Jump to content

Τεχνολογικοί προβληματισμοί... γενικά!


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 12,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Lol

Τελικά Μιχάλη πωρώθηκες με το σετι και ΕΣΥ …..

Λέγε πάντα ελεύθερα τη γνώμη σου και ο τιποτένιος θα σε αποφεύγει.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι για το Seti αυτο ρε!!Ειναι αλλο project νεο κ ωραιο!Διαβασε ξανα το πρωτο ποστ κ θα καταλαβεις :D
Link to comment
Share on other sites

και ειναι κατι που συμμετεχουμε σαν ελληνικη ομαδα .... αντε να δουμε τι μπορουμε να κανουμε αν ενωσουμε τις δυναμεις μας...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

για οσους τους ενδιαφερει το WiFi ας ριξουν μια ματια εδω στο Athens Wireless Metropolitan Network και Εδω οπου μπορειτε να δειτε σε ποσο μεγαλο μεγεθος υπαρχει ηδη δικτυο στην Αθηνα και οχι μονο ;)
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Με παρέσυρες κακούργε

Με φαίνεται αυτό θα μείνει για αρκετό καιρό στο pc μου …

Λέγε πάντα ελεύθερα τη γνώμη σου και ο τιποτένιος θα σε αποφεύγει.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ή πλέον καλημέρα :)

Τρία πραγματάκια θα ήθελα να πω!

 

Α) Σας ευχαριστώ πολύ για τη συμμετοχή σας στο ερωτηματολόγιό μου! Οι απαντήσεις έφτασαν τις 110. Πολύ καλό!

 

Β) Μην απαντάτε πλέον στο ερωτηματολόγιο. Το έκλεισα, πρέπει να προχωρήσω τώρα αναλύοντας τα αποτελέσματα.

 

Γ) Θα σας πω τα αποτελέσματα της ανάλυσης όταν τα επεξεργαστώ καταλλήλως..τώρα προηγείται η εξεταστική :)

 

Καλημέρα και ευχαρστώ και πάλι!

 

Μουθής

www.BEST.eu.org/patras
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mouthis (10 Ιούν. 2004 , 02:23)

 

Καλησπέρα ή πλέον καλημέρα :)

Τρία πραγματάκια θα ήθελα να πω!

 

Α) Σας ευχαριστώ πολύ για τη συμμετοχή σας στο ερωτηματολόγιό μου! Οι απαντήσεις έφτασαν τις 110. Πολύ καλό!

 

Β) Μην απαντάτε πλέον στο ερωτηματολόγιο. Το έκλεισα, πρέπει να προχωρήσω τώρα αναλύοντας τα αποτελέσματα.

 

Γ) Θα σας πω τα αποτελέσματα της ανάλυσης όταν τα επεξεργαστώ καταλλήλως..τώρα προηγείται η εξεταστική :)

 

Καλημέρα και ευχαρστώ και πάλι!

 

Μουθής

 

 

Θα περιμένουμε αποτελέσματα!!!

Link to comment
Share on other sites

Χεχεχ!Οταν λες αρκετη(= internet cafe?!?)?!?!

Καλος τον λοιπον! :D

Η ομαδα συνεχιζει να μεγαλωνει κ ανεβαινει στην παγκοσμια καταταξη με τρελους ρυθμους!

Δεστε κ ενα διαγραμμα να καταλαβετε γιατι ανοδικη πορεια μιλαμε...!! :up:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gtsia ( 8 Ιούν. 2004 , 17:23)

 

Βluetooth και ir εχουν αυτα τα κινητα??Αν ναι ειναι κλειδωμενα σαν τα vodafone live sharp ή κανονικα??

 

Τα ΝΕC έχουν ξεκλείδωτες Irda ενώ το Panasonic P341i έχει

ξεκλείδωτα Βluetooth και Ιrda

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Pira simera tilefono.

Proti ekpliksi: apistefti tahitita sti sindesi me ton ekprosopo tous(ligotero apo 4 lepta).Protofanes! Kai pira 2 fores.

 

Na min ta polilogo me sindese me enan tipo pio eidiko kai mou eipe oti den hreonontai oi eidopoieiseis me sms.

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Gka ( 3 Ιούν. 2004 , 14:33)

 

Θα πας http://www.myvodafone.gr θα κάνεις login στον λογαριασμό σου vodafone mail και θα πας στις ρυθμίσεις στα φίλτρα ειδοποίησης. Εκεί επιλέγεις τον τύπο της ειδοποίησης με sms που θέλεις και είσαι εντάξει. :)

 

 

Eδώ και 2 ημέρες, μου βγάζει αυτό το μήνυμα προβλήματος.

 

Προσωρινό πρόβλημα του συστήματος. Παρακαλώ συνδεθείτε ξανά. Αν το πρόβλημα παραμένει, επικοινωνήστε με την Υποστήριξη Πελατών.

 

Συμβαίνει και σε άλλους??? :o

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

Πολύ έχει προχωρήσει η τεχνολογία, αλλά εκλογές μέσω internet δεν έχουν γίνει ακόμα. Τι ωραία θα ήταν να ψηφίζαμε από τον υπολογιστή του σπιτιού μας, ή απ' το internet cafe... Σηκωνόμαστε τώρα και πηγαίνουμε εκεί στην ουρά, περιμένοντας από μισή μέχρι... ώρες.

 

Αλλά, τι να πει κανείς... Πάλι καλά που έχουμε και internet. Είναι και αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα πήρα 13830 για να επιβεβαιώσω και μου είπαν κατηγορηματικά ότι τα sms των ειδοποιήσεων δεν χρεώνονται. :)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος akis27 (13 Ιούν. 2004 , 07:59)

 

Πολύ έχει προχωρήσει η τεχνολογία, αλλά εκλογές μέσω internet δεν έχουν γίνει ακόμα. Τι ωραία θα ήταν να ψηφίζαμε από τον υπολογιστή του σπιτιού μας, ή απ' το internet cafe... Σηκωνόμαστε τώρα και πηγαίνουμε εκεί στην ουρά, περιμένοντας από μισή μέχρι... ώρες.

 

Αλλά, τι να πει κανείς... Πάλι καλά που έχουμε και internet. Είναι και αυτό.

 

Μάλλον θα υπήρχε μεγάλη πιθανότητα για αλλοίωση αποτελέσματος. Αλήθεια σήμερα που τις είδες τις ουρές;
Link to comment
Share on other sites

Ontos oura den eho dei pote se ekloges.

Pantos ego pigeno akatalliles ores oste na min vro oute enan.

Simera piga 7 para 7 to apogefma kai tis proigoumenes 7 kai 10 to proi..

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος supernet (12 Ιούν. 2004 , 09:35)

 

Eδώ και 2 ημέρες, μου βγάζει αυτό το μήνυμα προβλήματος.

 

Προσωρινό πρόβλημα του συστήματος. Παρακαλώ συνδεθείτε ξανά. Αν το πρόβλημα παραμένει, επικοινωνήστε με την Υποστήριξη Πελατών.

 

Συμβαίνει και σε άλλους??? :o

 

Μου συμβαίνει και μενα τις τελευταίες μέρες..

 

Το οτι οταν μπαίνει δεν σβήνει τα εισερχόμενα συμβαίνει και σε άλλους?

Link to comment
Share on other sites

Θα ήταν πολύ καλό να γίνουν εκλογές online. Όσο για την αλλοίωση αποτελέσματος υπάρχουν ασφαλιστικές δικλείδες με unique passes και τα λοιπά. Το ζήτημα είναι ότι δεν έχουν όλοι την υποδομή να το κάνουν.

Goal με την Ελλάδα στο Euro2004! :up:

Μη χάνετε το κουράγιο σας, ερχόμαστε!!!

Link to comment
Share on other sites

γειά σας παιδιά.

 

 

έχω βρεί ενα τεράστιο κινητό ΝΟΚΙΑ πρώτης γενιάς αχρησιμοποίητο.

 

Θέλω να το αγοράσω, αλλά δε γνωρίζω αν θα παίζει στα σύγχρονα δίκτυα. τι να κανω?

Link to comment
Share on other sites

TACS/DACS κινητό ; Κάποιο άλλο σύστημα; Αν και εφόσον είναι 1ης γενιάς δεν είναι συμβατό με GSM δίκτυα (αυτό έλειπε). Εκτός αν αναφέρεσαι σε κινητό GSM (2G) Phase 1, οπότε ναι θα παίξει χωρίς προβλήματα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου

 

αυριο θα πάω να το κοιτάξω, μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις τι πρέπει να προσέξω, ώστε να το αγοράσω αν είναι?\

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τεχνολογικοί προβληματισμοί... γενικά!
  • The topic was unlocked
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...