Jump to content

[Note 8] Διαθεσιμότητα και αγορά


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ειναι παρανομο να πουλησουν με φπα σε εταιρεία οποτε δεν θα εχεις προβλημα απλα ενημερωσου τι χαρτια θελουν για να μην πας τσαμπα οπως εγω στο πλαισιο και ακουσαν γχχχχσταυριχχχ αφου τα στοιχεια μου εκει τα επαγγελματικά υπαρχουν πανω απο 17 χρονια

 

οχι δεν την ειχαν αλλα οκ δεν ειμαι γιατρος ,δικηγορος κτλ βλεπουν το επαγγελμα και τελος ,ναχαμε να λεγαμε

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 462
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πιστεύετε αξίζει η ταλαιπωρία για να γλιτωσω 60-70 €? Δεν θελω να πριζω και τον φίλο αν ζητάνε πολλα στοιχεία, θα κανω μαλλον ενα τηλέφωνο σήμερα σε κανενα καταστημα να δω τι στοιχεία χρειάζεται.
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύετε αξίζει η ταλαιπωρία για να γλιτωσω 60-70 €? Δεν θελω να πριζω και τον φίλο αν ζητάνε πολλα στοιχεία, θα κανω μαλλον ενα τηλέφωνο σήμερα σε κανενα καταστημα να δω τι στοιχεία χρειάζεται.

 

στο Νοτε 8 θα γλιτωσεις παραπανω. Τα διπλα ισως αν και θεωρω οτι τα σκρουτζομαγαζα θα στο δινουν ιδια τιμη με λιανικη, δηλαδη αφαιρουν το ΦΠΑ και αυξανουν την καθαρη αξια. Σε αλυσιδα αν το εχουν ακομα 900 ευρω, καλα κρασια, και χωρις φπα πολλα θα ειναι.

Για μενα δες απο που θες να το παρεις, ριξε τηλ τι θελουν, και κανε παραγγελια.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

στο Νοτε 8 θα γλιτωσεις παραπανω. Τα διπλα ισως αν και θεωρω οτι τα σκρουτζομαγαζα θα στο δινουν ιδια τιμη με λιανικη, δηλαδη αφαιρουν το ΦΠΑ και αυξανουν την καθαρη αξια. Σε αλυσιδα αν το εχουν ακομα 900 ευρω, καλα κρασια, και χωρις φπα πολλα θα ειναι.

Για μενα δες απο που θες να το παρεις, ριξε τηλ τι θελουν, και κανε παραγγελια.

αυτο τωρα παλι τι μαγκια ειναι?το φπα δεν αποτελει κοστος γιαυτους αντιθετα θα επρεπε να τους βολευει που δεν εχει φπα διοτι χωρις φπα αγοραζουν απο ευρωπη χωρις πουλανε

Link to comment
Share on other sites

αυτο τωρα παλι τι μαγκια ειναι?το φπα δεν αποτελει κοστος γιαυτους αντιθετα θα επρεπε να τους βολευει που δεν εχει φπα διοτι χωρις φπα αγοραζουν απο ευρωπη χωρις πουλανε

 

κοστος αποτελει οταν το βαζεις στην τσεπη....αρα κερδος οταν πουλανε πιο ακριβα και το κανουν με τον εναν ή τον αλλο τροπο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Λόγω αυτής της μαγκιάς που λέτε βλέπω οτι θα βγεί περίπου στα 650€, τα καταστήματα κάνουν το κόλπο οτι για λιανική έχουν web προσφορά αλλά για χονδρική δεν ισχύει η προσφορά και σου βάζουν την κανονική αρχική τιμή. Οπότε δεν γλιτώνεις αρκετά χρήματα
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα, προέκυψε πρόβλημα στο προηγούμενο κινητό μου, και καλουμαι εσπευσμένα να αγοράσω καινούργια συσκευή. Ανάμεσα σε s9+ και note 8, προσανατολιζομαι στο δευτερο. Με μια ματιά στο best price βλέπω τιμή περίπου στα 650€. Έχετε να μου προτείνετε κάτι καλύτερο σε τιμή από κάπου που μου διαφεύγει η αυτή είναι η καλύτερη δυνατή τιμή?

https://www.gadgetlab.gr/index.php?route=product/product&product_id=2464&ref=bestprice.gr

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την όποια απάντηση

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, προέκυψε πρόβλημα στο προηγούμενο κινητό μου, και καλουμαι εσπευσμένα να αγοράσω καινούργια συσκευή. Ανάμεσα σε s9+ και note 8, προσανατολιζομαι στο δευτερο. Με μια ματιά στο best price βλέπω τιμή περίπου στα 650€. Έχετε να μου προτείνετε κάτι καλύτερο σε τιμή από κάπου που μου διαφεύγει η αυτή είναι η καλύτερη δυνατή τιμή?

https://www.gadgetlab.gr/index.php?route=product/product&product_id=2464&ref=bestprice.gr

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την όποια απάντηση

 

Kαλύτερη τιμή σε Ελλάδα όχι. Στο bestprice είναι και 100 euro κάτω σε σχέση με skroutz πολυ καλη τιμη. Oσο αναφορά Note 8 με s9+ όπως κάθε καινούργια αναβάθμιση όλα + λίγο καλύτερα. Eκτος από μπαταρία που ίσος να βγάζει καμια ώρα extra το s9+.. Παραπάνω δεν νομιζω.

Link to comment
Share on other sites

Kαλύτερη τιμή σε Ελλάδα όχι. Στο bestprice είναι και 100 euro κάτω σε σχέση με skroutz πολυ καλη τιμη. Oσο αναφορά Note 8 με s9+ όπως κάθε καινούργια αναβάθμιση όλα + λίγο καλύτερα. Eκτος από μπαταρία που ίσος να βγάζει καμια ώρα extra το s9+.. Παραπάνω δεν νομιζω.

 

Ευχαριστώ πολύ για το χρόνο που βρήκες να μου απαντησεις! Μέχρι αύριο το πρωί θα βάλω παραγγελια, οποίο δω σε όνειρο το βραδυ:)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για το χρόνο που βρήκες να μου απαντησεις! Μέχρι αύριο το πρωί θα βάλω παραγγελια, οποίο δω σε όνειρο το βραδυ:)

 

χαχαχχα για να δούμε τι θα δεις. Οτι και να παρεις πολύ καλά κινητά είναι. θα σε καλύψουν πλήρως σε όλα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά απο πιο κατάστημα προτείνετε να γίνει η παραγγελία και να έχει όσο το δυνατόν καλύτερη τιμή
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά απο πιο κατάστημα προτείνετε να γίνει η παραγγελία και να έχει όσο το δυνατόν καλύτερη τιμή

 

Στο best price η τιμή του στα 650 είναι σούπερ στο σκρουτζ έχει 700 στα πρώτα μαγαζιά κοίτα τις αξιολογησεις τους

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Στο best price η τιμή του στα 650 είναι σούπερ στο σκρουτζ έχει 700 στα πρώτα μαγαζιά κοίτα τις αξιολογησεις τους

 

Για τα 2 συγκεκριμένα καταστήματα που το πουλάνε στα 650 έχουμε κάποια άποψη-εμπειρία?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μια βοήθεια παρακαλώ. Είμαι έτοιμος να κάνω την παραγγελία, έχει κάποιος εμπειρία με το κατάστημα kiniti.net που έχει την χαμηλότερη τιμή αυτή την στιγμή? Δεν θέλω να φάω καμια φόλα για να γλιτώσω 50€, αν και βλέπω απο τις αξιολογήσεις που έχει στο bestprice είναι κομπλέ. Θα το πέρνατε απο εκεί εσείς?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μια βοήθεια παρακαλώ. Είμαι έτοιμος να κάνω την παραγγελία, έχει κάποιος εμπειρία με το κατάστημα kiniti.net που έχει την χαμηλότερη τιμή αυτή την στιγμή? Δεν θέλω να φάω καμια φόλα για να γλιτώσω 50€, αν και βλέπω απο τις αξιολογήσεις που έχει στο bestprice είναι κομπλέ. Θα το πέρνατε απο εκεί εσείς?

 

H kiniti.net είναι παρα πολύ καλο κατάστημα. Aς έχει 24 αξιολόγησης στο bestprice. Kανε παραγγελια θα σου έρθει email με κωδικό και ακόλουθα τις οδηγίες του site. Aν το έχουν ετοιμοπαράδοτο θα σου έρθει την αλλη μέρα και ας μένεις στην αλλη ακρη τις Ελλάδας. Aφού πρώτα τους κανεις κατάθεση.

 

----- προσθήκη μηνύματος 43 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για τα 2 συγκεκριμένα καταστήματα που το πουλάνε στα 650 έχουμε κάποια άποψη-εμπειρία?

 

kiniti.net ο κολλητός μου πήρε από εκεί. Παρα πολύ καλή εξυπηρέτηση. Οπως τα αναγραφή στο site τους γίνονται όλα.

Link to comment
Share on other sites

Τι προελευσεως ειναι συνηθως τα Νοτε 8 που διαθετει η kiniti.net?

 

Ευρωπαϊκά του φίλου μου Ελληνικό.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Μετά από 3 χρόνια κατοχής του απίστευτου Note 2 πάω στο 8άρι. Αγορά από amazon.de, υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξω ;

 

Λογικά ισχύει η πανευρωπαϊκή εγγύηση έτσι δεν είναι ;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Μετά από 3 χρόνια κατοχής του απίστευτου Note 2 πάω στο 8άρι. Αγορά από amazon.de, υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξω ;

 

Λογικά ισχύει η πανευρωπαϊκή εγγύηση έτσι δεν είναι ;

 

μπες στο ισπανικο, ειναι 100 ευρω πιο φθηνο αλλα οχι δικαρτο. Εγγυηση κανονικα

https://www.amazon.es/gp/offer-listing/B074XK5SQZ/ref=dp_olp_new?ie=UTF8&condition=new

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

μπες στο ισπανικο, ειναι 100 ευρω πιο φθηνο αλλα οχι δικαρτο. Εγγυηση κανονικα

https://www.amazon.es/gp/offer-listing/B074XK5SQZ/ref=dp_olp_new?ie=UTF8&condition=new

Ποιός σου είπε ότι θέλω δίκαρτο ; Tnx, :)

Link to comment
Share on other sites

Ποιός σου είπε ότι θέλω δίκαρτο ; Tnx, :)

καλες αγορες φιλε μου!

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Sorry αν εισαι Ελλαδα γιατι δεν το περνεις απο το kiniti ειναι πιο φθηνο....

Γιατί δεν επιθυμώ να το αγοράσω από ελληνικό skroutz-ομάγαζο, είναι προσωπική επιλογή. :)

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν επιθυμώ να το αγοράσω από ελληνικό skroutz-ομάγαζο, είναι προσωπική επιλογή. :)

 

amazon ισπανίας τότε πας

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν επιθυμώ να το αγοράσω από ελληνικό skroutz-ομάγαζο, είναι προσωπική επιλογή. :)

 

Παράξενη επιλογή......

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 8] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...