Jump to content

Huawei Mate 10 Lite


highland1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από ελληνικά Αννα

Το άλλαξα σε Anna

Και αναγνώρισε αμέσως

 

Αλλά στα ελληνικά είναι όλα

 

Αν και δεν με ενδιαφέρει τόσο

Καλά θα ήταν να το αναγνωρίζει έτσι στα ελληνικά

 

----- προσθήκη μηνύματος 74 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και σε εμένα ανοιχτή ακρόαση το βγάζει

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μια χαρά τα πάει με τα Ελληνικά απλά πρέπει να λες απλές λέξεις (σπίτι, Μαρία, μπαμπάς κτλ) και να μην έχει φασαρία γύρω...
Η Μουσική εξημερώνει τα ζώα!
Link to comment
Share on other sites

Δλδ το Αννα δυσκολεύεται να το βρει γιατί άραγε.

 

Είναι διφθογγο.. Γι αυτό εμένα πιάνει στο Ντινα Μητέρα

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά τα πάει με τα Ελληνικά απλά πρέπει να λες απλές λέξεις (σπίτι, Μαρία, μπαμπάς κτλ) και να μην έχει φασαρία γύρω...

 

Μπα...Μια χαρα καταλαβαινει,αν και δεν το περιμενα, το "Κοντοσαυρος" (μη ρωτησετε ποιος και γιατι χαχα)...

Link to comment
Share on other sites

Μπα εγκαταλείπω αυτή την προσπάθεια

Εχθές βράδυ 11.30 λέω Άννα

Μετά Άννα γυναίκα τίποτα μετά έπιασε μια Σοφία και πρόλαβε αναπάντητη..... Λολ

 

Θα φάμε και ξύλο χχαχα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μόλις ήρθε κι σε μενα η αναβάθμιση. Θα ήθελα να ρωτήσω πριν την ξεκινήσω πως κρατάω μπακ απ κι αφού κάνω την αναβάθμιση πως κάνω επανεκκίνηση εργοστασιακων ρυθμίσεων; δε θέλω να σβηστει τπτ από το κντ

 

----- προσθήκη μηνύματος 19 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επίσης γτ η αναβάθμιση μ είναι 3,3gb ενώ ήταν 2,7;

dimostheo
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μόλις ήρθε κι σε μενα η αναβάθμιση. Θα ήθελα να ρωτήσω πριν την ξεκινήσω πως κρατάω μπακ απ κι αφού κάνω την αναβάθμιση πως κάνω επανεκκίνηση εργοστασιακων ρυθμίσεων; δε θέλω να σβηστει τπτ από το κντ

 

----- προσθήκη μηνύματος 19 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επίσης γτ η αναβάθμιση μ είναι 3,3gb ενώ ήταν 2,7;

 

Μπορείς να κάνεις backup με την Huawei εφαρμογή. Επίσης υπάρχουν και διάφορα apps πχ backup Pro, clone phone να ξέρεις επίσης ότι δίκτυα, επαφές δεν χάνονται είναι στο Gmail σου. Όσο για το μέγεθος του update.. Δεν ξέρω. Επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων, ρυθμίσεις γράφεις στο search και στο βγάζει και ναι σβήσε και την εσωτερική sd μαζι

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρατήρησα φυσικά δεν έχει με αναβάθμιση αλλά η υποδοχή των ακουστικών

τώρα χειρίστηκα τα κανονικά μέχρι τώρα είχα ασύρματα

Όταν συνδέεις τα ακουστικά δεν μπορείς να στηρίξεις το κινητό όρθιο

Η υποδοχή είναι από κάτω

Έκανα βιντεοκληση διαρκείας και θα ήθελα αντί να το κρατάω να το στηρίζω

 

Η το γυρνάς ανάποδα το κινητό

Κάτι που δεν είναι ωραίο

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα να ρωτησω λιγο. Μου εγινε η αναβαθμιση ολα καλα... Πηγα σημερα να αλλαξω θεμα και ξαφνικα εφυγε το auto hide απο το navigation bar. Μου βγαζει ενα βελακι στα αροστερα για να το κρυψω ενω πριν εβγαινε μονο οταν εκανα swipe upκαι μετα εφευγε...Και η μπαρα που εβγαινε ηταν transparentενω τωρα βγαινει με μαυρο φοντο Edited by tsimpouri3
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να κάνεις backup με την Huawei εφαρμογή. Επίσης υπάρχουν και διάφορα apps πχ backup Pro, clone phone να ξέρεις επίσης ότι δίκτυα, επαφές δεν χάνονται είναι στο Gmail σου. Όσο για το μέγεθος του update.. Δεν ξέρω. Επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων, ρυθμίσεις γράφεις στο search και στο βγάζει και ναι σβήσε και την εσωτερική sd μαζι

Ωραίος σ ευχαριστώ

dimostheo
Link to comment
Share on other sites

Αυτό με την βάση πλοήγησης την μπαλίτσα πολύ καλό το συνήθισα και δεν το αλλάζω πολύ πρακτικό αλλά αριστερά δεξιά η κίνηση είναι ίδια θα μπορούσαν να βάλουν κάτι άλλο στην άλλη κατεύθυνση

Και το πάνω κάτω είναι κενό θα μπορούσε κάτι να κάνει και εκεί

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με την βάση πλοήγησης την μπαλίτσα πολύ καλό το συνήθισα και δεν το αλλάζω πολύ πρακτικό αλλά αριστερά δεξιά η κίνηση είναι ίδια θα μπορούσαν να βάλουν κάτι άλλο στην άλλη κατεύθυνση

Και το πάνω κάτω είναι κενό θα μπορούσε κάτι να κάνει και εκεί

Νομίζω προσαρμόζετε αλλά μπορεί να κάνω λάθος.

 

----- προσθήκη μηνύματος 57 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπερα να ρωτησω λιγο. Μου εγινε η αναβαθμιση ολα καλα... Πηγα σημερα να αλλαξω θεμα και ξαφνικα εφυγε το auto hide απο το navigation bar. Μου βγαζει ενα βελακι στα αροστερα για να το κρυψω ενω πριν εβγαινε μονο οταν εκανα swipe upκαι μετα εφευγε...Και η μπαρα που εβγαινε ηταν transparentενω τωρα βγαινει με μαυρο φοντο

Τι θέμα έβαλες μπορεί να μην είναι συμβατό και εμένα το fb lite βγάζει μπλε φόντο από κατω

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον όχι Απόστολε δείχνει αυτές τις κινήσεις μόνο ίσως στην επόμενη αναβάθμιση αν μας την δώσουν

 

Αλλά είναι τρέλα πολύ μου άρεσε

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω προσαρμόζετε αλλά μπορεί να κάνω λάθος.

 

 

 

Τι θέμα έβαλες μπορεί να μην είναι συμβατό και εμένα το fb lite βγάζει μπλε φόντο από κατω

Έβαλα και το default αλλά κάνει το ίδιο το περίεργο είναι ότι άλλαξε μόλις έκανα αλλαγή στο default template και μετά έγινε..Δηλαδή αν δεν δεν είχα κάνει αλλαγή στο theme δεν θα το έβλεπα...

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα και το default αλλά κάνει το ίδιο το περίεργο είναι ότι άλλαξε μόλις έκανα αλλαγή στο default template και μετά έγινε..Δηλαδή αν δεν δεν είχα κάνει αλλαγή στο theme δεν θα το έβλεπα...

 

Όχι βγάζει σε μερικές εφαρμογές μαύρο ή το χρώμα της εφαρμογής..

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με την βάση πλοήγησης την μπαλίτσα πολύ καλό το συνήθισα και δεν το αλλάζω πολύ πρακτικό...

 

Και εγώ το ίδιο, τέλειο! :):):)

Link to comment
Share on other sites

Μ' εκνευρίζει που κάθε τρεις μέρες ζητάει το pin! :mad:

 

Τι εννοείς ζητάει το pin που

Εμένα δεν μου έχει ζητήσει ακόμη κάπου

Γενικά εννοείς η σε αυτό το θέμα επάνω

Link to comment
Share on other sites

Μ' εκνευρίζει που κάθε τρεις μέρες ζητάει το pin! :mad:

 

Τι pin... Ανοιγοκλεινεις το πορτάκι, κανείς ρεσταρτ.. Εμένα μόνο τότε τι ζητάει.. Μήπως παίζει κάτι με την sim

Link to comment
Share on other sites

Τι pin... Ανοιγοκλεινεις το πορτάκι, κανείς ρεσταρτ.. Εμένα μόνο τότε τι ζητάει.. Μήπως παίζει κάτι με την sim

 

Εμένα μια φορά μου το ζήτησε και μάλιστα νόμιζα πως κάτι μπλόκαρε έτσι ξαφνικά που έγινε.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά να οργανωθούμε λίγο

 

Για πότε λέτε σας ζητάει pin

 

Έτσι στα καλά καθούμενα η σε συγκεκριμένες εφαρμογές

 

Δλδ εκεί που είναι ξαφνικά πας να ανοίξεις οθόνη και ζητάει pin

Πότε?

Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση και επειδή έχω «Δακτυλικό αποτύπωμα» ζητάει Pin και μου γράφει πρέπει να εισάγετε το pin κάθε τρεις μέρες για λόγους ασφαλείας! Νεύρα!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Lite

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...