Jump to content

[OnePlus 5T] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κ.τ.λ)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest lagoudakis
μολις περασα την nillkin,εκατσε υποδειγματικα,βεβαια δεν καλυπτει ολοκληρο το τηλεφωνο αλλα δεν μου εκοψε καθολου την φωτεινοτητα και το δαχτυλο γλυστραει μια χαρα,καμμια σχεση με τον καρναβαλο που ειχα παρει απο σκρουτζομαγαζο,για 6,5 ευρω μια χαρα ειναι,εχω και την κοκκινη θηκη σιλικονης που δινει η εταιρεια και ολα μια χαρα :happy:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 599
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μου ήρθε το 5t μου χθες. Και ενώ είχα παραγγείλει μαζί και την carbon protective με το tempered glass το original ... τελικά απλά παρήγγειλα και μια spigen και ένα γυαλί nillkin. Δεν λέω πολύ όμορφη η carbon, λεπτή ελαφριά αλλά ρε παιδιά αυτή δεν είναι θήκη, είναι απλά ψευδαίσθηση θήκης, τρέμω μην γίνει καμία στραβή μέχρι να έρθει η άλλη ... ! Θα την φυλάξω για κάνα χρόνο μετά που δεν θα με νοιάζει αν θα σπάσει το τηλέφωνο ... :D. Το tempered δεν το έβαλα καν γιατί ξέρω ότι με χοντρές θήκες θα σηκώνεται ... έχω την εργοστασιακή ζελατίνα και θα βάλω το nillkiin μόλις έρθει με την spigen θήκη.
One Plus 5T 6gb/64gb Stock Stable Oreo
Link to comment
Share on other sites

Aυτη η Spigen σου βγηκε 34 ευρω μαζι με τα εξοδα αποστολης(απο το σαητ τους)?:blink:

 

εδιτ: ακυρο, τωρα ειδα οτι υπαρχει και στα σκρουτζομαγαζα σε πιο λογικη τιμη

Edited by ZAMPON7
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα,

Εξαργύρωσα ένα Reference που είχα και έχω πάρει ενα κωδικό έκπτωσης των 10 ευρώ.

Ξέρουμε αν αυτό μπορεί να χρησιμοποιηθεί απο κάποιον άλλον καθώς δεν θέλω να κάνω κάποια αγορά τώρα και λήγει σε 1 εβδομάδα.

 

Ευχαριστώ.

 OnePlus 10Pro & 5T

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ένα link για το πιο καλό τζάμι της nillkin;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από όσο καταλαβα διαβάζοντας τις τελευταίες σελίδες το καλύτερο tempered είναι το 0.33 της Νιλλκιν; πιάνει μέχρι τέλος την οθόνη Ετσι; όπως την εργοστάσιακη ζελατίνα;
Link to comment
Share on other sites

Εγω το εχω 3 μέρες περίπου αφήνει κενα αλλα την οθινη την κάλυπτει ολη, πολυ καλο γλιστρυμα στο δαχτυλο, δεν πιανει μουτζουρα και επισης εγω που το εβαλα και έβγαλα 4 φορες ξανακολλησε παλι χωρις να παρει αερα πουθενα.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πόσο κενό φιλε, ποιο πολυ απο την εργοστάσιακη ζελατίνα;

 

Έχω ανεβάσει φωτογραφίες μερικά ποστ πιο πίσω φίλε.

Link to comment
Share on other sites

Έχω ανεβάσει φωτογραφίες μερικά ποστ πιο πίσω φίλε.
Τις είδα φιλε απλα είναι και η θήκη και δεν κατάλαβα ακριβώς. Σίγουρα καλύπτει την οθόνη Ετσι;
Link to comment
Share on other sites

Τις είδα φιλε απλα είναι και η θήκη και δεν κατάλαβα ακριβώς. Σίγουρα καλύπτει την οθόνη Ετσι;

 

Δεν είναι θήκη είναι η skin άρα δεν είναι σαν να βλέπεις το κινητό σκέτο. Την καλύπτει οριακά.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι θήκη είναι η skin άρα δεν είναι σαν να βλέπεις το κινητό σκέτο. Την καλύπτει οριακά.
Ευχαριστώ θα δω αν μου πουν πολλα για ασφάλεια θα παρω tempered.
Link to comment
Share on other sites

Θα παραγγείλει κανείς σας από το site το κινητό? Να μου πάρει την κόκκινη θηκη??

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Θα παραγγείλει κανείς σας από το site το κινητό? Να μου πάρει την κόκκινη θηκη??
Στείλε μου πμ φιλε γιατί εγω δεν μπορώ να σου στείλω απο ταπαταλκ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λέω και εγώ να κάνω μια παραγγελία αυτές τις μέρες.... Έχω και ένα φιλο μου που θέλει... Αν μαζευτούμε όλοι μαζί θα βγει πάνω από 100 να έρθει και γρήγορα...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λέω και εγώ να κάνω μια παραγγελία αυτές τις μέρες.... Έχω και ένα φιλο μου που θέλει... Αν μαζευτούμε όλοι μαζί θα βγει πάνω από 100 να έρθει και γρήγορα...

 

Τι θες να πάρεις??

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Μου έσπασε η sandstone και το σκέφτομαι να πάρω μία γιατί έχω και κάτι πόντους να εξαργυρώσω...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Enkay, Ultimate shield, mocolo ή το original tempered glass?έχει κανείς βάλει τα παραπάνω;

 

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

 

Εγώ το original. Είμαι πολύ ευχαριστημενη. Με παίδεψε να τοποθετηθεί σωστά αλλά αφού μπήκε είναι άψογο.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Για προστασία οθόνης τι παίρνουμε ?

Μεμβράνη θα προτιμούσα

Αυτές της υγρής τοποθέτησης έχει βάλει κανείς ? Με φοβίζει λίγο μόνο στα αδιάβροχα έχω βάλει !

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το original. Είμαι πολύ ευχαριστημενη. Με παίδεψε να τοποθετηθεί σωστά αλλά αφού μπήκε είναι άψογο.
Καλησπέρα. Μπορούμε να βρούμε κάπου αλλού το ορίτζιναλ γιατί στο site της OnePlus δεν δείχνει να είναι διαθέσιμο...

Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω αν αφήνει κενά στην οθόνη.

Ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Nokia 6110 - 6310 - HTC 9100 - HTC Desire - S3 rooted - Note 3 rooted - 1+5t
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω που μπορουμε νσ βρουμε original power bank ;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μπορούμε να βρούμε κάπου αλλού το ορίτζιναλ γιατί στο site της OnePlus δεν δείχνει να είναι διαθέσιμο...

Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω αν αφήνει κενά στην οθόνη.

Ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν ξερω που αλλού μπορείς να βρεις....

Τώρα όσο αφορά τα κενά.... Εγώ δεν βλέπω. Κάποιος άλλος μπορεί να έλεγε ότι αφήνει μισό του μισού χιλιοστού...

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

 

Αγορασα τα μπλουτουθ ακουστικα macam TX-80 και μου ηρθανε χθες. Επειδη αγοραζω 1η φορα μπλουτουθ, μπορει να μου πει καποιος την διαδικασια?

Τα φορτισα, τα ενεργοποιησα οπως και το μπλουτουθ στο κινητο αλλα δεν τα ανιχνευει στις ρυθμισεις. Πως κανω το pairing?

(Εννοειται πως δοκιμασα και ενα βιντεο απο γιουτιουμπ μπας κ παιζουν ετσι χωρις καμια ρυθμιση αλλα δεν)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus 5T] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κ.τ.λ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...