Jump to content

Τεχνολογικοί προβληματισμοί... γενικά!


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από τον dimitris74

 

einai alisida tou germanou alla franchise ola. diladi palioi dealer pou ginontai mia alisida nea. tha exoun kai tis treis etairies kai poio polla gadget

 

 

Μία νέα εκδοχή των Multirama Germanos? :whistle:

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Προς το παρόν δεν υπάρχει νομικό πλαίσιο για κάτι τέτοιο...

 

Το IMEI δεν είναι προσωπικό δεδομένο...η χρήση του κινητού όμως (πού είσαι, τι κάνεις, αν το χρησιμοποιείς ή όχι, με ποιον μιλάς κλπ αποτελούν ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα)

 

Επίσης το ΙΜΕΙ σου θα το δηλώνεις στην Vodafone ας πούμε...αν αυτός που το κλέψει βάλει μέσα SIM Cosmote από που κι ως που η Cosmote θα ξέρει ποιος είσαι και για ποιο λόγο θες να μπλοκάρεις το κινητό κάποιου άλλου (απέδειξε δλδ πρώτα ότι είναι δικό σου, ότι σου εκλάπη (δύο διαφορετικά πράγματα δλδ και μετά βλέπουμε)

 

Με βάση τα ισχύοντα δεν γίνεται αυτό που λέτε...

Ό,τι δεν μας σκοτώνει, απλά μας κάνει δυνατότερους!

 

ήμουν άθεος.. μέχρι που συνειδητοποίησα ότι εγώ είμαι θεός

Link to comment
Share on other sites

Α...μη μας συγκρίνετε με την Κύπρο...ειδικά σε θέματα δικαίου.

Εντελώς διαφορετικός νομικός πολιτισμός...

Ό,τι δεν μας σκοτώνει, απλά μας κάνει δυνατότερους!

 

ήμουν άθεος.. μέχρι που συνειδητοποίησα ότι εγώ είμαι θεός

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον α^2

 

Επίσης το ΙΜΕΙ σου θα το δηλώνεις στην Vodafone ας πούμε...αν αυτός που το κλέψει βάλει μέσα SIM Cosmote από που κι ως που η Cosmote θα ξέρει ποιος είσαι και για ποιο λόγο θες να μπλοκάρεις το κινητό κάποιου άλλου (απέδειξε δλδ πρώτα ότι είναι δικό σου, ότι σου εκλάπη (δύο διαφορετικά πράγματα δλδ και μετά βλέπουμε)

 

Mιλάμε για μια κοινή βάση δεδομένων και όχι ξεχωριστή για κάθε εταιρία. :)

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον liako

 

Μια απλη ερωτηση προς τον supernet: μηπως εισαι αστυνομικος?

Αν θελεις απαντας...

 

Σ'αυτή τη χώρα, πρέπει να είσαι μόνο Αστυνομικός ή Νομικός (δικηγόρος, δικαστικός κλπ) ώστε να ψάξεις να βρεις το δίκαιο σου?

 

Δεν μπορώ να καταλάβω που κολλάει η ερώτηση σου, στο θέμα μας. (Δεν μου αρέσουν οι απλές ερωτήσεις :p )

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω εάν πάει το θέμα εδώ παιδία αλλά θέλω τα Φώτα σας , το πρωί που σηκώθηκα βρήκα το τσακάλι τον Γιο μου να παίζει με το κινητό , από εκείνη την στιγμή μου έρχονται συνεχεία μηνύματα από το 4537 , τι είναι αυτό πάλι? , συγκεκριμένα γράφω εδώ το κείμενο ενός από αυτά τα μηνύματα

 

Από *****76

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΑΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΡΕΛΛΟ ΘΕΛΕΙΣ? ΜΑΛΛΟΝ ΑΝΤΕΧΕΙΣ?

 

και συνεχίζουν τα μηνύματα

 

ΥΓ 9 χρονών είναι το σκ@τοπαιδο :p

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Sharp gx 20: SHARP-TQ-GX20/1.0 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0 UP.Browser/6.2.2.2.107 (GUI) MMP/1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την Hunter

δεν ξέρω εάν πάει το θέμα εδώ παιδία αλλά θέλω τα Φώτα σας , το πρωί που σηκώθηκα βρήκα το τσακάλι τον Γιο μου να παίζει με το κινητό , από εκείνη την στιγμή μου έρχονται συνεχεία μηνύματα από το 4537 , τι είναι αυτό πάλι? , συγκεκριμένα γράφω εδώ το κείμενο ενός από αυτά τα μηνύματα

 

Από *****76

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΑΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΡΕΛΛΟ ΘΕΛΕΙΣ? ΜΑΛΛΟΝ ΑΝΤΕΧΕΙΣ?

 

και συνεχίζουν τα μηνύματα

 

ΥΓ 9 χρονών είναι το σκ@τοπαιδο :p

 

Tsakali o gios sou! Mikros sto mati megalos sto krebati!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον liako

Αν θελεις απαντας...

Δεν ισχυριζεται ΚΑΝΕΝΑΣ, (ουτε κι εγω φυσικα) οτι καλως εκανε ο ΓΕΡΜΑΝΟΣ και πλαστογραφησε την υπογραφη σου !!!!

Προς Θεου...

Κακως, κακιστα, κι ακομα παραπερα...

Απλα, εκανα μια ερωτηση.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι θέμα "Θέλω ή ΔΕΝ θέλω". Απλά που κολλάει η ερώτηση?

 

BTW... το απόγευμα θα έχω νέα!!! ;)

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον 6979040654

 

Wirelessly posted (Sharp gx 20: SHARP-TQ-GX20/1.0 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0 UP.Browser/6.2.2.2.107 (GUI) MMP/1.0)

 

 

 

Tsakali o gios sou! Mikros sto mati megalos sto krebati!!!

 

 

μαλλον απο τον Πατερα του πηρε το παιδι :D

 

καμια ιδεα κανεις? με εχουν τρελανει λεμε :blink:

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Για να στο πω ξεκαθαρα. Εχω αυτη την πληροφορια και θα ηθελα να μου την επιβεβαιωσεις ή να την διαψευσεις. ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ. (εστω και με PM)
Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες στο myPhone :)

 

 

 

 

 

 

 

Αααα.................είσαι εκτός θέματος! ;)

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Sharp gx 20: SHARP-TQ-GX20/1.0 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0 UP.Browser/6.2.2.2.107 (GUI) MMP/1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την s55user

Υπάρχει και το mail.mycosmos.gr για τους κατόχους γραμμής cosmote όπου με ένα register δίνει τη δυνατότητα καθημερινά αποστολής 10 sms δωρεάν :D ;)

 

Paidia kserete gia free sms apo to kinhto mesw wap? Dhladh kamia kalh selida wap,apo opou mporeis na steileis sms?

Link to comment
Share on other sites

Είναι κάτι ροζ τετραψίφια που στέλνεις και σε φτιάχνουν καταλλήλως... Τα έχω δει σε περιοδικά εκεί που διαφημίζουν μελωδίες. Έξυπνο το αγγελούδι σου πάντως....

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ από κοτέ έχω δεί τα πιο τρελά!!!!

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Θελω να εκφρασω μια απορια.

Αν κανεις εγγραφη στο 1stwap μετα σου ερχονται διαφημιστικα μηνυματα? Παλια ειχα κανει το ΛΑΘΟΣ και ειχα εγγραφει στο logolove.gr και αναγκαστηκα να αλλαξω αριθμο. Ποσους μηνες μετα ακομη στελνουν...Καρτα ηταν εκεινο. Οποτε αν συμβαινει το ιδιο με το 1stwap, να μου λειπει!

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Ωραία όλα αυτά , υπάρχει τρόπος να τα σταματήσω?

 

ΥΓ Το αγγελούδι που ανέφερες είναι ένα άτομο που το μυαλό του θα σε κουφάνει με τα πράγματα που γνωρίζει και κάνει :D

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Καποιά συγκεκριμένα παραδείγματα υπάρχουν; Γιατί βλέπω ψήφους χωρίς να αναφέρεται κάτι συγκεκριμένω από κάτω.

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Στον προηγούμενο λογαριασμό μου ( ΣΤΕΤ ) είχα 13 κλήσεις με χρέωση , λέω εντάξει θα ξεπέρασα πάλι τον δωρεάν χρόνο ομιλίας , αλλά μετά από μια προσεκτική ματιά είδα ότι είχα πάρει τον ΙΔΙΟ μου τον αριθμό , στο CC πάντως ακόμα το ψάχνουν το θέμα
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

roz doyleies...poly tsakalaki milame....egw sthn ilikia toy den iksera ti eixa sto swbrako....bravo...apla tsekare na deis an xrewnesai prwta...an oxi mhn anhsyxeis tha steiloy merika kai meta tha stamathsoy!:D
Link to comment
Share on other sites

yep kai egw to akoysa proxthes se mia syzhthsh oti einai toy germanoy alla...afanta!isws sto prosexes mellon....isws....kamia patatia tha einai opws kai ta multirama...apla ta beeep nomizw tha einai kiniths tilefwnias....
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τεχνολογικοί προβληματισμοί... γενικά!
  • The topic was unlocked
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...