Jump to content

Sony Ericsson Z600


oxin_rain
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάραυτα, δεν θα μπορούσαμε να κάνουμε κάτι για να συνεχίζουν να είναι καλές και όταν αποθηκεύονται; Είναι λίγο μαζοχιστικό να βγαίνουν καλές και να τις καταστρέφουμε μετά! :wacko:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδες καλησπερα!

Αγορασα εδω και μερικες μερες το Ζ600, και ενω πριν το αγορασω διαβασα και τις 28 σελιδες του τοπικ, δεν θυμαμαι που ειναι η κεραια (καπου το διαβασα αλλα δεν αντεχω να το ξαναψαξω...) Μπορει καποιος να μας το θυμισει?

 

Καλο κινητο φαινεται, η μπαταρια (μετα την πρωτη φορτιση) εχει ηδη 3 μερες και ειναι στο μισο, και η οθονη πολυ καλυτερη απο το Τ610.

 

Που μπορω να βρω καμια καλη μονοχρωμη προσοψη? Σκεφτομαι να παρω ενα σετακι των τριων (οτι να'ναι) και να τις βαψω στο χρωμα που θελω. Πως το βλεπετε?

 

Ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest stelios nikaia
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gazos (21 Οκτ. 2004 , 19:30)

 

Παιδες καλησπερα!

Αγορασα εδω και μερικες μερες το Ζ600, και ενω πριν το αγορασω διαβασα και τις 28 σελιδες του τοπικ, δεν θυμαμαι που ειναι η κεραια (καπου το διαβασα αλλα δεν αντεχω να το ξαναψαξω...) Μπορει καποιος να μας το θυμισει?

 

Καλο κινητο φαινεται, η μπαταρια (μετα την πρωτη φορτιση) εχει ηδη 3 μερες και ειναι στο μισο, και η οθονη πολυ καλυτερη απο το Τ610.

 

Που μπορω να βρω καμια καλη μονοχρωμη προσοψη? Σκεφτομαι να παρω ενα σετακι των τριων (οτι να'ναι) και να τις βαψω στο χρωμα που θελω. Πως το βλεπετε?

 

Ευχαριστω!!!

 

 

Καλορίζικο και καλές κλήσεις.

Μονόχρωμη πρόσοψη μπορείς να βρείς στο Πλαίσιο, στον Γερμανό, στα εξουσιοδοτημένα service της SE.

 

Πως θα τις βάψεις; Με ντουκόχωμα; :p Εγώ πιστεύω ότι δεν γίνεται...

Γιατί δεν τις παίρνεις κατευθείαν στο χρώμα που θες, παρά να κάθεσαι να βάφεις; :confused:

Link to comment
Share on other sites

Πηρα ηδη ενα σπρει μπλε μεταλλικο, και αυριο θα κανω την πατεντα. Το πολυ πολυ να χαλασω ενα σετακι! Στην ΤΙΜ που ρωτησα εχει μονο κατι "παρδαλες"... ειδωμεν!

 

Την κεραια δεν θυμαται κανεις που την εχει να μην την ακουμπαω κατα την διαρκεια της κλησης?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gazos (22 Οκτ. 2004 , 20:30)

 

Πηρα ηδη ενα σπρει μπλε μεταλλικο, και αυριο θα κανω την πατεντα. Το πολυ πολυ να χαλασω ενα σετακι! Στην ΤΙΜ που ρωτησα εχει μονο κατι "παρδαλες"... ειδωμεν!

 

Την κεραια δεν θυμαται κανεις που την εχει να μην την ακουμπαω κατα την διαρκεια της κλησης?

 

 

Πίσω, δίπλα από το μεγάφωνο. Η μικρή κυκλική θύρα αριστερά από αυτό είναι για σύνδεση εξωτερικής κεραίας ;)

Life is good with what you love !!!
Link to comment
Share on other sites

Για να "πιασει" το χρωμα οπως λεμε στην καθομιλουμενη χρειαζεται πρωτα ενα στρωμα ασταρι που πανω του θα κατσει το χρωμα αλλιως θα αρχισει να ξεβαφει μεσα σε 2 μερες... :o
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mirage (24 Οκτ. 2004 , 19:01)

 

Για να "πιασει" το χρωμα οπως λεμε στην καθομιλουμενη χρειαζεται πρωτα ενα στρωμα ασταρι που πανω του θα κατσει το χρωμα αλλιως θα αρχισει να ξεβαφει μεσα σε 2 μερες... :o

 

 

Μια κοινωνική προσφορά του myphone. :lol:

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

δεν καταλαβα το σχολιο "περι κοινωνικης προσφορας"....

 

εχει καποια δοση ειρωνειας η μου φαινεται?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mirage (24 Οκτ. 2004 , 21:48)

 

δεν καταλαβα το σχολιο "περι κοινωνικης προσφορας"....

 

εχει καποια δοση ειρωνειας η μου φαινεται?

 

Μάλλον χιούμορ. ;)

Link to comment
Share on other sites

Εννοώ ότι ακόμα και οδηγίες για σωστό βάψιμο βρίσκεις στο myphone. :lol:

(mirage δεν υπάρχει η παραμικρή ειρωνία)

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Α την συγγνωμη μου τοτε φιιλε lewton,ο γραπτος λογος παρεξηγηται ευκολα. ;)

 

Τεσπα το ειχα δοκιμασει και εγω αυτο με το σπραιυ και τελικα δουλευει μονο ετσι ,αλλιως... :cry: :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Πιδια το εχω πανω απο 1 εβδομαδα και ειναι πρωτο! Γαλαζιο μεταλλικο. Ετριψα τις προσοψεις με ψιλο ντουκοχαρτο, και μετα κατευθειαν το χρωμα, 2 χερια λεπτων στρωσεων. ΑΨΟΓΟ!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

kala eseis tha mas trellanete

 

anoixte ena bafeio loooooooooooooooooooooooooool

 

asxoleitai kaneis me montelismo;; giati aytoi sinithos asxolountai me tetoioy eidoys bafes kai pisteyo tha prepei na exeis kapoia empeiria

 

telos panton sygxarhthria thelo na do deigmata ths doyleias sas

 

filika

Link to comment
Share on other sites

προχτες εστειλα το κινητο για φτιαξιμο και λενε ότι ακυρωνετε η εγγύηση γιατι βρήκαν λέει "υγρασια" ξερει κανεις τίποτα αν ισχύει αυτό?
Υπογραφή εκτός ορίων. 420Χ150 και 16Κ μέγιστο.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nio1975 (19 Νοέ. 2004 , 13:55)

 

προχτες εστειλα το κινητο για φτιαξιμο και λενε ότι ακυρωνετε η εγγύηση γιατι βρήκαν λέει "υγρασια" ξερει κανεις τίποτα αν ισχύει αυτό?

 

Έτσι είναι. Αν βρεθεί υγρασία τερματίζεται η εγγύηση :(
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kostdian (26 Νοέ. 2004 , 18:07)

 

Ξέρει κανένας ποιά είναι η τελευταία έκδοση firmware του Z600, και άν υπάρχει λύση με το τελικό "ς" ;

 

Ευχαριστώ,

kostdian

 

Λύση με το τελικό "ς"¨, δεν πρόκειται να υπάρξει, όλα τα Sony Ericsson έτσι είναι οπότε για να έχεις τελικό "ς" --> Τ9 :)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά ξέρετε καθόλου εντολές για το z600;

Εντολές για να πειράξω τις ρυθμίσεις της μπαταρίας;

- - - -

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xtrmsnpr ( 6 Δεκ. 2004 , 21:43)

 

Παιδιά ξέρετε καθόλου εντολές για το z600;

Εντολές για να πειράξω τις ρυθμίσεις της μπαταρίας;

 

 

Καλησπέρα και καλώς ήρθες στο forum!

Για γίνε λίγο πιο σαφής,τι ακριβώς θέλεις να πειράξεις;

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Χρόνια Πολλά, καλή χρονιά !

 

Έχω την βεβαιότητα ότι η κεραία του Ζ-600 είναι πάνω αριστερά κάθετα, δίπλα απο τον φακό της photo-camera.

 

km58 - volos :cry:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Z600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...