Jump to content

Τεχνολογικοί προβληματισμοί... γενικά!


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

kai to 6630 etsi einai.. Dhladh mporeis na to anoikseis xoris thn sim.. alla mporeis episeis na to anoikseis kanonika me thn sim kai meta na thn apenergopoihseis...;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

My Aprilia SXV 450

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

epidi eimai asxeti me ayta, mporeite na moy peite kapoia free k eykola programmatakia na katevaso gia na mikrino ta mp3 moy...??

 

 

eyxaristw ek twn proterwn_

 

 

my story so far... siemens c..(touvlaki) - nokia 3210 - nokia 3310 - alcatel (something) - nokia3510 - nokia6510 - panasonic gd87 - sharp gx20 - se k700i - samsung (something..) - samsung d500 - nokia6230i - motorola v3 - se k700i - se k750i -nokia 3200 - sharp gx17 - nokia 1600 - se w800i - nokia3230 - panasonic vs3 - sharp gx17 - nokia 6230i...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το Acoustica mp3 to wave converter 2.07 που χρησιμεύει και για μετατροπή μεταξύ των mp3 και wav -> mp3(κ το αντίστροφο). Υπάρχει η δοκιμαστική έκδοση για 1 μήνα και μετά θέλει κωδικό...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασες τελικά ? Αποτελέσματα ?

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασες τελικά ? Αποτελέσματα ?

 

Το δοκίμασα:lol:

Είχε πολύ πλάκα.

Είναι σαν να βεντουζάρει πάνω στην οθόνη.

Καθαρίζει πολύ καλά πράγματι.

Δεν το περίμενα...:tease:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα:lol:

Είχε πολύ πλάκα.

Είναι σαν να βεντουζάρει πάνω στην οθόνη.

Καθαρίζει πολύ καλά πράγματι.

Δεν το περίμενα...:tease:

 

για να καταλαβω, μιλαμε για το πανακι που σου προτεινα?:blink:

Link to comment
Share on other sites

για να καταλαβω, μιλαμε για το πανακι που σου προτεινα?:blink:

 

Ναι βρε.

Σου είχα πει , μην με κοροιδεύεις!!!:p

Το έκανα και .....στο προτείνω.:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε.

Σου είχα πει , μην με κοροιδεύεις!!!:p

Το έκανα και .....στο προτείνω.:)

 

επιμενω!

δε σου εκανα πλακα!

σοβαρα μιλουσα!

:D

μου χρωστας χαρη λοιπον...;)

Link to comment
Share on other sites

επιμενω!

δε σου εκανα πλακα!

σοβαρα μιλουσα!

:D

μου χρωστας χαρη λοιπον...;)

 

Έτσι και αλλιώς , δεν έχω αρνηθεί βοήθεια σε κανέναν:) :)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (NokiaN-Gage/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Pantws otan eixe prwtovgei to nokia 6600,thumamai polloi synistousan na afaireitai i zelatina giati thewroutan i aitia pou kaigontousan kapoia pixel.Den kserw an isxuei auto,alla proswpika panta tis afairw.Pantws to post tou TN97 prosopika me epeise.Omws apo tin alli pleura,logika de tha isxuei kai gia ta screen protectors pou xrisimopoioume sta kinita me touchscreens???Epomenws?

Link to comment
Share on other sites

Τα screen protectors ειναι σχεδιασμενα ωστε να μην δημιουργουν στατικο, αλλιως κλαφτα χαραλαμπε... Αντιθετα η ζελλατινα δεν εχει καποιο λογο να παραμενει πανω στο κινητο οποτε δεν εχει καποια "τεχνολογια" πανω της :)
Link to comment
Share on other sites

KALIMERA SE OLOUS DEN KSERO AN EINAI TO KATALIMO MEROS GIA TO POST MOU...

EXW TO EKSIS PROVLIMA EDO KAI KAPOIO KAIRO MILAW ME ENA ATOMO TO OPOIO MENEI KIPRO KAI TO KALO STO KINITO TOU APO OTI NOMIZO VODAFONE KIPROU.

DILADI ME MIA KARTA TO 9 EURO TIS COSMOTE MILAW GIRO STA 11 ME 12LEPTA

THELO NA MATHO AN GNORIZEI KAPOIO AN KAPOIA ALLI ETAIRIA SINFERI PERISOTERRO KAI EXEI MIKROTERES XREOSIS

EXW PSAKSI LIGO KAI NOMIZO OTI I QTELECOM KANEI TIS KALITERES TIMES

AN KSERETE KATI VOITHISTEME EXW XRISOSIC TON OTE.....

:( :(

PLZ HELP ME

Link to comment
Share on other sites

H Qcard έχει χαμηλότερες από cosmote, επίσης συμφέρει απίστευτα η χρονοκάρτα του ΟΤΕ αλλά και η ανάλογη κάρτα μιας άλλης εταιρίας (δε θυμάμαι τώρα ποιά)... αλλά για αυτήν την περίπτωση εγώ σου συνιστώ MSN και μια καμερούλα στο PC σου... :wink:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Μα αν υπάρχουν MSN και κάμερα το ευκολότερο πράγμα είναι να ακούς και τη φωνή. Το μόνο που χρειάζεσαι είναι ένα ζευγάρι ακουστικά με μικρόφωνο με κόστος γύρω στα 10 ευρώ...

Άντε στη χειρότερη άλλα τόσα για μια κάρτα ήχου, κάτι που δε νομίζω να χρειάζεσαι όμως γιατί όλα τα PC έχουν έστω μια απλή... :wink:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε το εξης. Μπορει και να πιασει. Η κοπελα μου ηταν κυπρο. Για καποιον περιεργο και ανεξηγητο λογο, το voipbuster δεν χρεωνε την κληση στο κινητο της. Με λιγα λογια free call sto δικο της νουμερο. Δεν ξερω γιατι αλλα με βολεψε παρα πολυ! το τηλ ηταν 0035 7990ΧΧΧΧ. Ισως να παιζει ρολο η εταιρεια της. Ισως πια να μην δουλευει. Παντως αξιζει να το δοκιμασεις!
Link to comment
Share on other sites

.. perneis to teleio kinito sou, me fotografiki, mp3 ktl.. e na min exeis kai ti sim mesa na plironeis kai kana logariasmo me tin eukairia? QUOTE]

Και με "ληγμένη" SIM δουλευουν μια χαρά απλά σου βγάζουν μήνυμα οτι η SIM δεν ανήκει σε κάποιο δίκτυο. Μια τέτοια SIM χρησιμοποιώ και εγώ όταν θέλω να χρησιμοποιήσω κάποια άλλη συσκευή για το μενού και τις λειτουργίες της.

Πάντως συμφωνώ οτι είναι πολύ άτοπο στις την σήμερον ημέρα να χρειάζεται η SIM για την λειτουργεία της πολυσυσκευής.

Less is more...
Link to comment
Share on other sites

ΘΥΜΗΘΗΚΑ !!! :lol:

Την Talk talk έλεγα πριν http://www.talk-talk.gr

H κάρτα των 5 euro μιλάει περίπου 20 λεπτά με κινητό στην Κύπρο αν θυμάμαι καλά... δες τον τιμοκατάλογό τους για να το επιβεβαιώσεις... :wink:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Σας έχει τύχει αν έχετε ανοιχτά τα bluetooth του κινητού σας και βρίσκεται σε πολυκοσμία να έρχονται κατι παράξενα αρχεία τύπου *.sis!

Απο περιέργια το εγκατέστησα και μετά απο αυτό άρχισε και το κινιτό μου να στέλνει αυτο το αρχείο χωρίς να φαίνεται τίποτα, αφού να φανταστήτε άκουγα στο διπλανό τραπέζι της καφετέριας ''βρε ποιος είναι αυτός ο BMXakias που μου στέλνει όλη την ώρα!

...Και αν το πρόβλημα σταματούσε εκεί θα ήταν καλά! Αυτό το αρχείο το έστελνε και μέσω mms σε όποιον αριθμό έβλεπε στον τηλ κατάλογο! με καταχρέωσε και με έπερναν πολλά ατομα και με ρωτούσαν τι βλακεία τους έστειλα και εγώ δεν ήξερα τίποτα! με απεγκατάσταση του προγραμματος δεν γίνεται τιποτα και για να μην χρεώνομαι εβγαλα τισ ρυθμίσεις mms για να μην μπορει να στελνει μόνο του! τώρα βλεπω συνέχεια αποτυχημένες προσπάθειες mms και συνεχίζει να στέλνει μεσω bluetooth σε οποιαδήποτε συσκευή εντοπίζει!!!

Σας έτυχε? ...και πως γίνεται? μόνο με αναβάθμιση?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τεχνολογικοί προβληματισμοί... γενικά!
  • The topic was unlocked
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...