Jump to content

[Note 8] Διαθεσιμότητα και αγορά


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τινάξες την μπάνκα στο αέρα ρε εσυ.:lol:

Άντε καλοδουλευτα και καλοφάγωτα :p

 

Γράψε και εντυπώσεις στο άλλο νήμα με το Book.

 

Eυχαριστω πολυ ,ναι θα κανω

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 462
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καπου ειχα δει κατι για αγορε απο Ιταλια με 628ε. Δε βρισκω το ποστ, αλλα με ενδιαφερει γενικοτερα να ξερω για αγορες απο Ευρωπη και τι ισχυει με τιμολογιο, φορους και εκπτωσεις

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Καπου ειχα δει κατι για αγορε απο Ιταλια με 628ε. Δε βρισκω το ποστ, αλλα με ενδιαφερει γενικοτερα να ξερω για αγορες απο Ευρωπη και τι ισχυει με τιμολογιο, φορους και εκπτωσεις

 

εγω το πηρα τοσο,απο αμαζον ιταλιας θα πρεπει να εχεις εταιρεια για να σου αφαιρεσουν το φπα,η τιμη ανεβηκε παντως εγω το πηρα bf tvra einai sta 820 e και δεν σου αφαιρει το φπα

Link to comment
Share on other sites

εγω το πηρα τοσο,απο αμαζον ιταλιας θα πρεπει να εχεις εταιρεια για να σου αφαιρεσουν το φπα,η τιμη ανεβηκε παντως εγω το πηρα bf tvra einai sta 820 e και δεν σου αφαιρει το φπα

 

Κι εγώ το πήρα από Άμαζον Ιταλίας, νομίζω 614 + 9 μεταφορικά, και πήρα και την θήκη που εδώ κάνει 59, κάπου στα 30κάτι.

(τιμολόγιο σε εταιρεία που κάνει ενδοκοινοτικές συναλλαγές).

Ευχαριστώ slk200gr ;)

Ταξίδια στο μυαλό ενός ... μεσήλικα

http://www.midlife.gr

Link to comment
Share on other sites

Κομπλε μαγκες μπραβο, και μενα δε μου ρθε και πολυ πιο ακριβα με τιμολογιο απο το φθηνοτερο σκρουτζομαγαζο αλλα ετσι για να ξερουμε για την επομενη φορα

 

Η θηκη που λετε αξιζει μηπως παρω και γω απο Ιταλια

 

Aythn edv lew

 

https://www.skroutz.gr/s/12785527/Samsung-LED-View-Cover-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF-Galaxy-Note-8.html

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Κομπλε μαγκες μπραβο, και μενα δε μου ρθε και πολυ πιο ακριβα με τιμολογιο απο το φθηνοτερο σκρουτζομαγαζο αλλα ετσι για να ξερουμε για την επομενη φορα

 

Η θηκη που λετε αξιζει μηπως παρω και γω απο Ιταλια

 

Aythn edv lew

 

https://www.skroutz.gr/s/12785527/Samsung-LED-View-Cover-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF-Galaxy-Note-8.html

nai 41,44 θα σου βγει

Link to comment
Share on other sites

Την εχετε παρει δηλαδη ειναι λεπτη? Αν ασφαλισω το κινητο και δε με νοιαζει η οθονη, καλυτερα να μην παρω flip case, Και βλεπω αυτη εδω. Δεν την εχω δει απο κοντα αλλα απο τα βιντεο δε μπορω να καταλαβω αν εχει καποιο παχος και δινει ογκο στο κινητο

 

https://www.skroutz.gr/s/12855973/Spigen-Neo-Hybrid-Arctic-Silver-Galaxy-Note-8.html

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

μαλλον απο την τριτη θα ειμαι και εγω στην παρεα του Note8...απο you.gr στα 910 (χωρις φπα λογω τιμολογιου), αφου κανενα απο τα σκρουτζομαγαζα δεν κοβει τιμολογιο....
Link to comment
Share on other sites

μαλλον απο την τριτη θα ειμαι και εγω στην παρεα του Note8...απο you.gr στα 910 (χωρις φπα λογω τιμολογιου), αφου κανενα απο τα σκρουτζομαγαζα δεν κοβει τιμολογιο....

Γιατί δεν κόβουν τιμολόγιο τα σκρουτζομάγαζα; ρώτησες και σου απάντησαν αρνητικά; περίεργο...

μήπως έχει να κάνει με την αλλαγή απόδοσης του ΦΠΑ;

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

μαλλον απο την τριτη θα ειμαι και εγω στην παρεα του Note8...απο you.gr στα 910 (χωρις φπα λογω τιμολογιου), αφου κανενα απο τα σκρουτζομαγαζα δεν κοβει τιμολογιο....

 

Πάρε από amazon. Και με ΦΠΑ να πάρεις πιο φθηνό είναι. Πόσο μάλλον αν κόψεις τιμολόγιο και στο αφαιρέσουν το ΦΠΑ.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί το amazon.de έδινε δώρο το gear fit 2 Με την αγορά του note 8. Δεν ξέρω αν ισχύει ακόμη.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν κόβουν τιμολόγιο τα σκρουτζομάγαζα; ρώτησες και σου απάντησαν αρνητικά; περίεργο...

μήπως έχει να κάνει με την αλλαγή απόδοσης του ΦΠΑ;

 

δεν εχω ιδεα...πηρα 3-4 μαγαζια δεν κοβει κανει τιμολογιο, μονο λιανικη...προφανως θα εχει να κανει με την αλλαγη αποδοσης του φπα..

 

το ειχα το νοτε8 στα 800 απο αμαζον αλλα ο ανθρωπος που θα κοψει το τιμολογιο δεν ηθελε να ανακατευτει με αμαζον...τι να κανουμε:)

Link to comment
Share on other sites

Λεω να παρω το note 8 dual 256GB στο μπλε απο εξω. Τι να προσεξω ; τι προβληματα μπορει να εχω; Καποιος που εχει κανει την κινηση;διαφορες με το ελληνικο 64gb στα προγραμματα και στις δυνατοτητες;

 

το εχει καποιος να μου πει την γνωμη του; απο ebay το βρισκω χαμηλα σε σχεση με το 64 dual που δινουν εδω

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

το εχει καποιος να μου πει την γνωμη του; απο ebay το βρισκω χαμηλα σε σχεση με το 64 dual που δινουν εδω

 

Τι γνώμη να σου πει; Τούμπανο θα είναι όπως και τα άλλα, με επιπλέον 200γιγα εσωτερικό χώρο. Ρισκάρεις εγγύηση, ντοα κτλ, και το παίρνεις να το γουστάρεις. Εγώ δεν ρισκάρω.

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω ιδεα...πηρα 3-4 μαγαζια δεν κοβει κανει τιμολογιο, μονο λιανικη...προφανως θα εχει να κανει με την αλλαγη αποδοσης του φπα..

 

το ειχα το νοτε8 στα 800 απο αμαζον αλλα ο ανθρωπος που θα κοψει το τιμολογιο δεν ηθελε να ανακατευτει με αμαζον...τι να κανουμε:)

 

αφου 800 περιπου εχει λιανικη, γιατι δεν το παιρνεις εσυ σαν ιδιωτης απο αμαζον?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

μαζι με φπα και μεταφορικα πηγαινε 835 νομιζω στο αμαζον, εμενα βγηκε 730 χωρις φπα απο you.gr
Link to comment
Share on other sites

μαζι με φπα και μεταφορικα πηγαινε 835 νομιζω στο αμαζον, εμενα βγηκε 730 χωρις φπα απο you.gr

Νόμιζα πως είπες ότι το πήρες 900 γιατί κανείς δεν έκοβε...αν το πήρες χωρίς ΦΠΑ οκ. Λάθος κατάλαβα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Τι γνώμη να σου πει; Τούμπανο θα είναι όπως και τα άλλα, με επιπλέον 200γιγα εσωτερικό χώρο. Ρισκάρεις εγγύηση, ντοα κτλ, και το παίρνεις να το γουστάρεις. Εγώ δεν ρισκάρω.

 

Ερωτησεις οπως 4g συμβατοτητα, Ελληνικα , google play store ; Λειτουργικα θεματα. Εαν καποιος το εχει παρει ας μας πει την γνωμη του.

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει το fnac 850 το 128 gb

 

Γράφει δωρεάν μεταφορικά το fnac αλλά το μαγαζί λέει ότι είναι Hong Kong

 

Λέτε να πάει τελωνείο?

 

Σε κάθε περίπτωση λεφτά για 64 gb δε δίνω

 

128 ή 256 ΟΚ

 

το fnac δέχεται και επιστροφή εντός 15 ημερών

Edited by magiarti
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει το fnac 850 το 128 gb

 

Γράφει δωρεάν μεταφορικά το fnac αλλά το μαγαζί λέει ότι είναι Hong Kong

 

Λέγε να πάει τελωνείο?

 

Σε κάθε περίπτωση λεφτά για 64 gb δε δίνω

 

128 ή 256 ΟΚ

 

το fnac δέχεται και επιστροφή εντός 15 ημερών

Κανονικα περναει τελωνειο

Link to comment
Share on other sites

Στα 850 το μονοκαρτο πλεον...

 

https://www.skroutz.gr/s/12810503/Samsung-Galaxy-Note-8-64GB.html?from=account_favorites

 

το δικαρτο στα 860.

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Στα 850 το μονοκαρτο πλεον...

 

https://www.skroutz.gr/s/12810503/Samsung-Galaxy-Note-8-64GB.html?from=account_favorites

 

το δικαρτο στα 860.

 

 

Κανονικά το μονοκαρτο πρέπει να έχει 100 ευρώ λιγότερα απτό δικαρτο.

Μπορεί να μου πει κάποιος από εξωτερικό Αγγλία Ιταλία Ολλανδία η από χώρες μη ευρωπαϊκής ένωσης τι τιμες παίζουν;

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

εχω βρει το δικαρτο με τα 256gb στο ebay φτηνοτερο απο το 64gb. (800 - 850 ευρω)

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

εχω βρει το δικαρτο με τα 256gb στο ebay φτηνοτερο απο το 64gb. (800 - 850 ευρω)

Και εγω το 256 ηθελα αλλα αν παθει κατι που θα το στείλεις για επισκευη εστο και με πληρωμη,δεν το αναλαμβανουν ουτε με πληρωμη στην ελλαδα

Link to comment
Share on other sites

Και εγω το 256 ηθελα αλλα αν παθει κατι που θα το στείλεις για επισκευη εστο και με πληρωμη,δεν το αναλαμβανουν ουτε με πληρωμη στην ελλαδα
Μη λέμε ότι θέλουμε ρε παιδιά. Υπάρχουν πολλές λύσεις εκτός αντιπροσωπείας. Ενδεικτικά αναφέρω ired, phonedoctor και πολλά άλλα.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 8] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...