Jump to content

Huawei Mate 10 Lite


highland1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γι αυτό ζήτησαν παροχο

Είπαν ότι έχει καταχωρηθεί η αίτηση με κωδικό υπόθεσης

Άραγε είναι στον παροχο τώρα

Αν η κοσμοτε έχουν πολλούς αργεί

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημερα. Αν εννοεις τη κατω μπαρα με τα "κουμπια" πλοηγησης... Ναι υπαρχει ρυθμιση και δε φαινονται

Και με τι έχει αντικατασταθεί;

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ρύθμιση να βγαίνει οπότε την θες

Για να καταλάβω, επειδή μου αρέσει η γεμάτη καθαρή οθόνη. Εννοείς ότι υπάρχει κίνηση για άμεση εμφάνιση-εξαφάνιση της navigation bar, ή θα πρέπει να μπω στο menu για αυτό; Δεν μιλάω για την "βούλα" που εμφανίζεται στην οθόνη και αντικαθιστά τη navigation bar.

Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβω, επειδή μου αρέσει η γεμάτη καθαρή οθόνη. Εννοείς ότι υπάρχει κίνηση για άμεση εμφάνιση-εξαφάνιση της navigation bar, ή θα πρέπει να μπω στο menu για αυτό; Δεν μιλάω για την "βούλα" που εμφανίζεται στην οθόνη και αντικαθιστά τη navigation bar.
ακριβώς αυτό που λες άμεση εξαφάνιση
Link to comment
Share on other sites

ακριβώς αυτό που λες άμεση εξαφάνιση

Σε ευχαριστώ!

Πάντως αν ισχύουν αυτά που γράφονται πιο πάνω για τον πάροχο, εγώ θα πρέπει να περιμένω update από την Cosmote τελευταίος, αφού το κινητό είναι αγορασμένο μόλις βγήκε, από το Γερμανικό Amazon. "Τιμωρία" που δεν είναι ελληνικό!!!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ!

Πάντως αν ισχύουν αυτά που γράφονται πιο πάνω για τον πάροχο, εγώ θα πρέπει να περιμένω update από την Cosmote τελευταίος, αφού το κινητό είναι αγορασμένο μόλις βγήκε, από το Γερμανικό Amazon. "Τιμωρία" που δεν είναι ελληνικό!!!

 

Και μένα παρολο που αγοράστηκε από Ελλάδα προέρχεται από την αγορά Ισπανίας

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα σε ολους.

μια ερωτηση εχω. στη συλογη με της φωτο εχει αποκριψη αλμπουμ αλλα δεν βλεπω κλειδωμα αλμπουν ....?

σε άλλη συσκευη που ειχα εβαζα κωδικο σε αλμπουμ που δεν ηθελα να δει άλλος....!!!

εδώ δεν υπαρχει?

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω να γελάσετε

 

Είμαι Βουλγαρία βόλτα 15 χλμ από σύνορα μένουμε με τα δεδομένα του κινητού αφού σαν σήμα έχω

A1 BG δεν ξέρω τι είναι αυτό

Πήγα ενημέρωση συστήματος και μου βγάζει την αναβάθμιση

 

Δεν μπορώ να την κάνω δίχως WiFi

Είναι ελληνικής αγοράς το IMEI μου όμως

 

Τι να πω

Αν δεν την λάβω τις επόμενες ημέρες θα έρθω πάλι σε γνωστό που έχει ταβέρνα θα κάνω εδώ αναβάθμιση

 

Απίστευτα αλλά αυτά συμβαίνουν

 

----- προσθήκη μηνύματος 93 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε ευχαριστώ!

Πάντως αν ισχύουν αυτά που γράφονται πιο πάνω για τον πάροχο, εγώ θα πρέπει να περιμένω update από την Cosmote τελευταίος, αφού το κινητό είναι αγορασμένο μόλις βγήκε, από το Γερμανικό Amazon. "Τιμωρία" που δεν είναι ελληνικό!!!

 

Εσύ έπρεπε να την έχεις λάβει κιόλας από 8 Ιουνίου άρχισε εκεί η αναβάθμιση στην Γερμανία

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, έχω το κντ 2 μήνες περίπου από το ιμει πως μπορώ να καταλάβω από ποια είναι η χώρα προέλευσης;;

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

https://gr.gizchina.com/2018/06/30/huawei-mate-10-eftase-soyper-charaktiristiko/ επίσης ψάχνοντας στο ίντερνετ έπεσα πάνω σε αυτό.

 

----- προσθήκη μηνύματος 37 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

https://gr.gizchina.com/2018/06/30/huawei-mate-10-eftase-soyper-charaktiristiko/ επίσης ψάχνοντας στο ίντερνετ έπεσα πάνω σε αυτό

dimostheo
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, έχω το κντ 2 μήνες περίπου από το ιμει πως μπορώ να καταλάβω από ποια είναι η χώρα προέλευσης;;

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

https://gr.gizchina.com/2018/06/30/huawei-mate-10-eftase-soyper-charaktiristiko/ επίσης ψάχνοντας στο ίντερνετ έπεσα πάνω σε αυτό.

 

----- προσθήκη μηνύματος 37 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

https://gr.gizchina.com/2018/06/30/huawei-mate-10-eftase-soyper-charaktiristiko/ επίσης ψάχνοντας στο ίντερνετ έπεσα πάνω σε αυτό

 

Αυτό το update μάλλον κατά Αυγούστο θα το πάρουμε πρώτα ορεο και μετά αυτο

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

γεια χαρα σε ολους.

μια ερωτηση εχω. στη συλογη με της φωτο εχει αποκριψη αλμπουμ αλλα δεν βλεπω κλειδωμα αλμπουν ....?

σε άλλη συσκευη που ειχα εβαζα κωδικο σε αλμπουμ που δεν ηθελα να δει άλλος....!!!

εδώ δεν υπαρχει?

 

Υπάρχει κάπου... Ψαξτο καλύτερα δες Ασφάλεια Απόρρητο

Edited by tolios32
Link to comment
Share on other sites

Και εκεί πρέπει να κάνουμε αίτηση από ότι είδα μετά την ΟΡΕΟ αναβάθμιση

Θα στείλουμε και εκεί όποιος το κάνει να μας πει τα βήματα

Link to comment
Share on other sites

Και εκεί πρέπει να κάνουμε αίτηση από ότι είδα μετά την ΟΡΕΟ αναβάθμιση

Θα στείλουμε και εκεί όποιος το κάνει να μας πει τα βήματα

Όχι ρε αίτηση γιατί είναι σε φάση beta ακόμη

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πόσοι πήραν το update..;

 

Εγώ είμαι ελληνικό από public με Sim cosmote / Vodafone. Τίποτα ακόμα. Ψυχαναγκασμος... 30 φορές τη μέρα τσεκ :).

Διάβασα πως έχει βελτιωθεί το input lag που πραγματικά είναι απαράδεκτο για κινητό 2018.

Samsung S20 FE 

Snapdragon edition

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι ελληνικό από public με Sim cosmote / Vodafone. Τίποτα ακόμα. Ψυχαναγκασμος... 30 φορές τη μέρα τσεκ :).

Διάβασα πως έχει βελτιωθεί το input lag που πραγματικά είναι απαράδεκτο για κινητό 2018.

 

Εγώ τι να πω που ήρθε και όταν βρήκα χρόνο για να το κατεβάσω και να το κάνω εγκατάσταση είχε εξαφανιστεί:lol:

Link to comment
Share on other sites

Χάνεις την εγγύηση για αυτό

 

Και πως προκύπτει αυτό οτο χάνεις την εγγύηση; Εχασε κάνεις την εγγύηση απο αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Και πως προκύπτει αυτό οτο χάνεις την εγγύηση; Εχασε κάνεις την εγγύηση απο αυτό;

Εσύ το έχεις κάνει;

Link to comment
Share on other sites

Εσύ το έχεις κάνει;

 

Έχω το mate 10 pro και το έχω κάνει και στο mate 8 το είχα κάνει. Αν περνάς επίσημη ρομ στο κινητό σου για πιο λόγο να χάσεις την εγγύηση από την στιγμή που δεν έχεις ξεκλειδώσει τον bootloader και δεν έχεις κάνει root την συσκευή σου ;Έτσι και αλλιώς το ίδιο update θα βγει στο κινητό σου από την Huawei ota .

Edited by msdxgr
Link to comment
Share on other sites

Έχω το mate 10 pro και το έχω κάνει και στο mate 8 το είχα κάνει. Αν περνάς επίσημη ρομ στο κινητό σου για πιο λόγο να χάσεις την εγγύηση από την στιγμή που δεν έχεις ξεκλειδώσει τον bootloader και δεν έχεις κάνει root την συσκευή σου ;Έτσι και αλλιώς το ίδιο update θα βγει στο κινητό σου από την Huawei ota .

 

απο οτι ειδα εχει 3-4 διαφορετικα update για το τηλ με το ιδιο μεγεθος ποιο ξερεις οτι ειναι το σωστο για την συσκευη σου?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Lite

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...