Jump to content

Τεχνολογικοί προβληματισμοί... γενικά!


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και τι δεν θα έδινα για ένα GF768!!! Ας μην είναι ολοκαίνουριο. Μεγάλος έρωτας αυτό το κιτρινάκι!!! :love: :love: :love:
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και τι δεν θα έδινα για ένα GF768!!! Ας μην είναι ολοκαίνουριο. Μεγάλος έρωτας αυτό το κιτρινάκι!!! :love: :love: :love:

 

 

εγω θα προτιμουσα ενα νεο 3210 ή ενα ολοκαινουριο gd95 !!!:lol: :lol: :lol:

απο τα καλυτερα κινητα που ειχα ποτε!!!:O

Link to comment
Share on other sites

..Καλησπέρα!Πριν από 2 μέρες πήρα στα χέρια μου το Ν71!Είναι η πρώτη φορά που παίρνω ένα τέτοιο κινητό (που να τρέχει symbian).Μήπως ξέρει κάποιος να μου πει που μπορώ να βρω δωρεάν εφαρμογές όπως Office (που να κάνει και edit),calculators και άλλα???
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ!!!

ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΟ SITE ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!!!

ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!!!????ΠΟΙΑ LCD TV 32'' ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ!!!

ΕΧΩ ΧΑΘΕΙ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΧΑΜΟΣ ΑΠΟ ΜΑΡΚΕΣ ΚΑΙ ΜΟΝΤΕΛΑ!!!

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

kospat:O

Link to comment
Share on other sites

εχει ακουσει κανεις για το περιβοητο πια sms spoofing (αποστολη sms βαζοντασ οποιοδηποτε κινητο θελουμε ως αποστολεα)?

 

μου εστειλαν ενα τις προαλλες και ψαρωσα ασχημα. τελικα ηταν πλακα, οτι "και καλα" το αφεντικο μου, μου εδινε αδεια 20 μερεσ μεσα στον αυγουστο. :-) το ειχε στειλει ενας φιλος απ το κινητο (και καλα) του αφεντικου μας απ ενα sms spoofing website!!!!!!! :lol:

MyPhone member since 2003! :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Kapou to eixa dei.Alla h8ele na katebasw ena toolbar klp opote auto einai trojan ap oso 3erw kai dn edwsa shmasia.

One of the things you learn after years of dealing with drug people,

is that you can turn your back on a person,

but never turn your back on a drug.

Link to comment
Share on other sites

Παλια ειχε η T-mobile δωρεαν για ολη την ευρωπη. Φυσικα μετα απο λιγο καιρο το απεσυραν κακην κακως. Πλεον υπαρχει site που το προσφερει με πληρωμη, αλλα δυστυχως δεν το θυμαμαι.
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παλια ειχε η T-mobile δωρεαν για ολη την ευρωπη. Φυσικα μετα απο λιγο καιρο το απεσυραν κακην κακως. Πλεον υπαρχει site που το προσφερει με πληρωμη, αλλα δυστυχως δεν το θυμαμαι.

 

iparxei to smsspoofing.com alla de dexete registrations pia. mallon to kinigane to thema...:ninja:

MyPhone member since 2003! :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Σε όλα τα επί πληρωμή site μπορείς να βάλεις ότι originator (αποστολέα) θέλεις. Βάζεις το νούμερο του άλλου για originator λοιπόν και ... να το spoofing !!! :wink:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

http://images.businessweek.com/ss/06/08/tower/index_01.htm?campaign_id=rss_tech

 

 

μερικές φωτό του businesweek με καμουφλαριζμένους πύργους κινητής τηλεφωνίας

elkosmas.gr "Free as in speech, free as in beer!"
Link to comment
Share on other sites

Τα MMS είναι ένας διαφορετικός τρόπος επικοινωνίας και άκρως πρωτοποριακός.... Προσωπικά στέλνω αρκετά MMS σε πολύ καλούς φίλους, είτε από διακοπές, είτε όταν είμαι κάπου και περνώ ωραία και θέλω να μοιραστώ αυτή την στιγμή.... Μου χει τύχει να μου στείλει MMS η κολλητή μου να με ρωτήσει αν ταιριάζουν κάτι παπούτσια που ήθελε να πάρει με τα ρούχα της....Με MMS είδα το ανηψάκι μου λίγες ώρες αφότου γεννήθηκε στην Θεσσαλονίκη....... ΕΠίσης πιστεύω ότι οι τιμες θα πέσουν και άλλο... Νομίζω τώρα η Frog έχει τη χαμηλότερη χρέωση..??.....

 

Εν τω μεταξύ η ΤΙΜ δίνει μέχρι 10/9 δωρεάν 15 MMS..... Ενω προσφέρει και μία πολύ καλή προσφορά, τα Μini MMS πακέτα, που προσφέρουν για πρώτη φορά, το φθηνότερο MMS της αγοράς που φτάνει 0,20€/MMS, με κόστος ενεργοποίησης που ξεκινάει από 1€.

Πιο συγκεκριμένα:

 

Mini MMS 1 για 4 ΔΩΡΕΑΝ MMS, με χρέωση 1€/30 ημέρες

Mini MMS 2 για 9 ΔΩΡΕΑΝ MMS, με χρέωση 2€/30 ημέρες

Mini MMS 3 για 15 ΔΩΡΕΑΝ MMS, με χρέωση 3€/30 ημέρες

 

Οπότε πλέον οι τιμές είναι πιο προσιτές για έναν διασκεδαστικό τρόπο επικοινωνίας...... Πρόσφατα έστειλα και βίντεο μέσω μμσ, κατι που παλιά το χα προσπαθήσει και δεν μπορούσα, δεν ξέρω γιατί...

His wicked sense of humour /// suggests exciting sex

his fingers focus on her /// touches /// Venus is a boy

Link to comment
Share on other sites

kati se pio free den iparxei gamoto? patos mporeis na kaneis megales apates etsi....

His wicked sense of humour /// suggests exciting sex

his fingers focus on her /// touches /// Venus is a boy

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Opera/8.01 (J2ME/MIDP; Opera Mini/2.0.4062/1316; en; U; ssr))

 

Γενικά θεωρώ πως είναι μια υπηρεσία που θα είχε τη μεγίστη απήχηση στο καταναλωτικό κοινό αν οι πάροχοι κινητής τηλεφωνίας μείωναν τις τιμές κατά 30 με 40%... Εγώ περισσότερο χρησιμοποιώ την εν λόγω υπηρεσία για να στέλνω μηνύματα με πολλούς χαρακτήρες παρά για να στέλνω φωτογραφίες και βίντεο...

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Opera/8.01 (J2ME/MIDP; Opera Mini/2.0.4062/1316; en; U; ssr))

 

mvagustagm2000 ipes kati?

 

Είπα, αλλά για κάποιο ακατανόητο λόγο τα μηνύματα μου δεν εμφανίζονται. Γιατί;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τεχνολογικοί προβληματισμοί... γενικά!
  • The topic was unlocked
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...