Jump to content

Τεχνολογικοί προβληματισμοί... γενικά!


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ή πιο απλά χρησιμοποιεί όποιος σου κάνει τη φάρσα κάποιο από αυτά τα sites των "δωρεάν" sms τα οποία σου επιτρέπουν να επιλέξεις για αποστολέα όποιον αριθμό θες.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ή πιο απλά χρησιμοποιεί όποιος σου κάνει τη φάρσα κάποιο από αυτά τα sites των "δωρεάν" sms τα οποία σου επιτρέπουν να επιλέξεις για αποστολέα όποιον αριθμό θες.

Δεν είναι ανάγκη να είναι δωρεάν. Αν θες πληρώνεις κάτι ψιλά και κάνεις όσες φάρσες θες :D

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Ναι την βρηκα και γω αυτην την εκδοση του messenger τελικα! Δουλευει κανονικα αλλα το προβλημα μου ειναι οτι χρειαζεται ασυρματο δικτυο για να δουλεψει. Με wind plus που μπαινω εγω, δεν συνδεεται και βγαζει μηνυμα λαθους
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου επειδη λες και μυαλο να ειχες παλι ΠΑΟΚ θα ήσουν, γίνεται βέβαια να στέλνουν μέσω του κινητού σου αν για λίγο κάποιοι κολητοί σου στο παίρνουν.

 

auto den ysxeiei .. thanks pados:)

Link to comment
Share on other sites

Εμενα ειχαν παει να με ''ψαρωσουν'' καπως ετσι..

Ειχαν αποθηκευσει ενα αλλο νουμερο στο κινητο τους με ονομα επαφης του νουμερου μου μαζι με το +3069.. ολα κανονικα και στημενα.. παλι καλα δεν πολυ τραβηξε η πλακα αλλα ειχα τρελαθει!

Δεν ξερω αν καταλαβενεις τι θελω να σου πω.. αλλα δες το

 

po po auto den eixa idea oti mporouse na simvi... kati mou lei pos katalava ti ginete bravo re si paoktsi me fotises:D:D

Link to comment
Share on other sites

Οχι οχι το 8310 ειχε δυο υποδοχες οχι sim cloning κλπ(αυτο το thread το χω διαβασει..)W550 εχω ακουσει..

 

http://emarket.gr/lot.cfm?lotID=5454028

 

κατι τετοιο δλδ? :) Για το 8310 και γενικα τα παλια κινητα ειναι αρκετοι οι adaptors :) ενα search κανε για dual sim adapter και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον κατι τετοιο πρεπει να τα νε..Τοτε που το χα ακουσει δεν το πιστευα κ οταν το ειδα επαθα πλακα!Τωρα μονο για win mobile εχω βρει μονο..
Link to comment
Share on other sites

paidia sorry an den tairiazei i erotisi edo alla tha ithela amesa voithia. loipon ginete na stilei kapios sms meso tou dikou mou arithmou xoris ego na kano to paramikro??? giati mou simvenoun trela pragmata!!!

η αποστολη ειναι προς τον ιδιο παραληπτη ή προς διαφορετικους;

 

(εχει σημασια που ρωταω)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους/ες, μια ερώτηση, υπάρχει περίπτωση να μπορέσει κάποιος να παρακολουθήση κινητό τηλέφωνο όπως το childlocate ή το Mobilelocate αλλα στην Ελλάδα; αυτές οι ετερείες παρέχουν υπηρεσίες για την Αγγλία, έτσι λένε τουλάχιστον, υπάρχει κάτι αντοίστιχο για Ελλάδα;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Παιδια Καλησπέρα

 

Θα μπορουσατε να μου πείτε πόσο περίπου κυμαίνονται οι τιμές σε κινητά στην Ελβετία???

Θα μπορούσατε να μου δώσετε κάποιο ενημερωτικό σιτε με τιμές και διάφορα τέτοια???

 

Φιλικα

 

Νικολας:happy::p:shifty:

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

η αποστολη ειναι προς τον ιδιο παραληπτη ή προς διαφορετικους;

 

(εχει σημασια που ρωταω)

 

προς τον ιδιο

Link to comment
Share on other sites

ρωτησα γιατι πριν απο χρονια ειχα ενα παραπλησιο προβλημα.

εστελνα ενα σμς προς καποιον (οποιονδηποτε δεν εχει σημασια) και αυτο πηγαινε 10-15 φορες.με αποτελεσμα καθε μερα να θελω 5000 (δραχμες τοτε)για ανανεωση χρονου.

(απο τοτε φυσικα σταματησα την τελεστετ,σημερινη γουιντ-αν δεν αλλαξε παλι ονομα-)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

αν δεν αλλαξε παλι ονομα-)

:lol: :lol: :lol: :lol: :p

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

εγω που πηγα περυσι τετοια εποχη στο λουγκανο, τα κινητα ηταν λιγο πιο ακριβα απο οτι ειναι εδω...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Η ζωή ειναι πολύ μικρή για να μην την περνάς με τα άτομα που αγαπάς. . . .

 

think positive !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

αυστρια γερμανια πως πανε οι τιμες?

Σχετικά ιδιες ειναι.... Πάντως πέρσι ειχε παει ενας φίλος Φιλανδια....Ε, μου λέει...Νοκια εκει...στην πηγη θα πάω...Τσάμπα θα ειναι.....Και ηταν σχεδόν ΙΔΙΕΣ οι τιμες....

Τρελό ξενέρωμα....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θελω να αγορασω ενα bluetooth αλλα δεν ξερω τι ακριβως..με καλωδιο ή headset?Ποιο απο τα 2 εχει καλυτερη ποιοτητα ηχου (να ακουω και να ακουγομαι καλα)?Αν εχετε να μου προτεινετε καποιο μοντελο πειτε το...Οι μπαταριες οταν εξαντληθουν μετα απο πολλες φορτισεις αλλαζουν ή πετας το bt?Τα ανωνυμα αξιζουν?
Link to comment
Share on other sites

kapou sto forum egrapse kapios gia ena syndiasmo pliktrwn sto thlefono me ton opoio otan kapios mas kalei den fenete i klisi eno o kalwn den akouei kan oti kalei . enw mporoume na dexomaste minimata alla oxi kliseis .

mipos to gnwrizeta na mou ton peite

eyxaristw

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν δες αυτό το θέμα: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=186204&highlight=handsfree+bluetooth+%E5%ED%F3%FD%F1%EC%E1%F4%EF

Αν δεν σε καλύπτει άνοιξε ένα καινούργιο στην ενότητα των Διαξιφισμών.

Link to comment
Share on other sites

Aν και χρονια στο site ειναι η πρωτη φορα που κανω post.Εχω ενα καρτοκινητο με φορητοτητα απο voda σε wind και σημερα το πρωι το ξεχασα σπιτη οταν λοιπον γυρισα ειδα 4 αναπ. απο το ιδιο μου το νουμερο. Μπορει καποιος που εχει πιο πολλες γνωσεις να μου το εξηγησει.:what:
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να είναι ο τηελεφωνητής σου. Εμένα πάντως όταν με παίρνει ο αριθμός μου είναι ο τηελφωνητής
VODAFONE THE LIVE NETWORK
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τεχνολογικοί προβληματισμοί... γενικά!
  • The topic was unlocked
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...