Jump to content

Phone 8 Plus


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το κρατάμε λάθος εμείς οι "δύσπιστοι" μάλλον που έλεγε και ο συγχωρεμένος...

 

Σίγουρα το είχες στο αθόρυβο;

Στα τόσα χρόνια έχω δει τρελά πράγματα

Φίλος μ έλεγε κάτι έπαθε δεν χτυπάει. Είχε κάνε restore και ξανά και ξανά και τελικά τι είχε το τηλέφωνο;

Το είχε στο αθόρυβο και δεν είχε δει ότι υπάρχει το κουμπάκι στα πλάγια της συσκευής

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα το είχες στο αθόρυβο;

Στα τόσα χρόνια έχω δει τρελά πράγματα

Φίλος μ έλεγε κάτι έπαθε δεν χτυπάει. Είχε κάνε restore και ξανά και ξανά και τελικά τι είχε το τηλέφωνο;

Το είχε στο αθόρυβο και δεν είχε δει ότι υπάρχει το κουμπάκι στα πλάγια της συσκευής

 

Εννοείται αθόρυβο.

 

Δεν δικαιολογείται όμως εφόσον κιόλας δεν υπήρχε κλήση. Άλλο ένα από τα μικρά μεν σπαστικά δε bugs του ios 11 που δυστυχώς δε βλέπω να ασχολούνται να διορθώσουν.

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται αθόρυβο.

 

Δεν δικαιολογείται όμως εφόσον κιόλας δεν υπήρχε κλήση. Άλλο ένα από τα μικρά μεν σπαστικά δε bugs του ios 11 που δυστυχώς δε βλέπω να ασχολούνται να διορθώσουν.

Εγώ σε πιστεύω αλλά Bug σημαίνει να γίνεται συνέχεια και να υπάρχει εκτενής αναφορά από χρήστες. Αν είναι έτσι το Android πρέπει να λέγεται Bugdroid με αυτά που βλέπω καθημερινά. Και στο iOS υπάρχει ελπίδα για επίλυση, στο Android έχετε γεια βρυσούλες

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Edited by dgeorge4
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σε πιστεύω αλλά Bug σημαίνει να γίνεται συνέχεια και να υπάρχει εκτενής αναφορά από χρήστες. Αν είναι έτσι το Android πρέπει να λέγεται Bugdroid με αυτά που βλέπω καθημερινά. Και στο iOS υπάρχει ελπίδα για επίλυση, στο Android έχετε γεια βρυσούλες

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 

Bug σημαίνει να γίνεται κάτι που δεν πρέπει να γίνει. Δεν έχει σχέση σε πόσους εμφανίζεται ή σε τι συχνότητα. Σε Android τέτοια γελοία bugs πάντως τα τελευταία χρόνια δεν είδα.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα σήμερα ενώ το είχα αθόρυβο και χωρίς να δεχτώ κλήση ακούστηκε το ringtone για μισό δευτερόλεπτο όταν κάποια στιγμή έκλεισα το WiFi. Πάρε iPhone μου λέγανε, έχει το καλύτερο os μου λέγανε

Πρώτη φορά το ακούω αυτό, στο δικό μου δεν το έκανε ποτέ και το έχω από τον Οκτώβριο δηλαδή από το ios 11.0;)

IPHONE X,NOKIA 8800,BLACKBERRY P9983,IPHONE 8 PLUS,NOKIA 808 PV,HTC 10,IPHONE 6S,SONY Z5 PREMIUM,NOKIA 8800 CARBON ARTE,SONY Z5, SAMSUNG NOTE 5, SAMSUNG NOTE 3,HTC ONE M9,SONY Z2,NOKIA LUMIA 930,IPHONE 5S,BLACKBERRY Q10,HTC ONE M7,BLACKBERRY Z30,BLACKBERRY Z10,SONY XPERIA Z1,NOKIA LUMIA 925,NOKIA N9,NOKIA E7, NOKIA N96,NOKIA 5250, SAMSUNG M3510, NOKIA N900, :)
Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά το ακούω αυτό, στο δικό μου δεν το έκανε ποτέ και το έχω από τον Οκτώβριο δηλαδή από το ios 11.0;)

 

Εγώ 11 χρόνια με iPhone δεν μου έτυχε ποτε

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εγώ 11 χρόνια με iPhone δεν μου έτυχε ποτε

 

Το ίδιο και εμένα. Θα πρότεινα στον παραπάνω χρήστη να πάρει Android πάλι αφού δεν είναι ικανοποιημένος. Εγώ δεν πάω Android ούτε με τζάμπα κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο και εμένα. Θα πρότεινα στον παραπάνω χρήστη να πάρει Android πάλι αφού δεν είναι ικανοποιημένος. Εγώ δεν πάω Android ούτε με τζάμπα κινητό.

 

Δεν είναι λύση αυτή. Όπως λέω για το ios έτσι θα έλεγα και στο Android αν ανακάλυπτα κάποιο bug. Πρέπει να στρωθεί λίγο η Apple να διορθώσει αυτές τις μικροβλακείες.

Link to comment
Share on other sites

Χριστός Ανέστη!! Χρόνια Πολλά σε όλους.

Έχω το 7 το μικρό και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Απλά θα ήθελα μεγαλύτερη οθόνη, καλύτερη μπαταρία και σκέφτομαι να το δώσω και να πάρω το 8Plus. θα ήθελα την γνώμη σας αν αξίζει η μετάβαση, ή να πάρω το Χ (που είναι πολύ ακριβό βέβαια, αλλά μου φαίνεται και μικρότερη η οθόνη του σε σχέση με το 8 Plus).

 

Είστε ευχαριστημένοι γενικά; Υπάρχει κάτι που δεν σας αρέσει στο τηλέφωνο; Η ποιότητα κλήσεων είναι καλή;

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Χριστός Ανέστη!! Χρόνια Πολλά σε όλους.

Έχω το 7 το μικρό και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Απλά θα ήθελα μεγαλύτερη οθόνη, καλύτερη μπαταρία και σκέφτομαι να το δώσω και να πάρω το 8Plus. θα ήθελα την γνώμη σας αν αξίζει η μετάβαση, ή να πάρω το Χ (που είναι πολύ ακριβό βέβαια, αλλά μου φαίνεται και μικρότερη η οθόνη του σε σχέση με το 8 Plus).

 

Είστε ευχαριστημένοι γενικά; Υπάρχει κάτι που δεν σας αρέσει στο τηλέφωνο; Η ποιότητα κλήσεων είναι καλή;

Ευχαριστώ!

 

Πάρε το Χ γιατί θα το έχεις για χρόνια το άλλο του χρόνου θα θεωρείται πολύ παλιό.

Link to comment
Share on other sites

Χριστός Ανέστη!! Χρόνια Πολλά σε όλους.

 

Έχω το 7 το μικρό και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Απλά θα ήθελα μεγαλύτερη οθόνη, καλύτερη μπαταρία και σκέφτομαι να το δώσω και να πάρω το 8Plus. θα ήθελα την γνώμη σας αν αξίζει η μετάβαση, ή να πάρω το Χ (που είναι πολύ ακριβό βέβαια, αλλά μου φαίνεται και μικρότερη η οθόνη του σε σχέση με το 8 Plus).

 

 

 

Είστε ευχαριστημένοι γενικά; Υπάρχει κάτι που δεν σας αρέσει στο τηλέφωνο; Η ποιότητα κλήσεων είναι καλή;

 

Ευχαριστώ!

 

 

 

Καλημέρα και Αληθώς ο Κύριος! Εγώ έκανα αυτή τη μετάβαση και δεν το μετάνιωσα καθόλου. Είμαι απόλυτα ευχαριστημένος από το κινητό σε όλα. Σκεφτόμουν και το Χ αλλά για πολλούς λόγους ,μαζί και το οικονομικό, δεν το πήρα.

 

Σίγουρα με το Χ αλλάζεις εντελώς συσκευή , ενώ με το 8 plus , πας σε ένα μεγαλύτερο 7αρι. Εμένα δε με χάλασε να σου την αλήθεια.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

:D
Link to comment
Share on other sites

Χριστός Ανέστη!! Χρόνια Πολλά σε όλους.

Έχω το 7 το μικρό και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Απλά θα ήθελα μεγαλύτερη οθόνη, καλύτερη μπαταρία και σκέφτομαι να το δώσω και να πάρω το 8Plus. θα ήθελα την γνώμη σας αν αξίζει η μετάβαση, ή να πάρω το Χ (που είναι πολύ ακριβό βέβαια, αλλά μου φαίνεται και μικρότερη η οθόνη του σε σχέση με το 8 Plus).

 

Είστε ευχαριστημένοι γενικά; Υπάρχει κάτι που δεν σας αρέσει στο τηλέφωνο; Η ποιότητα κλήσεων είναι καλή;

Ευχαριστώ!

 

Το X δείχνει περισσότερα πράγματα στο ύψος

Το plus έχει μεγαλύτερη οθόνη σε φάρδος οπότε αυτά τα δύο έχουν πλεονεκτήματα και μειονεκτήματα

Εγώ ειδικά τώρα για καλοκαίρι αν είχα τα χρήματα θα πήγαινα σε Χ λόγο μεγέθους συσκευής

Βέβαια και οι δύο συσκευές είναι πολύ καλές σε όλους τους τομείς για αυτό δεν χρειάζεται να ανησυχείς

Απλά το μέγεθος και το design κάνουν την διαφορά

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Το X δείχνει περισσότερα πράγματα στο ύψος

Το plus έχει μεγαλύτερη οθόνη σε φάρδος οπότε αυτά τα δύο έχουν πλεονεκτήματα και μειονεκτήματα

Εγώ ειδικά τώρα για καλοκαίρι αν είχα τα χρήματα θα πήγαινα σε Χ λόγο μεγέθους συσκευής

Βέβαια και οι δύο συσκευές είναι πολύ καλές σε όλους τους τομείς για αυτό δεν χρειάζεται να ανησυχείς

Απλά το μέγεθος και το design κάνουν την διαφορά

 

OK ευχαριστώ. Απλά το notch στο Χ μου φαίνεται κάπως ότι κόβει την οθόνη και σκεφτόμουν το 8plus λόγω ότι έχουν τον ίδιο επεξεργαστή και απόδοση. Βέβαια σίγουρα το μέγεθος είναι πιο βολικό στο X. Αναμένεται να πέσει λίγο η τιμή του;

Link to comment
Share on other sites

Χριστός Ανέστη!! Χρόνια Πολλά σε όλους.

Έχω το 7 το μικρό και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Απλά θα ήθελα μεγαλύτερη οθόνη, καλύτερη μπαταρία και σκέφτομαι να το δώσω και να πάρω το 8Plus. θα ήθελα την γνώμη σας αν αξίζει η μετάβαση, ή να πάρω το Χ (που είναι πολύ ακριβό βέβαια, αλλά μου φαίνεται και μικρότερη η οθόνη του σε σχέση με το 8 Plus).

 

Είστε ευχαριστημένοι γενικά; Υπάρχει κάτι που δεν σας αρέσει στο τηλέφωνο; Η ποιότητα κλήσεων είναι καλή;

Ευχαριστώ!

Εννοείται ότι αξίζει. Καλύτερη και μεγαλύτερη οθόνη, καλύτερη μπαταρία, περισσότερη ram, καλύτερο ήχο, γυαλί με δυνατότητα ασύρματης φόρτισης, πολύ καλύτερο επεξεργαστή και άλλα.

Το x καλό αλλά προτιμώ και προτείνω το 8 plus γιατί έχει μεγαλύτερη οθόνη και οι εφαρμογές παίζουν προς το παρόν καλύτερα στο 8, δεν έχεις το άσχημο notch και επίσης έχεις touch id κάτι πολύ σημαντικό για μένα.

 

Send from my Galaxy S9+

Λάζαρος..

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται ότι αξίζει. Καλύτερη και μεγαλύτερη οθόνη, καλύτερη μπαταρία, περισσότερη ram, καλύτερο ήχο, γυαλί με δυνατότητα ασύρματης φόρτισης, πολύ καλύτερο επεξεργαστή και άλλα.

Το x καλό αλλά προτιμώ και προτείνω το 8 plus γιατί έχει μεγαλύτερη οθόνη και οι εφαρμογές παίζουν προς το παρόν καλύτερα στο 8, δεν έχεις το άσχημο notch και επίσης έχεις touch id κάτι πολύ σημαντικό για μένα.

 

Send from my Galaxy S9+

Λάζαρος..

 

Σ΄ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ήταν να πάω ή σε 8 plus ή σε X προερχόμενος από S7 Edge. Επέλεξα το 8 Plus λόγω lcd η οποία μπορώ να πω είναι εντυπωσιακή αν και 1080p στο μόνο που βρήκα να υστερεί έναντι της Amoled του S7 είναι εννοείται το μαύρο που σε Amoled είναι έτη μπροστά.

 

Καθοριστικός λόγος μη επιλογής του Χ ήταν τα burn-ins που είχα στην Amoled του S7. Θεωρώ απαράδεκτο μετά από τόσα χρόνια "ωρίμανσης" της τεχνολογίας και ενσωμάτωσής της στα ακριβότερα κινητά, να έχει τέτοια θέματα. Λόγω του ότι είναι η πρώτη απόπειρα της Apple με τέτοια οθόνη (η οποία προέρχεται από τη Samsung) είπα να μη δώσω 1.5 χιλιάρικο και γίνω πειραματόζωο.

 

Μέχρι τώρα έμεινα πολύ ευχαριστημένος από το 8 Plus και ειδικά από τη μπαταρία που αν και σχεδόν 1000mAh μικρότερη από του S7 Edge, πετυχαίνω καλύτερη αυτονομία (!)

 

Το μόνο που δε μου αρέσει προς το παρόν είναι τα ηλίθια bugs στο iOS που ελπίζω (κάποια στιγμή πια) να λυθούν.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ήταν να πάω ή σε 8 plus ή σε X προερχόμενος από S7 Edge. Επέλεξα το 8 Plus λόγω lcd η οποία μπορώ να πω είναι εντυπωσιακή αν και 1080p στο μόνο που βρήκα να υστερεί έναντι της Amoled του S7 είναι εννοείται το μαύρο που σε Amoled είναι έτη μπροστά.

 

Καθοριστικός λόγος μη επιλογής του Χ ήταν τα burn-ins που είχα στην Amoled του S7. Θεωρώ απαράδεκτο μετά από τόσα χρόνια "ωρίμανσης" της τεχνολογίας και ενσωμάτωσής της στα ακριβότερα κινητά, να έχει τέτοια θέματα. Λόγω του ότι είναι η πρώτη απόπειρα της Apple με τέτοια οθόνη (η οποία προέρχεται από τη Samsung) είπα να μη δώσω 1.5 χιλιάρικο και γίνω πειραματόζωο.

 

Μέχρι τώρα έμεινα πολύ ευχαριστημένος από το 8 Plus και ειδικά από τη μπαταρία που αν και σχεδόν 1000mAh μικρότερη από του S7 Edge, πετυχαίνω καλύτερη αυτονομία (!)

 

Το μόνο που δε μου αρέσει προς το παρόν είναι τα ηλίθια bugs στο iOS που ελπίζω (κάποια στιγμή πια) να λυθούν.

 

OK σ' ευχαριστώ!! Είναι βασικός παράγοντας στο να μην το πάρω και εγώ τα burn-ins της οθόνης αν θα υπάρχουν στο Χ.

Αλλά και σε θέμα εμφάνισης το notch του Χ κάπως μου κάθεται άσχημα. Το 8 plus το θέλω κυρίως για την μεγαλύτερη οθόνη από το 7 και για την μπαταρία. Τώρα, το 7 που έχω είναι ήδη πολύ γρήγορο και δεν παίζω παιχνίδια οπότε νομίζω ότι δεν θα καταλάβω και μεγάλη διαφορά στην απόδοση με το 8plus. ϊσως η κάμερα του θα είναι κάπως καλύτερη.

Link to comment
Share on other sites

Χριστός Ανέστη!! Χρόνια Πολλά σε όλους.

Έχω το 7 το μικρό και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Απλά θα ήθελα μεγαλύτερη οθόνη, καλύτερη μπαταρία και σκέφτομαι να το δώσω και να πάρω το 8Plus. θα ήθελα την γνώμη σας αν αξίζει η μετάβαση, ή να πάρω το Χ (που είναι πολύ ακριβό βέβαια, αλλά μου φαίνεται και μικρότερη η οθόνη του σε σχέση με το 8 Plus).

 

Είστε ευχαριστημένοι γενικά; Υπάρχει κάτι που δεν σας αρέσει στο τηλέφωνο; Η ποιότητα κλήσεων είναι καλή;

Ευχαριστώ!

 

Αληθώς ο κύριος και χρόνια πολλά!:)

 

Είτε πας στο Χ είτε στο 8 Plus, αξίζει η μετάβαση από το iphone 7. Εγώ είμαι κατοχος του 8 Plus από τον Οκτώβριο και είμαι πολύ ικανοποιημένος. Πολύ καλή αυτονομία, καλύτερη από το Χ(απότι έχω διαβάσει βέβαια) πολύ καλή ποιότητα κλήσεων, δεν είχα ποτέ πρόβλημα στις συνομιλίες μου, είναι πολύ γρήγορο και έχει πολύ καλή κάμερα. Μόνο τα μικροbugs του ios 11 να μην είχε;) Με την 11.3 βλέπω να έχουν λυθεί τα περισσότερα πλέον τουλάχιστον στο δικό μου..

 

----- προσθήκη μηνύματος 63 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ ήταν να πάω ή σε 8 plus ή σε X προερχόμενος από S7 Edge. Επέλεξα το 8 Plus λόγω lcd η οποία μπορώ να πω είναι εντυπωσιακή αν και 1080p στο μόνο που βρήκα να υστερεί έναντι της Amoled του S7 είναι εννοείται το μαύρο που σε Amoled είναι έτη μπροστά.

 

Καθοριστικός λόγος μη επιλογής του Χ ήταν τα burn-ins που είχα στην Amoled του S7. Θεωρώ απαράδεκτο μετά από τόσα χρόνια "ωρίμανσης" της τεχνολογίας και ενσωμάτωσής της στα ακριβότερα κινητά, να έχει τέτοια θέματα. Λόγω του ότι είναι η πρώτη απόπειρα της Apple με τέτοια οθόνη (η οποία προέρχεται από τη Samsung) είπα να μη δώσω 1.5 χιλιάρικο και γίνω πειραματόζωο.

 

Μέχρι τώρα έμεινα πολύ ευχαριστημένος από το 8 Plus και ειδικά από τη μπαταρία που αν και σχεδόν 1000mAh μικρότερη από του S7 Edge, πετυχαίνω καλύτερη αυτονομία (!)

 

Το μόνο που δε μου αρέσει προς το παρόν είναι τα ηλίθια bugs στο iOS που ελπίζω (κάποια στιγμή πια) να λυθούν.

Πως σου φαίνεται η 11.3;

IPHONE X,NOKIA 8800,BLACKBERRY P9983,IPHONE 8 PLUS,NOKIA 808 PV,HTC 10,IPHONE 6S,SONY Z5 PREMIUM,NOKIA 8800 CARBON ARTE,SONY Z5, SAMSUNG NOTE 5, SAMSUNG NOTE 3,HTC ONE M9,SONY Z2,NOKIA LUMIA 930,IPHONE 5S,BLACKBERRY Q10,HTC ONE M7,BLACKBERRY Z30,BLACKBERRY Z10,SONY XPERIA Z1,NOKIA LUMIA 925,NOKIA N9,NOKIA E7, NOKIA N96,NOKIA 5250, SAMSUNG M3510, NOKIA N900, :)
Link to comment
Share on other sites

Πως σου φαίνεται η 11.3;

 

Βλέπω μια μικρή βελτίωση στην ταχύτητα, δεν έχει κάτι σπασίματα που είχε πριν αλλά τίποτα συνταρακτικό. Μπαταρία στα ίδια επίπεδα. Τις μικροβλακείες όμως που είχε από πριν δεν τις έφτιαξαν.

Link to comment
Share on other sites

Αληθώς ο κύριος και χρόνια πολλά!:)

 

Είτε πας στο Χ είτε στο 8 Plus, αξίζει η μετάβαση από το iphone 7. Εγώ είμαι κατοχος του 8 Plus από τον Οκτώβριο και είμαι πολύ ικανοποιημένος. Πολύ καλή αυτονομία, καλύτερη από το Χ(απότι έχω διαβάσει βέβαια) πολύ καλή ποιότητα κλήσεων, δεν είχα ποτέ πρόβλημα στις συνομιλίες μου, είναι πολύ γρήγορο και έχει πολύ καλή κάμερα. Μόνο τα μικροbugs του ios 11 να μην είχε;) Με την 11.3 βλέπω να έχουν λυθεί τα περισσότερα πλέον τουλάχιστον στο δικό μου..

 

Να είσαι καλά!!

Μάλλον για το 8 Plus θα πάω. Αν ξέρεις πόσες ώρες χρήσης σου βγάζει η μπαταρία; Με το 7 περίπου 5. Bugs με τo ios 11 είχα ελάχιστα. ( το πιο εκνευριστικό όμως για εμένα είναι ότι χάνει την ρύθμιση του swiftKey που έχω βάλει στο πλητρολόγιο και πρέπει αρκετές φορές να το επιλέγω και δεν ξερω αν είναι bug του 11 ή αν γενικά φταίει η εφαρμογή )

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω μια μικρή βελτίωση στην ταχύτητα, δεν έχει κάτι σπασίματα που είχε πριν αλλά τίποτα συνταρακτικό. Μπαταρία στα ίδια επίπεδα. Τις μικροβλακείες όμως που είχε από πριν δεν τις έφτιαξαν.

Τι δεν έχουν διορθώσει; Για πες για να δω αν τα εμφανίζει και στο δικό μου;)

 

Αληθώς ο κύριος και χρόνια πολλά!:)

 

Είτε πας στο Χ είτε στο 8 Plus, αξίζει η μετάβαση από το iphone 7. Εγώ είμαι κατοχος του 8 Plus από τον Οκτώβριο και είμαι πολύ ικανοποιημένος. Πολύ καλή αυτονομία, καλύτερη από το Χ(απότι έχω διαβάσει βέβαια) πολύ καλή ποιότητα κλήσεων, δεν είχα ποτέ πρόβλημα στις συνομιλίες μου, είναι πολύ γρήγορο και έχει πολύ καλή κάμερα. Μόνο τα μικροbugs του ios 11 να μην είχε;) Με την 11.3 βλέπω να έχουν λυθεί τα περισσότερα πλέον τουλάχιστον στο δικό μου..

 

Να είσαι καλά!!

Μάλλον για το 8 Plus θα πάω. Αν ξέρεις πόσες ώρες χρήσης σου βγάζει η μπαταρία; Με το 7 περίπου 5. Bugs με τo ios 11 είχα ελάχιστα. ( το πιο εκνευριστικό όμως για εμένα είναι ότι χάνει την ρύθμιση του swiftKey που έχω βάλει στο πλητρολόγιο και πρέπει αρκετές φορές να το επιλέγω και δεν ξερω αν είναι bug του 11 ή αν γενικά φταίει η εφαρμογή )

Δεν ξέρω να σου πω ακριβώς πόσες ώρες χρήσης βγάζει η μπαταρία, αλλά ποτέ δεν ανησύχησα μη μου τελειώσει η μπαταρία. Μια φορά μόνο δεν μου έφτασε η μπαταρία με τη χρήση που του έκανα. Σίγουρα πάντως θα σε κρατήσει αρκετά παραπάνω από τις 5 ώρες του 7;)

IPHONE X,NOKIA 8800,BLACKBERRY P9983,IPHONE 8 PLUS,NOKIA 808 PV,HTC 10,IPHONE 6S,SONY Z5 PREMIUM,NOKIA 8800 CARBON ARTE,SONY Z5, SAMSUNG NOTE 5, SAMSUNG NOTE 3,HTC ONE M9,SONY Z2,NOKIA LUMIA 930,IPHONE 5S,BLACKBERRY Q10,HTC ONE M7,BLACKBERRY Z30,BLACKBERRY Z10,SONY XPERIA Z1,NOKIA LUMIA 925,NOKIA N9,NOKIA E7, NOKIA N96,NOKIA 5250, SAMSUNG M3510, NOKIA N900, :)
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, Χρόνια πολλά, Χριστός Ανεστη.

Προσπαθώ να βρω σε ένα iphone 7 plus της κοπελιάς και σε ένα 8 plus της ανιψιάς πως μπορουν να στέλνουν sms στα Eλληνικά και ο παραλήπτης να το διαβάζει με μικρά γραματα και όχι με κεφαλαια, δεν το έχω καταφέρει, γίνετε η τσάμπα παιδεύομαι να το βρω, και τα 2 τηλέφωνα είναι με vodafone.

 

Eυχαριστώ για το χρόνο σας.

Samsung Galaxy Watch 4 classic 46mm - Samsung Galaxy S21 Ultra 512 - Samsung Galaxy S10+ 1ΤΒ - Samsung Galaxy Watch - Samsung S8+ - Gear S3 - Xperia M2 - NEO V Xperia Ultimate HD 4.0 + ROOT+CMW5

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, Χρόνια πολλά, Χριστός Ανεστη.

Προσπαθώ να βρω σε ένα iphone 7 plus της κοπελιάς και σε ένα 8 plus της ανιψιάς πως μπορουν να στέλνουν sms στα ελληνικά και ο παραλήπτης να το διαβάζει με μικρά γραματα και όχι με κεφαλαια, δεν το έχω καταφέρει, γίνετε η τσάμπα παιδεύομαι να το βρω, και τα 2 τηλέφωνα είναι με vodafone.

 

Eυχαριστώ για το χρόνο σας.

 

Μόνο στα imessage γίνεται αυτό

Η κωδικοποίηση των απλών μηνυμάτων έχει να κάνει και με τον πάροχο δεν είναι μόνο θέμα συσκευής

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Για όποιον θέλει να αλλάξει συσκευή και είναι ανάμεσα στο iPhone οκτώ plus και στο iPhone X θα πρέπει να σκεφτεί ότι το δεύτερο είναι τουλάχιστον δύο χρόνια μπροστά όσον αφορά την οθόνη το σχεδιασμό και τον τρόπο ξεκλειδώματός από ότι το iPhone οκτώ plus ή διαφορά των χρημάτων είναι υποκειμενική και αναλογία τον καθένα σαν συσκευές όμως δεν μπορούν να συγκριθούν.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Phone 8 Plus
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...