Jump to content

OnePlus 5T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγω ειχα και πλεον το status ειναι Shipment has been sent out οταν παταω ομως track now μου λεει οτι δεν βρεθηκε....ξερει κανεις τι παιζει?

 

Καθόλου συνέπεια. Αναρωτιέμαι μήπως είναι λόγος για ακύρωση όλο αυτό γιατί αν είναι να μπλέκουμε με τέτοιους αντιεπαγγελματιες στα 2 χρόνια της εγγύησης, να το χέσω. Κινεζομάγαζα, σκρουτζομάγαζα καθώς και Oppostyle που ειχα παραγγείλει κινητό έχουν κλάσης ανώτερη αντιμετώπιση...

Εμενα λεει στα orders, dispatch 11 και παραδοση 18 και μολις παταω λεει 13 και 20...

Χειροτερα κι απο ελληνικα σκρουτζομαγαζα εν τελη.

Link to comment
Share on other sites

μολις επεσε και η δικη μου παραγγελια. 8/128gb.Eμεινα πολυ ευχαριστημενος απο 3Τ που δε μου πηγαινε η καρδια να αλλαξοπιστησω.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.που κοιτας ποτε ερχεται το κινητο?

ολα οκ το περασε και στο site και στο site της ups,μαλλον δεν ειχε ενημερωθει το site

ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

Ειχε κανενας dispatch για 11 Δεκέμβρη; Εμενα μου το αλλαξαν σε 13 :mad:

Εγώ είχα dispatch για 11 Δεκέμβρη και σήμερα όντως άλλαξε και μου γράφει "Shipment has been sent out". Επίσης μου έδωσε και tracking number και πλέον το βλέπω απ' το site της UPS.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ στην 4.7.4 βλέπω βελτίωση στις φωτογραφίες παιδιά.

Θέλει δουλειά ακόμα στα βραδινά αλλά η αρχή έγινε.

Στα δε τοπία με καλό φωτισμό τύφλα να έχουν οι ναυαρχίδες των 1000 ευρώ.

Απλά καταπληκτικό.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

για ριξτε και μια ματια στην τιμη εδω http://www.techgear.gr/oneplus-5t-best-offer-130244/
ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

ολα οκ το περασε και στο site και στο site της ups,μαλλον δεν ειχε ενημερωθει το site

 

Εγώ είχα dispatch για 11 Δεκέμβρη και σήμερα όντως άλλαξε και μου γράφει "Shipment has been sent out". Επίσης μου έδωσε και tracking number και πλέον το βλέπω απ' το site της UPS.

οκ ευχαριστώ. Εγώ τους αρχίζω στα καντήλια στο chat προς το παρον λοιπόν.

Link to comment
Share on other sites

Ειχε κανενας dispatch για 11 Δεκέμβρη; Εμενα μου το αλλαξαν σε 13 :mad:

 

Εμένα είχε 11 και μου το πήγαν 12

Link to comment
Share on other sites

Κατά τη διάρκεια μιας κλήσης, έχετε πρόσβαση κανονικά στο internet και στο email;

Μιλούσα τις προάλλες για μια παραγγελία που είχα κάνει και έψαχνα να βρω αριθμό αποστολής αλλά δεν μπορούσε το τηλέφωνο να μου φορτώσει το email. Δεν έδωσα τότε σημασία γιατί υπέθεσα ότι μπορεί να μην είχα καλό σήμα 4G.

Αλλά και σήμερα που ήταν συνδεμένο με wifi μου έκανε παρόμοιο θέμα, μιλώντας στο τηλέφωνο και προσπαθώντας ταυτόχρονα να ανοίξω μια σελίδα στο Chrome. Το έχει παρατηρήσει και κάποιος άλλος αυτό το πρόβλημα ή κάτι δεν πάει καλά με την συσκευή μου;

Link to comment
Share on other sites

Πήρα το 64gb με priority

 

οκ ευχαριστώ. Εγώ τους αρχίζω στα καντήλια στο chat προς το παρον λοιπόν.

@nikospot μήπως είναι και το δικό σου 6/64;

Γιατί εγώ παρήγγειλα το 8/128!

Καθόλου απίθανο να υπάρχει καθυστέρηση για τη "μικρή" έκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να παίζει ρόλο η έκδοση! Πιστεύω ότι πρέπει να έχουν τεράστιο όγκο από παραγγελίες για Ευρώπη
Link to comment
Share on other sites

νομιζω παιζει ρολο η εκδοση.εκανα πριν λιγο τη μεγαλη εκδιση και εβγαλε Estimated dispatch Dec 12, 2017
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

για ριξτε και μια ματια στην τιμη εδω http://www.techgear.gr/oneplus-5t-best-offer-130244/

 

 

 

Εχει αγοράσει κανεις απο εκει...???

Ειναι εμπιστοσύνης...θα ισχύει η εγγύηση...γιατι 80ευρω μείον δεν ειναι και λιγα για την ¨μεγαλη¨ έκδοση...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχει αγοράσει κανεις απο εκει...???

Ειναι εμπιστοσύνης...θα ισχύει η εγγύηση...γιατι 80ευρω μείον δεν ειναι και λιγα για την ¨μεγαλη¨ έκδοση...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

έχουν αγοράσει διάφοροι από εκεί. Προβλήματα με τελωνεία, η εγγύηση δεν ισχύει, έχεις εγγύηση 1 χρόνου από το μαγαζί. Πρέπει να το στείλεις πίσω στην Κίνα και βράσε ρύζι......

Εγώ σταμάτησα να διαβάζω το άρθρο μόλις διάβασα το όνομα του καταστήματος.

Link to comment
Share on other sites

Εγγύηση 2 χρόνια δεν έχεις από εκεί.

Αν πάθει κάτι το στέλνεις πίσω, δηλαδή καλή υπομονή.

 

Στάλθηκε από το Nexus 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα την τελευταία έκδοση και δεν μου λειτουργεί η κάμερα... Μαύρη οθόνη δείχνει...
Τι ρυθμίσεις έχεις βάλει? Δοκίμασες clear data & cache? Εγώ έχω την MGC_5.1.018_7.0+C2API_v.1.1_AllinOne.apk

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ στην 4.7.4 βλέπω βελτίωση στις φωτογραφίες παιδιά.

Θέλει δουλειά ακόμα στα βραδινά αλλά η αρχή έγινε.

Στα δε τοπία με καλό φωτισμό τύφλα να έχουν οι ναυαρχίδες των 1000 ευρώ.

Απλά καταπληκτικό.

Ερωτηση:

 

Τις φωτογραφιες τις βλεπεις στο κινητο ή σε υπολογιστη;

Γιατι και τα τηλεφωνα του χιλιαρικου στην οθονη μην σου πω πως φαινονται.Ειδικα οι low light.

 

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μιας και μπαίνουν πιο πολλά άτομα στο νήμα του 5T να ρωτήσω εδώ, κάτοχος του OnePlus 5, είμαι με δύο κάρτες σιμ μια cosmote και μια Vodafone,μιας και δεν χρησιμοποιώ την Vodafone για κλήσεις προχθές δέχτηκα μια κλήση στη Vodafone Sim και από πίσω είχα κλήση στη cosmote την οποία ούτε κατάλαβα ούτε μετά μου ήρθε μήνυμα μιας και με ενημέρωσαν ότι έδειχνε απενεργοποιημενη η συσκευή, θεωρώ ότι είναι μεγάλο πρόβλημα αυτό και δεν μπορώ να βρω λύση στις ρυθμίσεις, υπάρχει κάτι που δεν γνωρίζω; Ευχαριστώ εκ τον προτέρων και συγγνώμη.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μιας και μπαίνουν πιο πολλά άτομα στο νήμα του 5T να ρωτήσω εδώ, κάτοχος του OnePlus 5, είμαι με δύο κάρτες σιμ μια cosmote και μια Vodafone,μιας και δεν χρησιμοποιώ την Vodafone για κλήσεις προχθές δέχτηκα μια κλήση στη Vodafone Sim και από πίσω είχα κλήση στη cosmote την οποία ούτε κατάλαβα ούτε μετά μου ήρθε μήνυμα μιας και με ενημέρωσαν ότι έδειχνε απενεργοποιημενη η συσκευή, θεωρώ ότι είναι μεγάλο πρόβλημα αυτό και δεν μπορώ να βρω λύση στις ρυθμίσεις, υπάρχει κάτι που δεν γνωρίζω; Ευχαριστώ εκ τον προτέρων και συγγνώμη.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν υπάρχει πρόβλημα για να βρεις κάποια λύση. Δεν είναι dual active το κινητό. Όταν μιλάς στη μία sim, η άλλη φαίνεται απενεργοποιημένη.

Link to comment
Share on other sites

Και το mate 9 δεν ήταν dual active αλλά έκανε προώθηση την γραμμή από την μια Sim στη άλλη, επίσης δεν θα έπρεπε έστω να μου έρθει κάποιο μήνυμα για τις χαμένες κλήσεις; Ρωτάω απλά μήπως υπάρχει κάποια ρύθμιση όπως στα Huawei

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι ρυθμίσεις έχεις βάλει? Δοκίμασες clear data & cache? Εγώ έχω την MGC_5.1.018_7.0+C2API_v.1.1_AllinOne.apk

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

 

Μόλις έκανα clear και τίποτα. Τις default ρυθμίσεις έχω και δεν δείχνει τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...