Jump to content

OnePlus 5T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πιθανοτατα τασο,μπορει και η vodafone να κανει τιποτα κολπα αυτες τις μερες,θα δουμε πως θα παει,γιατι δεν εχω αλλαξει κατι εδω και 15 μερες,ουτε απο τον τροπο χρησης ουτε περασα κατι...

 

Τόσο μεγάλη διαφορά δεν έχει αλλά λίγο το σήμα λίγο κάποια αναβάθμιση εφαρμογής μάλλον έτσι γίνεται η ζημιά

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Ενδιαφερθηκα να αγορασω το 5T 6/64 αλλα δεν εχει διαθεσιμοτητα. Μιλωντας στο τσατ με εκπροσωπο τους με ενημερωσε οτι δυστυχως δεν θα υπαρξει διαθεσιμοτητα του μοντελου αυτου παρα μονο του 128gb.
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον.το πιο πιθανο αυτο ειναι...το κακο ειναι οτι δεν θα ξανα υπαρξει στο store. Οποτε μονη επιλογη τα 60ευρω παραπανω..ή κινεζικη αγορα?

 

πρεπει να πουλησε πολυ και δεν θα το ειχαν προβλεψει....καλημερα
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον.το πιο πιθανο αυτο ειναι...το κακο ειναι οτι δεν θα ξανα υπαρξει στο store. Οποτε μονη επιλογη τα 60ευρω παραπανω..ή κινεζικη αγορα?

 

για μενα τα 60ευρω παραπανω....

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

προσωπικα αν σε παιρνει οικονομικα παρε το μεγαλο,αν εχεις σκοπο να το κρατησεις μια διετια

 

Ειναι το πρωτο μου κινητο αντροιντ μετα απο πολλα χρονια και μετα απο πολυ σκεψη για αν αξιζει η μεταβαση..αλλαζω ανα 2 χρονια κινητο...

Link to comment
Share on other sites

Ειναι το πρωτο μου κινητο αντροιντ μετα απο πολλα χρονια και μετα απο πολυ σκεψη για αν αξιζει η μεταβαση..αλλαζω ανα 2 χρονια κινητο...

 

απο iphone ερχεσαι;;;μια 2ετια θα σε παει σιγουρα...και το 8/128 ανετα και παραπανω χωρις κολληματα χωρις τιποτα!!!

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

απο iphone ερχεσαι;;;μια 2ετια θα σε παει σιγουρα...και το 8/128 ανετα και παραπανω χωρις κολληματα χωρις τιποτα!!!

 

Ναι φιλε απο iphone 7 αλλα απιστευτα ξενερωμενος πλεον με το ios 11 τοσο σε επιδοση οσο κ στην αποδοση της μπαταριας..βαρεθηκα να το φορτιζω 2 φορες τη μερα χωρις να κανω καποια extreme χρηση του

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Ειναι το πρωτο μου κινητο αντροιντ μετα απο πολλα χρονια και μετα απο πολυ σκεψη για αν αξιζει η μεταβαση..αλλαζω ανα 2 χρονια κινητο...
φιλε μου μετα απο ολη την σειρα των iphone μεχρι και το 5 πηγα σε android και δεν μου ελειψε καθολου η apple,βεβαια σε υπολογιστη ειμαι σε mac εδω και 8 χρονια και δεν φευγω
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να δεις πατώντας πάνω πάνω στα στατιστικά της μπαταρίας. Η πρώτη χρωματιστή γραμμή αφορά το σήμα. Πράσινο good και πάει λέγοντας. Δες και από sim status το signal strength.

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

87c3400a080eed5739ef65a4615a18eb.jpg

Αυτό με το sim status πως το βλέπεις φιλε;

Το δουλευω με 2 κάρτες εγώ και παει άψογα πάντως.

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου μετα απο ολη την σειρα των iphone μεχρι και το 5 πηγα σε android και δεν μου ελειψε καθολου η apple,βεβαια σε υπολογιστη ειμαι σε mac εδω και 8 χρονια και δεν φευγω
Δικός μου είσαι..μια από τα ίδια ακριβώς... Μακ μίνι , χρόνια χρήστης iPhone απο το original μεχρι και το 7 αλλά εδώ και 3 μήνες με OnePlus 5t 8/128 και πραγματικά δεν μου έχει λείψει τίποτα...ίσως στο μέλλον να πάρω ένα iPad pro για την δουλειά μου και αυτό για την πένα αν και προς το παρόν χρησιμοποιώ ένα Chromebookεδω και δύο χρόνια....

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Δικός μου είσαι..μια από τα ίδια ακριβώς... Μακ μίνι , χρόνια χρήστης iPhone απο το original μεχρι και το 7 αλλά εδώ και 3 μήνες με OnePlus 5t 8/128 και πραγματικά δεν μου έχει λείψει τίποτα...ίσως στο μέλλον να πάρω ένα iPad pro για την δουλειά μου και αυτό για την πένα αν και προς το παρόν χρησιμοποιώ ένα Chromebookεδω και δύο χρόνια....

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

ωραιος!!!!chromebook ε; :confused:για να ριξω μια ματια τι παιζει και σε αυτα,μου ξεφυγαν :p
Link to comment
Share on other sites

και εγω μεχρι το αιφον 5(κινηταρα ηταν) και μετα android...δοκιμασα φετος για 2 εβδομαδες(δεν αντεξα παραπανω) το iphone x,μετα note 8 αλλα πηγα στο 5τ και εμεινα σε αυτο...

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Settings - About phone - Status - SIM status - Signal strength.

Στο τελευταίο παίξε να δεις διαφορές από 2G σε 3G και 4G.

 

ξερουμε ποιες τιμες ειναι καλες?

Link to comment
Share on other sites

ξερουμε ποιες τιμες ειναι καλες?

οσο μικροτερο απολυτο νουμερο στα dB τοσο καλυτερο. βαλε 2G να δεις ποσο εχει και θα καταλαβεις περιπου.

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον.το πιο πιθανο αυτο ειναι...το κακο ειναι οτι δεν θα ξανα υπαρξει στο store. Οποτε μονη επιλογη τα 60ευρω παραπανω..ή κινεζικη αγορα?

Γιατι δεν βρίσκεις καποιο καλομεταχειρισμενο?

Απειρες οι αγγελιες απο κατοχους που το αγορασαν και δεν τους βολεψε.

 

Μαλιστα παρατηρω και καλες τιμες!

Link to comment
Share on other sites

Οσοι σκοπεύετε/σκέφτεστε να πάρετε πάρτε διότι δεν βλέπω για πολυ ουτε το 8/128 να είναι διαθέσιμο.

Ηδη Αμερικη σταμάτησε ολοκληρωτικά τη διαθεση του 5T σε ολες τις εκδόσεις.

 

Ειδικα με το δρακουλοδοντα που θα εχει το 6 ισως και 6Τ θα ψαχνετε και ουτε στη Γη του Πυρος θα βρείτε 5Τ που συλλεκτικά θα γίνουν :lol:

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Έχει ξεκινήσει η παραγωγή στα εργοστάσια του oneplus 6 και ότι έχει μείνει πωλείται πλέον

Δεν θα μείνουν για καιρό τα τελευταία κομμάτια πάντως

Έτσι λειτουργεί η εταιρεία

Κακό όμως γιατί κάθε 6 μήνες καίει και μια συσκευή

Όταν ξέρεις ότι έχει βγει το καινούργιο με το διάθεση να πάρεις ένα παλαιότερο;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Έχει ξεκινήσει η παραγωγή στα εργοστάσια του oneplus 6 και ότι έχει μείνει πωλείται πλέον

Δεν θα μείνουν για καιρό τα τελευταία κομμάτια πάντως

Έτσι λειτουργεί η εταιρεία

Κακό όμως γιατί κάθε 6 μήνες καίει και μια συσκευή

Όταν ξέρεις ότι έχει βγει το καινούργιο με το διάθεση να πάρεις ένα παλαιότερο;

Προσωπικα ακομα και ολα τα feature να ειχε παραπανω απο οτι το παρών(που μαλλον τιποτα δεν θα βαλει παραπάνω) ειναι DOA λογο εμφάνισης και πιο λουκανικοπητα σχήμα(λεγεται θα παει στι 6.28 ιντσες απο τις 6)

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Έχει ξεκινήσει η παραγωγή στα εργοστάσια του oneplus 6 και ότι έχει μείνει πωλείται πλέον

Δεν θα μείνουν για καιρό τα τελευταία κομμάτια πάντως

Έτσι λειτουργεί η εταιρεία

Κακό όμως γιατί κάθε 6 μήνες καίει και μια συσκευή

Όταν ξέρεις ότι έχει βγει το καινούργιο με το διάθεση να πάρεις ένα παλαιότερο;

 

Δεν υπαρχει λογική στο να περιμένεις το επόμενο μοντέλο. Επόμενα μοντέλα βγαίνουν κάθε βδομάδα από όλες τις εταιρείες. Νομίζω οτι το 5Τ ειναι εξαιρετικο κινητο. Πολύ καλύτερο απ'ότι περίμενα όταν το πήρα. Δεν καίει όπως λες τις συσκευές της. Το 3 και το 3Τ και το 5 μια χαρα πανε. Εταιρεία είναι, χτίζει όνομα με τις καλες της συσκευες και θελει να πουλαει παραπανω. ποσο μαλλον οταν τον Ιουνιο θα εχει κυκλοφορησει ο 845 ηδη για 3-4 μηνες. Just enjoy your phone.

 

ΥΓ: φιλε lagoudakis, δεν παιζει να υπαρξει σελιδα που να μην εχεις ποσταρει 3-4 φορες...!

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...