Jump to content

Τεχνολογικοί προβληματισμοί... γενικά!


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από τον Nrg

 

Να σημειωθει οτι ο σεισμος ηταν τεκτονικος(κουνιομασταν πανω κατω,οχι δεξια αριστερα,δηλαδη ο πιο επικινδυνος).

 

 

Exm epetrepse mou na se dior8oso sto oti o tektonikos seismos einai deksia aristera h svoura, eno o palindromikos einai pano kato.

 

Sthn A8hna to 1999 zisme seismo palindromikou-peristrefomenou typou, diladi kai pano kato, kai svoura, opou einai oti pio katastrofiko gia ta ktiria...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν ξέρω εαν υπήρχαν προβλήματα στην κινητή, ειναι δευτερεύον στο θέμα τηs ζωήs που προέχει. Να'ναι καλά όλοι οι ανθρώποι στην Θεσσαλονίκη και να ειναι ψύχραιμοι εαν υπάρξει και συνέχεια .
Link to comment
Share on other sites

OI VodaFONites ειναι οι πιο τσιγκουνηδες αποσο ξερω (στους απλους εργαζομενους τους)... Κανω λαθος? Καποτε ειχαν πιο πολλα προνομια..

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον CptBill

 

Αφορά κλήσεις προς Stet μόνο;

 

 

οχι φιλε μου , αφορα ΟΛΕΣ τις κλησεις , προς ΟΛΑ και τους ΠΑΝΤΕΣ

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Εδώ μπορείτε να αναφέρετε ποια διαφήμηση τηλεπικοινωνιών (τόσο σταθερών όσο και κινητών) σας φάνηκε πιο κακόγουστη, παραπλανητική και...υποτιμητική προς την νοημοσύνη σας... :mad:

Δεν μας πειράζει η χρονολογία, μπορείτε να αναφέρετε και παλαιότερες! ;)

 

Αυτήν την στιγμή μου έρχονται ΠΑΡΑ πολλές στο μυαλό! Θα ψηφίσω όμως την διαφήμηση του Vodafone CU "Creative users only". Ανάμεσα στις άλλες υποψηφιότητες επέλεξα αυτήν γιατί μεταξύ άλλων έσπασε το ρεκόρ της πιο γρήγορης έλευσης "ψιλών γραμμάτων" :'( από το κάτω μέρος της οθόνης... :wacko: Κατάφερα και πήρα snapshot εκείνη την στιγμή και δεν διαβαζόταν ΤΙΠΟΤΑ! :blink: ΟΥΣΤ!

 

Επίσης τις ανύπαρκτες διαφημήσεις του ΟΤΕ που δεν ανακοίνωσαν την κατάργηση της προσφοράς "Αστικές κλήσεις την Κυριακή πανελληνίως". :mad: Ενώ για την ανακοίνωση έναρξης της προσφοράς βούιξε ο τόπος ένα μήνα πριν :angry: :angry: :angry:

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως δεν το θυμαμαι καλα αλλα τραβουσα τα μαλλια (για να μην πω κατι αλλο :o ) μου οταν το ειδα !!!

 

Μια ΥΠΕΡΠΡΟΣΦΟΡΑ του ΟΤΕ, που εδινε με το Cosmote 45 ενα παλιο τηλεφωνο... (καλα, για μ@λ@κες μας εχουν;;;; !!! )

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν κάποιος μπορεί να με βοηθήσει, αλλά θα ήθελα να μάθω (κατά προσέγγιση πάντα) τι δύναμη έχουν σε συνδρομητές ανα νομό τα τρία δίκτυα κινητής τηλεφωνίας .

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Stin ATHK oloi oi ypalliloi exoume ypiresiakes kartes (arxizoun me tous arithmous 99410xxx & 99510xxx) .

Exoume dikeoma kliseon mexri 10 lires minieos gia opoudipote (oi kartes mporoun na xrisimopoihthoun kanonika esto kai an vriskese sto exoteriko).

Yparxei kai to perithorio epilogis, diladi sou dinnoun tin syskevh (pou den einai kai apo tis kalyteres) :) + dorean 5 lires klisis ton mina .

Oi pio polloi epilegoun to proto :o .

 

Se periptosi pou kapios ypallilos ypervei to orio tote to kovoun apo ton mistho tou (den milo gia 1-2 lires parapano alla gia systimatiki ypervasi kai gia polli kero).

Link to comment
Share on other sites

¨ολες απάτη είνια... Μιλάνε γαι μείωση στην χρέωση μιας υπηρεσίας ενώ γίνοται ταυτόχρονα αυξήσεις σε άλλες 10 δυπηρεσίες στα μουλωχτά... Κ όποιος δεν το ψάξει νομίζει ότι θα πληρώνει λιγότερα...
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω κατά πόσο δίνουντα δίτυα τέτοια στατιστικά στοιχεία... Έναν αριθμό συμβολαίων+καρτοκινητών+αποσυνδέσεων λένε μόνο...
Link to comment
Share on other sites

H διαφήμιση του alacarte με τα 10 μηνύματα επιπλέον δώρο με κάθε κάρτα ανανέωσης.Στα ψηλά γράμματα που περνούν κάτω από την οθόνη αναφέρει οτι ισχύουν για ένα 24ωρο.Κατασκοτώθηκαν στην προσφορά

[sIGPIC][/sIGPIC]

Άραχθος-Λίμνη Πουρναρίου

Link to comment
Share on other sites

Φίλος του πατέρα μου που έχει καλή θέση στο ΟΤΕ:

1. Δωρέαν isdn 128 (δεν είχε adsl τότε)

2. Δεν ξέρω κ εγώ πόση έκπτωση στην κινητή κ πόσο συχνά άλλαζε συσκευή, πληρώνοντας την φυσικά από την τσέπη του

3. Δωρέαν υπολογιστή pentium 3 @ 800MHz όχι τώρα που τον βρίσκεις μόνο στο μοναστηράκι αλλά τότε που ήταν ότι καλύτερο...

 

Αυτά τα λίγα... Κ μετά πλήρωνε μ@@@@@..

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον awesome

 

Και διεθνεις δηλαδη?

 

εκτος διεθνεις , συφφνωμη που δεν το διευκρηνισα

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Protino stis etairies kinitis na baloun tin eksis ipiresia:

Oso se kaloun k milas toso na kerdizis lefta, monades.

Etsi k esi tha thes na su milun perisotero k oi aloi tha xerontai giati tha nomizoun oti tus agapas k oi eteries tha kerdizoun.

Oloi kerdismenoi tha einai.

Pisteuo einai tromera eksipni kinisi k menoun oloi tromera ikanopoiimenoi.

Akoma k farsa na sas kanoun tha sas aresei, giati eno o alos xreontetai eseis tha kerdizete lefta i monades.

Den tha einai telio?

Isos einai ligo programatistika diskolo ala einai telio.

Ayto ginete idi stin Italia.

Link to comment
Share on other sites

Sorry, αλλά ζείς στην Ελλάδα που βρίσκουν και τον πιο αισχρό τρόπο να σε χρεώνουν! Για να ολοκληρωθεί αυτή η θεϊκή πρόταση... εύχομαι ο λογαριασμός του κινητού μου να πληρωνόταν από το Δήμο άσχετα από το μισθό!!! ΑΑΑΧΧΧ μακάρι!!!
Link to comment
Share on other sites

h telecom italia to kanei kati xronia...:P (sta kartokinita ths)

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα μπορείς να ζητήσεις μια γραμμή 90 που θα προωθείται στο κινητό σου! Μόνο που όταν δίνεις το νούμερο θα πρέπει να προειδοποιείς, €0,5 τα 15" :p
Είμαστε όλοι εδώ
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τεχνολογικοί προβληματισμοί... γενικά!
  • The topic was unlocked
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...