Jump to content

OnePlus 5T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδιά τα oneplus που πωλούνται στην κίνα είναι διαφορετικά από τα δικά μας ; γνωρίζετε;;
macbook pro, ipad 9.7, oneplus 7t pro
Link to comment
Share on other sites

Την έκανα εγκατάσταση και πλέον η μπροστινή κάμερα σε κατάσταση με λίγο φωτισμό, φωτίζει περισσότερο... Γενικά μου φαίνεται πιο γρήγορο σαν την 4.7.4 μπορεί να είναι και placebo....

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Επειδή το changelog γράφει και βελτιώσεις με τις third party cameras έχει δοκιμάσει κανείς αν η Google camera εμφανίζει ακόμα dots?? Είμαι στην δουλειά και δεν την έχω κάνει ακομα

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδιά τα oneplus που πωλούνται στην κίνα είναι διαφορετικά από τα δικά μας ; γνωρίζετε;;

Ενα μοντελο (οσον αφορα στις προδιαγραφές "δικτύων" παράγεται πλέον), σε δυο "χωρητικότητες", παντού.

Ο φορτιστής ειναι διαφορετικός (στο βύσμα).

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται ρε παιδιά εμένα η συσκευή είναι ακόμη σε 4.7.4 βέβαια κάνω αναβάθμιση μόνο με επίσημο τρόπο και όχι με VPN κτλ.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται ρε παιδιά εμένα η συσκευή είναι ακόμη σε 4.7.4 βέβαια κάνω αναβάθμιση μόνο με επίσημο τρόπο και όχι με VPN κτλ.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Βάλε τον oxygen updater από το play store και θα σου βρίσκει τις αναβαθμίσεις αμέσως μόλις βγαίνουν.

Link to comment
Share on other sites

Βάλε τον oxygen updater από το play store και θα σου βρίσκει τις αναβαθμίσεις αμέσως μόλις βγαίνουν.

καπου διαβασα βεβαια οτι αυτος δεν ειναι ασφαλες τροπος για να γινονται οι αναβαθμισεις λογω το οτι τα αρχεια που υπαρχουν σε αυτες της υπηρεσιες ειναι ημιτελες

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

καπου διαβασα βεβαια οτι αυτος δεν ειναι ασφαλες τροπος για να γινονται οι αναβαθμισεις λογω το οτι τα αρχεια που υπαρχουν σε αυτες της υπηρεσιες ειναι ημιτελες

 

Είναι μια χαρά! Εγώ 3 αναβαθμίσεις από αυτό τις έχω κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται ρε παιδιά εμένα η συσκευή είναι ακόμη σε 4.7.4 βέβαια κάνω αναβάθμιση μόνο με επίσημο τρόπο και όχι με VPN κτλ.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Λογικό, δεν δίνεται σε όλα τα region την ίδια μέρα. Ή βάλε κάποιο VPN ή περιμένεις τις επόμενες μέρες...

 

Δεν είναι και καμιά φοβερή αναβάθμιση να πεις ότι καίγεσαι :p

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Νέος κάτοχος κ εγώ από εχτές. Έχετε να μ προτείνεται καμμία εφαρμογή για μουσική κ βίντεο;
Link to comment
Share on other sites

Νέος κάτοχος κ εγώ από εχτές. Έχετε να μ προτείνεται καμμία εφαρμογή για μουσική κ βίντεο;

mxplayer απαιχτος

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, είμαι πολύ κοντά στο να αφήσω το s8+ μου και να έρθω στη παρέα σας μιας και χρειάζομαι πλέον 2καρτη συσκευή..

 

Αυτό που θέλω να ρωτήσω ειναι, από Service τι παίζει στη χώρα μας, υπάρχει κάτι ή πρέπει να σταλεί έξω?

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Για μας με root τι κανουμε με το update 4.7.6 ρε παιδια; Απο oxygen updater μου γραφει οτι: "some features dont work correctly: twrp recovery has issues on Oreo.Solution available later at this week" μα αφου δεν ειναι ορεο το update; τι παιζει; το βαζω; η περιμενουμε αλλο twrp; εχω το blu spark. Απο xda βρήκατε κατι; Edited by dostoevsky

Κώστας

My current device: OnePlus 5T 8/128 - Oxygen OS 5.1 - Rooted with Magisk, Previous devices: Leeco Lemax 2 x820 6/64, LG G5 lite, LG G FLEX 2, LG G FLEX, Sony xperia Z1, Motorolla Razr, Htc Hd, .......

Link to comment
Share on other sites

Pi music player!

ξερεις τι με χαλαει σε αυτον τον player σε σχεση με τον mx ? το οτι δεν μπορω αν διακοψω την αναπαραγωγη ενος αρχειου οταν το ξαναεπιλεξω δεν ξεκιναει απο εκει που το αφησα ..σε αντιθεη με τον mx player

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Το powerapm για μουσική μακράν από τις πιο ολοκληρωμένες εφαρμογές απλά δεν είναι δωρεάν.

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα μετά το update, δεν ξέρω πώς το έκαναν αυτό, αλλά είναι σα να έχει ois πλέον. Καμία σχέση με πριν.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα μετά το update, δεν ξέρω πώς το έκαναν αυτό, αλλά είναι σα να έχει ois πλέον. Καμία σχέση με πριν.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σε ποιο update αναφέρεσαι;

Link to comment
Share on other sites

Το 4.7.6 που βγήκε σήμερα. Μου φαίνεται ότι με κάποιο τρόπο δουλεύει το eis και στην φωτογραφική πλέον εκτός από το βίντεο. Τεράστια διαφορά.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βγηκε η hydrogenOS Android 8.0

 

changelog (απο μεταφραση):

 

New log

 

This update ushered in based on the new Android O (8.0) hydrogen OS

【desktop】

- Optimized application shortcut menu

- Integrate icon options with app shortcuts

- Shot on OnePlus Add photos upload function

 

【system】

New shortcut settings panel design

- Android O new features, including but not limited to:

1. Add Picture in Picture function

2 new auto-fill (Auto-Fill) function

3 new smart text selection (Smart Text Selection)

- Update Android system patch

 

Known Issues

1. WeChat fingerprint payment can not be used temporarily

2. Third-party applications may not be compatible list, please go to the community to download the attachment compression package

 

μεχρι τελος της χρονιάς λογικά θα εχουμε και την Oxygen :)

Galaxy S21 Ultra + Galaxy Watch
Link to comment
Share on other sites

Όσοι δεν γνωρίζουν την συγκεκριμένη ρύθμιση αν θέλουν ας την κάνουν, έχει όντως διαφορά. Επιλογές για προγραμματιστές, κλίμακα κίνησης παραθύρου αλλαγή σε 0,5x, κλίμακα κίνησης μετάβασης αλλαγή σε 0,5x, κλιμ.διαμ. animator αλλαγή σε 0,5x Edited by liadman
Link to comment
Share on other sites

Σε κάποιο update πρέπει να διορθώσουν και το απαράδεκτο gallery app.

Δεν ζουμάρει πολύ στις φωτογραφίες, κολλάει στο zoom in - zoom out και έχει θέματα στην προεπισκόπηση των φωτο σε thumbnails

Link to comment
Share on other sites

Βάλε το photos

 

Στάλθηκε από το Nexus 6P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 94 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το 4.7.6 που βγήκε σήμερα. Μου φαίνεται ότι με κάποιο τρόπο δουλεύει το eis και στην φωτογραφική πλέον εκτός από το βίντεο. Τεράστια διαφορά.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε χαμηλού φωτισμού είδες καμία αλλαγή;

 

Στάλθηκε από το Nexus 6P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Όσοι δεν γνωρίζουν την συγκεκριμένη ρύθμιση αν θέλουν ας την κάνουν, έχει όντως διαφορά. Επιλογές για προγραμματιστές, κλίμακα κίνησης παραθύρου αλλαγή σε 0,5x, κλίμακα κίνησης μετάβασης αλλαγή σε 0,5x, κλιμ.διαμ. animator αλλαγή σε 0,5x

 

Must είναι αυτό σε όλες τις συσκευές,από τις πρώτες κινήσεις που κάνω σε στήσιμο νέας συσκευής.

 

Το powerapm για μουσική μακράν από τις πιο ολοκληρωμένες εφαρμογές απλά δεν είναι δωρεάν.

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

 

Όντως μια από τις τρεις αγαπημένες μου:p

Είμαι εδώ και αρκετό καιρό με την Beta 3 όλα άψογα.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...