Jump to content

Sony Ericsson Z600


oxin_rain
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

mages simera epiasa to 600 sta xeria mou.apogoiteytika pragmatika,poli paxi anoigei kapos paraksena to portaki tou kai i othoni tou oxi kai kati idiaitero.ithela na to paro alla......krima.enthousiastika me to 700 to samsung,ola ta lefta,kompso mikro,foveres othones,ti na leme
Link to comment
Share on other sites

Χθεσινές φωτογραφίες από z600 που έφερε ένας φίλος απο Γερμανία . Τελική τιμή 330 Ευρώ (σε Vod-Live).

 

Στη σύγκριση μεγέθους το τηλέφωνο που φαίνεται είναι panasonic X70.

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έμαθα κάτι που μάλλον είναι αρκετά σοβαρό...μόλις ανοίξεις το flip, η οθόνη δεν ανανεώνεται αμέσως αλλά μετά από χρόνο 2 δευτερ...είναι αρκετά σοβαρό bug κατά τη γνώμη μου :down: Δυστυχώς η SE το ξανάκανε το θαύμα της
Samsung Galaxy Note 9 N9600
Link to comment
Share on other sites

Μπα..μάλλον είναι θέμα λογισμικού..η SE δεν τό'ψαξε σωστά το θέμα...ανοίγεις το flip & γιά 2 δεύτερα η οθόνη είναι κάτασπρη...πώς σου φαίνεται αυτό;
Samsung Galaxy Note 9 N9600
Link to comment
Share on other sites

Το διάβασα σε review του mobilebpit.com...δεν διευκρινίζει πάντως αν η έκδοση που δοκίμαζε ήταν σε συσκευή prerelease...πάντως του τύπου τού'κανε εντύπωση
Samsung Galaxy Note 9 N9600
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον azeppos

 

Στο δικο μου Ζ600 παντως δεν το κανει ;)

 

 

Καλοριζικο το τηλεφωνο, :)

τι software version εχεις;

Η τελευταια πρεπει να ειναι η R2E και σε μερικες χωρες

η R2F.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον mcDim

Καλορίζικο! Λύσε μου μια απορεία. Η κάμερα αργεί όπως στο Τ610 να βγάλει τη φωτογραφία?

Αν εννοεις την καθυστερηση απο την ωρα που θα τραβηξεις την φωτο μεχρι να στην δειξει, δυστυχως ναι :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον azeppos

 

Αν εννοεις την καθυστερηση απο την ωρα που θα τραβηξεις την φωτο μεχρι να στην δειξει, δυστυχως ναι :(

 

 

Κριμα ,πιστευα οτι θα διορθωνοταν σ'αυτο

το τηλεφωνο.Ειναι αρκετα εκνευριστικο :(

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Βασικά εγώ εννοούσα ότι είναι άλλη η εικόνα που σου δείχνει όταν πατάς το κουμπί και άλλη αυτή που βγαίνει τελικά μετά από την μισή ώρα επεξεργασίας. Αυτό συνεχίζει να ισχύει?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον mcDim

 

Βασικά εγώ εννοούσα ότι είναι άλλη η εικόνα που σου δείχνει όταν πατάς το κουμπί και άλλη αυτή που βγαίνει τελικά μετά από την μισή ώρα επεξεργασίας. Αυτό συνεχίζει να ισχύει?

 

Συνεχιζει να υπαρχει αυτο το προβλημα, αλλα λιγο καλυτερα απο το Τ610 ;)

Και δεν κανει πανω απο 3'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Η πλοήγηση στο menu και η ανταπόκριση των πλήκτρων είναι εξίσου αργή όπως στο T610;
all-time favorites: Alcatel OT-701, Siemens SL45i, Ericsson T39m, Nokia N-Gage, Samsung D500, Nokia N78, Sony Ericsson Xperia Play, Motorola Moto G, One Plus X
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον iNSighT

Η πλοήγηση στο menu και η ανταπόκριση των πλήκτρων είναι εξίσου αργή όπως στο T610;

Ειναι γενικως πολυ πιο γρηγορο σε ολα απο το Τ610 :)

Link to comment
Share on other sites

Στο mobileburn λέει ότι η κάμερα του Ζ600 είναι κατώτερη από του Τ610. Γενικά ισχύει αυτό ή έκαναν κάποιο λάθος;

Α και κάτι άλλο, προφανώς το Ζ600 είναι 100% συμβατό με παιχνίδια, ήχους και ότι άλλο έχουμε για το Τ610, σωστά;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ανοιχτη ακροαση δεν εχει :(

Pop accounts εχει :)

Και να προσθεσω κατι για τον πανικο που γινεται με την τιμη του. Σημερα το πρωι σε επικοινωνια μου με το Vodafone shop στην Στουρναρη μου ειπαν οτι το τηλ δεν αναμενεται πριν απο το τελος του μηνος - αρχες του επομενου, και οτι απλα μπορει να γινει παραγγελια μεσω του eshop ;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Z600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...