Jump to content

Xiaomi Mi Mix 2


Green_Dragon
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα μολις περασα την 11 , ολα δουλευουν καλα ολες οι εφαρμογες οκ βρήκα μερικα κολπακια αλλα δεν ξερω τις βασικες αλλαγες και πια αξιζει η αν πρεπει να κανουμε καποιες ρυθμισεις. Επισης ειδα διαφορα στην κυλιση .
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλημέρα έβαλα μαι εγώ την mui 11 από ινδια και θέλω να ρωτήσω αν έχει διαφορά με την ευρωπαϊκή?αυτή που έδωσε για Ελλάδα?

επίσης στο κινητό μας δεν μπορούμε να βάλουμε αυτό το flash που κάνει η οθόνη σαν ειδοποίηση?

σας ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Έχω miui 10 global 9.6.27 . Δε έχει έρθει η αναβάθμιση ακόμη. Πρέπει να τη κάνω χειροκίνητα;
Global developer έχεις?
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Ναι developer
Για να πάρεις Miui11 θα πρέπει να βάλεις Global stable.

Οι Global developer έχουν σταματήσει

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Αφού έκανα την αναβάθμιση στο miui11 από κει και μετά όταν συνδέω το bluetooth ακουστικό μου δεν έχω καθόλου ήχους ειδοποιήσων από το τηλέφωνο παρά μόνο τον ήχο κλήσης. Πριν την αναβάθμιση όταν συνέδεα το bluetooth ακουστικό οι ήχοι ειδοποιήσεων χαμήλωναν περίπου κατά 20 με 25%. Εγώ φυσικά θέλω να εξακολουθώ να έχω ήχους ειδοποιήσεων ανεξάρτητα εάν είναι το bluetooth ακουστικό συνδεδεμένο. Κάποια ιδέα?

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Huawei g750

Lg G4

Xiaomi Mi Mix 2

Xiaomi Mi 10T Pro

Link to comment
Share on other sites

Η συσκκευη, αγορασμενη απο γερμανο/infoquest , μετα τις αναβαθμισεις που εχει παρει τοσο καιρο, υποστηριζει wifi calling?
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Τι αντροιντ φοραει η συσκευη τωρα;ρωταω γιατι εχω βρει συσκευη και ειναι το μονο που θελω να μαθω ακομα

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι αντροιντ φοραει η συσκευη τωρα;ρωταω γιατι εχω βρει συσκευη και ειναι το μονο που θελω να μαθω ακομα

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εγώ που έχω κάνει και το τελευταίο update είναι 9pkq1.190118.001

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

Η συσκκευη, αγορασμενη απο γερμανο/infoquest , μετα τις αναβαθμισεις που εχει παρει τοσο καιρο, υποστηριζει wifi calling?

 

παιδια, καποιος? please

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Δεν εχω cosmote για να το δοκιμάσω, όμως η ρύθμιση υπάρχει στο μενού. Δεν βρίσκω λόγο να μην το υποστηρίζει.

φοράω xiaomi.eu

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια, καποιος? please

Μαλλον οχι για την συσκευη σου....κοιτα εδω για συμβατες συσκευεσς χιαομι https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/wifi_calling.html

'' οπου αστοχησες,γυρισε και οπου πετυχεις,φυγε...! ''

Νικος Καζαντζακης

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μαλλον οχι για την συσκευη σου....κοιτα εδω για συμβατες συσκευεσς χιαομι https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/wifi_calling.html

 

Η λίστα είναι ενδεικτική. Δεν υπάρχει λόγος να μην το υποστηριζει η κοσμοτε ενω το υποστηρίζει το τηλεφωνο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Η λίστα είναι ενδεικτική. Δεν υπάρχει λόγος να μην το υποστηριζει η κοσμοτε ενω το υποστηρίζει το τηλεφωνο.

Για mimix2 είναι σίγουρο πως η cosmote δεν το υποστηρίζει...έστειλα για ενεργοποίηση και λέει πως δεν είναι συμβατή η συσκευή...

'' οπου αστοχησες,γυρισε και οπου πετυχεις,φυγε...! ''

Νικος Καζαντζακης

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Καλησπέρα παιδιά. Μια ερώτηση θέλω να κάνω update firmware στο mi mix2. Έχετε να προτείνετε κάποιο ώστε να μην έχω θέματα με το τηλ;;;

 

Στάλθηκε από το Mi MIX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Μια ερώτηση θέλω να κάνω update firmware στο mi mix2. Έχετε να προτείνετε κάποιο ώστε να μην έχω θέματα με το τηλ;;;

 

Στάλθηκε από το Mi MIX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Βαλε τη γνησια stable και εχεις το κεφαλι σου ησυχο.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Γεια χαρα παιδια.Νεος κατοχος πριν μιας βδομαδας του κινητου.Ερχομενος απο P30 Lite(καμια σχεση με το Μι Μιx 2).Η μπαταρια ρουφιεται αβερτα..μονο αυτο με χαλασε και οτι δεν εχει πληθος θηκων SPIGEN που παιρνω στα κινητα μου.Καμερες δεν με πολυαπασχολουν

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Να το προσέχεις να το αγαπάς και να το χαρείς για πολλά χρόνια!

 

:) Thanks πολυ και καλως σας βρηκα

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Στου αδελφού μου (special edition) ξεκολλησε κατι που υπήρχε γυρω απο την κάμερα (το στρογγυλό περίβλημα του φακού αν καταλαβα καλα). Και δεν το πηρε είδηση ώστε να το βρει και να το κολλήσει. Υπάρχει υπόλειμμα κολλας τωρα εκεί. Υπάρχει περίπτωση να του δημιουργήσει πρόβλημα στην κάμερα? Μέχρι στιγμής δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα στις φωτογραφίες. Ανταλλακτικό μπορεί να βρει και αν ναι πώς τοποθετεί το κολλάει απλά γύρω από το φακό όπως ήταν πριν?
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα παιδια.Νεος κατοχος πριν μιας βδομαδας του κινητου.Ερχομενος απο P30 Lite(καμια σχεση με το Μι Μιx 2).Η μπαταρια ρουφιεται αβερτα..μονο αυτο με χαλασε και οτι δεν εχει πληθος θηκων SPIGEN που παιρνω στα κινητα μου.Καμερες δεν με πολυαπασχολουν

 

Όταν λες αβέρτα; Εμένα μου κρατάει γυρω στις 30 ώρες με 4 ώρες ανοιχτή οθόνη. Ουσιαστικά το φορτίζω το βράδυ πριν πάω για ύπνο γύρω στο 20%.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...