Jump to content

[MOTO] Honda CBR 125R


EddieX
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Loipon paidia geia sas...Egw exw ena modenas dinamik 125 (mazi me ton aderfo mou ) K 8elw para poli na parw to CBR 125 giati einai oikonomiko,exei megalo rezervouar,einai 4t , einai ygropsikto k genika exei panw katw oti psaxnw apo ena mixanaki auto to kairo...To 8ema einai oti 8elw na ma8w perissotera pragmata sxetika me auto...Diladi, pws ta paei me tis 8ermokrasies??Argei poli na epitaxynei ??Posa xiliometra vgazei me ena rezervouar?(prepei na vgazei 250 km toulaxiston e?)Auta gia arxi... :happy:
Pain is Inevitable - Suffering is Optional
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 615
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Filtate EddieX, euxaristw kai nai tha kanw ena edit argotera simera. Ante 2,000 na to dwsw. Exw dei magazia na to dinoun me 22,000km me 2,300 euro kai me auti ti logiki...Anyway, tha ta poume to bradaki!

 

Σωστη η λογικη σου αλλα, αλλο μαγαζια/μαντρα και αλλο ο ιδιωτης. Ριξε καμια ματια στην ΧΕ.

 

Θα τα πουμε το Βραδακι??? :blink: :blink: :blink:

Οκ! Για να το λες εσυ! Και χαιρετισματα κιαι Φιλια! :p

Είμαι Ninja ... ΤΕΛΟΣ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Με εστησες! Τι διαολο! Χαχα πλακα κανω! Λοιπον, εγω το αγορασα 2,930 ευρω. Αλλα 200 τα λαστιχα παμε στα 3,130. Το εχω 3 μηνες τωρα και ελεος, δε γινεται να χασω πανω απο χιλιαρικο! Ειναι ολοκαινουργιο! Αν δε το παρει κανεις, ξερωφ μαντρα που θα το παρει για 1,900. Τι αλλο να κανω. Παντως και εγω και η κοπελα μου, μειναμε ευχαριστημενοι απο το μηχανακι!

 

Που ειναι οι αγγελιες? ο_Ο μηπως εννοεις την ΧΕ?

Link to comment
Share on other sites

Με εστησες! Τι διαολο! Χαχα πλακα κανω! Λοιπον, εγω το αγορασα 2,930 ευρω. Αλλα 200 τα λαστιχα παμε στα 3,130. Το εχω 3 μηνες τωρα και ελεος, δε γινεται να χασω πανω απο χιλιαρικο! Ειναι ολοκαινουργιο! Αν δε το παρει κανεις, ξερωφ μαντρα που θα το παρει για 1,900. Τι αλλο να κανω. Παντως και εγω και η κοπελα μου, μειναμε ευχαριστημενοι απο το μηχανακι!

 

Που ειναι οι αγγελιες? ο_Ο μηπως εννοεις την ΧΕ?

 

Ναι στην Χρυση Ευκαιρια εννοουσα!

 

Παντως ειναι οπως τα λες, μεγαλη μ@λ@κ1Α φιλε. Και εγω τοσο το πηρα και του εριξα και τοσα extra (τα εχεις δει που τα εχω ανεβασει στο ποστ) και ομως το εδωσα 1700ευρω! Ξεφτιλα! :cry: Δεν το επαιρνε κανεις, βεβαια ηταν και χειμωνας και δεν ηταν η εποχη για μηχανακια αλλα επρεπε να φυγει λογο S2000. Δεν γινοτανε αλλιως. Παντως και εγω το ευχαριστηθηκα πολυ το μηχανακι! Νομιζω οτι τοτε εκανα την σωστη επιλογη που ημουν αναμεσα σε Cbr125R και Modenas 125 Dynamic.

Είμαι Ninja ... ΤΕΛΟΣ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

geia sas paidia enas filos m exei to sigekrimeno mixanaki me kil/no malossi kai exatmisi malossi moto gp style

exete na proteinete kamia kefali?gia carb?ekentroforo?gia lastixa pio fardia ti proteinete?times?

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://www.myspace.com/jimator

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Woo...dead topic. Παιδες, πουλησα την RS125 και εμεινα με cbr το οποιο μου κλεψαν στις 8/8/2007. Αυριο παω να αγορασω το καινουργιο CBR 125 (τιμη 3,350) και θα δειξω photos. Αντε να το δουμε και αυτο...

 

Πηγα, εκανα τα χαρτια. Μου ειπαν Πεμπτη με Παρασκευη να παω να το παρω.

Link to comment
Share on other sites

Στο κλεψανε?

Και εχεις τωρα λεφτα να πας να παρεις αλλο?

Το rs που το ειχες πως σου φανηκε σαν μηχανακι αξιζει η οχι τα λεφτα του.

Link to comment
Share on other sites

Ποια λεφτα? 36 δοσεις δε μου ακουγεται σαν να εχω λεφτα :) Ωραιο χρυσο μηχανακι το RS αλλα 4.600....οχι ξανα. Με αυτα παιρνεις μεταχειρο CBR600F
Link to comment
Share on other sites

Woo...dead topic. Παιδες, πουλησα την RS125 και εμεινα με cbr το οποιο μου κλεψαν στις 8/8/2007. Αυριο παω να αγορασω το καινουργιο CBR 125 (τιμη 3,350) και θα δειξω photos. Αντε να το δουμε και αυτο...

 

Πηγα, εκανα τα χαρτια. Μου ειπαν Πεμπτη με Παρασκευη να παω να το παρω.

 

Ποια λεφτα? 36 δοσεις δε μου ακουγεται σαν να εχω λεφτα :) Ωραιο χρυσο μηχανακι το RS αλλα 4.600....οχι ξανα. Με αυτα παιρνεις μεταχειρο CBR600F

 

Στο κλέψανε και την άλλη μέρα πήγες και παρήγγειλες άλλο και μου λες οτι δεν έχεις λεφτά??:wacko::wacko: Τι να πούμε και εμείς...

Link to comment
Share on other sites

Ποια λεφτα? 36 δοσεις δε μου ακουγεται σαν να εχω λεφτα :) Ωραιο χρυσο μηχανακι το RS αλλα 4.600....οχι ξανα. Με αυτα παιρνεις μεταχειρο CBR600F

 

Ειλικρινα κριμα που στο κλεψανε αν ειχες λεφτα και δεν ηξερες τι να τα κανεις μικρο το κακο..

Αλλα μην ξεχνας οτι και οι δοσεις θελουνε λεφτα..

Εγω σε ρωτησα αν αξιζε το rs σαν μηχανακι χωρια απο την τιμη..

Link to comment
Share on other sites

Χρειαζομαι μηχανακι για τη δουλεια μου. Και ξερω πως θα το μετανιωσω αν παρω παπι...οποτε παιρνω κατι καλο να μου μεινει και να το χαιρομαι αλλα με δοσεις γιατι λεφτα γιοκ! 90 το μηνα μπορω να τα δινω :)

 

Το RS αξιζε ναι. Αναμφιβολα ειναι το καλυτερο απο ολες τις αποψεις 2T στα 125cc.

Link to comment
Share on other sites

Καλα εκανες και το πηρες..

Αλλα ποσες δωσεις εβαλες 48?

Ειναι πικρα να μην εχεις δωσει προκαταβολη!

Link to comment
Share on other sites

Woo...dead topic. Παιδες, πουλησα την RS125 και εμεινα με cbr το οποιο μου κλεψαν στις 8/8/2007. Αυριο παω να αγορασω το καινουργιο CBR 125 (τιμη 3,350) και θα δειξω photos. Αντε να το δουμε και αυτο...

 

Πηγα, εκανα τα χαρτια. Μου ειπαν Πεμπτη με Παρασκευη να παω να το παρω.

Απο που? Εμένα χτες μου είπανε δεν έχει έρθει ακόμα:(
Link to comment
Share on other sites

Αντιπροσωπεια Honda, Σαρακακης!

 

Πως το πηρε ο φιλος σου? Ακομα δεν μου εχουν βγει εμενα οι πινακιδες και το αγορασα τη μερα που βγηκε! Μου ειπαν αυτη τη βδομαδα θα το παρω :)

Link to comment
Share on other sites

http://i164.photobucket.com/albums/u29/Petr3/DSC00347.jpg

 

Να το αυτο εδω ειναι..

Απο την Κατερινη το αγορασε και ειναι ο πρωτος που το ειχε!

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο και καλα χιλιομετρα.

Μικρινες τις εικονες διοτι εχεις ξεχιλωσει ολη την σελιδα.

Τελικα το μαυρο ειναι πολυ πιο ωραιο απο το κοκκινο!

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πανεμορφο το μαυρο καμμια σχεση με το κοκκινο του γνωστου μου!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...