Jump to content

Huawei Mate 10 Lite


highland1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θα ηθελα την βοηθεια σας σχετικά με τις ειδοποιήσεις σε κλειδωμένη οθόνη οτι και να κανω μου βγαζει κρυφο περιεχόμενο
Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα την βοηθεια σας σχετικά με τις ειδοποιήσεις σε κλειδωμένη οθόνη οτι και να κανω μου βγαζει κρυφο περιεχόμενο

 

Δες στις Ρυθμίσεις ➡ Γραμμή ειδοποιήσεων και κατάστασης ➡ Διαχείριση ειδοποιήσεων.

Για κάθε εφαρμογή χωριστά έχει επιλογή,

"Όταν η οθόνη είναι κλειδωμένη"

"Απόκρυψη περιεχομένου ειδοποιήσεων"

Ενεργό/Ανενεργό.

Link to comment
Share on other sites

Τι θα χασω με το hard reset? Απο εφαρμογες αρχεια κλπ

 

Από το εγχειρίδιο χρήσης σελίδα 113, Restoring factory settings,

"Restoring factory settings will erase your personal data from your device, including account

information, downloaded apps, and system settings. Back up important data on your device

before restoring factory settings."

 

και σε σχέση με αυτό που συζητάμε, σελίδα 114, OTA updates,

"Using unauthorized third-party software to update your device may render your device

unusable or put your personal information at risk. For optimum results, use the OTA update

feature or take your device to your nearest Huawei service center."

 

Το εγχειρίδιο από εδώ,

https://consumer.huawei.com/uk/support/search/?keyword=RNE-L21

 

----- προσθήκη μηνύματος 16 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

...και μόλις μου έγινε αναβάθμιση στο HiCare!

Link to comment
Share on other sites

Εχω προσπαθησει πολλες φορες για αναβαθμηση χειροκινητα. Τιποτα απολυτως. Προσπαθω εδω και ωρα να μιλησω με την εταιρια αλλα μαλλον εχουν ακομα Πασχα
Link to comment
Share on other sites

Εχω προσπαθησει πολλες φορες για αναβαθμηση χειροκινητα. Τιποτα απολυτως. Προσπαθω εδω και ωρα να μιλησω με την εταιρια αλλα μαλλον εχουν ακομα Πασχα

 

θα χασεις τα παντα...αλλα πιστευω οτι ειναι η καλυτερη λυση ακουσε με δεν θα βρεις ακρη ουτε απο την εταιρια .Μπορεις να κανεις Back up αλλα και η Google αποθηκευει τα παντα εφαρμογες ,επαφες μονο μην δεν αποθηκευει..αμα εχεις sd καρτα βαλτα ολα εκει

:)

Link to comment
Share on other sites

Εχω προσπαθησει πολλες φορες για αναβαθμηση χειροκινητα. Τιποτα απολυτως. Προσπαθω εδω και ωρα να μιλησω με την εταιρια αλλα μαλλον εχουν ακομα Πασχα

 

Μπορείς να στείλεις e-mail,

https://consumer.huawei.com/gr/contact-us/

 

Δεν υπάρχει λόγος να βιάζεσαι. Δες τι θα σου απαντήσουν.

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα τι να βιαστω... Εδω το εχω 5 μηνες χωρις καμια αναβαθμηση. Χαλαρα το παω. Ευχαριστω για τη βοηθεια. Το βραδακυ θα αντιγραψω τα παντα στη sd και θα κανω hard reset
Link to comment
Share on other sites

Χριστος Ανεστη. Η οθονη παντως που την εχω δει σε καταστηματα φαινεται αψογη.Απορω που λενε οτι ειναι σαν να την καλυπτει ενα πεπλο.
Link to comment
Share on other sites

Άλλο ένα review για το Mate 10 lite με ενδιαφέρουσες πληροφορίες...

https://www.notebookcheck.net/Huawei-Mate-10-Lite-Smartphone-Review.267362.0.html

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση στους κατόχους.. υπάρχει επιλογή στο τηλέφωνο για κρυμμενες εφαρμογές;; Στο Ρ8 lite που έχω "σέρνοντας" τα δάχτυλα στην οθόνη προς τα έξω μου εμφανίζει αυτό το μενού κ οι εφαρμογές εκεί δεν εμφανίζονται στην κλασσική οθόνη. Υπάρχει κάτι αντίστοιχο για το mate10lite?

 

Settings -> Security & Privacy -> [PRIVACY] -> App Lock

:!: κατασκευή ιστοσελίδων - PC NET WORKS : http://www.pcnetworks.gr
Link to comment
Share on other sites

Μολις μου ηρθε η Β134... Ενημέρωση ασφαλείας απλά...

Από πού αγόρασες το κινητό skroutz η cosmote(γενικά Ελλάδα) γιατί εμένα δεν μου ήρθε τίποτα ακόμα αγορασμενο απο cosmote

Link to comment
Share on other sites

Από πού αγόρασες το κινητό skroutz η cosmote(γενικά Ελλάδα) γιατί εμένα δεν μου ήρθε τίποτα ακόμα αγορασμενο απο cosmote

Απο media markt πριν 15 μερες,unbranded

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!Αν ανοίξουμε την εφαρμογή Firmware finder for Huawei δείχνει κάποιες διαθέσιμες αναβαθμισεις!!Το έχει δοκιμάσει κάποιος;;;;
Link to comment
Share on other sites

Να παρεις το p20 lite ειναι πολυ καλυτερο.Δεν μπορω προσωπικα να προτεινω καποιο απο τα παραπανω αλλα συμφωνα με τα δεδομενα που εβαλες σου προτεινω οικονομικα να παρεις το p20 lite ειναι ενα κλικ ακριβοτερο αλλα ειναι πολυ καλυτερο.Εαν πλοηγηθεις στο Bestprice θα βρεις το mate 10 lite στα 271ε και το p20 lite στα 335ε .Η διαφορα ειναι μικρη και θα παρεις καινουργιο βγηκε το μαρτιο του 2018 .Σε συμφερει αρκετα. Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Settings -> Security & Privacy -> [PRIVACY] -> App Lock

 

Αυτό είναι η προσθήκη κωδικού για το άνοιγμα εφαρμογών, είναι διαφορετικό από τη δυνατότητα για κρυφές εφαρμογές (Hidden application).

Το έχουμε συζητήσει ξανά εδώ

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7502693#post7502693

Edited by autofocus
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά , νέος κάτοχος κ γω από σήμερα. Αρχικά θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει δυνατότητα να "κρύψουμε" τα 3 κουμπιά?Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει βρει κανείς κάποιο τζαμάκι που να εφαρμόζει ακριβώς στο κινητό (δηλαδή και στις καμπύλες στο πλάι) και τι θήκες έχετε να προτείνετε. Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Χριστος Ανεστη.Ποιο χρωμα σας αρεσει περισσοτερο?Το μαυρο,το χρυσο η το μπλε?

Είδα και τα τρία live και αγόρασα το μπλε που κατά την γνώμη μου είναι μακράν το ομορφότερο!

Link to comment
Share on other sites

Το ar lens τι κανει ακριβως?

 

Το έχουμε συζητήσει εδώ,

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7509453#post7509453

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Χριστος Ανεστη.Ποιο χρωμα σας αρεσει περισσοτερο?Το μαυρο,το χρυσο η το μπλε?

 

Το μπλε ξεχωρίζει.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έλαβα την αναβάθμιση έκδοσης RNE-L21C432B134 (451 MB).

Περιέχει ενημερώσεις του κώδικα ασφαλείας της Google που εκδόθηκαν Μάρτιο 2018.

Για την ώρα δεν βρήκα άλλη αλλαγή.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Lite

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...