρο μου και αρχιζει ο πισω και κορναρει ασταματητα δεν δινω σημασια μαρσαρει και ερχεται και κολαει πισω απο το αμαξι μου!!!!! και κατεβαινει και ερχεται προς εμενα με αγριες διαθεσεις και μου λεει γιατι δεν φευγω για να περασει!!!!!!! του λεω οτι περναει ο επιταφιος και με βριζει και ριχνει μια κουτουλια... η συνεχεια ειναι ακαταληλη αυτος στο νοσοκομειο και εγω στο τμημα για ανακριση..... και η συνεχεια την δευτερα

ένα εχω να πώ:είσαι ΘΕΟΣ.

pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

Μ'αρεσει που ρωτουσες το μεσημερι τι θα γινει :lol:

 

Καλα κι εσυ εκλεισες το δρομο για να κανεις το σταυρο σου?? Ή τον ειχε κλεισει ηδη ο Επιταφιος?

λες να ηταν ο επιταφιςο στο προηγουμενο στενο και εγω να εκοβα επειδη τον ειδα να ερχεται? :p :p αλλωστε μπορει να μην παω σχεδον καθολου στην εκκλησια αλλα οποτε μπορω με τον δικο μου τροπο ειμαι εκει μεσα...

Link to comment
Share on other sites

hydro μια απορια: Δεν τον ρωτησες πως θα περνουσες αφου περναει ο επιταφιος? Υπαρχουν τελικα τοοοοσο βλακες?
Link to comment
Share on other sites

εκεινη την ωρα ηταν ενα λαβαρο μπροστα δεν ξερω αμα το ειδε η οχι και ουτε με νοιαζει να σου πω την αληθεια απο την στιγμη που του το λες και δεν καταλαβαινει και σου την λεει και απο πανω ε τοτε δεν νομιζω να ειχα αλλη λυση...
Link to comment
Share on other sites

Μου εχουν τυχει αρκετα παρομοια..Τελικα πρεπει να το παιζεις οτι δεκ κοιτας και να κανεις τον ανηξερο...Αλλιως θα σπασουμε καποιον στρο ξυλο η και το αναποδο καμια ωρα..Εχω κοντεψει πολλακις...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/O_Tifosi/22469/369781/0/3.JPG

 

Tifosi : Βοηθός Συντονιστή συζητήσεων στο forum της Nokia @ myphone.gr

 

Θες ένα πολύ καλό RCD-MP3 αυτοκινήτου της Sony,σε άψογη κατάσταση και δώρο ένα αυθεντικό Joystick της Sony για εύκολο χειρισμό...?

Εαν ναι,ρίξε μια ματιά εδώ! !

Link to comment
Share on other sites

Μου εχουν τυχει αρκετα παρομοια..Τελικα πρεπει να το παιζεις οτι δεκ κοιτας και να κανεις τον ανηξερο...Αλλιως θα σπασουμε καποιον στρο ξυλο η και το αναποδο καμια ωρα..Εχω κοντεψει πολλακις...

σιγουρα το πιο συνετό είναι αυτο για όλους τους λόγους που είπαμε παραπάνω.γιατι και ο φίλος παραπάνω τωρα θα τραβιέται με δικαστήρια.μονο αν χειροδικήσουν εναντίον σου μόνο τοτε πρεπει να αμυνθεις και να τον σκοτώσεις στο ξύλο,μια σφαλιάρα σου έδωσε?στείλτον για κανα μήνα νοσοκομείο.σωστός?

pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

Τι αυτοκίνητο έχεις?

ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ!

 

Επειδή πιστεύω ότι εδώ δεν ανήκουν μόνο ποστς του στυλ έτρεχα και έτρεχε ξοπίσω μου ακούστε κ αυτό!!

Κοπέλα,βράδυ αθήνας,ετοιμάζει βαλίτσες για να πάει αεροδρόμιο, αφού σε 2 ώρες πετάει για εξωτερικό.

Παίρνει το πρώτο ταξί που βρίσκει άδειο,φορτώνει βαλίτσες και κάνει το λάθος να κάτσει μπροστά. Η κοπελιά είναι πάρα,μα πάρα πολυ σέξυ,φόραγε και μια μίνι φούστα και ο κωλοταρίφας αρχίζει μετά απο κανα 5λεπτο να απλώνει τα ξερά του προς όλες τις κατευθύνσεις.. Ξέρετε μωρέ,στον διακόπτη του κλιματιστικού,στο ραδιόφωνο,στα μπούτια της κοπελιάς και σε άλλα μέρη του σώματος της.

Η κοπελιά να μην λέει τίποτα γιατί φοβάται αλλά να στέλνει μήνυμα σε φίλη της για να της κάνει κλήση,το απαντάει και κάνει πως δήθεν δεν ακούει. Του λέει του παλιο****** να σταματήσει λίγο και κάνει πως κατεβαίνει και καλά για να πιάσει σήμα το κινητό της . Ε, μετά πάει και κάθεται πίσω κάνοντας την αδιάφορη. Η κοπέλα λόγω βιασύνης και σχετικής σύγχυσης δεν παίρνει ούτε αριθμούς ούτε τίποτα για να καταγγείλει έναν από τους πολλούς παλιοανώμαλους που κυκλοφοράνε στην Αθήνα.

Και με ακούτε τόσο ενοχλημένο γιατί αυτή η κοπέλα ήταν μια ξαδέλφη μου με την οποία έχουμε αδελφική αγάπη και τα λέμε όλα!!....

 

Τι έχετε να πείτε??

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ, από εδώ και στο εξής μιλάμε μόνο για ιστορίες οδηγικής και τρέλας και τίποτα παραπάνω! :!:

Όχι άλλα off topic! :!:

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Και νόμιζα πως είμαι η μόνη που έπαθα τέτοια πλάκα...έχουν περάσει 2 μέρες κι ακόμα το σκέφτομαι...για να μπείτε στο κλίμα: (συγγνώμη για τη μεγάλη αφήγηση)

 

Ώρα 22:00 σε ανηφορικό δρόμο της Αργυρούπολης (είχα σκοπό να πάω ΒΠ μέσω περιφερειακού)...δρόμος με 2 λωρίδες που στο ύψος του φαναριού μπαίνει και μια 3η για αυτούς που στρίβουν αριστερά. Σταματάω ωραία και καλά στην αριστερή λωρίδα -κόκκινο το φανάρι-, σταματάει και ένας άλλος κύριος δεξιά μου, έρχονται και άλλα αυτοκίνητα από πίσω. Και τσουπ σταματάει και ένα άσπρο punto gt (από το παλιό μοντέλο) στην αριστερη λωρίδα που στρίβει αριστερά...ο τυπάς ένας εντελώς αλήτης με την γκόμενα δίπλα να έχει αφήσει με τρελή μαγκιά το χέρι πάνω στο τιμόνι και να μαρσάρει σαν μανιακός επιτόπου!! (σκέφτομαι από μέσα μου "να τον χαίρεσαι κοπέλα μου!") Περιμένοντας να ανάψει το φανάρι να φύγω σκέφτομαι επίσης μήπως αυτός είναι από τους εξυπνάκηδες που πηδάνε 10 αυτοκίνητα και μετά θέλουν να μπουν μπροστά σου! Κοιτάω αν έχει στρίψει κάπως τη ρόδα ή το αμάξι του προς τα μένα ή αν έχει βγάλει φλας δεξί για να μπει μπροστά μου ή τέσπα να μου κάνει κάποιο νόημα ότι θέλει να μου μπει! Τίποτα!!!

 

Ωραία λέω αυτός θα στρίψει...με το που ανάβει το πράσινο ακούω ένα τρελό μαρσάρισμα δίπλα (κάηκαν λάστιχα λέμε) και τον τυπά να μην στρίβει αριστερά όπως υπαγόρευε η λωρίδα του αλλά να γκαζώνει ευθεία για να μπει μπροστά μου πριν πέσει στο διάζωμα μπροστά...εεε...γκαζώνω κι εγώ (C2 1.4 VTR 75hp έχω μην φανταστείτε κανένα τουρμπάτο!) και τον "κερδίζω" ας το πούμε έτσι, αφήνοντάς του χώρου πίσω μου να μπει, αφού ο κύριος πίσω μου ούτε που είχε ξεκινήσει! Προφανώς έτσι το πήρε αυτός...γιατί από εκεί και πέρα άρχισε μια τρελή καταδίωξη.......................

 

Κολλάει από πίσω μου στα χιλιοστά, αναβοσβήνει φώτα και μετά από τα πολλά -λέω βιάζεται- κάνω δεξιά αμέσως και τον αφήνω να περάσει...παρακολουθώ την 'τρελή' πορεία του για τα επόμενα λεπτά πιο μπροστά από μένα, στην οποία ο τυπάς έχει ενοχλήσει τους πάντες, κάνει σφήνες κτλ. Τον ξεχνάω και συνεχίζω ήρεμα (αν και βιαζόμουν πολύ).

 

Σε ένα πιο κάτω φανάρι, τυχαίνει και τον περνάω και πως τα φέρνει η τύχη σε μια παράκαμψη στην Ηλιούπολη (εκεί με τη μεγάλη ανηφόρα) βρίσκομαι μπροστά του...ο τυπάς στάνταρ με θυμόταν...ενώ ο δρόμος χωράει οριακά 2 αυτοκίνητα, όλοι πηγαίνουν ο ένας πίσω από τον άλλο...ο τυπάς κολλημένος πίσω μου στα χιλιοστά πάλι(!) και προσπαθεί να με προσπεράσει από αριστερά ή από δεξιά (είπα πως είχε αναμένους και προβολείς και φώτα πολύ δυνατά?)...ε τσαντίζομαι και δεν τον αφήνω (έτσι κι αλλιώς είχε στροφή 90 μοίρες μετά, που να πάει πια? να μας σκοτώσει?)...πάει δεξιά πάω δεξιά πάει αριστερά πάω αριστερά...μιλάμε όμως για απόσταση 50 μέτρα το πολυ αυτό και με χαμηλές ταχύτητες έτσι; (και το δεξιά-αριστερά μου ήταν πολύ μικρό, όπως ακριβώς κάνανε και οι μπροστινοί μου επειδή ο δρόμος δεν ήταν απόλυτα ευθής)...

 

Με τα πολλά φτάνουμε στη μεγάλη ανηφόρα, κολλημένος αυτός πίσω μου, τον αφήνω να περάσει αφού το παίζει βιαστικός (φιγούρα στην γκόμενα δλδ!μάλλον ντράπηκε που τον νίκησε σε φανάρι κοπέλα και μάλιστα με όχι φτιαγμένο αμάξι και ούτε ιδιαίτερα γκάζια!)...και από εκεί και πέρα αρχίζει ο εφιάλτης μου..μπαίνει μπροστά μου και πατάει φρένα, πάω να φύγω αριστερά, μπαίνει αριστερα κι αυτός μπροστά μου και πατάει φρένα, μπαίνω δεξιά, δεξιά και αυτός...αρχίζω να τρομάζω και χαμηλώνω πολύ ταχύτητα, μένοντας πίσω του σε απόσταση...εντωμεταξύ όλα αυτά γίνονται στις στροφές του περιφερειακού...με τα πολλά...σταματάει στο φανάρι και σταματάω δίπλα του...τον κοιτάω με απορία...αυτός κάνει τον ανήξερο...κατεβάζει παράθυρο...μου λέει "έχει κάποιο πρόβλημα;;;" με υφάκι μες την βαρβατίλα...η γκόμενα δίπλα χαμογελάει νευρικά και χαμηλώνει στη θέση της...του απαντώ "εγώ;;;τι πρόβλημα να έχω;;εσυ μήπως έχεις κάποιο τόση ώρα..." μου λέει "όχι,όχι"...και ανάβει πράσινο μπάινει μπροστά μου και πάλι γκαζώνει και πατάει φρένα να με σκοτώσει...ανάβω μεγάλη σκάλα και κάθομαι πίσω του...την κλείνω και μετά από τα πολλά με αφήνει να προσπεράσω, μπάινει πίσω μου και με ακολουθεί στις στροφές...ε μετά οκ τον έχασα..έμεινε πίσω...ξαναφυγε μπροστά...και κάπου έστριψε...προσπερνώντας τον -αφού πήγαινα ευθεία- του έδειξα και ένα όμορφο δαχτυλάκι μου!!! :mad:

 

Είμαστε σοβαροί;;!!! :blink: :worry: :cry: :wacko:

 

Υπάρχουν τέτοιοι άνθρωποι στο δρόμο; Περιττό να σας πω πως στην υπόλοιπη διαδρομή έτρεμε το χέρι μου και το πόδι μου και πως έκαψα πολλή βενζίνη σ' αυτή τη διαδρομή για να του ξεφύγω...είμαι και κοπέλα βρε παιδιά...δεν έχω μάγκικο ύφος, δεν έχω καμιά σκατόφατσα, δεν τον προκάλεσα!!! Δλδ πουλάει και μαγκιά και ζοριλίκι σε κοπελίτσα;;!! (φαίνομαι και μικρή!!)

 

Τρόμαξα πραγματικά...συγγνώμη για την τεράστια αφήγηση αλλά έπρεπε να το πω...

"In the morning u know u won't remember a thing.."
Link to comment
Share on other sites

Στον τσαμπουκά καλή μου κοπέλα δεν απαντάμε με τσαμπουκά, εκτός πια και αν ξέρουμε πως ο άλλος είναι του χεριού μας.

 

Ήταν άσχημο και παράνομο αυτό που πήγε να σου κάνει στο φανάρι αλλά υπό νορμάλ συνθήκες (φυσιολογική εκκίνηση εκ μέρους σου) δεν θα διατάρασε την πορεία σου.

Αυτό που του έκανες εσύ ήταν ακόμα πιο άσχημο γιατί όπως αυτός έφυγε καρφωτός και εσύ του έκοψες τη διέξοδο διαφυγής, θα μπορούσε κάλλιστα να καταλήξει και καρφωτός στις μπαριέρες (θα μπορούσε και ο πισινός σου να έχει την ίδια φαεινή με εσένα ιδέα).

 

Αν αυτός για αυτό που φαίνεται πως είναι φέρθηκε ανώριμα μια φορά, εσύ, για την "καλή" κοπέλα που φαίνεσαι πως είσαι, φέρθηκες ανώριμα 2 φορές...

Είναι σαν να συνορίζεσαι ένα μικρό παιδάκι. Έχεις δεν έχεις δίκιο γιατί να το κάνεις αφού ξέρεις πως ο άλλος είναι "περιορισμένης ευθύνης".?

Link to comment
Share on other sites

...

θα μπορούσε κάλλιστα να καταλήξει και καρφωτός στις μπαριέρες ...

 

Κανονικά εκεί έπρεπε να καταλήξει και μετά φταίνε οι δρόμοι...

Πάντως εφόσον είναι ανεγκέφαλος δυτικών συνοικιών, όφειλες να τον αφήσει να κάνει τη μλκ του μόνο κια μόνο για τη δική σου ηρεμία...

Link to comment
Share on other sites

@nickolas84: Νομίζω είσαι λίγο έως πολύ υπερβολικός...πάτησα αρχικά κανονικό γκάζι, οκ? και μετά βλέπω αυτόν να αφηνιάζει ώστε να μπει μπροστά μου...ε, δλδ έπρεπε να πατήσω φρένο με κίνδυνο να πέσει ο από πίσω πάνω μου;;;; Και όλα αυτά για τον μάπα;;;!!! Ξέρεις πόσα ατυχήματα (μικροτρακαρίσματα) έχουν γίνει επειδή κάποιος στο φανάρι πατάει γκάζι να φύγει και στα δευτερόλεπτα πατάει φρένο;;!!! Επίσης, να σου πω πως η απόσταση από την μπαριέρα που λες...ήταν πολύ μεγάλη, οπότε δεν είχε κανέναν κίνδυνο να πέσει πάνω της...(ευθεία μπροστά του είχε πολλά μέτρα και είχε τη λωρίδα στριψίματος του αντίθετου ρεύματος)...οπότε μην μου την λες έτσι plz
"In the morning u know u won't remember a thing.."
Link to comment
Share on other sites

Είναι πραγματικά σοκαριστικά τα όσα γράφετε εδώ μέσα. Κάντες τα κορόιδα παιδιά και μην δίνετε σημασία σε τέτοια ανθρωπάκια που νομίζουν ότι το αυτοκίνητο είναι προέκταση του πουλιού τους! (με συγχωρείτε κιόλας) Είναι κρίμα να πάθετε κάτι εσείς ή το αυτοκίνητό σας.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

amorphis πριν πω την γνώμη μου θα ήθελα να μάθω αν ήσουν μόνη στο αυτοκίνητο ή είχες και άλλο/άλλα άτομα μέσα..

Link to comment
Share on other sites

amorphis τι να πείς... υπάρχει τρελός κόσμος σε αυτόν τον πλανήτη...

 

Πάντως κ εμενα τα ματάκια μου εδώ στον Βόλο έχουν δει αρκετά...

 

Είμαι τώρα με το παπάκι γύρω στις 2:30πμ σε μια κεντρική οδό(άδειος ο δρόμος τώρα...) και έχω εγώ προτεραιότητα και μόλις περνούσα μια διασταύρωση με φανάρια, βλέπω ξαφνικά ένας τυπάς με ένα τζιπάκι με φιμέ τζάμια ΧΩΡΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ παρακαλώ... και τέρμα την μουσική να παραβιάζει το φανάρι του και να έρχεται επάνω μου... εγώ γκάζωσα για να το αποφύγω και πέρασε πίσω απο το φτερό μου στην τρίχα... φρενάρει και αρχίζει να βρίζει και του λέω πως αυτός παραβίασε το φανάρι και μου λεεί "στα @...@ μου..."

 

Δεν το συνέχισα έφυγα σοκαρισμένος απο το περιστατικό και στην διαδρομή τον πετυχαίνω να κάνει παντιλίκια μπροστά μου σε μια στροφή και ναι του μάγκα καλά να πάθει καβαλάει πεζοδρόμιο!! Το διέλυσε το αυτοκίνητο και ειλικρινά το χάρηκα γτ του άξιζε...

 

Τι να πώ δν ξέρω... έχω τρελαθεί με αυτά που βλέπω κ ακούω...

Life Is Good
Link to comment
Share on other sites

@amorphis, τσαντιστηκε επειδη ησουν κοπελα, ειμαι 100% σιγουρος. και αν ησουν αγορι παλι θα τσαντιζοταν για να "φανει" στην κοπελα του.

δικιο εχεις, υπαρχουν πολλα τετοια ατομα δυστυχως, τα βλεπουμε συνεχεια.

αυτο που κανεις ειναι να σταματησεις καπου και να τον αφησεις να φυγει για να τον χασεις, εφοσον φαινοταν οτι δεν εστεκε καλα. :)

 

εγω οπως κι εσυ τσαντιζομαι οταν πανε να μπουν απο λωριδα που στριβει για να πανε ευθεια ή ερχονται απο λωριδα που παει ευθεια και μπαινουν μπροστα σου για να στριψουν, μου αναβουν τα λαμπακια και ποτε δεν τους αφηνω, γινομαι αλλος ανθρωπος :p

Link to comment
Share on other sites

@Βασίλης: Μόνη μου ήμουν...γιατί; Και καλά δεν έπρεπε να πατήσω γκάζι για να μην τον προκαλέσω; Γιαυτό ρωτάς;

 

@nikoskat: Ε, φυσικά ήθελε και το κομμάτι του να κάνει στη γκόμενα δίπλα και τα πήρε επειδή "νίκησα" το άψογα φτιαγμένο αμάξι του και επειδή ήμουν κοπέλα και και και...και σκεφτόμουν στο επόμενο φανάρι που θα σταματήσουμε να του πω τπτ από τα νέυρα μου να σκάσει αλλά κρατήθηκα εννοείται γιατί μάλλον θα ήμουν στο ΚΑΤ...φαινόταν φάτσα που θα κατέβαινε να με δείρει...όσο για το να σταματήσω κάπου...μπαααα...θα νόμιζε πως ήθελα να σταματήσει κι αυτός να πλακωθούμε...για τέτοια φαιά ουσία μιλάμε...:(

"In the morning u know u won't remember a thing.."
Link to comment
Share on other sites

@Βασίλης: Μόνη μου ήμουν...γιατί; Και καλά δεν έπρεπε να πατήσω γκάζι για να μην τον προκαλέσω; Γιαυτό ρωτάς;

 

Απάντησες μόνη σου πιο κάτω.. ;)

 

@nikoskat: Ε, φυσικά ήθελε και το κομμάτι του να κάνει στη γκόμενα δίπλα και τα πήρε επειδή "νίκησα" το άψογα φτιαγμένο αμάξι του και επειδή ήμουν κοπέλα και και και...και σκεφτόμουν στο επόμενο φανάρι που θα σταματήσουμε να του πω τπτ από τα νέυρα μου να σκάσει αλλά κρατήθηκα εννοείται γιατί μάλλον θα ήμουν στο ΚΑΤ...φαινόταν φάτσα που θα κατέβαινε να με δείρει...όσο για το να σταματήσω κάπου...μπαααα...θα νόμιζε πως ήθελα να σταματήσει κι αυτός να πλακωθούμε...για τέτοια φαιά ουσία μιλάμε...:(

 

Το λες και μόνη σου ότι θα το έκανε,παρ'όλα αυτά συνέχισες να κάνεις ότι έκανες.Και αν σε έκλεινε κατέβαινε και σε πλάκωνε;Θα άξιζε τον κόπο για έναν ******;:worry:

Θεωρώ ότι έκανες όλα όσα δεν έπρεπε να κάνεις για την συγκεκριμένη περίσταση :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...