Jump to content

Το myphone.gr πάει... Μόναχο (Huawei Mate 10 launch event)!


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators

Πιστό στα rendez-vous του με τις μεγάλες εκθέσεις και τα τεχνολογικά events, το Myphone πετάει... χαράματα Δευτέρας για Μόναχο, ώστε να καλύψει το launch event της Huawei που αφορά τα νέα Mate 10!

 

Περίπου στις 15.00 ώρα Ελλάδος θα μας παρουσιαστούν οι νέες συσκευές και φυσικά θα σας μεταφέρουμε πρώτοι φωτογραφίες και hands-on videos τους, αλλά και όλες τις πληροφορίες που θα τις αφορούν (specs, τιμές, διαθεσιμότητα κ.λπ.)

 

Εδώ να υπενθυμίσουμε πως το Huawei Mate 10 Lite έχει ήδη διαρρεύσει από τον @evleaks και μένει αύριο να επιβεβαιώσουμε, επισήμως πλέον, τα specs του και την τιμή του για την ελληνική αγορά, αλλά και το πότε θα έρθει.

 

Αποκλειστικές πληροφορίες του Myphone αναφέρουν πως στην αγορά μας θα είναι διαθέσιμα τα Mate 10 Lite και Mate 10 Pro, αλλά όχι το "απλό" Mate 10! Μένει και αυτό να επιβεβαιωθεί αύριο, αλλά το μοιραζόμαστε πρώτοι μαζί σας.

 

Σε κάθε περίπτωση, η αυριανή μέρα αφορά τη Huawei οπότε... μείνετε "συντονισμένοι" στο Myphone.gr!

Link to comment
Share on other sites

Αναμένουμε ρεπορτάζ. Δεν θα είναι διαθέσιμο το απλό mate 10 εδώ? Περίεργο αυτό.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

 

Αποκλειστικές πληροφορίες του Myphone αναφέρουν πως στην αγορά μας θα είναι διαθέσιμα τα Mate 10 Lite και Mate 10 Pro, αλλά όχι το "απλό" Mate 10!

 

μεγαλο φαουλ αν οντως ισχυει!

Link to comment
Share on other sites

μεγαλο φαουλ αν οντως ισχυει!

Από τη μία λένε ότι η αγορά μας είναι αναπτυσσόμενη και από την άλλη μας έχουν για λεφτάδες όλους.

 

----- προσθήκη μηνύματος 61 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εμάς θα φέρουν την έκδοση Porsche design!!! ;) :lol:

 

Βασικά αυτό...εγώ προσωπικά δε συμβιβάζομαι με τίποτα λιγότερο από τη Porsche έκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Εμάς θα φέρουν την έκδοση Porsche design!!! ;) :lol:

Βασικά αυτό...εγώ προσωπικά δε συμβιβάζομαι με τίποτα λιγότερο από τη Porsche έκδοση.

Εγώ δεν συμβιβάζομαι με τίποτα λιγότερο από έκδοση Bugati.... μην πω Rolls Royce :p :lol:

Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=XVXytij8Rno

Εδω το live

Edited by galanakop

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Τα αγγλικά του Κινέζου είναι χειρότερα από του τσίπρα... Έχουν πονέσει τ αυτιά μας... :lol:
- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Τα αγγλικά του Κινέζου είναι χειρότερα από του τσίπρα... Έχουν πονέσει τ αυτιά μας... :lol:

 

Παντως εγω πειστηκα παρακολουθωντας το event οτι τελικα δε μιλαει αγγλικα :p

Και όμως γυρίζει...
Link to comment
Share on other sites

νταξ εκτός απο τα χαλια αγγλικά εχει και τικ ( βήχει πριν μιλήσει) χαχα. Εχουμε ενα φανταστικό κινητό με φοβερα χαρακτηριστικά και νιώθω λες και παρουσιάζει φρουτα στην λαϊκή.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 97 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εδω η apple απλα δεν υπάρχει. αλλαζει ενα χαρακτηριστικό και στο παρουσιάζει σαν καινοτομία. χαχαχα

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Google Pixel 8 pro

Link to comment
Share on other sites

Εμας θα μας φερουν την έκδοση σκουτερ design! :lol:

Χάχα παπί design και είμαστε πλήρης!!!! :lol::lol:

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...