Jump to content

Huawei Mate 10 Lite


highland1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω το σταμάτησα κλεινωντας το wifi+ που είπε ο φίλος παραπάνω, και έτσι ησύχασα!

 

Ναι το μαμημενο δε φεύγει με τίποτα. Έκλεισα το Wi-Fi + και ησύχασα μέχρι νεοτέρας

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα.

Αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα: δεν μου ερχονται τα notifications της εφαρμογης μιας κάμερας που εχω. Η εφαρμογη ειναι η yi home και πριν την αναβαθμιση σε ορεο δουλευε. Ψαχνω τις ρυθμισεις του κινητου αλλα δεν μπορω να βρω τι φταιει. Σε άλλο κινητο δουλεύουν μια χαρά . Καμιά ιδέα ;

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα: δεν μου ερχονται τα notifications της εφαρμογης μιας κάμερας που εχω. Η εφαρμογη ειναι η yi home και πριν την αναβαθμιση σε ορεο δουλευε. Ψαχνω τις ρυθμισεις του κινητου αλλα δεν μπορω να βρω τι φταιει. Σε άλλο κινητο δουλεύουν μια χαρά . Καμιά ιδέα ;

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δες τις εφαρμογές και μετά ειδοποιήσεις της συγκεκριμένης εφαρμογής

Link to comment
Share on other sites

Τα εχω δει αυτα. Η εφαρμογη για καποιο λογο δεν τρεχει στο παρασκηνιο με αποτελεσμα να μη ερχονται τα notifications. Μηπως το κοβει το λογισμικο για βελτιστοποιηση μπαταριας; γιατι μου το κανει σε 2 διαφορετικα τηλεφωνα

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα εχω δει αυτα. Η εφαρμογη για καποιο λογο δεν τρεχει στο παρασκηνιο με αποτελεσμα να μη ερχονται τα notifications. Μηπως το κοβει το λογισμικο για βελτιστοποιηση μπαταριας; γιατι μου το κανει σε 2 διαφορετικα τηλεφωνα

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μπορεί. Ψαξτο γιατί και εγω ειχα θέμα με τους ήχους στο Gmail.. Και εκανα ωρα να τους βρω.

Link to comment
Share on other sites

μηπως μπορει καποιος να βοηθησει...οταν κανω το κινητο hotspot για να εχω πχ συνδεση απο το λαπτοπ, ενω το λαπτοπ εχει συνδεση δεν εχει συνδεση πλεον το κινητο. αλλαξα τη σιμ σε αλλο κινητο κ ειχαν κ τα 2 (κινητο κ λαπτοπ συνδεση) μονο το huawei μου το κανει. τι να κανω?

ευχαριστω πολυ σε οποιον μπει στον κοπο να απαντησει..

Link to comment
Share on other sites

Και αυτο το προβλημα το εχω.. Και εγω οταν το κανω χοτσποτ σταματαω να εχω σημα.. Ενω το αλλο κινητο εχει κανονικα.. Εχει κατι σκαλωματα δυνατα παντως το κινητο...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Έχω το εξής θέμα.. Μετά την αναβάθμιση σε ορεο έχω πρόβλημα με την εφαρμογή Parallel Space. Την χρησιμοποιώ για δεύτερο λογαριασμό viber στον δεύτερο αριθμό που έχω. Λοιπόν ενώ έχω δώσει στην εφαρμογή όλα τα permissions ανοίγω το viber(clone) και δεν μπορώ να κάνω ενεργοποίηση γιατί δεν μου γίνεται κλήση ούτε έρχεται SMS με τον κωδικό για να συνεχίσει η διαδικασία ενεργοποίησης... Έχει κανείς καμιά ίδια για αυτό;;; thanks!!

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Έχω το εξής θέμα.. Μετά την αναβάθμιση σε ορεο έχω πρόβλημα με την εφαρμογή Parallel Space. Την χρησιμοποιώ για δεύτερο λογαριασμό viber στον δεύτερο αριθμό που έχω. Λοιπόν ενώ έχω δώσει στην εφαρμογή όλα τα permissions ανοίγω το viber(clone) και δεν μπορώ να κάνω ενεργοποίηση γιατί δεν μου γίνεται κλήση ούτε έρχεται SMS με τον κωδικό για να συνεχίσει η διαδικασία ενεργοποίησης... Έχει κανείς καμιά ίδια για αυτό;;; thanks!!

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αφου μπορείς να κάνεις δίδυμη εφαρμογή μεσω της Huawei ψαξτο στις ρυθμίσεις

Link to comment
Share on other sites

Αφου μπορείς να κάνεις δίδυμη εφαρμογή μεσω της Huawei ψαξτο στις ρυθμίσεις
Δυστυχώς δίδυμη εφαρμογή από τις ρυθμίσεις έχει μόνο για fb και messenger. Γι αυτό χρησιμοποιώ το parallel space, αλλά μετά το update αντιμετωπίζω αυτό το πρόβλημα...

 

Δυστυχώς βλέπω ότι με το ορεο γίνονται πιο περίπλοκα τα πράγματα σχετικά με τις εφαρμογές, τις άδεις, τις ειδοποιήσεις..κλπ κλπ

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά sos, μετά την τελευταία αναβάθμιση έχει πρόβλημα το ακουστικό, ακούγεται πόλυ βαθιά και χαμηλά, έχει άλλος το ίδιο πρόβλημα?

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά sos, μετά την τελευταία αναβάθμιση έχει πρόβλημα το ακουστικό, ακούγεται πόλυ βαθιά και χαμηλά, έχει άλλος το ίδιο πρόβλημα?

 

Όχι, έχω την 334 και το ακουστικό δουλεύει μια χαρά (ως ακουστικό, δεν έχω ελέγξει αν έχει αλλάξει κάτι ως μικρόφωνο).

Link to comment
Share on other sites

Όχι, έχω την 334 και το ακουστικό δουλεύει μια χαρά (ως ακουστικό, δεν έχω ελέγξει αν έχει αλλάξει κάτι ως μικρόφωνο).

 

Ναι και εγώ με 334.. Ωχ κατάλαβα δεν το αποφεύγω το service.. ακούγετε σαν να έχεις την ένταση στο 1. Λέτε με καμία επαναφορά να στρώσει?

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

Ναι και εγώ με 334.. Ωχ κατάλαβα δεν το αποφεύγω το service.. ακούγετε σαν να έχεις την ένταση στο 1. Λέτε με καμία επαναφορά να στρώσει?

Οταν είναι θεμα hardware δεν φτιαχνει με επαναφορά

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το EMUI app έκανε System Update στη version 8.0.11.370.

 

Τι νέο υπάρχει:

1. Fixes an issue where some updates could not be detected.

2. Remove the switch of 'Auto-check for updates'. Updates will always be detected automatically.

 

Αυτά για την ώρα, :)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το EMUI app έκανε System Update στη version 8.0.11.370.

 

Τι νέο υπάρχει:

1. Fixes an issue where some updates could not be detected.

2. Remove the switch of 'Auto-check for updates'. Updates will always be detected automatically.

 

Αυτά για την ώρα, :)

Διορθώθηκε η ειδοποίηση που γράφει συνέχεια ότι οι εφαρμογές συνεχίζουν να ψάχνουν για δίκτυα wifi?

Link to comment
Share on other sites

Διορθώθηκε η ειδοποίηση που γράφει συνέχεια ότι οι εφαρμογές συνεχίζουν να ψάχνουν για δίκτυα wifi?

 

Όχι ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους!

Είχα βάλει στόχο τη συγκεκριμένη συσκευή από τότε που βγήκε.

Πριν λίγες ώρες κατάφερα να την αποκτήσω.

Ξεκίνησε με nougat. Αν θυμάμαι καλά εξ αρχής έβγαλε το 137 update. Μέχρι να την στήσω και να περάσω μερικές εφαρμογές έβγαλε και το Oreo (C432).

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο! Πόσο το πήρες;

Εννοείς την έκδοση RNE-L21 8.0.0.334 (C432) που είναι η τελευταία, 330 είναι η πρώτη OREO και C432 είναι το region.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ. Η τρέχουσα τιμή, στις γνωστές αλυσίδες είναι στα 259€ Δυστυχώς δεν είχα τη δυνατότητα να το προλάβω στα 230€, που είχε πέσει τον προηγούμενο μήνα.

Πολύ σωστά, όπως το λες, ακριβώς. Η 334. Και μάλιστα μου έκανε εντύπωση γιατί διαβάζω καιρό στο νήμα ότι καθυστερεί να έρθει, σε πολλούς χρήστες.

Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση που κάποιος το λιγουρετε μπορεί να πάρει το Honor 7x δεν εχει καμια διαφορά και κανει 239€ στο eshop δεν δυο κάμερες μπροστά... αλλα τα υπόλοιπα ειναι ίδια
Link to comment
Share on other sites

Honor 7a πήρα για την γυναίκα

2 Ραμ

4+4 πύρινες

Μεγάλη οθόνη

Για 125 ευρώ τέλειο

 

Υπογράμμιση δεν το φορτώνει πολύ και η επιλογή ήταν καλή πάρα πολύ καλή για 125 ευρώ

 

----- προσθήκη μηνύματος 66 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το βρίσκεις και 120 16gb

Link to comment
Share on other sites

προτεινω διαφανη θηκη Ultra Thin Clear Transparent Soft TPU Back Case for Huawei Nova 2i - TRANSPARENT 252076101 και τζαμακι που κολαει τελεια στην οθονη μας Naxtop Protective Film for HUAWEI Mate 10 Lite - TRANSPARENT 251785401
Link to comment
Share on other sites

Ωραία Απόστολε αλλά δεν έχω κάνει από εκεί ποτέ παραγγελία δεν θα μπορέσω να έχω το Τζαμάκι και χρειάζομαι ένα κρίμα τα άλλα αφήνουν αριστερά δεξιά κενά
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Lite

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...