Jump to content

Need for Speed: Most Wanted


Crypton-R-
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τωρα που το ξαναβλεπω ειναι σκετη #@$%#%@# ελεος δηλαδη τι νοημα εχει να φταχνουμε αμαξια εφοσον περνω του αντιπαλου?......

 

Ναι αλλα δεν κερδιζεις παντα του αντιπαλου (πρεπει να εισαι τυχερος). Και ισως το δικο σου να ειναι καλυτερο.

Εγω ειχα το GOLF GTI και κερδισα ενα SUPRA. Αλλα το Golfaki το ειχα φτιαξει και ηταν καλυτερο απο το αλλο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 497
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ναι αλλα δεν κερδιζεις παντα του αντιπαλου (πρεπει να εισαι τυχερος). Και ισως το δικο σου να ειναι καλυτερο.

Εγω ειχα το GOLF GTI και κερδισα ενα SUPRA. Αλλα το Golfaki το ειχα φτιαξει και ηταν καλυτερο απο το αλλο.

εδω κερδισα μια zo6 με το Punto

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα κι εγώ το Need for speed Most Wanted, το κάνω mount το CD 1, χρησιμοποιώ το sd4hide πάω να παίξω και συνέχεια μου γίνεται minimized το παιχνίδι. Ξέρει κανείς τι να κάνω?? :(
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα κι εγώ το Need for speed Most Wanted, το κάνω mount το CD 1, χρησιμοποιώ το sd4hide πάω να παίξω και συνέχεια μου γίνεται minimized το παιχνίδι. Ξέρει κανείς τι να κάνω?? :(

γραφεις μονο το πρωτο cd με το alcohol 120% τα αλλα τα κανεις mount και παιζεις με το πρωτο cd (η εγγαφη να γινει με safedisk προστασια) :)

Link to comment
Share on other sites

ekana egkatastasi to Need for speed Most Wanted alla den mporw na paiksw,sd4hide ti rolo paizei?

Το sd4hide είναι ένα Anti-SecuROM7 (Registry Trick) ώστε να μην καταλαβαίνει το παιχνίδι ότι έχεις βγάλει την προστασία.

 

Εκτός του sd4hide υπάρχει και το antiblah το οποίο χρησιμοποιώ και δουλεύει το παιχνίδι μια χαρά...

 

τωρα που το ξαναβλεπω ειναι σκετη #@$%#%@# ελεος δηλαδη τι νοημα εχει να φταχνουμε αμαξια εφοσον περνω του αντιπαλου?......

 

Αμα το προχωρήσεις θα δεις ότι αρκετά συχνά θα πρέπει να αλλάξεις αμάξια όσο ανεβαίνει και το bounty του συγκεκριμένου αμαξιού για τί οι μπάτσοι θα χρησιμοποιούν καλύτερες τεχνικές για να σε μπλοκάρουν αν οι "φωτιά" στο αριστερό μενού έχει ανέβει πολύ.

 

Οπότε όσο αλλάζεις αμάξια τόσο θα κατεβαίνει το bounty.

H καλύτερη λύση είμναι να φτιάξεις 2 άμαξια και να πάρεις και την πόρσε του πλουσιόπαιδου (baron) ;)

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Το sd4hide είναι ένα Anti-SecuROM7 (Registry Trick) ώστε να μην καταλαβαίνει το παιχνίδι ότι έχεις βγάλει την προστασία.

 

Εκτός του sd4hide υπάρχει και το antiblah το οποίο χρησιμοποιώ και δουλεύει το παιχνίδι μια χαρά...

 

 

 

Αμα το προχωρήσεις θα δεις ότι αρκετά συχνά θα πρέπει να αλλάξεις αμάξια όσο ανεβαίνει και το bounty του συγκεκριμένου αμαξιού για τί οι μπάτσοι θα χρησιμοποιούν καλύτερες τεχνικές για να σε μπλοκάρουν αν οι "φωτιά" στο αριστερό μενού έχει ανέβει πολύ.

 

Οπότε όσο αλλάζεις αμάξια τόσο θα κατεβαίνει το bounty.

H καλύτερη λύση είμναι να φτιάξεις 2 άμαξια και να πάρεις και την πόρσε του πλουσιόπαιδου (baron) ;)

ωραια εχω φτασει στο 50 % και παλι στο punto :p

Link to comment
Share on other sites

prepei na treksw to sd4hide gia na paiksei?

to ekana afto kai mou vgenei ena arxeio "backup" "kataxwrish mitroou" meta pataw play alla mou leei na balw to gnisio cd/dvd.. :(

Link to comment
Share on other sites

Το sd4hide είναι ένα Anti-SecuROM7 (Registry Trick) ώστε να μην καταλαβαίνει το παιχνίδι ότι έχεις βγάλει την προστασία.

 

Εκτός του sd4hide υπάρχει και το antiblah το οποίο χρησιμοποιώ και δουλεύει το παιχνίδι μια χαρά...

 

Το παιχνιδι εχει safedisc4 και οχι SecuRom7

Link to comment
Share on other sites

Το πλαισιο εφερε την black edition για ps2 (60e) και την απλη για pc (50ε) και xbox (57e).

Αυριο θα το εχω και εγω επιτελους(απλη εκδοση σε dvd για pc) φυσικα οχι απο το πλαισιο...

Link to comment
Share on other sites

Απο χθες το εχω και εγω, το εχω λιωσει το πληκτρολογειο.

Μπορουμε να το κανουμε Black Edition το απλο....;;;

Link to comment
Share on other sites

otan to kanw. to install tou directX mou leei me tin mia oti egine i egatastasi! malon to briskei kai den pernaei tipota!
Έχω και 'γω το ίδιο πρόβλημα, ξαναπέρασα το directX και δεν έκανε τίποτα, επίσης έκανα instal τα updates μόνος μου και πάλι τίποτα, καμιά ιδέα?

 

P.S. Και στο demo και στο κανονικό

Link to comment
Share on other sites

TO problia li8ike!

patate deksi klik sto arxeio AutoRun.exe kai pate sto compability kai epilegete windows2000 , ok kai trexete kanonika to install xwris problimata

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

TO problia li8ike!

patate deksi klik sto arxeio AutoRun.exe kai pate sto compability kai epilegete windows2000 , ok kai trexete kanonika to install xwris problimata

Σε 'μένα δεν δούλεψε

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

 

Ευχαριστώ πάντως, αν βρω κάτι θα το πω

Link to comment
Share on other sites

Τι διαφορά έχει η Black edition απο την απλή;
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Τι διαφορά έχει η Black edition απο την απλή;
Αν και εχει αναφερθει πιο πισω(καλο ειναι να ψαχνουμε και λιγο...) αυτες ειναι οι διαφορες:

 

-More cars, including the '67 Camaro SS and BMW M3 GTR Street Machine.

-Bonus DVD with behind-the-scenes footage of Josie Maran, exclusive videos, concept art, and much more.

-Additional races featuring more epic chases and advanced police tactics.

-Exclusive upgrades available only in the Black Edition.

Link to comment
Share on other sites

Ναι,εχει βγει ενα αρχειακι που μετατρεπει την απλη σε black.

Κυκολοφορει στο ιντερνετ.

Πως λέγεται το αρχειάκι;

Never tell your problems to anyone...20% don't care and the other 80% are glad you have them.

 

Daily Article - Το Καλύτερο Άρθρο της Ημέρας

Link to comment
Share on other sites

Ναι,εχει βγει ενα αρχειακι που μετατρεπει την απλη σε black.

Κυκολοφορει στο ιντερνετ.

 

Εψαξα και βρηκα μονο για ΧΒΟΧ, δωσε και αλλες πληροφοριες ονομα,μεγεθος αρχειου κτλ........

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καπου σαν να το χασανε λιγο εκει στην EA, τo need for money της εταιρειας αυτης εχει ισοπεδωσει τα παντα, ε οχι να "φτιαχνεις" γυφτιες με αυτοκινητα που κοστιζουν μια περιουσια και εχουν τετοιο κυρος, απορω ποιος εχει μια db9, ενα a4, μια lamborgini μια slr κτλ με υπερυψωμενη αεροτομη, μωβ πορτες, αθλιους προφυλακτηρες και καπο, φυσικα ολα σε διαφορετικο χρωμα, εεεελεοοος!

 

Επσεις αυτο το εφε που ειναι λες και οδηγας στον υπνο σου(τελευταιο στο advance settings), το σκεφτηκαν πολυ?

Η ειδαν τσαμπα επεξεργαστικη ισχυ και ειπαν ας ριξουμε λιγα εφε ακομα να γεμισει η μ@μ@κια?

 

Δεν ξερω ισως σε πολλους να αρεσαν τα παραπανω αλλα εγω δεν θα παρω.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια,εσεις πριν τρεξετε με καποιον απο την Blacklist εχετε ηδη τρεξει σε ολα τα race events k ολα τα milestown για να παρετε ολα τα λεφτα? ή κανετε μονο οσα χρειαζεται για να βγει το αστερακι στο χαρτη κ να κανετε το challenge?

Επισης οταν νικατε καποιον τι προτιματε να διαλεγετε απο τα δωρα?

εγω παιρνω ενα ερωτιματικο κ ενα part upgrade.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισης οταν νικατε καποιον τι προτιματε να διαλεγετε απο τα δωρα?

 

Κι εγώ ένα ερωτηματικό κι ένα part upgrade.

 

Με το ερωτηματικό είχα κερδίσει ένα Supra...

από κάποιον...που τώρα το κλαίει! :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καπου σαν να το χασανε λιγο εκει στην EA, τo need for money της εταιρειας αυτης εχει ισοπεδωσει τα παντα, ε οχι να "φτιαχνεις" γυφτιες με αυτοκινητα που κοστιζουν μια περιουσια και εχουν τετοιο κυρος, απορω ποιος εχει μια db9, ενα a4, μια lamborgini μια slr κτλ με υπερυψωμενη αεροτομη, μωβ πορτες, αθλιους προφυλακτηρες και καπο, φυσικα ολα σε διαφορετικο χρωμα, εεεελεοοος!

 

Επσεις αυτο το εφε που ειναι λες και οδηγας στον υπνο σου(τελευταιο στο advance settings), το σκεφτηκαν πολυ?

Η ειδαν τσαμπα επεξεργαστικη ισχυ και ειπαν ας ριξουμε λιγα εφε ακομα να γεμισει η μ@μ@κια?

 

Δεν ξερω ισως σε πολλους να αρεσαν τα παραπανω αλλα εγω δεν θα παρω.

 

 

kai ta 2 pou se enoxloun an 8eleis den ta kaneis!

kai mporeis na min baleis aerotomi stin laborgini sou kai to effe pou de sou aresei to apenergoieis (an den exeis to mixanima pou to antexei) egw as poume pou exw i giga mnimi ATHLON 64 kai GeForce 6800GT giati na min exw tin epilogi? kai na exw ena game sta metra sou !

opws kai to idio isxiei kai gia to ypokimeniko gousto! mporei kapios file mou na parei mia labo kai na tin bapsei ROZ kai me aerotomi 2 metra , esena DEN SE ANAGAZEI to GAME, opote ti enweis eyxaristw den 8a parw? den 8a eplieksei ta sigekrimena apo to paixnidi kai 8a to paizeis kanonika (xwris ta EFFE kai tis aerotomes stis laborgini?) i den 8a pekseis olo to paixnidi!?

 

se briskw yperboliko , i tou ypsous i tou ba8ous!

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια,εσεις πριν τρεξετε με καποιον απο την Blacklist εχετε ηδη τρεξει σε ολα τα race events k ολα τα milestown για να παρετε ολα τα λεφτα? ή κανετε μονο οσα χρειαζεται για να βγει το αστερακι στο χαρτη κ να κανετε το challenge?

Επισης οταν νικατε καποιον τι προτιματε να διαλεγετε απο τα δωρα?

εγω παιρνω ενα ερωτιματικο κ ενα part upgrade.

 

Συνηθως τρεχω σε ολα πρωτα εκτος και αν με δυσκολευει αρκετα.

Στο τελος προτιμω τα ερωτηματικα αφου ετσι εχω παρει 3 αμαξια και λεφτα

Link to comment
Share on other sites

Στο τελος προτιμω τα ερωτηματικα αφου ετσι εχω παρει 3 αμαξια και λεφτα

Same here, κι οι 2 επιλογές μου πάντα είναι ερωτηματικά. :)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...