Jump to content

OnePlus 5T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα απενεργοποίησα κατά λάθος από τις ρυθμίσεις το "επιλογές προγραμματιστεί" πως μπορώ να το επαναφέρω; Ευχαριστώ

Το μόνο που μπορείς να κάνεις, είναι μέσα απ'το μενού "Επιλογές για προγραμματιστές", να κλείσεις το διακόπτη που είναι τέρμα πάνω δεξιά!

Το μενού αυτό δε φεύγει όμως!

Μόνο με επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων.

Δε υπάρχει όμως λόγος να το "επαναφέρεις", όπως λες!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα απενεργοποίησα κατά λάθος από τις ρυθμίσεις το "επιλογές προγραμματιστεί" πως μπορώ να το επαναφέρω; Ευχαριστώ

 

7φορες πάτημα στον αριθμό έκδοσης, ρυθμίσεις- σχετικά με το τηλέφωνο

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου αυτό έκλεισα το επιλογές για προγραμματιστές και έφυγε, μπορώ να το επαναφέρω;
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου αυτό έκλεισα το επιλογές για προγραμματιστές και έφυγε, μπορώ να το επαναφέρω;

Α συγγνώμη, εγώ κατάλαβα το ανάποδο!!

Τότε κάνε αυτό που γράφει ο φίλος leo06 λίγο πιο πάνω.

Link to comment
Share on other sites

Α συγγνώμη, εγώ κατάλαβα το ανάποδο!!

Τότε κάνε αυτό που γράφει ο φίλος leo06 λίγο πιο πάνω.

Σάς ευχαριστώ όλους, να ρωτήσω κάτι ακόμα τώρα που έκανα την παραπάνω ενέργεια δεν είμαι root σωστά; Και δεν θέλω να είμαι root Διότι δεν με ενδιαφέρει κάτι τέτοιο ούτε έχω και τις γνώσεις . Και πάλι ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Σάς ευχαριστώ όλους, να ρωτήσω κάτι ακόμα τώρα που έκανα την παραπάνω ενέργεια δεν είμαι root σωστά; Και δεν θέλω να είμαι root Διότι δεν με ενδιαφέρει κάτι τέτοιο ούτε έχω και τις γνώσεις . Και πάλι ευχαριστώ

 

Όχι δεν είσαι root. Είναι τελείως διαφορετική διαδικασία.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κάποιος που να έχει δοκιμάσει και beta 9 και την τελευταία stable;

:thanks:

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Ενώ δέχομαι email οπότε ανεβάζει κάποιο κανάλι βίντεο στο YouTube δεν λαμβάνω notification στην μπάρα ειδοποιήσεων από την εφαρμογή του YouTube ξέρει κάποιος τι γίνεται;

 

ONEPLUS A5010

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Ενώ δέχομαι email οπότε ανεβάζει κάποιο κανάλι βίντεο στο YouTube δεν λαμβάνω notification στην μπάρα ειδοποιήσεων από την εφαρμογή του YouTube ξέρει κάποιος τι γίνεται;

 

ONEPLUS A5010

Κάθε εφαρμογή έχει συνήθως settings για τα notification. Ένα μέσα στο λειτουργικό και ένα μέσα στην εφαρμογή. Ψάξε και στα δυο.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από περίπου μια βδομάδα με beta 9 + NewKernel 2.12 μπορώ να πω ότι δεν έχω δει καμία βελτίωση σε θέμα αυτονομίας. Ίσα ίσα που θεωρώ ότι τσιμπάει λίγο παραπάνω σε stand by mode.

 

Συγκεκριμένα από 92% -> 45% σε 17h 50min συνολικής αναμονής έχω:

2h 8min SOT

1h 45min κλήσεις

Κάνα 20λεπτο ραδιόφωνο online.

 

Συνεπώς τίποτα το ουάου. Μάλλον mainstream καταστάσεις. Πιθανολογώ ότι και fully stock πάλι έτσι θα ήμουν.

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Μετά από περίπου μια βδομάδα με beta 9 + NewKernel 2.12 μπορώ να πω ότι δεν έχω δει καμία βελτίωση σε θέμα αυτονομίας. Ίσα ίσα που θεωρώ ότι τσιμπάει λίγο παραπάνω σε stand by mode.

 

Συγκεκριμένα από 92% -> 45% σε 17h 50min συνολικής αναμονής έχω:

2h 8min SOT

1h 45min κλήσεις

Κάνα 20λεπτο ραδιόφωνο online.

 

Συνεπώς τίποτα το ουάου. Μάλλον mainstream καταστάσεις. Πιθανολογώ ότι και fully stock πάλι έτσι θα ήμουν.

 

Όπως τα έλεγα μεταξύ σοβαρού και αστείου προάλλες αλλά η open beta με ζυγό αριθμό έχουν καλύτερη αυτονομία συνολικά από ότι με μονο :lol:

 

Πχ η 4-6-8 είναι καλύτερες από 5-7-9

 

Μέχρι τέλη μηνός θα βγει open beta 10 να έρθει στα ίσια του :p

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Η δικιά μου μπαταρία ρε παιδιά όσο πάει καλύτερη γίνεται. Τέτοια νούμερα πρώτη φορά! Σε WiFi μόνο με normal χρήση.811619c79605f5316f9db8caa30c100d.jpg

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε OB10 με αλλαγές στην κάμερα, οποιος φλασαρει ας κανει τον κόπο να νας πει αν βλέπει διάφορα..

 

Sent from my ONEPLUS 5T

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.Θελω να περάσω το νέο λογισμικό, μιας και είναι ακόμα με το nougat και θα ήθελα να μου πείτε πως μπορώ να κάνω back up τα υπάρχοντά μου αρχεία και τις εφαρμογές.;;
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν έχω κάνει root.
Επειδή πρόκειται για major update κάνε factory reset για καθαρη εγκατάσταση. Τα αρχεία στην internal φωτο μουσική μετέφερε τα σε υπολογιστή και πέρασε τα παλι μετά, για τα δεδομένα των εφαρμογών μαζι με τις εφαρμογες δεν υπάρχει κάτι για ολοκληρωτικό backup εκτός και αν εχεις ενεργοποιημένο το Google backup

 

Sent from my ONEPLUS 5T

Link to comment
Share on other sites

με την τελευταία Open Beta 10 βελτιώθηκε πολύ η κάμερα!!!

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Αν θες πες μας που έχεις καταλάβει βελτίωση πχ λεπτομέρια, νυχτερινές κτλ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...