Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εγώ το full cover το πέταξα, έβαλα ένα κανονικό που δεν πιάνει όλη την οθόνη αλλά μου έκανε hello effect γύρω γύρω και έκανα το κόλπο με την μπατονετα και το λάδι,να δούμε αν κρατήσει

 

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και στο κανονικό έβαλα λάδι κι είναι κομπλέ 2 βδομάδες σχεδόν.. Έχω αλλάξει 5-6 τζάμια.. Τί τις θέλουν τις καμπυλωτες οθόνες? Τεσπα

Link to comment
Share on other sites

Και στο κανονικό έβαλα λάδι κι είναι κομπλέ 2 βδομάδες σχεδόν.. Έχω αλλάξει 5-6 τζάμια.. Τί τις θέλουν τις καμπυλωτες οθόνες? Τεσπα

 

Εγώ με το τζαμακι σπο wish κομπλέ είναι

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσοι έχετε την συσκευή και την δουλεύεται πιστεύεται αξίζει τα 799 τιμή αλυσίδας; θα ήθελα να την δοκιμάσω...

 

Στάλθηκε από το HTC U Ultra μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσοι έχετε την συσκευή και την δουλεύεται πιστεύεται αξίζει τα 799 τιμή αλυσίδας; θα ήθελα να την δοκιμάσω...

 

Στάλθηκε από το HTC U Ultra μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αν δεν δινει το δωρο ,αν δν εχεις καποια εκπτωση απο επιστροφη μεσω πιστωτικης οχι δεν αξιζει αυτουσια στα 800. Αν εχεις ομως επιδοτηση κλπ ή το παρεις με τιμολογιο χωρις φπα οκ. Μπορεις να βρεις και σφραγισμενα απο παιδια πολυ πιο κατω. Eπισης στο σκρουτζ εχει 670.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Το δώρο το δίνει.. Λέω να το πάρω από γνωστή μεγάλη αλυσίδα

 

Στάλθηκε από το HTC U Ultra μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και εγώ έτσι το πήρα. Εν τω μεταξύ το δωράκι είναι πολύ καλό. Με το δώρο σίγουρα αξίζει. Χωρίς όχι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους και χρόνια πολλά. Θα ήθελα τη βοήθειά σας ειδικά όσων ήρθαν από s8+

 

Βρήκα να αντάλλαξε το s8+ μου με το mate 10 pro. Αξίζει η μετάβαση? Ρωτάω εδώ Γιατί κάποιοι θα την έκαναν η έχουν και τα δύο συγκεκριμένα κινητά. Ευχαριστώ πολύ.

 

Δεν καίγομαι για τη τρομερή κάμερα του s8+ όπως λένε αλλά τουλάχιστον εκεί κοντά να είναι και του mate. Βασικά Ποιο πολύ με πάει εάν δω διαφορά σε καθημερινή χρήση.

Link to comment
Share on other sites

ειδα το face unlock του P20 PRO και πραγματικα δεν υπαρχει! ακομα και απο την τσεπη να το βγαλεις και σε πιασει εστω απο τα πλαγια, ξεκλειδωνει αστραπιαια, και εννοειται οτι δε πιανει σε αλλους παρα μονο σε σενα. ανυπομονω για την 8.1.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους και χρόνια πολλά. Θα ήθελα τη βοήθειά σας ειδικά όσων ήρθαν από s8+

 

Βρήκα να αντάλλαξε το s8+ μου με το mate 10 pro. Αξίζει η μετάβαση? Ρωτάω εδώ Γιατί κάποιοι θα την έκαναν η έχουν και τα δύο συγκεκριμένα κινητά. Ευχαριστώ πολύ.

 

Δεν καίγομαι για τη τρομερή κάμερα του s8+ όπως λένε αλλά τουλάχιστον εκεί κοντά να είναι και του mate. Βασικά Ποιο πολύ με πάει εάν δω διαφορά σε καθημερινή χρήση.

Εννοείται ότι αξίζει. Καλύτερη απόδοση ποιο γρήγορο. Καλύτερη κάμερα. 128 γιγα αποθηκευτικό βέβαια χωρίς δυνατότητα επέκτασης. Καλύτερη λήψη σήματος. 6 γιγα ράμ. Καλύτερο touch id. Στέρεο ακουστικά. Και εννοείται καλύτερη μπαταρία.Στο μόνο που ελάχιστα θα χάσεις είναι η οθόνη.

 

Send from my Galaxy S9+

Λάζαρος..

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται ότι αξίζει. Καλύτερη απόδοση ποιο γρήγορο. Καλύτερη κάμερα. 128 γιγα αποθηκευτικό βέβαια χωρίς δυνατότητα επέκτασης. Καλύτερη λήψη σήματος. 6 γιγα ράμ. Καλύτερο touch id. Στέρεο ακουστικά. Και εννοείται καλύτερη μπαταρία.Στο μόνο που ελάχιστα θα χάσεις είναι η οθόνη.

 

Send from my Galaxy S9+

Λάζαρος..

Ε όχι και ελάχιστα, τουλάχιστον στα μάτια τα δικά μου, καλύτερα αν έχει την δυνατότητα να της δεί δίπλα δίπλα τις οθόνες αν τον ενδιαφερει η παράμετρος αυτή. Στα υπόλοιπα συμφωνώ τηλεφωναρα το mate, βέβαια εγώ κατέληξα τελικά στο S8+ και ένας από τους λόγους ήταν η οθόνη, μεγάλη διαφορά στα μάτια μου και παράγοντας με μεγάλη βαρύτητα.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ε όχι και ελάχιστα, τουλάχιστον στα μάτια τα δικά μου, καλύτερα αν έχει την δυνατότητα να της δεί δίπλα δίπλα τις οθόνες αν τον ενδιαφερει η παράμετρος αυτή. Στα υπόλοιπα συμφωνώ τηλεφωναρα το mate, βέβαια εγώ κατέληξα τελικά στο S8+ και ένας από τους λόγους ήταν η οθόνη, μεγάλη διαφορά στα μάτια μου και παράγοντας με μεγάλη βαρύτητα.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φίλε αυτή τη στιγμή είμαι με s9+ μέχρι χτες τα είχα και τα 2 και τα τεσταρα για 10 μέρες . Σε οθόνη ελάχιστα καλύτερο το s9 κυρίως στα βίντεο. Σε φωτεινότητα δε ένα κλικ ποιο δυνατό το mate επίσης ποιο ψυχρό λευκό κάτι που μου αρέσει ιδιαίτερα.

 

Send from my Galaxy S9+

Λάζαρος..

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Φίλε αυτή τη στιγμή είμαι με s9+ μέχρι χτες τα είχα και τα 2 και τα τεσταρα για 10 μέρες . Σε οθόνη ελάχιστα καλύτερο το s9 κυρίως στα βίντεο. Σε φωτεινότητα δε ένα κλικ ποιο δυνατό το mate επίσης ποιο ψυχρό λευκό κάτι που μου αρέσει ιδιαίτερα.

 

Send from my Galaxy S9+

Λάζαρος..

Ok, απόψεις είναι αυτές, για αυτό είπα ότι αν τον ενδιαφέρει η παράμετρος οθονη, καλό είναι να τα δει δίπλα δίπλα.

 

Στάλθηκε από το SM-T825 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καταρχήν σας ευχαριστώ πολύ. Θα τα δω αύριο. Η οθόνη είναι εύκολο να συγκριθεί αλλά ως προς τη λειτουργικότητα και τη καθημερινή χρήση δεν πρόκειται να μπορέσω να τα συγκρίνω. Θα είναι ελάχιστος ο χρόνος. Σας ευχαριστώ πάντως πάρα πολύ για τις άμεσες απαντήσεις σας.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους και χρόνια πολλά. Θα ήθελα τη βοήθειά σας ειδικά όσων ήρθαν από s8+

 

Βρήκα να αντάλλαξε το s8+ μου με το mate 10 pro. Αξίζει η μετάβαση? Ρωτάω εδώ Γιατί κάποιοι θα την έκαναν η έχουν και τα δύο συγκεκριμένα κινητά. Ευχαριστώ πολύ.

 

Δεν καίγομαι για τη τρομερή κάμερα του s8+ όπως λένε αλλά τουλάχιστον εκεί κοντά να είναι και του mate. Βασικά Ποιο πολύ με πάει εάν δω διαφορά σε καθημερινή χρήση.

Κοίτα φεύγεις από Sami όπως & εγώ. θα ψάχνεσαι για λίγο αλλά θα βρεις άκρη. Αν αξίζει? κοίτα το pro είναι καλύτερο σε μπαταρία, camera, ram & rom. το s8 είναι καλύτερο σε οθόνη, slot SD & λογισμικό (κατά την γνώμη μου).

 

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους και χρόνια πολλά. Θα ήθελα τη βοήθειά σας ειδικά όσων ήρθαν από s8+

 

Βρήκα να αντάλλαξε το s8+ μου με το mate 10 pro. Αξίζει η μετάβαση? Ρωτάω εδώ Γιατί κάποιοι θα την έκαναν η έχουν και τα δύο συγκεκριμένα κινητά. Ευχαριστώ πολύ.

 

Δεν καίγομαι για τη τρομερή κάμερα του s8+ όπως λένε αλλά τουλάχιστον εκεί κοντά να είναι και του mate. Βασικά Ποιο πολύ με πάει εάν δω διαφορά σε καθημερινή χρήση.

Εδώ και 5 μήνες έχω δώσει το s8 και έχω πάρει το mate 10...... Ένα θα σου πω, βγήκε το s9 στα καταστήματα και δεν έχω πάει καν να το δω......
Link to comment
Share on other sites

Σημερινή φωτογραφία για αυτούς που λένε ότι η μπαταρία έχει μειωθεί με την 137. & κάτι ακόμα το acr με την 137 παίζει άψογα έχω ανοίξει την εφαρμογή μετά από τρεις μέρες & έχει γράψει τα πάντα. 5e637012fe1b526eea2e92ea0154c456.jpg

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ κάτοχος από το Σάββατο αυτού το εκπληκτικου κινητού.

Πρωτη φορά πάω σε κινητό με οθόνη 18:9 και μου αρέσει πάρα πολύ.

Όσοι το έχετε καιρό έχετε παρατηρήσει καθόλου burn in στα πλήκτρα κάτω η στο status bar?

 

Grey Huawei Mate 10 Pro Power

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα και χρόνια πολλά.

Υπάρχει PRO δίκαρτο και μονόκαρτο με δυνατότητα για SD?

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Τραβώντας μια 3d φωτογραφία μετά μπορούμε να την κάνουμε share?

Δεν το βρίσκω κάπου. Ή το αρχείο να το βρούμε κάπου σε κάποιο φάκελο;

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα και χρόνια πολλά.

Υπάρχει PRO δίκαρτο και μονόκαρτο με δυνατότητα για SD?

Όχι.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια απο γυαλι τι προτεινεται?Να πιανει ολη την επιφανεια της οθονης δεξια και αριστερα!

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχετε δει βίντεο hdr 10 με την κινηταρα μας;! Αυξάνει την φωτεινότητα αυτοματα;

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδια απο γυαλι τι προτεινεται?Να πιανει ολη την επιφανεια της οθονης δεξια και αριστερα!

Εγω παραγγειλα αυτο

Νομίζω ότι θα σου αρέσει το 5D Tempered Glass for Huawei P10 P10 Lite P10 Plus Mate 10 Mate10 Lite Mate10 Pro Maimang 6 Honor 9i Nova 2i Full Cover Film. Πρόσθεσέ το στη λίστα αγαπημένων σου!https://www.wish.com/c/5a9f82938304257b05648ad5

Το πηρε ενα παιδι απο εδω και ειπε καλα λογια, εγω αλλα δυο που εβαλα δεν εκατσαν καλα, αφηναν σημαδι περιμετρικα, αυτο είναι το τριτο που περνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Το καναλι μου για την εικονικη πραγματικοτητα.

https://www.youtube.com/channel/UCXvvcs2bdd7u7bCy7vsfK-Q?view_as=subscriber

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχετε δει βίντεο hdr 10 με την κινηταρα μας;! Αυξάνει την φωτεινότητα αυτοματα;

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγω παραγγειλα αυτο

Νομίζω ότι θα σου αρέσει το 5D Tempered Glass for Huawei P10 P10 Lite P10 Plus Mate 10 Mate10 Lite Mate10 Pro Maimang 6 Honor 9i Nova 2i Full Cover Film. Πρόσθεσέ το στη λίστα αγαπημένων σου!https://www.wish.com/c/5a9f82938304257b05648ad5

Το πηρε ενα παιδι απο εδω και ειπε καλα λογια, εγω αλλα δυο που εβαλα δεν εκατσαν καλα, αφηναν σημαδι περιμετρικα, αυτο είναι το τριτο που περνω.

 

Aπο κινα ερχεται αυτο?

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα... Στην 137 πως ενεργοποιείς την οθόνη μέσω του βοηθού Google που γράφει;;;; Το έχει δοκιμάσει κανείς;;;

 

Swipe προς τα δεξιά για να σε βγάλει στο google feed>τρεις τελείες (πάνω δεξιά) >settings>>settings>phone>unlock with voice match.

 

χωρις ελληνικα ομως....:(

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως με την 137 βλέπω μέχρι στιγμής ότι δεν έχει λύσει η εταιρεία το πρόβλημα με το stand by drain, γιαυτό παρόλο την μεγάλη μπαταρία δεν μου εμπνέει εμπιστοσύνη η συσκευή

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...