Jump to content

Καλοκαίρι και...όλα έξω! (Ντύσιμο και νοοτροπία)


sakaflias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Που ειναι οι άνετες γυναίκες, ρεεεεεεε;;;; Βαρέθηκα τις κομπλεξικές και τις ντίβες.

Δηλαδη.....;

κομπλεξικές και ντίβες...δεν λεω το εχουν οι περισσοτερες αλλα και εμεις του δινυμε σημασια. Αυτες μας τραβανε. Μηπως εχουμε γινει και εμεις λιγο ετσι;

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 701
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τώρα για το sex απο το πρώτο ραντεβού ή απο το δεύτερο και τέτοια όπως ακούω, με καμία κυβέρνηση. Ούτε τον ξέρω και ούτε με ξέρει για να κάνω κάτι τέτοιο. Θέλω να τον μάθω και να με μάθει, θέλω τον χρόνο μου. Και ας μου στοιχίσει με απόριψη. Πρώτη φορά θα είναι?

Συγνωμη,αλλα το ποτε θα κανεις σεξ με τον/την συντροφο σου δε λεει τιποτα(τουλαχιστον σε μενα)...υπαρχουν ζευγαρια που "κρατιουνται" υποτιθεται για να γνωριστουν καλυτερα(αλλο αν συνηθως η κοπελα δε θελει να ενδωσει για να μην την πει ο αλλος π..... :rolleyes: )& βλεπεις απο μακρια οτι δεν ταιριαζουν με τιποτα...& βλεπεις καποιους αλλους που μπηκα κατευθειαν στο...ψητο & η σχεση τους ειναι απολυτως υγιης & σταθερη... ;)

 

Καλο ειναι σ'αυτα τα πραγματα να μη βαζουμε συγκεκριμενα χρονοδιαγραμματα,αλλα να χαλαρωνουμε & να απολαμβανουμε τις στιγμες οπως αυτες μας ερχονται...ουτε θα σας παρει κανεις το κεφαλι(για τις κοπελες μιλαω κυριως)αν το κανετε απ'το πρωτο...λεπτο,ουτε θα σας παρεξηγησουν αν περιμενετε...5 χρονια...ο καθενας εχει τους λογους του στην προσωπικη του ζωη & αν ειναι να βαζουμε & αυτην σε στενα καλουπια,ζητω που καηκαμε... :worry: ;)

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη,αλλα το ποτε θα κανεις σεξ με τον/την συντροφο σου δε λεει τιποτα(τουλαχιστον σε μενα)...υπαρχουν ζευγαρια που "κρατιουνται" υποτιθεται για να γνωριστουν καλυτερα(αλλο αν συνηθως η κοπελα δε θελει να ενδωσει για να μην την πει ο αλλος π..... :rolleyes: )& βλεπεις απο μακρια οτι δεν ταιριαζουν με τιποτα...& βλεπεις καποιους αλλους που μπηκα κατευθειαν στο...ψητο & η σχεση τους ειναι απολυτως υγιης & σταθερη... ;) Καλο ειναι σ'αυτα τα πραγματα να μη βαζουμε συγκεκριμενα χρονοδιαγραμματα,αλλα να χαλαρωνουμε & να απολαμβανουμε τις στιγμες οπως αυτες μας ερχονται...ουτε θα σας παρει κανεις το κεφαλι(για τις κοπελες μιλαω κυριως)αν το κανετε απ'το πρωτο...λεπτο,ουτε θα σας παρεξηγησουν αν περιμενετε...5 χρονια...ο καθενας εχει τους λογους του στην προσωπικη του ζωη & αν ειναι να βαζουμε & αυτην σε στενα καλουπια,ζητω που καηκαμε... :worry: ;)

 

Yeap συμφωνώ και δεν ήθελα να θέσω κάτι σεν χρονοδιάγραμμα προς Θεού

:) απλά ήθελα να πω πως δεν είμαι ο τύπος που θα πέσει αμέσως στο κρεββάτι. Και ξέρω οτι ο άντρας μου αυτό το εκτίμησε πάρα πολύ :P Είμαι σε μερικά πράγματα old fashioned, τι να κάνω? :p

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Yeap συμφωνώ και δεν ήθελα να θέσω κάτι σεν χρονοδιάγραμμα προς Θεού

:) απλά ήθελα να πω πως δεν είμαι ο τύπος που θα πέσει αμέσως στο κρεββάτι. Και ξέρω οτι ο άντρας μου αυτό το εκτίμησε πάρα πολύ :P Είμαι σε μερικά πράγματα old fashioned, τι να κάνω? :p

Ετσι γιατι το που και με ποιον τροπο θα πεσεις εξαρταται... και ακομα αν ο αντρα σου ειχε μαθει (λεω :X εγω τωρα μην παραξηγηθω) ...ειχε μαθει στο 5λεπτο ...τοτε το 6ωρο θα του ειναι πολυ!!!

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Yeap συμφωνώ και δεν ήθελα να θέσω κάτι σεν χρονοδιάγραμμα προς Θεού

:) απλά ήθελα να πω πως δεν είμαι ο τύπος που θα πέσει αμέσως στο κρεββάτι. Και ξέρω οτι ο άντρας μου αυτό το εκτίμησε πάρα πολύ :P Είμαι σε μερικά πράγματα old fashioned, τι να κάνω? :p

Φιλενάδα, σκεφτόμουν ακριβώς το ίδιο (old fashioned). Από τη στιγμή που το κάνεις γιατί θέλεις να γνωρίσεις τον άλλον και δεν υπακούς στις σειρήνες τις εποχής και οποιασδήποτε νοοτροπίας (και αυτής που λέει πως αν δεν προχωρήσεις σύντομα είσαι οπισθοδρομική και αυτής που λέει το αντίθετο), κοινώς είσαι ο εαυτός σου, απο μένα respect! ;)

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη,αλλα το ποτε θα κανεις σεξ με τον/την συντροφο σου δε λεει τιποτα(τουλαχιστον σε μενα)...υπαρχουν ζευγαρια που "κρατιουνται" υποτιθεται για να γνωριστουν καλυτερα(αλλο αν συνηθως η κοπελα δε θελει να ενδωσει για να μην την πει ο αλλος π..... :rolleyes: )& βλεπεις απο μακρια οτι δεν ταιριαζουν με τιποτα...& βλεπεις καποιους αλλους που μπηκα κατευθειαν στο...ψητο & η σχεση τους ειναι απολυτως υγιης & σταθερη... ;)

 

Καλο ειναι σ'αυτα τα πραγματα να μη βαζουμε συγκεκριμενα χρονοδιαγραμματα,αλλα να χαλαρωνουμε & να απολαμβανουμε τις στιγμες οπως αυτες μας ερχονται...ουτε θα σας παρει κανεις το κεφαλι(για τις κοπελες μιλαω κυριως)αν το κανετε απ'το πρωτο...λεπτο,ουτε θα σας παρεξηγησουν αν περιμενετε...5 χρονια...ο καθενας εχει τους λογους του στην προσωπικη του ζωη & αν ειναι να βαζουμε & αυτην σε στενα καλουπια,ζητω που καηκαμε... :worry: ;)

Συμφωνώ απόλυτα!

Εξάλλου το σεξ είναι από τους σημαντικότερους παράγοντες για μια καλή σχέση. ;)

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα!

Εξάλλου το σεξ είναι από τους σημαντικότερους παράγοντες για μια καλή σχέση. ;)

 

Το σεξ ειναι απο του σημαντικούς παραγοντες αλλα οχι ο σημαντικότερος. Βασικα αρκετοι παραγοντες υπαρχουν αλλα αν δεν τα βρεις καπως στο σεξ (και λιγο πολυ σε ολα) την πατησες

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Το σεξ ειναι απο του σημαντικούς παραγοντες αλλα οχι ο σημαντικότερος. Βασικα αρκετοι παραγοντες υπαρχουν αλλα αν δεν τα βρεις καπως στο σεξ (και λιγο πολυ σε ολα) την πατησες

Ε ναι,γι'αυτό και πρέπει να το ξέρεις από σχετικά νωρίς. ;)

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ε ναι,γι'αυτό και πρέπει να το ξέρεις από σχετικά νωρίς. ;)

και πως θα το ξερεις;;...αν πας μαζι του/της 5-6-10φορες;

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

kai epishs an pas mazi tou 5-10-15 fores kai de meineis iaknopoihmenh ti 8a tou peis?"8elo na xorisoume giati den me ikanopoieis?"

to sex einai basikos paragontas se mia sxesh alla den einai to noumero 1...

exoume fygei off topic h mou fainetai?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

λοιπον ξαναγυρναμε......

 

Ζεστη, πολυ ζεστη και που ειμαστε ακομη..ερχονται χειροτερα. Απο την αλλη θα έχουμε παλι τις ομορφες (ή μη) που θα "ανεβάζουν" παλι την καψα κατακόρυφα!!!!

Θα αρχίσουν να(μη) φορανε τα κομψα ρουχαλακια τους και εμεις θα λεμε,θα κοιταμε κλπ

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

kai epishs an pas mazi tou 5-10-15 fores kai de meineis iaknopoihmenh ti 8a tou peis?"8elo na xorisoume giati den me ikanopoieis?"

to sex einai basikos paragontas se mia sxesh alla den einai to noumero 1...

 

:up:

 

exoume fygei off topic h mou fainetai?

 

Δεν πειράζει... τα λές ωραία!!!

 

Προχώρα.. σε θέλει όλη η χώρα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλά να φοράνε τα μικροσκοπικά ρουχαλάκια τους οι νέες γυναίκες , αλλά όταν

βλέπεις κάτι 45άρες και βάλεεε , να φοράνε τα ίδια και χειρότερα ;;; :cry: :D

 

Υπάρχουν και κάτι 45άρες που βάζουν κάτω πολλές 20άρες , αλλά αυτές είναι πολύ λίγες φυσικά !!! ;)

 

Τεσπά , να μας δίνει δύναμη ο Θεός , να περάσει και αυτό το καλοκαίρι !!! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

kai epishs an pas mazi tou 5-10-15 fores kai de meineis iaknopoihmenh ti 8a tou peis?"8elo na xorisoume giati den me ikanopoieis?"

to sex einai basikos paragontas se mia sxesh alla den einai to noumero 1...

exoume fygei off topic h mou fainetai?

Δε μου έχει τύχει ευτυχώς και δεν ξέρω.Λίγα ζευγάρια ακούτε να έχουν προβλήματα σε αυτό το θέμα με αποτέλεσμα να πηγαίνουν και με άλλους γιατί δεν ικανοποιούνται?

Τουλάχιστον στις 5-10 φορές θα έχεις καταλάβει τι γίνεται.

Μπορεί για εσένα και για μερικούς να μην είναι τόσο σημαντικό,για άλλους είναι...

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

αν δεν είναι ο σοβαρότερος παράγοντας το σεξ, ποιος θα'ναι??? δηλαδή φρικ μετά τις 5-10 φορές δεν είναι καλός ο άλλος, θα συνεχίζεις μαζί του για... τα πράσινα του μάτια? :p
kai epishs an pas mazi tou 5-10-15 fores kai de meineis iaknopoihmenh ti 8a tou peis?"8elo na xorisoume giati den me ikanopoieis?"
φυσικά, άλλωστε τι πιο ειλικρινές απ'αυτό ;)
Link to comment
Share on other sites

αν δεν είναι ο σοβαρότερος παράγοντας το σεξ, ποιος θα'ναι??? δηλαδή φρικ μετά τις 5-10 φορές δεν είναι καλός ο άλλος, θα συνεχίζεις μαζί του για... τα πράσινα του μάτια? :pφυσικά, άλλωστε τι πιο ειλικρινές απ'αυτό ;)

Περα απο την ποιοτητα του σεξ,το θεμα ειναι ποσο σε γεμιζεις ο αλλος/η και πνευματικα σε ολους τους τομεις τις ζωης σου,οχι μονο στο κρεβατι.

 

Το χειροτερο ειναι οτι σε ξενερωνει η αλλη στο κρεβατι με μια μπουρδα η χαζομαρα που της ηρθε στο μυαλο,χαλωντας την ερωτικη ατμοσφαιρα....

The Future Belongs To The Brave
Link to comment
Share on other sites

αν δεν είναι ο σοβαρότερος παράγοντας το σεξ, ποιος θα'ναι??? δηλαδή φρικ μετά τις 5-10 φορές δεν είναι καλός ο άλλος, θα συνεχίζεις μαζί του για... τα πράσινα του μάτια? :pφυσικά, άλλωστε τι πιο ειλικρινές απ'αυτό ;)

Δηλαδη εσυ πρωτα απ όλα πας για το σεξ και αμα σου κατσει καλα τοτε την/τον βλεπεις αλλιως...;

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

όχι απαραίτητα, απλά θεωρώ πως αν δεν ταιριάζουν στο σεξ 2 άνθρωποι κ πχ δεν το ευχαριστιέται ένας απ'τους 2, τότε να τη βράσω την υπόλοιπη ταύτιση... δεν είναι τόσο ρήχη όσο σας φαίνεται η άποψη.
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη εσυ πρωτα απ όλα πας για το σεξ και αμα σου κατσει καλα τοτε την/τον βλεπεις αλλιως...;

Γιατί εσύ καταλαβαίνεις από την 1η-2η μέρα σχέσης αν είναι η γυναίκα της ζωής σου??

 

Δεν υπάρχει σωστό και λάθος σε αυτά τα θέματα.

Καθένας όπως θέλει πράττει.

Το να μη τα πηγαίνετε καλά όμως σε αυτό το θέμα και να μη το λες,να μη κάνεις κάτι γι'αυτό και να τον κερατώσεις είναι πολύ χειρότερο ενώ μπορείς να προσπαθήσεις να φτιάξεις τα πράγματα ή έστω να χωρίσεις.

Αυτό είναι και το θέμα.Ότι δεν υπάρχει αληθινή επαφή και θάρρος και οι περισσότεροι δε συζητάνε μεταξύ τους να μάθουν ο ένας τον άλλο.

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Γιατί εσύ καταλαβαίνεις από την 1η-2η μέρα σχέσης αν είναι η γυναίκα της ζωής σου??

 

.

οχι δεν καταλαβαινω αλλα μενω μαζι της για χρονικο διαστημα 23μηνες και κανουμε τι κανουμε,την μαθαινω αστο σεξ,στην συμπεριφορα,στο χαρακτηρα κλπ και μετα ερχεται μονο του αν θα κατσω ή θα φυγω.

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

[ Επειδή το θέμα είναι ενδιαφέρον και είναι κουραστικό να ψάχνουμε πια τι είναι on και τι off topic,άλλαξα επιτέλους τον τίτλο και μπορούμε να συζητάμε και πέρα από το καλοκαιρινό ντύσιμο, για τις διαφορετικές συμπεριφορές - προσωπικά μου αρέσει πολύ που ακούγονται διάφορες απόψεις :) ]

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

αν δεν είναι ο σοβαρότερος παράγοντας το σεξ, ποιος θα'ναι??? δηλαδή φρικ μετά τις 5-10 φορές δεν είναι καλός ο άλλος, θα συνεχίζεις μαζί του για... τα πράσινα του μάτια? :p

 

Αν και δεν μπορω να μιλησω για την Freak ,ομολογουμενως κι εγω δεν το θεωρω τον πιο σημαντικο παραγοντα σε μια σχεση. Καταρχην για τον πολυ σημαντικο λογο οτι...αυτο διορθωνεται! Με τον χαρακτηρα και τα λοιπα τι μπορεις να κανεις; :confused:

 

Αντιθετως πολυ σημαντικη θεωρω τη χημεια μεταξυ δυο ατομων, αν δηλαδη ελκονται - σεξουαλικως και μη- , αν περνανε καλα μαζι, και γενικοτερα αν "ταιριαζουν". Αλλωστε θεωρω οτι παντα τις πρωτες φορες του σεξ θα υπαρχει και καποια αμηχανια, λιγοτεροι "πειραματισμοι" και ελευθερια...οποτε δεν θα ειναι αντικειμενικη η κριση...Τελος, αν απλα κανεις σεξ με τον αλλον 5,6,10 φορες οπως λετε, δεν θα βιωσεις ενα μεγαλο ποσοστο της "πραξης" μαζι του...το να κανεις ερωτα! ;)

 

Γιατί εσύ καταλαβαίνεις από την 1η-2η μέρα σχέσης αν είναι η γυναίκα της ζωής σου??

----------------------------------------------

Δεν υπάρχει σωστό και λάθος σε αυτά τα θέματα.

Καθένας όπως θέλει πράττει.

Το να μη τα πηγαίνετε καλά όμως σε αυτό το θέμα και να μη το λες,να μη κάνεις κάτι γι'αυτό και να τον κερατώσεις είναι πολύ χειρότερο ενώ μπορείς να προσπαθήσεις να φτιάξεις τα πράγματα ή έστω να χωρίσεις.

Αυτό είναι και το θέμα.Ότι δεν υπάρχει αληθινή επαφή και θάρρος και οι περισσότεροι δε συζητάνε μεταξύ τους να μάθουν ο ένας τον άλλο.

 

Απο τη διακεκομμενη γραμμη και μετα συμφωνω απολυτα...

Στην πιο μπροστα ερωτηση, εγω θα απαντησω πως σιγουρα μπορει να μην ξερεις αν θα ειναι ο ερωτας της ζωης σου (και ισως να μην εισαι σιγουρος και ποτε για αυτο... ;) ), αλλα ειμαι βεβαιος οτι μπορεις να καταλαβεις αν θα κρατησει αρκετα η σχεση. Τουλαχιστον εγω μπορω! :cool: :p

 

 

.... - προσωπικά μου αρέσει πολύ που ακούγονται διάφορες απόψεις :) ]

...Εσυ ομως δεν εκφραζεις καμια ε;! :p :lol: :stupid:

Ο αρνηθείς δεν μετανοιώνει. Aν ρωτιούνταν πάλι,

όχι θα ξαναέλεγε. Κι όμως τον καταβάλλει

εκείνο τ’ όχι — το σωστό — εις όλην την ζωή του.

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν μπορω να μιλησω για την Freak ,ομολογουμενως κι εγω δεν το θεωρω τον πιο σημαντικο παραγοντα σε μια σχεση. Καταρχην για τον πολυ σημαντικο λογο οτι...αυτο διορθωνεται! Με τον χαρακτηρα και τα λοιπα τι μπορεις να κανεις; :confused:

 

Αντιθετως πολυ σημαντικη θεωρω τη χημεια μεταξυ δυο ατομων, αν δηλαδη ελκονται - σεξουαλικως και μη- , αν περνανε καλα μαζι, και γενικοτερα αν "ταιριαζουν". Αλλωστε θεωρω οτι παντα τις πρωτες φορες του σεξ θα υπαρχει και καποια αμηχανια, λιγοτεροι "πειραματισμοι" και ελευθερια...οποτε δεν θα ειναι αντικειμενικη η κριση...Τελος, αν απλα κανεις σεξ με τον αλλον 5,6,10 φορες οπως λετε, δεν θα βιωσεις ενα μεγαλο ποσοστο της "πραξης" μαζι του...το να κανεις ερωτα! ;)

Σωστά.Το να μην είναι καλά τα πράγματα στο σεξ διορθώνεται,αρκεί να έχεις την οικειότητα να μιλήσεις για αυτό!

Όταν δεν υπάρχει χημεία γενικά,δε μπορείς να κάνεις κάτι.Το θέμα είναι να τα πηγαίνετε καλά σε όλα.

 

Aπο τη διακεκομμενη γραμμη και μετα συμφωνω απολυτα...

Στην πιο μπροστα ερωτηση, εγω θα απαντησω πως σιγουρα μπορει να μην ξερεις αν θα ειναι ο ερωτας της ζωης σου (και ισως να μην εισαι σιγουρος και ποτε για αυτο... ;) ), αλλα ειμαι βεβαιος οτι μπορεις να καταλαβεις αν θα κρατησει αρκετα η σχεση. Τουλαχιστον εγω μπορω! :cool: :p

Εγώ μπορώ να καταλάβω αν θα κρατήσει η σχέση και αν θα πάνε καλά τα πράγματα,αλλά ποτέ δε μπορείς να είσαι σίγουρος αν αυτό το άτομο κάποια στιγμή θα σου τη φέρει.Βέβαια υπάρχουν και οι εξαιρέσεις.

Από την άλλη,μπορεί να ξεκινήσεις κάτι με ένα άτομο που να μη πιστεύεις ότι μπορεί να συνεχιστεί για πολύ και τελικά όσο περνάει ο καιρός να ανακαλύπτεις όλο και πιο καλά στοιχεία,να τον γνωρίζεις καλύτερα και να είστε μαζί τέλεια.Ποτέ δεν ξέρεις ;)

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

πμνεντμ όλα καλά, αλλά έτσι πως τα λες, καταλήγεις στη δική μας γνώμη, πως το καλό σεξ είναι όντως ο βασικότερος παράγοντας στη σχέση... καθώς λες αν δεν είναι καλό αρχικά, μπορούν μεταξύ τους να το διορθώσουν. έτσι συμφωνώ μαζί σου. διαφωνώ όμως στην άποψη "υπάρχουν άλλα σπουδαιότερα απ'το καλό σεξ μεταξύ ενός ζευγαριού", δηλαδή αν τα βρίσκουν καλά σε άλλα πράματα πχ στη μαγειρική κ το διάβασμα κ δεν κάνουν καλό σεξ, δεν πειράζει, άλλωστε δεν είναι το σπουδαιότερο αυτό :p

 

απ'την άλλη, πιστεύω πως το ίδιο εύκολο/δύσκολο είναι ν'αλλάξεις τη συμπεριφορά κάποιου στο κρεβάτι με το ν'αλλάξεις τη συμπεριφορά του γενικώς, σάμπως ο τρόπος που κάνεις σεξ δεν είναι κομάτι του χαρακτήρα σου?

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...