Jump to content

Τι έχουν πάθει οι Ελληνίδες;


KostasV
 Κοινοποίηση

Υπαρχουν Ωραιες Και Σωστες Κοπελες ???  

92 members have voted

  1. 1. Υπαρχουν Ωραιες Και Σωστες Κοπελες ???

    • Ναι και ζουν αναμεσα μας
      62
    • Οχι.....Τι ειναι αυτο ?
      30


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Michelle ( 7 Σεπ. 2004 , 14:37)

 

Και μακάρι να το ακούσουν αυτό μερικοι μερικοί που κατηγορόυν κάποια μόνο και μόνο επειδή δεν εκάνε αυτό που ήθελαν! Να δουν τι λάμπρές εξαιρέσεις υπάρχουν!

 

 

Αστέρι μου εσύ...

Όσο οι νόμοι των μαθηματικών ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα, δεν είναι σαφείς, και όσο σαφείς είναι, δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα.

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος valeria ( 7 Σεπ. 2004 , 17:30)

 

Καλησπερα παρακολουθω εδω και αρκετο καιρο το θεματακι αλλα μεχρι στιγμης δεν εχω εκφερει γνωμη...Εγω παντως ρε παιδια πιστευω πως ειναι λογικο να εχουν αλλαξει οι γυναικες,γιατι μηπως οι αντρες δεν εχουν αλλαξει;Προς το χειροτερο παντα.Και πολλες γυναικες,δεν λεω ολες,εχουν γινει υπολογιστριες,εγωιστριες,ψωνια και ολα τα συναφη,αλλα....Μηπως οι αντρες πανε πισω;Τα δικα τους μυαλα(οχι ολων παντα)δεν μπαζουν απο καπου γενικως;Yπαρχουν βεβαια κι αυτοι που ειναι ενταξει,αλλα ολοι αυτοι που βλεπω στο δρομο,και ειναι παρα πολλοι,που ντυνονται σαν φλουφληδες,που εχουν το και καλα trendy αμαξι,που και καλα δεν παιζονται με τιποτα και το δηλωνουν κι απο πανω,που συμπεριφερονται μ'ενα στυλακι τυπου 'τι κουκλος ειμαι θεε μου,κατσε να στρωσω λιγο το μαλλακι μου με το ζελεδακι,να με κοιτανε ακομα πιο πολυ,αυτοι που υπερφουσκωνονται και περηφανευονται και κοιτανε να δουν αν τους θαυμαζει κανενας;Ειλικρινα εγω ξερετε πως εχω βαλει ως γυναικα στο μυαλο μου τον ελληνα;Ως ενα 'τυπακο' με αυτοκινητακι φτιαγμενο,μουσικη μεσα τερμα μην τυχον και δεν μας ακουσει και αυτος που βρισκεται ενα χλμ μπροστα,ηχεια ενισχυμενα κ.α.Καλοφτιαγμενο σωμα σε γενικες γραμμες,γυαλια ηλιου απαραιτητα,πιθανοτατα τον ακολουθουν και σε βραδινες ωρες,ρουχα εφαρμοστα παπουτσακια λιγακι περιεργα.Ανεξιτηλο αξεσουαρ;H εκ των εσω πεποιθηση 'Μωρο ξερω γιατι με κοιτας ε βεβαια ετσι παιδαρας που ειμαι πως να μην κοιτας'Το συμπερασμα μου;Και πολλοι,παρα πολλοι αντρες χαλασαν παιδια....Το θεμα ειναι οτι πρεπει να ρωταμε τι εγιναν οι νορμαλ ανθρωποι γιατι και πολλες γυναικες αντιμετωπιζουν προβλημα με το αντιθετο φυλο.(Ευτυχως εγω οχι...πλεον :) )

 

Θα συμφωνισω με τα παιδια στα πιο πανω posts.Αυτο θελουν οι γυναικες απο οτι βλεπω καθημερινα,ιδικα οι μικροτερες τρελενονται για "τρεντι" καταστασεις!Παω στο Αμερικανικο κολλεγιο και εχει συχαθει το ματι μου τρεντι τυπους και τυπισες να προσπαθουν να κανουν ο ενας εντυπωση στον αλλον :cry: :down: !
Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος brutus85 ( 9 Σεπ. 2004 , 00:35)

 

Θα συμφωνισω με τα παιδια στα πιο πανω posts.Αυτο θελουν οι γυναικες απο οτι βλεπω καθημερινα,ιδικα οι μικροτερες τρελενονται για "τρεντι" καταστασεις!Παω στο Αμερικανικο κολλεγιο και εχει συχαθει το ματι μου τρεντι τυπους και τυπισες να προσπαθουν να κανουν ο ενας εντυπωση στον αλλον :cry: :down: !

 

 

εμ αμα δεν εισαι μες στην μοδα εισαι ξεπερασμενος(για αυτες ;) )

Link to comment
Share on other sites

Kai poios orizei ti einai moda? Kapoioi tragoudistes, hthopioi ktl. pou kryvoun apo pisw tous oloklhres etaireies oi opoies theloun na mas fane ta lefta kai na mas ntysoun (oxi panta alla polles fores) san klooun. E autes tis typise pou tis vlepeis na trelainontai MONO gia auta prepeis na tis grafeis sta ar... sou!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος greek_aeras ( 9 Σεπ. 2004 , 10:17)

 

Kai poios orizei ti einai moda? Kapoioi tragoudistes, hthopioi ktl. pou kryvoun apo pisw tous oloklhres etaireies oi opoies theloun na mas fane ta lefta kai na mas ntysoun (oxi panta alla polles fores) san klooun. E autes tis typise pou tis vlepeis na trelainontai MONO gia auta prepeis na tis grafeis sta ar... sou!

 

Δικιο εχεις...Ετσι πρεπει να γινεται,αλλα δυστυχως συνηθως αυτες οι ελαφρομυαλες τυπισσες,εχουν και μια Α εμφανιση μπροστα στην οποια μονο ενας ωριμος και συνειδητοποιημενος ανδρας μπορει να μεινει αδιαφορος.Ολοι οι αλλοι πεφτουν σαν ξερολουκουμα! :lol:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος valeria ( 9 Σεπ. 2004 , 10:41)

 

Δικιο εχεις...Ετσι πρεπει να γινεται,αλλα δυστυχως συνηθως αυτες οι ελαφρομυαλες τυπισσες,εχουν και μια Α εμφανιση μπροστα στην οποια μονο ενας ωριμος και συνειδητοποιημενος ανδρας μπορει να μεινει αδιαφορος.Ολοι οι αλλοι πεφτουν σαν ξερολουκουμα! :lol:

 

Ναι ρε παιδιά,για ορισμένους παίζει τρομερό ρόλο σε μια γυναίκα η ομορφιά.

 

Πολλοί δεν κοιτάνε την εξυπνάδα η τα ψυχικά χαρίσματα μιας γυναίκας.

 

Η γυναίκα ή μια κοπέλα θα πρέπει να έχει πρώτα εσωτερική/ψυχική ομορφιά,και μετά έρχεται η εξωτερική ομορφιά :) ;)

 

Για να μπορέσεις να συζήσεις άνετα με μια κοπέλα,παίζει σημαντικό ρόλο ο χαρακτήρας μιας κοπέλας,και οι τρόποι της :o

(όταν εννοώ να συζήσεις με μια κοπέλα δεν εννοώ το πονηρό-αμάν όλο εκεί το μυαλό σας :lol: :lol: :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jog ( 9 Σεπ. 2004 , 11:00)

 

Ναι ρε παιδιά,για ορισμένους παίζει τρομερό ρόλο σε μια γυναίκα η ομορφιά.

 

Πολλοί δεν κοιτάνε την εξυπνάδα η τα ψυχικά χαρίσματα μιας γυναίκας.

 

Η γυναίκα ή μια κοπέλα θα πρέπει να έχει πρώτα εσωτερική/ψυχική ομορφιά,και μετά έρχεται η εξωτερική ομορφιά :) ;)

 

Για να μπορέσεις να συζήσεις άνετα με μια κοπέλα,παίζει σημαντικό ρόλο ο χαρακτήρας μιας κοπέλας,και οι τρόποι της :o

(όταν εννοώ να συζήσεις με μια κοπέλα δεν εννοώ το πονηρό-αμάν όλο εκεί το μυαλό σας :lol: :lol: :lol: )

 

Σαφως κι ετσι θα επρεπε να ειναι...Καλα για να μην λεμε οτι θελουμε βλεπω ας πουμε αντρες που ειναι πολυ ωραιοι και οι οποιοι θα μπορουσαν να εχουν οποια θελουν αλλα αντιθετα ειναι με καποια που τουλαχιστον εμφανισιακα δεν τους αξιζει....Οποτε δεν ειναι ολοι ιδιοι.Μηπως εχουμε ξεφυγει και λιγο απο το θεμα;Aσχετο :whistle:
Link to comment
Share on other sites

Kaka ta psemata, oi ellinides einai apo tis pio omorfes gunaikes! Einai kalontumenes oi perissoteres pleon kai idiatera eksupnes tha elega!

Black black heart why would you offer more

Why would you make it easier on me to satisfy

I'm on fire I'm rotting to the core

I'm eating all your kings and queens

All your sex and your diamonds.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος zaza ( 9 Σεπ. 2004 , 15:15)

 

Kaka ta psemata, oi ellinides einai apo tis pio omorfes gunaikes! Einai kalontumenes oi perissoteres pleon kai idiatera eksupnes tha elega!

 

 

:blink: Eisai siguros?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος coki55 ( 9 Σεπ. 2004 , 02:06)

 

Αστέρι μου εσύ...

 

 

Exuse me? I didn't fully understand you sir! Are you talking to meeee? :rolleyes: :worry: :) :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jog ( 9 Σεπ. 2004 , 11:00)

 

Ναι ρε παιδιά,για ορισμένους παίζει τρομερό ρόλο σε μια γυναίκα η ομορφιά.

 

Πολλοί δεν κοιτάνε την εξυπνάδα η τα ψυχικά χαρίσματα μιας γυναίκας.

 

Η γυναίκα ή μια κοπέλα θα πρέπει να έχει πρώτα εσωτερική/ψυχική ομορφιά,και μετά έρχεται η εξωτερική ομορφιά :) ;)

 

Για να μπορέσεις να συζήσεις άνετα με μια κοπέλα,παίζει σημαντικό ρόλο ο χαρακτήρας μιας κοπέλας,και οι τρόποι της :o

(όταν εννοώ να συζήσεις με μια κοπέλα δεν εννοώ το πονηρό-αμάν όλο εκεί το μυαλό σας :lol: :lol: :lol: )

 

 

Oloswstos gia ton logo pou analyeis parakatw! Symfwnw apolyta ;)

Link to comment
Share on other sites

Kaka ta psemata, oi ellinides einai apo tis pio omorfes gunaikes! Einai kalontumenes oi perissoteres pleon kai idiatera eksupnes tha elega!

 

Σόρυ κιόλας, αλλά εκτός Ευρώπης έχεις βγει-δει ποτέ ;)

 

Σίγουρα οι Ελληνίδες είναι above-average αλλά δεν συγκρίνονται με τις θεές από τις Βορειοευρωπαικές χώρες... (φυσικά υπάρχουν και οι εξαιρέσεις).

 

 

Τώρα όσον αφορά το θέμα της εξυπνάδας, ας το αφήσουμε καλύτερα, γιατί πέραν της παπαγαλίας στα μαθήματα του σχολείου δεν ξέρω και πολλές γυναίκες που να πηγαίνουν και για πρόεδρίνες στην MENSA :p (τονίζω ΚΑΙ ΕΔΩ ότι υπάρχουν εξαιρέσεις, παρακαλώ τις εκπροσώπους του ασθενούς φίλου να μην με καταβροχθίσουν ζωντανό :Ρ).

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος greek_aeras ( 9 Σεπ. 2004 , 16:20)

 

:blink: Eisai siguros?

 

 

Etsi nomizw!!! Toulaxiston auto pisteuw egw!

Black black heart why would you offer more

Why would you make it easier on me to satisfy

I'm on fire I'm rotting to the core

I'm eating all your kings and queens

All your sex and your diamonds.

Link to comment
Share on other sites

παλ στην εμφανιση κολλησαμε ρε παιδια? το ειπα και πολλες σελιδες πιο πισω οπως το ειπε και ο jog πιο πανω , δεν ειναι ολο εμφανιση , θελει να εχει ο ανθρωπος ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΚΑΡΔΙΑ
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος shodanjr_gr ( 9 Σεπ. 2004 , 16:25)

 

Σόρυ κιόλας, αλλά εκτός Ευρώπης έχεις βγει-δει ποτέ ;)

 

Σίγουρα οι Ελληνίδες είναι above-average αλλά δεν συγκρίνονται με τις θεές από τις Βορειοευρωπαικές χώρες... (φυσικά υπάρχουν και οι εξαιρέσεις).

 

 

Τώρα όσον αφορά το θέμα της εξυπνάδας, ας το αφήσουμε καλύτερα, γιατί πέραν της παπαγαλίας στα μαθήματα του σχολείου δεν ξέρω και πολλές γυναίκες που να πηγαίνουν και για πρόεδρίνες στην MENSA :p (τονίζω ΚΑΙ ΕΔΩ ότι υπάρχουν εξαιρέσεις, παρακαλώ τις εκπροσώπους του ασθενούς φίλου να μην με καταβροχθίσουν ζωντανό :Ρ).

 

Eγω παντως δεν θα σε καταβροχθισω αλλα θα συμφωνησω.Εχουμε μελλον μεχρι να φτασουμε τις γυναικες του εξωτερικου.Σε ομορφια.Τωρα οσον αφορα την εξυπναδα δεν ειμαι και σιγουρη αλλα νομιζω οτι πολλες γυναικες πασχουν στον τομεα της εξυπναδας ανεξαρτητως εθνικοτητας :lol:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Hunter ( 9 Σεπ. 2004 , 16:36)

 

παλ στην εμφανιση κολλησαμε ρε παιδια? το ειπα και πολλες σελιδες πιο πισω οπως το ειπε και ο jog πιο πανω , δεν ειναι ολο εμφανιση , θελει να εχει ο ανθρωπος ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΚΑΡΔΙΑ

 

Ναι σωστα απλα κουβεντα να γινεται...Μια στο ενα θεμα μια στο αλλο....
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος shodanjr_gr ( 9 Σεπ. 2004 , 16:25)

 

Σόρυ κιόλας, αλλά εκτός Ευρώπης έχεις βγει-δει ποτέ ;)

 

Σίγουρα οι Ελληνίδες είναι above-average αλλά δεν συγκρίνονται με τις θεές από τις Βορειοευρωπαικές χώρες... (φυσικά υπάρχουν και οι εξαιρέσεις).

 

 

Τώρα όσον αφορά το θέμα της εξυπνάδας, ας το αφήσουμε καλύτερα, γιατί πέραν της παπαγαλίας στα μαθήματα του σχολείου δεν ξέρω και πολλές γυναίκες που να πηγαίνουν και για πρόεδρίνες στην MENSA :p (τονίζω ΚΑΙ ΕΔΩ ότι υπάρχουν εξαιρέσεις, παρακαλώ τις εκπροσώπους του ασθενούς φίλου να μην με καταβροχθίσουν ζωντανό :Ρ).

 

 

Epeidi exw vgei polles fores sto ekswteriko gia auto to lew! Pisteuw akradanta pws oi ellinides einai apo tis pio omorfes gunaikes kai malista eksupnes!!! Den ennow papagalia kai tetoia, alla eite to theloume eite oxi to mualo tous kovei!!

Black black heart why would you offer more

Why would you make it easier on me to satisfy

I'm on fire I'm rotting to the core

I'm eating all your kings and queens

All your sex and your diamonds.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος zaza ( 9 Σεπ. 2004 , 16:45)

 

Epeidi exw vgei polles fores sto ekswteriko gia auto to lew! Pisteuw akradanta pws oi ellinides einai apo tis pio omorfes gunaikes kai malista eksupnes!!! Den ennow papagalia kai tetoia, alla eite to theloume eite oxi to mualo tous kovei!!

 

Αν εχεις παει ας πουμε αγγλια η γερμανια το καταλαβαινω γιατι οντως εκει οι κοπελες για μενα(οι περισσοτερες) δεν λενε μια.Δεν εχω παει αλλα εχω δει πολλες κατα καιρους κι εχω βγαλει συμπερασματα.Αν ομως εχεις παει πχ. Λατινικη Αμερικη δεν μπορεις να λες κατι τετοιο.Οι Λατινοαμερικανες ειναι θεες.
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεται πάει Αυστραλία....!!!!!Εγώ πήγα το προηγούμενο καλοκαίρι αλλα εκεί ήταν χειμώνας.Υπάρχουν και οι εξαιρέσεις αλλά σε γενικές γραμμές έχει πολύ όμορφες γυναίκες.
Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gwgw ( 9 Σεπ. 2004 , 18:07)

 

Δεν έχεται πάει Αυστραλία....!!!!!Εγώ πήγα το προηγούμενο καλοκαίρι αλλα εκεί ήταν χειμώνας.Υπάρχουν και οι εξαιρέσεις αλλά σε γενικές γραμμές έχει πολύ όμορφες γυναίκες.

 

Επισης απ'οτι ξερω το ιταλικο ταμπεραμεντο ειναι.....unisex :lol:
Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε παιδιά ας μη το γυρίσουμε στο ποιά χώρα έχει τις πιο ωραίες γυναίκες... :lol: Όλες οι χώρες έχουν και ωραίες και άσχημες γυναίκες όπως το ίδιο ισχύει και για τους άντρες.

Πάντως εγώ επιμένω στο Ελληνικό προϊόν ;) Χώρια που δεν χρειάζεται να μάθω άλλη ξένη γλώσσα... :lol: ;) :up:

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...