Jump to content

Σπηλιά Νταβέλη στην Πεντέλη : Τι κρύβεται εκεί;


eccentric
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

woudoulis de leo kales kai sostes oi anhsuxies sou alla me to na epanalambaneis ta idia kai ta idia de tous allazeis mialo..mou 8umizeis ton pelekano apo thn diafhmish tou eot"oooooxi skoupia,oooooxi plastika,se 8alasses kai aktes" (:))
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 237
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Eπειδή εχθές έκατσα και το μελέτησα λίγο το θέμα αρχισα να πειθομαι ότι όλα αυτά περί εξωγήινων μορφων κλπ τα φανταζόμαστε μετα από ολες αυτές τις ιστορίες που ακούγονται τα τελευταία χρόνια.

 

Είναι αλήθεια πως γίνονται κάποια πράγματα τα οποία όμως μπορούν να εξηγήσουν οι φυσικοί. Λοιπόν, εχθές διάβασα ότι στη σπηλιά γινόντουσαν κάποια έργα τέλη της δεκαετίας 70 και αρχές 80. Κάποιος ερευνητής και μια δημοσιογραφος (δεν θυμάμαι τωρα το ονομα της) αρχίσανε να ψάχνουν για πιο λογο γίνονται αυτά. Χρησιμοποιήθηκαν πολλά κιλά τσιμέντο και αρκετός δυναμίτης (απαράδεκτο ετσι? σε σπηλιά με στοές να χρησιμοποιούν δυναμίτη). Μετά την ερευνα δημοσιεύθηκε το άρθρο στο οποίο έλεγε ότι γι' αυτα τα έργα δεν ήταν ενημέρωμένο ουτε κάποιο Υπουργείο ούτε κάν το ΓΕΣ.

Μήπως όμως απλά δεν ήθελαν να απαντήσουν? Μετά από λίγο καιρό ακούστηκε χωρίς να είναι τεκμηριωμένο και να επιβεβαιωθεί από την τοτε κυβέρνηση ότι στην είσοδο της σπηλιάς θαφτήκανε πυρινικά απόβλητα, τα οποία καλυφθήκανε με αρκετο τσιμέντο και μαρμαρο.

 

Και λέω εγώ τώρα.... μήπως γι'αυτό εχει δημιουργηθεί όλο αυτό το σενάριο περι φαντασμάτων και μορφών μέσα στη σπηλιά για να μην αρχίσουν να ψάχνουν?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/21960wood.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν να πω πως οι δύο διαδοχικές φωτό, που αναπαριστάνουν δύο περίεργες φιγούρες, τραβήχτηκαν τυχαία, φωτογραφίζοντας από απόσταση περίπου διακοσίων μέτρων το άνοιγμα της σπηλιάς με το ναό, από το εσωτερικό της. Η μια φωτό τραβήχτηκε με φλας (η καφετιά) και η άλλη χωρίς (η μπλέ). Δεν μπορούσα να φανταστώ τί θα φαινόταν, πράγμα που το διέκρινα τυχαία σχεδόν δύο μέρες μετά....Θα παραδεχτώ ότι στην μεγένθυση εμφανίζονται και άλλες φιγούρες, αυτές όμως είναι οι πιο καλοσχηματισμένες και σχεδόν στο ίδιο σημείο και στις δύο φωτό του ναού....

 

Δείτε και αυτή την φωτό. Απεικονίζει, κατά την προσωπική μου άποψη, ένα ανθροπωειδές με κάσκα και μάσκα οξυγόνου, πάνω στο βράχο και διακρίνεται από το πιό ανοιχτό του χρώμα....

 

http://briefcase.pathfinder.gr/download/christk64/34580/415038/0/alien5.bmp

 

Τέλος διαβάστε και το πιο συγκλονιστικό, που βρίσκεται κολημένο στο εσωτερικό της εκκλησίας, ο γύρω χώρος έχει χρησιμοποιηθεί ως νεκροταφείο κατά το ιστορικό παρελθόν, και ο εν λόγω ναός ως ταφικό παρεκκλήσι, φυλοξενόντας ακόμα και στις εσωτερικές κρύπτες του (τις είδαμε) οστά αγνώστων νεκρών, ενώ επίσης ο χώρος είναι γνωστός ως χώρος συγκέντρωσης σατανιστών και λατρείας μαύρης μαγείας με καταληκτικές τελετές (ζώα και δεν αποκλείεται και άνθρωποι).

 

http://briefcase.pathfinder.gr/download/christk64/34580/415039/0/keimeno2.bmp

 

Τις πλήρεις φωτό τις ανέβασα στο yahoo και αναμένονται να δοθούν τα λινκ τους....

 

Εγώ πάλι σε αυτή βλέπω ένα φάντασμα με μία μύτη τριπάνι και ένα κινητό στο χέρι :blink: με μπλε οθόνη...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι σε αυτή βλέπω ένα φάντασμα με μία μύτη τριπάνι και ένα κινητό στο χέρι :blink: με μπλε οθόνη...

Μάλλον θα έτρεχε Windows CE και κλάταραν με αποτέλεσμα την μπλέ οθόνη... :w00t: :lol: :lol: :lol:

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Γέλα γέλα ...... δε λέω έξυπνο αστείο , αλλά όποιος μπλέκετε με τα πίτουρα τον τρώνε οι κότες ( τρίτη φορά που λέω την παροιμία )

Εντωμεταξύ τίποτα δεν διέκρινα στη φώτο στο κίτρινο πλαίσιο .......

Εχω πρόβλημα ? που δεν μπορώ να δω το alien ?

Απλώς σε προστατεύει η φύση σου από μπελάδες και φοβίες.... :wink:

 

.....Γιατί όποιος μπλέκεται με τα πίτουρα τον τρώνε οι κότες..... :lol:

 

....Όχι καραμέλες και σοκολατάκια από άγνωστους στο ίντερνετ, γιατί.... :vava:

 

Σύντομα θα δημοσιεύσω άλλη μιά φωτό, αυτή με τα ανεξήγητα φωτάκια και θα την αφιερώσω στον woudouli.... :secret:

 

Παιδιά μπορώ να σας πω πως θα πάτε, αλλά δεν μπορώ να έρθω πάλι μεσα σε μια βδομάδα, να μην τρελαθούμε δηλαδή ψάχνοντας εξωγήινους.... :hunter:

 

Σίγουρα βέβαια θα ξαναπάω, αλλά προς το καλοκαίρι κάποια στιγμή....Ο τόπος στη σπηλιά είναι πολύ όμορφος, κατανυκτικός θα έλεγα, και ιδεατά νεκρικός...Κάπως έτσι θα φανταζόμουν την πύλη του Άδη...Αξίζει η επίσκεψή του, πραγματικά... :)

Link to comment
Share on other sites

 

Σίγουρα βέβαια θα ξαναπάω, αλλά προς το καλοκαίρι κάποια στιγμή....Ο τόπος στη σπηλιά είναι πολύ όμορφος, κατανυκτικός θα έλεγα, και ιδεατά νεκρικός...Κάπως έτσι θα φανταζόμουν την πύλη του Άδη...Αξίζει η επίσκεψή του, πραγματικά... :)

 

Καλα ενταξει, το παρακανες. Σιγα μην αξιζει να πας να δεις την σπηλια. Μια σπηλια ειναι και τιποτα αλλο. Το τι εχει γινει εκει ειναι ενδιαφερον. Αλλα οτι αξιζει να πας, ισως εισαι και ο μοναδικος που εχω ακουσει να το λες.

Link to comment
Share on other sites

Eπειδή εχθές έκατσα και το μελέτησα λίγο το θέμα αρχισα να πειθομαι ότι όλα αυτά περί εξωγήινων μορφων κλπ τα φανταζόμαστε μετα από ολες αυτές τις ιστορίες που ακούγονται τα τελευταία χρόνια.

 

Είναι αλήθεια πως γίνονται κάποια πράγματα τα οποία όμως μπορούν να εξηγήσουν οι φυσικοί. Λοιπόν, εχθές διάβασα ότι στη σπηλιά γινόντουσαν κάποια έργα τέλη της δεκαετίας 70 και αρχές 80. Κάποιος ερευνητής και μια δημοσιογραφος (δεν θυμάμαι τωρα το ονομα της) αρχίσανε να ψάχνουν για πιο λογο γίνονται αυτά. Χρησιμοποιήθηκαν πολλά κιλά τσιμέντο και αρκετός δυναμίτης (απαράδεκτο ετσι? σε σπηλιά με στοές να χρησιμοποιούν δυναμίτη). Μετά την ερευνα δημοσιεύθηκε το άρθρο στο οποίο έλεγε ότι γι' αυτα τα έργα δεν ήταν ενημέρωμένο ουτε κάποιο Υπουργείο ούτε κάν το ΓΕΣ.

Μήπως όμως απλά δεν ήθελαν να απαντήσουν? Μετά από λίγο καιρό ακούστηκε χωρίς να είναι τεκμηριωμένο και να επιβεβαιωθεί από την τοτε κυβέρνηση ότι στην είσοδο της σπηλιάς θαφτήκανε πυρινικά απόβλητα, τα οποία καλυφθήκανε με αρκετο τσιμέντο και μαρμαρο.

 

Και λέω εγώ τώρα.... μήπως γι'αυτό εχει δημιουργηθεί όλο αυτό το σενάριο περι φαντασμάτων και μορφών μέσα στη σπηλιά για να μην αρχίσουν να ψάχνουν?

 

 

Για μένα,αυτή είναι η πιο λογική εξήγηση που μπορεί να δοθεί στο όποιο "φαινόμενο" παρουσιάζεται εκεί πέρα..

Link to comment
Share on other sites

 

Και λέω εγώ τώρα.... μήπως γι'αυτό εχει δημιουργηθεί όλο αυτό το σενάριο περι φαντασμάτων και μορφών μέσα στη σπηλιά για να μην αρχίσουν να ψάχνουν?

Aυτά που υποστηρίζεις μάλλον έχουν συμβεί, το συμπέρασμά σου μάλλον όμως είναι αλλοπρόσαλλο, δηλ. δεν έχει σχέση με ό,τι προαναφέρεις....Γιατί είναι γνωστό στους πάντες ότι μια τεχνιτή φημολογία μάλλον είναι ικανή να φέρει κόσμο και επίδοξους ερευνητές, παρά να τους αποτρέψει...

 

Δες και από το thread μας....Ο μόνος που δεν θα επισκεπτόταν το σπήλαιο είναι ο woudoulis.... Όλοι οι υπόλοιποι θα επιθυμούσαν ο καθένας για τον δικό του λόγο, να το επισκεφτούν, για να επιβεβαιώσουν ή να απομακρύνουν φήμες ή απλώς για να σχηματίσουν άποψη....Και φυσικά και οι περισσότεροι μελλοντικοί αναγνώστες του thread μας... Στο δύωρο διάστημα που βρισκόμασταν εκεί τουλάχιστον τέσσερα αυτοκίνητα με παρέα επισκέφτηκαν τον χώρο...Τα ΜΜΕ και το ίντερνετ κάνουν καλά την δουλειά τους.... Ο κόσμος που έχει βουλιάξει στη ρουτίνα της καθημερινότητας "ψοφάει" για μυστήρια και περιπέτειες....Σε λίγο , όπως πάει θα κόβουν και εισιτήρια.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

τελικά τι θα γίνει??θα μας πάει κάποιος εκεί πάνω??εγώ έλεγα να βρεθούμε να δοκιμάσουμε και oidja board αλλά κανείς δεν ήταν πρόθυμος.και ναι,woudouli είμαι πρόθυμος να διακινδυνεύσω την σωματική μου ακεραιότητα σε περίπτωση που έρθω αντιμέτωπος με κάποιον δολοφόνο,εγκληματία,σατανιστή απο το νετ.
Link to comment
Share on other sites

Ξεκολλάτε που θα πάτε εκει πάνω...Δεν ξερετε τι συμβαινει εκει...προτείνω να το αφήσετε...Άσε που δεν πρέπει να κανονίζετε συναντήσεις με αγνώστους απο το διαδικτυο...Απλά το αναφέρω...μεγάλοι είστε...ότι νομίζετε...
Link to comment
Share on other sites

Και τώρα άλλες δύο φωτό...

 

Η μιά δείχνει το σπήλαιο μέσα στους βράχους και αποτελεί ιδανικό τοπίο γιά νεκρικό πίνακα.....Κάποιους μπορεί να ενοχλεί και κάποιους να ηρεμεί....

 

http://briefcase.pathfinder.gr/download/christk64/34580/415417/0/%D3%D0%C7%CB%C1%C9%CF+%CD%D4%C1%C2%C5%CB%C7-+%D0%C5%CD%D4%C5%CB%C7+015b.JPG

 

Και τώρα τα γνωστά και μη εξαιρετέα orbs....Περίεργα φωτάκια σε διάφορα σχήματα, όπως τα αποθανάτισε ο φακός....Σε καμιά άλλη φωτό δεν εμφανίζονται, παρά μόνο σε αυτή....Τί είναι;;; Άγνωστα ενεργειακά κβάντα;;;

Το σίγουρο είναι ότι κάτι υπάρχει και δυαχέεται, περνάει ανάμεσα στους ανυποψίαστους επισκέπτες, αγγίζει τα εσωτερικά τους όργανα και εμφανίζεται επιλεκτικά σε τοίχους και φιλμς...Σχηματοποιημένα όντα από το διάστημα ή εγκλωβισμένες ψυχές πεθαμένων; Το σπήλαιο έχει την δικιά του ιστορία και μάλλον θα πρέπει να την σεβαστούμε και να υποκλιθούμε στο άγνωστο...Ο woudoulis έχει δίκιο, δεν υπάρχουν περιθώρια για παιγνίδια, ούτε γιά μάγκικους ηρωϊσμούς....Το σπήλαιο προσφέρεται γιά έρευνα και πιθανώς επικοινωνία με αυτό που αποκαλούμε υπερπέραν....Όχι για φτηνό αλητοτουρισμό! :O

 

http://briefcase.pathfinder.gr/download/christk64/34580/415419/0/%D3%D0%C7%CB%C1%C9%CF+%CD%D4%C1%C2%C5%CB%C7-+%D0%C5%CD%D4%C5%CB%C7+026b.JPG

Link to comment
Share on other sites

Καλά όλα αυτα...Εγώ αυτό που έχω ακούσει εναι τι υπάρχει στρατιωτική βάση και εκει και σε άλλα βουνα του λεκανοπεδίου!Και πως όλα αυτα που βλεπουμε στις τηλεοράσεις και τα σχετικά ειναι δημιουργίες του στρατού να για κρατήσουν υην βάσηη όσο μπορούν μυστική!Βασικά ψήνομαι πολύ να πάω να τη δω και απο κοντα!!!
http://www.braker1.com/southclubs/banners/mg-roverclub.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ναι κάνε εκδρομή εκεί να σε βρούμε μετά σφαγμένο κρεμασμένο ανάποδα .....

Τι λέτε ρε ? ....... θέλεις εκδρομή ? πήγαινε αλλού τόσα ωραία μέρη έχουμε.

Θα πας εκεί που επικαλούνται δαίμονες ?

Τέτοιες άγιες μέρες ? .........

Η φαντασία είναι ένα από τα καλύτερα όπλα του όξω από δω για να παρασύρει ανθρώπους

 

 

Ela re woudouli...to idio ekanes kai sto ouija thread kai ekleise.1,2,3 ftanoun.

Kalitera arxise na kaneis pm spam se osous apantisan sto thread.

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Aυτά που υποστηρίζεις μάλλον έχουν συμβεί, το συμπέρασμά σου μάλλον όμως είναι αλλοπρόσαλλο, δηλ. δεν έχει σχέση με ό,τι προαναφέρεις....Γιατί είναι γνωστό στους πάντες ότι μια τεχνιτή φημολογία μάλλον είναι ικανή να φέρει κόσμο και επίδοξους ερευνητές, παρά να τους αποτρέψει...

 

 

Αγαπητέ eccentric δεν αμφιβάλλω για όλα αυτά που μας αναφέρεις και ουτε σε αμφισβητώ. Ασχολούμαι με αυτά τα θέμματα (μήπως το έχω χάσει λίγο :wacko: ?) αλλά δυστυχώς πολλά από αυτά οφείλονται σε σενάρια και μυθοπλασίες με σκοπό να μας παραπλανούν. Αν θέλεις μπορώ να σου δώσω και παραδείγματα αλλά δεν θέλω να βγώ off topic.

 

Το συμπέρασμα μου δεν είναι αλλοπρόσαλλο απλά μάλλον το έχω διατυπώσει λάθος. Αφήνοντας τον κόσμο να ψάχνει για φαντάσματα και εξωγήινες μορφές, εχουν όλοι ξεχάσει τα έργα που είχαν γίνει τότε εκεί όπως και πολλά αλλα. Οι τόσοι επισκέπτες και ερευνητές που εχουν επισκευθεί το σημείο τα τελευταία 30-40 χρόνια ψάχνουν αυτό που συζητάμε κι εμείς. Κανένας όμως δεν ψάχνει αυτό που είναι θαμμένο στην είσοδο της σπηλιάς.

 

Κι εγω θέλω να πάω αλλά δεν ξέρω πότε θα το κάνω για τους λόγους που προαναφέραμε (σατανιστές-τελετές κλπ) ετσι πρέπει να οργανώσω καλή παρέα με αρκετά άτομα που να τους γνωρίζω καλά και να τους αρέσουν αυτού του είδους οι εξερευνήσεις.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/21960wood.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ela re woudouli...to idio ekanes kai sto ouija thread kai ekleise.1,2,3 ftanoun.

Kalitera arxise na kaneis pm spam se osous apantisan sto thread.

 

Μωρέ δε πα να κόψετε το λαιμό σας , σας το είπα μία σας το είπα δύο άμα θέλετε να φάτε το κεφάλι σας κάντε το.

Θα πρέπει να είναι ΠΟΛΥ ΑΦΕΛΗΣ κάποιος για να πέσει θύμα των λεγόμενων του eccentric ο οποίος πολύ έντεχνα ξεκίνησε το θέμα πρώτα με τη σπηλιά του Νταβέλη και έφτασε και στο δαιμονιστικό παιχνίδι quija

Και ναι ........ όσο και να ενοχλεί κάποιους εγώ σε περίπτωση αναβίωσης τέτοιου τόπικ που έχει σαν θέμα σατανιστικές περιπέτειες θα είμαι εδώ να το χαλάω

Ευχαριστώ

Είναι προτιμότερο να με διαγράψουν από μέλος και να ξέρω ότι έγινε στη προσπάθειά μου να προστατεύσω κάποια παιδιά που από απορία θα πέσουν θύματα τέτοιων ενεργειών παρά να είμαι μέλος και να αφήνω δίπλα μου τέτοια "ύπουλα" θέματα που ξεκινάνε πρώτα με τη σπηλιά του Νταβέλη ...... και καταλήγουν σε πνευμαυτιστική τελετή στη σπηλιά του Νταβέλη με το quija μαζί παραμάσχαλα ......

Και καλό είναι να ενδιαφέρονται και οι υπεύθυνοι του φόρουμ ( που ξέρω ότι προσέχουν τα πάντα και καλά κάνουν ) να προσέχουν και τα θέματα αυτά που καταλήγουν σε ψυχοφθόρα για την ψυχική ισσοροπία των επισκεπτών

Link to comment
Share on other sites

Εγω απο την αλλη βλεπω το απολυτο σκοταδι. Δεν ξεχωριζω τιποτα.

 

Και οσοι θελετε να πατε, μην νομιζετε οτι θα δειτε τιποτα τρομερο ή θα ανακαλυψετε κατι πιο τρομερο. Πριν απο εσας, εχουν παει εκατονταδες ατομα και πιστεψτε με, αν υπηρχε κατι, οτιδηποτε, δεν θα ηταν ανοιχτη για ολους.

Παντως, αν πατε προσεξτε τις περιπολιες. Λιγο πιο πανω υπαρχουν ρανταρ καθως και δασοφυλακες. Μπορει να σας γυρισουν πισω.

ποιες περιπολιες μωρε? που τις ειδες?

οταν ειχα παει εγω γινοτανε πραγματικα χαμος απο κοσμο,και εξω και μεσα στην σπηλια ειδικα οταν μπηκα πρεπει να μασταν και 15 ατομα εκεινη την ωρα!

Link to comment
Share on other sites

ποιες περιπολιες μωρε? που τις ειδες?

οταν ειχα παει εγω γινοτανε πραγματικα χαμος απο κοσμο,και εξω και μεσα στην σπηλια ειδικα οταν μπηκα πρεπει να μασταν και 15 ατομα εκεινη την ωρα!

 

1. Για να σου λεω οτι τις ειδα, τις ειδα. Δεν εχω λογο να πω ψεματα.

2. Οταν ειχα παει πριν 5 χρονια, μας ειχαν σταματησει και μας γυρισαν πισω (μια απο τις φορες που πηγα).

3. Γνωστοι μου πηγαν περσι το καλοκαιρι και τους σταματησαν.

4. Δεν ειπα οτι περιπολουν την σπηλια. Ειπα οτι υπαρχουν ρανταρ και κανουν περιπολιες. Και επειδη εκει δεν υπαρχει τιποτα αλλο (εκτος μιας Μονης) για να πας, σε γυριζουν.

5. Επισης ειπα οτι ΜΠΟΡΕΙ να πεσουν σε περιπολια. Οχι οτι ειναι σιγουρο. Επισης παιζει ρολο αν ειναι πρωι ή βραδυ. Εγω ειχα παει βραδυ.

 

Καταλαβες τωρα?

Link to comment
Share on other sites

Εν μέρει συμφωνώ με τον Βουντούλι. Χρειάζεται προσοχή για γνωριμίες μέσω Νet. Ωστόσο ο eccentric ξέρουμε ποιός είναι προσωπικά και για αυτό δεν έχω επέμβει ακόμα. Οσο για τα ouija boards έχω ξαναπεί - "Μην κάνετε το φόρουμ βήμα για ouija boards meetings". Πέιτε τα σε πριβέ PM ή μην τα πείτε καθόλου.

 

Ωστόσο οι Ο.Π.Χ. λένε καθαρά :

 

Το myPhone.gr σε καμία περίπτωση δεν μπορεί να θεωρηθεί ότι αποδέχεται ή ενστερνίζεται κατά οποιονδήποτε τρόπο τις εκφραζόμενες σε αυτούς τους χώρους προσωπικές ιδέες ή αντιλήψεις.

 

Τα μέλη παραμένουν αποκλειστικά υπεύθυνα για όλες τις πράξεις (συμπεριλαμβανομένου του περιεχομένου που μεταδίδουν μέσω των forums του myPhone.gr), που διενεργούνται υπό τον προσωπικό κωδικό πρόσβασης, το όνομα χρήσης και γενικότερα τον λογαριασμό τους (user account).

 

Είστε υπεύθυνοι για τις πράξεις σας με λίγα λόγια. Αν πάτε στη Σπηλιά του Νταβέλη και σας βιάσει :p κανένας εξωγήινος gay ή αρειανός σεξομανής μην γυρίσετε να ζητήσετε ευθύνες από το myPhone.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

εγώ πάλι αν δεν δώ κάτι με τα μάτια μου,πολύ απλά δεν το πιστεύω.ούτε υπάρχει τίποτα στην σπηλιά.εξακολουθώ να προτείνω να πάμε να δούμε τι παίζει στην σπηλιά,για να μας λυθούν και όποιες απορίες έχουμε.
Link to comment
Share on other sites

 

Είστε υπεύθυνοι για τις πράξεις σας με λίγα λόγια. Αν πάτε στη Σπηλιά του Νταβέλη και σας βιάσει :p κανένας εξωγήινος gay ή αρειανός σεξομανής μην γυρίσετε να ζητήσετε ευθύνες από το myPhone.

τι λες τωρα? :confused:

Εννοειται οτι αν με βιασει εξωγηινος θα φταιει το my phone και ΜΟΝΟ :p

Link to comment
Share on other sites

τι λες τωρα? :confused:

Εννοειται οτι αν με βιασει εξωγηινος θα φταιει το my phone και ΜΟΝΟ :p

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/21960wood.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παντως αν οργανωθει κατι ειμαι κι εγω μεσα... :) και συ ρε woudouli κανε μας τη χαρη πια με τους σατανιστες & τους σαταναδες...για εξερευνηση θελουμε να παμε,οχι για τελετες... :rolleyes:

 

Εχει προσεξει κανεις τα τεραστια ρανταρ(μοιαζουν με δορυφορικα πιατα)στην Πεντελη στον δρομο μεταξυ Αγ.Στεφανου-Νεας Μακρης?Τι υπαρχει εκει? :worry: :confused:

Link to comment
Share on other sites

Εχει προσεξει κανεις τα τεραστια ρανταρ(μοιαζουν με δορυφορικα πιατα)στην Πεντελη στον δρομο μεταξυ Αγ.Στεφανου-Νεας Μακρης?Τι υπαρχει εκει? :worry: :confused:

 

Aν δεν κάνω λάθος στη Ν.Μάκρη ήταν η Αμερικάνικη Βάση....

Τώρα όλο και κατι στρατιωτικό θα έχουν εκεί....

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/21960wood.jpg
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...