Jump to content

Sony Ericsson Z600


oxin_rain
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Einai sxetika tsimpimeni...se vodafone shop pou exw rwthsei mou eipane 345 telikh,an ennoeis th live version!

Sto diktyo katasthmatwn ote pou rwthsa gia to kanoniko z600 mou eipane telikh 358evrw!!! :eek: :confused:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lewton (17 Δεκ. 2003 , 18:10)

 

Παιδιά μήπως έχει σχέση το ότι στο Ζ600 η κεραία βρίσκεται μακριά από το κεφάλι μας λόγω του clamshell σχεδιασμού του;

 

 

Πολύ πιθανό φίλε Lewton. Για μια κεραια με μεγαλυτερη διασταση γώρω στα 5 cm, (οπως φανταζομαι ειναι στα κιν, δεν εχω ανοιξει κανενα..) αν δεν κάνω λάθος η ακτίνα όπου η ακτινοβολία είναι επικίνδυνη είναι όπως ξαναέγραψα 3-4 cm για δίκτυα cosmote (1800MHz) και τα μισά για voda-telestet (900ΜΗz) . Έχοντας λοιπόν το clamshell χεδιασμό, η κεραία είναι αρκετά μακρία από το αυτί και αν προσέχεις πως το κρατάς , μπορεί να είναι και ικανοποιητικά μακριά απ'το κρανίο ;-)

 

Και παιδία αν όντως δεν υπαρχει τωρα σε LIVE, καντε υπομονή και παρτε το ξεκλειδωτο. ΑΝ ισχύει ότι στην LIVE εκδοση εχει μονο 1.5 ΜΒ ελεύθερα, είναι πολύ κρίμα, πε΄ρα από τα θέματα αισθητικής!! Χωρίς τα λογισμικά της voda η shared μνημη του κινητού είναι γύρω στα 2.4 ΜΒ ...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος akatsim (18 Δεκ. 2003 , 13:24)

 

Paidia to shell einai energo? Diladi an xtypaei kai to akoikseis apantaei?

 

 

nai. kai exei epilogi ama thes na to apenergopoieis.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου βάτραχε δεν συμφωνώ μαζί σου για το θέμα της μνήμης!!! Στο Ζ600 με όλα τα χαζά της Voda βγαλμένα (εικόνες.. κτλ.) η μνήμη στο Ζ600 έφτασε στα 1900 περίπου kilobytes. Στο Τ630 (ίδια μνήμη) που έιναι ξεκλείδωτο... όταν έβγαλα ότι επιτρέπεται να βγεί... η μνήμη έφτασε τα 1850 αν θυμάμαι καλά. Πάνω κάτω ίδια είναι σε μνήμη (νομίζω ότι το Live τρώει ελαφρά λιγότερη!). Πάντως non-live και 2.4 Mb είναι ΑΔΥΝΑΤΟ. Μπορεί να είναι τόση η μνήμη αρχικά (χωρίς firmware και software).
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος yositosi (18 Δεκ. 2003 , 13:35)

 

Φίλε μου βάτραχε δεν συμφωνώ μαζί σου για το θέμα της μνήμης!!! Στο Ζ600 με όλα τα χαζά της Voda βγαλμένα (εικόνες.. κτλ.) η μνήμη στο Ζ600 έφτασε στα 1900 περίπου kilobytes. Στο Τ630 (ίδια μνήμη) που έιναι ξεκλείδωτο... όταν έβγαλα ότι επιτρέπεται να βγεί... η μνήμη έφτασε τα 1850 αν θυμάμαι καλά. Πάνω κάτω ίδια είναι σε μνήμη (νομίζω ότι το Live τρώει ελαφρά λιγότερη!). Πάντως non-live και 2.4 Mb είναι ΑΔΥΝΑΤΟ. Μπορεί να είναι τόση η μνήμη αρχικά (χωρίς firmware και software).

 

 

αντιγραφή απο το memory status του κινητού:

 

Free: 1015 KB

My sounds: 367 KB

My pictures : 217 KB

Themes: 286 KB

MMS inbox : 0 KB

MMS unsent : 0 KB

MMS sent : 27 KB

MMS templates: 115 KB

Games & more: 80 KB

Games: 312 KB

 

Synolo : 2419 KB ...

 

Den exw logo na pw psemata file yositosi ;-) Kai ektos apo 2-3 sounds, ola ta alla mporoun na svistoun.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος vatraxos (18 Δεκ. 2003 , 13:30)

 

nai. kai exei epilogi ama thes na to apenergopoieis.

 

 

File mou me ekanes na to skeftomai sovara. To GD87 pou eixa kapote den to eixe kai itan istoria gia na apantiseis se ena tilefonima.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου συγχώρεσε με... :o τα μπέρδεψα λίγο τα νούμερα...

 

Στο Τ630, το σύνολο μου βγάζει 2335kb (non-live). Μάλλον μεγαλύτερο firmware!! Το απόγευμα θα δω και στο Ζ600 που είναι Live τι ακριβώς παίζει!

Link to comment
Share on other sites

Και φυσικά είχες δίκιο..... τελικά τώρα μου τα βγάζει 2400kb ακριβώς!!!! Αντε να δούμε... σε λίγο θα το βγάλω και σκληρό δίσκο!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος yositosi (18 Δεκ. 2003 , 14:16)

 

τελικά τώρα μου τα βγάζει 2400kb ακριβώς!!!! Αντε να δούμε... σε λίγο θα το βγάλω και σκληρό δίσκο!!!

 

 

:rolleyes: pantws tha exei endiaferon na deis ti ginetai kai sto LIVE Z600 akrivws, gia na doume posi parapanw mnimi trwei to LIVE apto katharo f/w sto sugkekrimeno montelo.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lewton (17 Δεκ. 2003 , 08:10)

 

Παιδιά μήπως έχει σχέση το ότι στο Ζ600 η κεραία βρίσκεται μακριά από το κεφάλι μας λόγω του clamshell σχεδιασμού του;

 

Pisteuo oti exeis malon exeis apolyto dikio file lewton... ;)

(ki auto giati kata ta alla einai idia ta kinita)

Episis i apostasi paizei POLY megalo rolo (ta panta einai analoga me to TETRAGONO tis kai oxi me autin)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MAX POWER (18 Δεκ. 2003 , 15:06)

 

Episis i apostasi paizei POLY megalo rolo (ta panta einai analoga me to TETRAGONO tis kai oxi me autin)

 

 

Δεν ειναι ακριβες αυτό φίλε ΜΑΧ ;-)

 

Για να είμαι ακριβής και όσο μπορώ απλός/κατανοητός :

 

Η επικίνδυνη ακτινοβολία μιας κεραίας κινητού, είναι καταρχήν αυτή του σήματος που ΕΚΠΕΜΠΕΙ και όχι του σήματος που λαμβάνει, καθως το 2ο φτάνει στο κινητό πολύ εξασθενημένο από την απόσταση που έχει διανύσει κλπ κλπ. Ενισχύεται αφού ληφθεί από την κεραία. Αντίθετα το σήμα που εκπέμπεται πρεπει να είναι ισχυρό (με την ίδια λογική, για να φτάσει στην κεράια της βάσης)

 

Τώρα, η ισχύς του σήματος που εκπέμπεται απτο κινητό οντως μειώνεται εκθετικά με την απόσταση (όχι απαραίτητα με δύναμη του 2 ΜΑΧ, μπορεί και μεγαλύτερη), αλλά αυτό ισχύει από μια συγκεκριμένη απόσταση από την κεραία και πέρα. Και η ακτινοβολία ΔΕΝ είναι επικίνδυνη μετά από αυτήν την απόσταση. Η απόσταση αυτή ορίζει το "κοντινό πεδίο" της κεραίας που έχω αναφέρει σε προηγούμενο post, εκει μέσα υπάρχει (πιθανώς) επικίνδυνη ακτινοβολία και εκει μέσα ΔΕΝ ισχύει η μείωση της ισχύος με την απόσταση. Και μιλαμε για μια περιοχή ακτίνας 2-4 cm, όπως έχω γράψει, αριθμός που υπολογίζεται από τη συχνότητα λειτουγίας και το μήκος της κεραίας.

 

Αυτά, ελπίζω να μη σας μπέρδεψα με τα τηλεπικοινωνιακά μου!!

 

ΥΓ: Τα επίπεδα ακτινοβολίας των κινητών είναι μερικές 100αδες φορές κάτω από τα όρια επικινδυνότητας που βάζουν οι γιατροί. Το θέμα είναι κατά πόσο αυτά τα όρια είναι ακριβή...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος vatraxos (18 Δεκ. 2003 , 05:20)

 

Δεν ειναι ακριβες αυτό φίλε ΜΑΧ ;-)

 

Για να είμαι ακριβής και όσο μπορώ απλός/κατανοητός :

 

Η επικίνδυνη ακτινοβολία μιας κεραίας κινητού, είναι καταρχήν αυτή του σήματος που ΕΚΠΕΜΠΕΙ και όχι του σήματος που λαμβάνει, καθως το 2ο φτάνει στο κινητό πολύ εξασθενημένο από την απόσταση που έχει διανύσει κλπ κλπ. Ενισχύεται αφού ληφθεί από την κεραία. Αντίθετα το σήμα που εκπέμπεται πρεπει να είναι ισχυρό (με την ίδια λογική, για να φτάσει στην κεράια της βάσης)

 

Τώρα, η ισχύς του σήματος που εκπέμπεται απτο κινητό οντως μειώνεται εκθετικά με την απόσταση (όχι απαραίτητα με δύναμη του 2 ΜΑΧ, μπορεί και μεγαλύτερη), αλλά αυτό ισχύει από μια συγκεκριμένη απόσταση από την κεραία και πέρα. Και η ακτινοβολία ΔΕΝ είναι επικίνδυνη μετά από αυτήν την απόσταση. Η απόσταση αυτή ορίζει το "κοντινό πεδίο" της κεραίας που έχω αναφέρει σε προηγούμενο post, εκει μέσα υπάρχει (πιθανώς) επικίνδυνη ακτινοβολία και εκει μέσα ΔΕΝ ισχύει η μείωση της ισχύος με την απόσταση. Και μιλαμε για μια περιοχή ακτίνας 2-4 cm, όπως έχω γράψει, αριθμός που υπολογίζεται από τη συχνότητα λειτουγίας και το μήκος της κεραίας.

 

Αυτά, ελπίζω να μη σας μπέρδεψα με τα τηλεπικοινωνιακά μου!!

 

ΥΓ: Τα επίπεδα ακτινοβολίας των κινητών είναι μερικές 100αδες φορές κάτω από τα όρια επικινδυνότητας που βάζουν οι γιατροί. Το θέμα είναι κατά πόσο αυτά τα όρια είναι ακριβή...

 

Poly sosta ta simata pou ekpeponte mas endiaferoun...auta pou lambanonte...ta lambanoume akomi kai an den exoume kinito :D (distixos)

Den to iksera auto pou les...fantazomai prokite gia symperasmata pou bgikan apo meleti stis sygekrimeni katau8insi...ego apla iksera tin klassiki sxesi pou isxuei kai pou me ma8ane sto sxoleio mou :p (fysikos eimai)

Ali8eia exeis pio polles plirofories gia to 8ema? :o

(isos mporoume na anoiksoume kai ena neo topic)

Se auti tin poly kontini perioxi gnorizoume ean metabalete i isxis ek8etika i grammika?

 

Oso gia ta oria...isxyei auto akribos pou eipes...(me pio kritiria brikan? afou den yparxoun makroxronies meletes)

To xeirotero einai oti ta ilektromagnitika kymata yparxoun pantou

eg ego san grafo apo ena laptop pou syndeetai me wi-fi me lan (pali aktinobolia sto paixnidi)

eno fysika milo sto tilefono (to sta8ero) mono apo dect (kati pou einai ligo poly standard se ola ta spitia)

Ena prin kanena xrono eixa diabasei mia ereuna pou elege oti ta epipeda ilektromagnititkis aktinobolias sta autokinita mesa kai stin perioxi pou ka8ete o odigos einai APISTEYTA YPSILA sta nea autokinita (nomizo malista ena apo ta xeiotera itan tis volvo (pragmatikos fournos...mallon 8a odigeite mono me to AC sto on)

Kai to biggest problem einai oti den yparxei mexri stigmis nomo8esia sxetika me ta cars...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MAX POWER (18 Δεκ. 2003 , 15:40)

 

 

Den to iksera auto pou les...fantazomai prokite gia symperasmata pou bgikan apo meleti stis sygekrimeni katau8insi...ego apla iksera tin klassiki sxesi pou isxuei kai pou me ma8ane sto sxoleio mou :p (fysikos eimai)

Ali8eia exeis pio polles plirofories gia to 8ema? :o

(isos mporoume na anoiksoume kai ena neo topic)

Se auti tin poly kontini perioxi gnorizoume ean metabalete i isxis ek8etika i grammika?

 

 

Δεν υπάρχει συνάρτηση που να προσσεγγίζει την μεταβολή της ακτινοβολίας στην κοντινή περιοχή. Είναι σαν..καρδιογράφημα ανθρώπου με 200 σφυγμούς/λεπτό ;-) Και η συνάρτηση ομαλοποιείται (και πέρνει την εκθετική μορφή) μετά τα όρια του κοντινού πεδίου.

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MAX POWER (18 Δεκ. 2003 , 15:40)

 

Oso gia ta oria...isxyei auto akribos pou eipes...(me pio kritiria brikan? afou den yparxoun makroxronies meletes)

 

Ena prin kanena xrono eixa diabasei mia ereuna pou elege oti ta epipeda ilektromagnititkis aktinobolias sta autokinita mesa kai stin perioxi pou ka8ete o odigos einai APISTEYTA YPSILA sta nea autokinita (nomizo malista ena apo ta xeiotera itan tis volvo (pragmatikos fournos...mallon 8a odigeite mono me to AC sto on)

Kai to biggest problem einai oti den yparxei mexri stigmis nomo8esia sxetika me ta cars...

 

 

Ε φαντάζομαι θα χουν τους τρόπους τους και οι γιατροι, τι να πω..

Όσο για τα αυτοκίνητα, δεν έχω ασχοληθεί με το θέμα οπότε δεν μπορώ να σου πω details :o

Link to comment
Share on other sites

χο χο χο Merry Christmas χο χο χο :happy: Ο Άγιος Βασίλης μόλις μου έκανε το δώρο μου!!!! :happy:

Επιτέλους το Ζ600 βγήκε απο τη Cosmote ,το πήρα πριν λίγες ώρες απο το κεντρικό κατάστημα στην Κηφισίας στο Μαρούσι!! :cool:

 

Είχα πάρει πριν τηλ.στο 801-11-97000 για πολλοστή φορά να ρωτήσω μπας και το φερανε,οταν άκουσα να μου λένε οτι το έχουν, σαν το Βέγγο αρχισα να τρέχω!!! Απο βδομάδα 100% θα υπάρχει επίσης σε όλα τα καταστηματα μου είπανε!! Προς το παρόν,το έχουν φέρει στο κεντρικο κατάστημα στο Μαρούσι και στην Αχαρνών!!

 

Τελική τιμή συσκευής χωρίς σύνδεση με φπα στα 358 ευρώ !!!

Με την επιδότηση που είχα και την έκτπωση που δικαιομουν το πήρα τελικά στα 190ευρώ!!! Μια χαράααα! :happy:

 

Σαν μικρό παιδί που πήρε το δωρο του κάνω τωρα :p Το έχω στα χέρια μου,τι να πω, Κ α τ α π λ η κ τ ι κ ό!!!! Το έχω για φόρτωμα τωρα,ανυπομονω να το εξερευνήσω πλήρως!!! :)

Αλήθεια για όσους το έχουν,πρώτη φόρτιση πόσες ώρες να το αφήσω??? 3 ωρες λέει το manual! :confused: φτάνουνε άραγε ?? Answer me plz! :)

 

ΥΓ: Ποιό κάλυμμα να βάλω το πράσινο η το διάφανο γκρί με τους μικρους μαυρους κυκλους??? :D

Θα τα πούμε όλα τωρα εδώ!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Τα καλύμματα υπάρχουν στανταρ δυο στη συσκευασία,αυτά είχε σε μένα, το πράσινο και το γκρι με μάυρο! Δε ξέρω αν κάθε κουτί έχει και άλλα!Μπορεί! :confused:

Ούτως ή αλλως όταν κυκλοφορήσει ευρέως το κινητό, θα υπάρχουν ξεχωριστά για πούλημα ενα σωρό απο αυτά!! ;) Πάντως με το διάφανο γκρί κάλυμμα με τις μάυρες μικρές βούλες δείχνει πολύ μούρη το κινητό! :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος vatraxos (18 Δεκ. 2003 , 05:58)

 

Δεν υπάρχει συνάρτηση που να προσσεγγίζει την μεταβολή της ακτινοβολίας στην κοντινή περιοχή. Είναι σαν..καρδιογράφημα ανθρώπου με 200 σφυγμούς/λεπτό ;-) Και η συνάρτηση ομαλοποιείται (και πέρνει την εκθετική μορφή) μετά τα όρια του κοντινού πεδίου.

Auto skeftomoun kai ego oti...genika stin fysiki ta pernoume ola "simeiaka" diladi 8eoroume oti o pompos einai kati xoris diastaseis...opote otan i keraia einai 4cm kai emeis meletame apostaseis arketa konta se auto to noumero ola allazoun ;)

Eimai sigouros pantos oti ean exei ginei kapoia meleti sto 8ema kapoies prosegiseis 8a exoun bgei ;)

Esy po akribos akouses gia auto to 8ema(epese sta xeria sou kanena paper?)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Quasimodo (18 Δεκ. 2003 , 18:56)

 

χο χο χο Merry Christmas χο χο χο :happy: Ο Άγιος Βασίλης μόλις μου έκανε το δώρο μου!!!! :happy:

Επιτέλους το Ζ600 βγήκε απο τη Cosmote ,το πήρα πριν λίγες ώρες απο το κεντρικό κατάστημα στην Κηφισίας στο Μαρούσι!! :cool:

 

Είχα πάρει πριν τηλ.στο 801-11-97000 για πολλοστή φορά να ρωτήσω μπας και το φερανε,οταν άκουσα να μου λένε οτι το έχουν, σαν το Βέγγο αρχισα να τρέχω!!! Απο βδομάδα 100% θα υπάρχει επίσης σε όλα τα καταστηματα μου είπανε!! Προς το παρόν,το έχουν φέρει στο κεντρικο κατάστημα στο Μαρούσι και στην Αχαρνών!!

 

Τελική τιμή συσκευής χωρίς σύνδεση με φπα στα 358 ευρώ !!!

Με την επιδότηση που είχα και την έκτπωση που δικαιομουν το πήρα τελικά στα 190ευρώ!!! Μια χαράααα! :happy:

 

Σαν μικρό παιδί που πήρε το δωρο του κάνω τωρα :p Το έχω στα χέρια μου,τι να πω, Κ α τ α π λ η κ τ ι κ ό!!!! Το έχω για φόρτωμα τωρα,ανυπομονω να το εξερευνήσω πλήρως!!! :)

Αλήθεια για όσους το έχουν,πρώτη φόρτιση πόσες ώρες να το αφήσω??? 3 ωρες λέει το manual! :confused: φτάνουνε άραγε ?? Answer me plz! :)

 

ΥΓ: Ποιό κάλυμμα να βάλω το πράσινο η το διάφανο γκρί με τους μικρους μαυρους κυκλους??? :D

Θα τα πούμε όλα τωρα εδώ!! :lol:

 

 

Επιτέλους να κάνουμε κι ένα Χριστουγεννιάτικο δώρο στον εαυτό μας.

Το περίμενα πως και πως.

Θα μου το στείλουν αντικαταβολή με courier οπότε σε 2-3 μέρες θα το έχω!!!Είχα βαρεθεί αυτό το σαράκι Vodafone Live και ευτυχώς που δεν ενέδωσα να το αγοράσω μέχρι τώρα!

Περιμένω εντυπώσεις!

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MAX POWER (19 Δεκ. 2003 , 03:41)

 

Auto skeftomoun kai ego oti...genika stin fysiki ta pernoume ola "simeiaka" diladi 8eoroume oti o pompos einai kati xoris diastaseis...opote otan i keraia einai 4cm kai emeis meletame apostaseis arketa konta se auto to noumero ola allazoun ;)

Eimai sigouros pantos oti ean exei ginei kapoia meleti sto 8ema kapoies prosegiseis 8a exoun bgei ;)

Esy po akribos akouses gia auto to 8ema(epese sta xeria sou kanena paper?)

 

 

Twra kanw phd sta wireless telecommunications ;-) kapoia stigmi sti sxoli eixame 2-3 mathimata gia kinita (kai perissotera gia keraies ..) opote ta xw mathei :o

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Quasimodo (18 Δεκ. 2003 , 18:56)

 

χο χο χο Merry Christmas χο χο χο :happy: Ο Άγιος Βασίλης μόλις μου έκανε το δώρο μου!!!! :happy:

 

Σαν μικρό παιδί που πήρε το δωρο του κάνω τωρα :p Το έχω στα χέρια μου,τι να πω, Κ α τ α π λ η κ τ ι κ ό!!!! Το έχω για φόρτωμα τωρα,ανυπομονω να το εξερευνήσω πλήρως!!! :)

Αλήθεια για όσους το έχουν,πρώτη φόρτιση πόσες ώρες να το αφήσω??? 3 ωρες λέει το manual! :confused: φτάνουνε άραγε ?? Answer me plz! :)

 

me geia file mou ;-)

Elpizw na to afises mpolikes wres na fortizei tin 1i fora, mporei to manual na leei 3 alla kalo einai gia tin mpataria na fortizei ena vradu prin tin xrisimopoiiseis. Kai na frontizeis na adeiazei teleiws prin tis 3-4 prwtes fortiseis.

 

telika prosekses an sto katastima poulousoan KSEXWRISTA proswpseis?? sto diko mou mesa eixe mia gkri me leukes grammes kai mia skoura mple, alla thelw ki alles!!

Link to comment
Share on other sites

Καλα ολα αυτα για τις ακτινοβολιες, τωρα καποιες ερωτησεις:

-που ακριβως ειναι η κεραια του Ζ600? εγω νομιζω κατω απο την καμερα,

-εγω χρησιμοποιω παντα bluetooth handfree με το κινητο σε αποσταση, ειναι καλυτερα ή τα ιδια?

 

Σχετικα με την μνημη σε Vodafone Live, με σβησμενα ολα οσα σβηνονται εχω περιπου 2,3ΜΒ χωρο μνημης.

 

ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ: Πειτε ΟΧΙ στα GREEKLISH

ΠΕΙΤΕ ΟΧΙ ΣΤΑ GREEKLISH!

ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ , ΤΟ SITE ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΟΛΟΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gharar (19 Δεκ. 2003 , 12:57)

 

Καλα ολα αυτα για τις ακτινοβολιες, τωρα καποιες ερωτησεις:

-που ακριβως ειναι η κεραια του Ζ600? εγω νομιζω κατω απο την καμερα,

 

Μονο αν ανοιξεις το κινητο μπορείς να το μαθεις αυτό, δεν ξέρω.

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gharar (19 Δεκ. 2003 , 12:57)

-εγω χρησιμοποιω παντα bluetooth handfree με το κινητο σε αποσταση, ειναι καλυτερα ή τα ιδια?

 

Οταν η κεραία του κινητού είναι μακρία απ'το κεφάλι σου, δεν έχεις κανένα πρόβλημα με την ακτινοβολία.

(Όχι οτι στην άλλη περίπτωση ξέρουμε ότι έχεις δηλαδή, αλλά τέλος πάντων..)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Z600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...