Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Pubg

 

Sent from my Huawei Mate 10 Pro, using Tapatalk Pro.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Άσε άσε περίμενα τα 43 για να κολλήσω με κωλοπαίχνιδο

 

Sent from my Mate 10 pro

Εντάξει απλά τα σπάει το παιχνίδι. Μπορείς να φτιάξεις clan & να παίζεις μόνο με φίλους στην ομάδα σου?

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε κ σε μένα αυτή η μεγάλη αναβάθμιση του 1.5mb. Αν και δεν παίζω pubg ούτε στο PC

 

Στάλθηκε από Χαβάη

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Μολις ηρθε και σε μενα!! :)

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας ήρθε και εδώ και το κάνουμε αυτό το update? Και τι κάνει αυτό το patch?

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by Djdiageo
Huawei Mate 10 Pro [bLA-L29]
Link to comment
Share on other sites

Απλά διορθώνει τον κώδικα του GpU turbo για απρόσκοπτο παιχνίδι στο pubg. Και να το κάνεις και να μην το κάνεις στο επόμενο update θα είναι μέσα...

 

Sent from my Mate 10 pro

Mate 10 Pro
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς σήμερα το κινητάκι παρέδωσε πνεύμα πρόβλημα στην οθόνη κάνει τα δικά της....

 

Υπάρχει περίπτωση να είναι από το νερό? Μεχρι σήμερα εχει κανει πολλά μακροβούτια αλλα το μονο πρόβλημα που παρουσίαζε ήταν στο ηχείο κ στο μικρόφωνο. Μετα απο λίγη ώρα που στέγνωνε ήταν οκ. Υπαρχει περίπτωση να πέρασε υγρασία μέσα κ να έκαψε την οθόνη? Στην αρχή λειτουργούσε οκ αρχισε να μην ανταποκρινεται το touch μεχρι που έπαψε να ανάβει...

 

Μεχρι την Δευτέρα που θα πάει για service θα την βγάλει στο ρύζι αλλα δεν νομίζω να συνέλθει.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος πόσο κοστίζει από funky Huawei η αναβάθμιση σε emui 9.0;ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Από τα δεκάδες κινητά που αλλάζω κάθε μήνα,εντύπωση μου κάνει πάντα το..επόμενό μου:PP
Link to comment
Share on other sites

Αν διάβασα σωστά ,θέλει 16 δολάρια . Εγώ δεν τους τα δίνω πάντως . Να πάνε να ... Άμα θέλουν ας τη δώσουν. Οι Κινέζοι έχουν από το καλοκαίρι την 8.1 .

Ξέρει κάποιος πόσο κοστίζει από funky Huawei η αναβάθμιση σε emui 9.0;ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Στάλθηκε από Χαβάη

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς σήμερα το κινητάκι παρέδωσε πνεύμα πρόβλημα στην οθόνη κάνει τα δικά της....

 

Υπάρχει περίπτωση να είναι από το νερό? Μεχρι σήμερα εχει κανει πολλά μακροβούτια αλλα το μονο πρόβλημα που παρουσίαζε ήταν στο ηχείο κ στο μικρόφωνο. Μετα απο λίγη ώρα που στέγνωνε ήταν οκ. Υπαρχει περίπτωση να πέρασε υγρασία μέσα κ να έκαψε την οθόνη? Στην αρχή λειτουργούσε οκ αρχισε να μην ανταποκρινεται το touch μεχρι που έπαψε να ανάβει...

 

Μεχρι την Δευτέρα που θα πάει για service θα την βγάλει στο ρύζι αλλα δεν νομίζω να συνέλθει.

Μα δεν είναι αδιάβροχο όπως κανένα κινητό , ανθεκτικό απλά είναι στο νερό . Μακάρι να τα καταφέρεις να το φτιάξεις

 

Sent from my Mate 10 pro

Mate 10 Pro
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς σήμερα το κινητάκι παρέδωσε πνεύμα πρόβλημα στην οθόνη κάνει τα δικά της....

 

Υπάρχει περίπτωση να είναι από το νερό? Μεχρι σήμερα εχει κανει πολλά μακροβούτια αλλα το μονο πρόβλημα που παρουσίαζε ήταν στο ηχείο κ στο μικρόφωνο. Μετα απο λίγη ώρα που στέγνωνε ήταν οκ. Υπαρχει περίπτωση να πέρασε υγρασία μέσα κ να έκαψε την οθόνη? Στην αρχή λειτουργούσε οκ αρχισε να μην ανταποκρινεται το touch μεχρι που έπαψε να ανάβει...

 

Μεχρι την Δευτέρα που θα πάει για service θα την βγάλει στο ρύζι αλλα δεν νομίζω να συνέλθει.

Μάλλον κάποιο από τα μακροβουτια ηταν μοιραίο. Ίσως το τελευταίο.

Γι' αυτό υπάρχουν οι αδιάβροχες θήκες. Τώρα αν κάποιος για ενα κόστος 4-5 ευρώ ριψοκινδυνεύει 700, είναι επιλογή του.

Βλάβη από νερό, κανένας κατασκευαστής δεν επισκευάζει.

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk Pro.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς σήμερα το κινητάκι παρέδωσε πνεύμα πρόβλημα στην οθόνη κάνει τα δικά της....

 

Υπάρχει περίπτωση να είναι από το νερό? Μεχρι σήμερα εχει κανει πολλά μακροβούτια αλλα το μονο πρόβλημα που παρουσίαζε ήταν στο ηχείο κ στο μικρόφωνο. Μετα απο λίγη ώρα που στέγνωνε ήταν οκ. Υπαρχει περίπτωση να πέρασε υγρασία μέσα κ να έκαψε την οθόνη? Στην αρχή λειτουργούσε οκ αρχισε να μην ανταποκρινεται το touch μεχρι που έπαψε να ανάβει...

 

Μεχρι την Δευτέρα που θα πάει για service θα την βγάλει στο ρύζι αλλα δεν νομίζω να συνέλθει.

 

Aν θες μπορω να σου με πμ τι μπορεις να κανεις σαν τελευταια προσπαθεια, πριν το πας σερβις με δικια σου ευθυνη παντα.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Aν θες μπορω να σου με πμ τι μπορεις να κανεις σαν τελευταια προσπαθεια, πριν το πας σερβις με δικια σου ευθυνη παντα.
Θα πω κάτι που ίσως ακουστεί χαζό, αν θες να κάνεις ασφάλεια ελέγχουν & την ορθή λειτουργία του? Τι θέλω να πω σου ζητάνε imei & φωτογραφίες του κινητού οτι είναι σε καλή κατάσταση ή ελέγχουν περισσότερα πράγματα? Μήπως υπάρχει κανένα παραθυράκι να το ασφαλίσει & να το πληρωθεί. Κάποιος με ασφάλεια να βοηθήσει!

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Θα πω κάτι που ίσως ακουστεί χαζό, αν θες να κάνεις ασφάλεια ελέγχουν & την ορθή λειτουργία του? Τι θέλω να πω σου ζητάνε imei & φωτογραφίες του κινητού οτι είναι σε καλή κατάσταση ή ελέγχουν περισσότερα πράγματα? Μήπως υπάρχει κανένα παραθυράκι να το ασφαλίσει & να το πληρωθεί. Κάποιος με ασφάλεια να βοηθήσει!

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Γινεται στον πρωτο μηνα αγορας αν θυμαμαι καλα. Οχι μετα. Επισης πλεον ασφαλιζουν το 70% της αξιας και το 100 οπως περυσι

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Στο firmware finder έχει εμφανιστεί η 9 με περίεργη ονομασία.

The*refined*EMUI*9.0*system*based*on*Android*9.0*integrates*simplistic*and*natural*design*language*with*the*original*Android*style.*This*version*adds*multiple*emotion*designs*in*lifestyle,*shopping,*and*security,*delivering*a*more*comfortable*and*convenient*user*experience.

Update notes:

1. This update will not erase your personal data, but we recommend that you back up any important data before updating.

2. If you experience any issues during the update, please call the Huawei customer service hotline or visit an authorized Huawei service center for assistance.

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας...

 

Άλλα όταν είσαι σχεδόν όλη μέρα σε ενα φουσκωτό κ τις περισσότερες φορές με πάνω απο 4bfr είναι λίγο δύσκολο να κρατήσεις το κινητό στεγνό ακόμα και αν χρησιμοποιεις θήκη. Οπότε περίμενα απο ενα αδιάβροχο κινητό να βγάλει πάνω απο 4ς μήνες. Μαλλον το προβλημα ειναι οτι το νερό ήταν θαλασσινό οπότε του πέταξε τα μάτια τσακ μπαμ έξω. Λιγες μέρες πριν, κατά την διάρκεια της φόρτισης έβγαζε κατι μνμ για υγρασια!!! Μαλλον θα έπρεπε να ειχα δείξει περισσότερο προσοχή.

,,

Τουλάχιστον αυτό δεν κατέληξε στον πάτο όπως πέρσι ένα samsung και ένα xiaomi...

 

Εαν δεν το καλύψει η εγγύηση γνωρίζει κάποιος πόσο είναι το κόστος αλλαγής της οθόνης? Είμαι διατεθειμένος να δώσω εως 250€

Link to comment
Share on other sites

Κινιτο που να αντέχει και αλάτι δεν υπάρχει, η ακόμη και χωρίς αλάτι να ήταν μονηνρς εναλλαγές θερμοκρασίας θα το διαλύσουν (θα μπει νερό)

 

Με λίγα λόγια παίρνεις κάτι ειδικές θυκες που ειναι σαν σακούλα και τέλος

 

Και όχι μην το επισκευάσεις από την στιγμή που μπικε υγρασία απλά άστο και να είναι μόνο η οθόνη λίγο αργότερα θα σου βγάλει και άλλα

Link to comment
Share on other sites

http://www.germanosglyfada.gr/smartphones/

Στα 349 ευρώ από 18 εώς 26/9 μόνο για το κατάστημα ΓΕΡΜΑΝΟΣ Γλυφάδας, Αγγέλου Μεταξά 13, λόγω εγκαινίων!!!

"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Πω εξαιρετική τιμή....

Εαν και πιστεύω δεν θα υπάρχει τπτ. Περισσότερο σαν κράχτης είναι..

 

Mate the 10 pro be with you

Edited by johnnyman25

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...