Jump to content

Τι έχουν πάθει οι Ελληνίδες;


KostasV
 Κοινοποίηση

Υπαρχουν Ωραιες Και Σωστες Κοπελες ???  

92 members have voted

  1. 1. Υπαρχουν Ωραιες Και Σωστες Κοπελες ???

    • Ναι και ζουν αναμεσα μας
      62
    • Οχι.....Τι ειναι αυτο ?
      30


Recommended Posts

Εκεί που ήμουν χτες,ένας άντρας έκανε πρόταση γάμου στην κοπέλα του μέσω του μαγαζιού και εκείνη ανταπέδωσε τραγουδώντας του ένα πανέμορφο τραγούδι και μας άφησαν όλους άφωνους ...!

 

Δε νομίζω λοιπόν αυτοί οι 2 να αναρωτιούνται τι έπαθαν οι γυναίκες και οι άντρες. Είναι θέμα τύχης..2 άνθρωποι,να νιώθουν το ίδιο,την ίδια χρονική στιγμή. Δε συμβαίνει συχνά αυτό , για αυτό έχουμε παραπονεμένους ανθρώπους.

Δεν πρεπει να απογοητευόμαστε,ούτε να βγάζουμε θεωρίες. Αν κάποιος δε μπορεί να ανταποδώσει τα αισθήματά μας δε φταίει αυτός,δε γίνεται τίποτα με το ζόρι. Η ζωή προχωράει και υπάρχουν τόσοι αξιόλογοι άνθρωποι (ανάλογα τα κριτήρια του καθενός) εκεί έξω :)

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος HellasVagabond (22 Δεκ. 2004 , 18:28)

 

Ηρθαν κοπελες εντελως απροκαλεστες χωρις να τους την εχεις πεσει και σε φιλησαν ?? Μηπως βλεπεις πολυ Beverly Hills ?Ας ειμαστε λιγο ρεαλιστες, για ελληνιδες μιλαμε μην λεμε παραμυθια.

Οπως και να εχει δεν ξαναμιλαω σε αυτο το θεμα, σημερα καταλαβα πως δεν αξιζει να εισαι καλος με καμια κοπελα γιατι δεν μετραει.

Τε λεμε παιδες

 

 

Sorry...den dieukrinisa oti de milaw gia ellhnides alla gia amerikanida kai amerikano-braziliana.

Link to comment
Share on other sites

ena siberasma ine oti oi pio polles ginekes simera exoune apaitiseis polles,ine egwistares,kai apla theloun tous adres pio polu gia na deixoun stis files tous pws kapies ine,kai oxi gia sovari sxesi apotelesma niwthw aidia pou genithika ellinas sto sigekrimeno tomea,kai kati allo pou aporeei ine oti distixws imaste poli fthinos kai anaisthitos laos sta pio polla pragmata, kai diskola tha ftasoume to epipedo kai twn simerino politismo twn allwn lawn.
mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nelly (22 Δεκ. 2004 , 18:40)

 

Εκεί που ήμουν χτες,ένας άντρας έκανε πρόταση γάμου στην κοπέλα του μέσω του μαγαζιού και εκείνη ανταπέδωσε τραγουδώντας του ένα πανέμορφο τραγούδι και μας άφησαν όλους άφωνους ...!

 

Δε νομίζω λοιπόν αυτοί οι 2 να αναρωτιούνται τι έπαθαν οι γυναίκες και οι άντρες. Είναι θέμα τύχης..2 άνθρωποι,να νιώθουν το ίδιο,την ίδια χρονική στιγμή. Δε συμβαίνει συχνά αυτό , για αυτό έχουμε παραπονεμένους ανθρώπους.

Δεν πρεπει να απογοητευόμαστε,ούτε να βγάζουμε θεωρίες. Αν κάποιος δε μπορεί να ανταποδώσει τα αισθήματά μας δε φταίει αυτός,δε γίνεται τίποτα με το ζόρι. Η ζωή προχωράει και υπάρχουν τόσοι αξιόλογοι άνθρωποι (ανάλογα τα κριτήρια του καθενός) εκεί έξω :)

 

 

Δεν θα μπορουσα να συμφωνω περισσότερο!! Ακριβως αυτη ειναι η αποψη μου! :up:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nelly (22 Δεκ. 2004 , 18:40)

 

Εκεί που ήμουν χτες,ένας άντρας έκανε πρόταση γάμου στην κοπέλα του μέσω του μαγαζιού και εκείνη ανταπέδωσε τραγουδώντας του ένα πανέμορφο τραγούδι και μας άφησαν όλους άφωνους ...!

 

Δε νομίζω λοιπόν αυτοί οι 2 να αναρωτιούνται τι έπαθαν οι γυναίκες και οι άντρες. Είναι θέμα τύχης..2 άνθρωποι,να νιώθουν το ίδιο,την ίδια χρονική στιγμή. Δε συμβαίνει συχνά αυτό , για αυτό έχουμε παραπονεμένους ανθρώπους.

Δεν πρεπει να απογοητευόμαστε,ούτε να βγάζουμε θεωρίες. Αν κάποιος δε μπορεί να ανταποδώσει τα αισθήματά μας δε φταίει αυτός,δε γίνεται τίποτα με το ζόρι. Η ζωή προχωράει και υπάρχουν τόσοι αξιόλογοι άνθρωποι (ανάλογα τα κριτήρια του καθενός) εκεί έξω :)

 

 

Σωστη σε βρισκω ! Σωστη, φιλοσοφημενη και αρκετα αισιοδοξη !

:up: :up:

Giv3 mE a b3aT !
Link to comment
Share on other sites

ΠΟΤΕ δεν τα έριξα σε δεσμευμένη κοπέλα, όσο και να μου άρεσε, όσο και να μην μπορούσα να κοιμηθώ τα βράδυα γιατί σκεφτόμουν εκείνη...Απλά προσπαθούσα να το συνειδητοποιήσω...Ακόμα και αν ο φίλος της εκάστοτε κοπέλας μου ήταν αντιπαθής, ΠΟΤΕ δεν προσπάθησα να μπω ανάμεσα τους.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jog (22 Δεκ. 2004 , 14:29)

 

Φιλάρα ΑΠΛΑ ΜΕΓΑΛΟΥΡΓΗΣΕΣ!

 

Είμαι ακριβώς σε αυτήν την φάση και εγώ!(ίσως για πρώτη φορά στη ζωή μου)

 

Η κοπέλα που θέλω τρελά έχει εντελώς τρελές απαιτήσεις απο μένα!

 

ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΑΥΤΗ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ

 

NEBMA-Δεν αλλάζω!

 

:)

 

Δυστυχως αγαπητε συμπολιτη-εδεσσαιε,και οι δυο μας την εχουμε πατησει με τις πανεμορφες ντοπιες της πολης μας.

 

Επισης η πολη μας ειναι τοσο μικρη που οι γυναικες εχουν περισσοτερες απαιτησεις σε σχεση με την γειτονισα Θεσ/νικη (ψωνια να το πω?).

 

Εχω δεν ειχα προβλημα απαιτησεων,ηξερε οτι μπορουσα να τις προσφερω τα παντα,εγω ειχα προβλημα εκτιμησης κ σεβασμου σαν ατομο πρωτα (αφου ειπα οτι την κανω Αγγλια) ,οχι σαν γκομενος.

 

Εξαλλου τιποτα σε αυτην την ζωη δεν γινεται με το ζορι,εφοσον δεν ηθελε σχεση καλως,δεν ειναι η πρωτη φορα που θα συμβει αυτο στον οποιοδηποτε καθως ειναι απολυτα φυσιολογικο.

 

Εκεινο που με πειραξε σαν ατομο κ υπαρξη ηταν η ελλειψη σεβασμου σαν προσωπικοτητα κ μετα σαν αντρας.Τα εχουμε ισοπεδωσει ολα,τουλαχιστον καποιες βασικες ανθρωπινες αξιες να τις διατηρησουμε,γιαυτες πολεμουσαν κ πεθαιναν καποιοι.Δηλαδη ξεχναμε την χρονια φιλια ετσι απλα κ ολα τελειωσαν;

 

Οταν υπαρχει σεβασμος κ εκτιμηση σαν ατομο ολα κυλουν αρμονικα,οταν κατι ομως λειψει η ισορροπια καταστρεφεται αμεσα με αποτελεσμα να παρει καποιον η μπαλα (συνηθως μονο εμας τους αντρες μας παιρνει).

 

Τι να πεις τωρα,τι να αναλυσεις...εντελλει,καλυτερα one night stand παρα πρεζα ενδοφλεβια.

Εξαλλου οι αγγλοι λενε οτι το one night stand κανει καλη επιδερμιδα-κατι ξερουν εκει πανω ;) :p :cool: :rolleyes:

The Future Belongs To The Brave
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος VarX (23 Δεκ. 2004 , 00:29)

 

Δυστυχως αγαπητε συμπολιτη-εδεσσαιε,και οι δυο μας την εχουμε πατησει με τις πανεμορφες ντοπιες της πολης μας.

 

Επισης η πολη μας ειναι τοσο μικρη που οι γυναικες εχουν περισσοτερες απαιτησεις σε σχεση με την γειτονισα Θεσ/νικη (ψωνια να το πω?).

 

Εχω δεν ειχα προβλημα απαιτησεων,ηξερε οτι μπορουσα να τις προσφερω τα παντα,εγω ειχα προβλημα εκτιμησης κ σεβασμου σαν ατομο πρωτα (αφου ειπα οτι την κανω Αγγλια) ,οχι σαν γκομενος.

 

Εξαλλου τιποτα σε αυτην την ζωη δεν γινεται με το ζορι,εφοσον δεν ηθελε σχεση καλως,δεν ειναι η πρωτη φορα που θα συμβει αυτο στον οποιοδηποτε καθως ειναι απολυτα φυσιολογικο.

 

Εκεινο που με πειραξε σαν ατομο κ υπαρξη ηταν η ελλειψη σεβασμου σαν προσωπικοτητα κ μετα σαν αντρας.Τα εχουμε ισοπεδωσει ολα,τουλαχιστον καποιες βασικες ανθρωπινες αξιες να τις διατηρησουμε,γιαυτες πολεμουσαν κ πεθαιναν καποιοι.Δηλαδη ξεχναμε την χρονια φιλια ετσι απλα κ ολα τελειωσαν;

 

Οταν υπαρχει σεβασμος κ εκτιμηση σαν ατομο ολα κυλουν αρμονικα,οταν κατι ομως λειψει η ισορροπια καταστρεφεται αμεσα με αποτελεσμα να παρει καποιον η μπαλα (συνηθως μονο εμας τους αντρες μας παιρνει).

 

Τι να πεις τωρα,τι να αναλυσεις...εντελλει,καλυτερα one night stand παρα πρεζα ενδοφλεβια.

Εξαλλου οι αγγλοι λενε οτι το one night stand κανει καλη επιδερμιδα-κατι ξερουν εκει πανω ;) :p :cool: :rolleyes:

 

Συμφωνώ ξανά απόλυτα!

 

Οι Εδεσσαίες την έχουν ψωνίσεις ΤΡΟΜΕΡΑ,γιατί κάνουν όλο παρατηρήσεις,περπατάν με τον αέρα του μεγάλου,ενώ αυτές δεν δέχονται παρατηρήσεις από εμάς...

 

Και εδώ εγώ πιστεύω πως μπορείς να εκδικηθείς,όταν τα βρεις με μία άλλη και περνάς καλά,ενώ οι άλλη μέσα της θα σκάει από την ζήλια της

 

Ναι γιατί εδώ οι Εδεσσαίες σε ένα ποσοστό της τάξεως του 80 % το έχουν κυριολεκτικά ξεφτιλίσει(και αυτό είναι ιδιαίτερα εμφανές σε κορίτσια της δικής μου ηλικίας-όχι 4 που γράφω,αλλά 15! :p

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ!!! (πάω χωριό 3 μέρες, εκεί να δείτε χαμός από την έλλειψη επιλογών...αισθάνεται κανείς μοντέλο το λιγότερο...)

NEVER WITH THE CLIENTS,NEVER WITH THE STAFF

<ΟΧΙ ΣΤΑ GREEKLISH!!!>

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος soublaki-3 (22 Δεκ. 2004 , 21:16)

 

ΠΟΤΕ δεν τα έριξα σε δεσμευμένη κοπέλα, όσο και να μου άρεσε, όσο και να μην μπορούσα να κοιμηθώ τα βράδυα γιατί σκεφτόμουν εκείνη...Απλά προσπαθούσα να το συνειδητοποιήσω...Ακόμα και αν ο φίλος της εκάστοτε κοπέλας μου ήταν αντιπαθής, ΠΟΤΕ δεν προσπάθησα να μπω ανάμεσα τους.

 

eyge soublaki!!!!synxarhthria agaphte sumpolith!!!ante ayta na ta akoune merikoi merikoi na ma8ainoun!!!
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Molis allaksa gnwmh gia to 8ema desmeumenes!

 

Kserw polles periptwseis opou h kopela, h kai to agori den febgoun apo mia sxesh logo sini8eias/routinas, kai epidi den 8eloun na einai monoi, kai oxi epidi akoma trefoun gera ais8hmata gia ton allon!

 

Epomenos twra pou to skeftome den to 8ewrw ka8olou la8os na dei3eis endiaferon se mia desmeumenh! La8ws omos einai auto pou kanei o Nick opou piezei kai thn kinigaei polu! Gia na mhn febgei apo ton allon eukola, idika otan o allos einai kai makria, simainei oti ton 8elei polu akoma, h oti den 8elei ton kainourgio diekdikith arketa wste na afisei ton palio! Alla to na kaneis mia mikrh prospa8eia kai h allh afisei ton allon grhgora grhgora, den to 8ewrw la8ws!

Link to comment
Share on other sites

jog φιλε μου,

 

δεν ειμαι εκδικητικος τυπος σαν χαρακτηρας γιαυτο δεν το σκεφτομαι ετσι.

Θα κανω σχεση με καποια επειδη μου αρεσε,της αρεσα κ εχουμε καποια κοινα.

Το αν η προηγουμενη προσπαθεια μου δεν ηθελε να κανει κατι μαζι το θεωρω φυσιολογικο κ συνηθες.Τωρα,αν το μετανιωσε αργοτερα (που αυτο μου εδειξε κ δεν το πιστευα!) ειναι δικο της θεμα,καθως εγω επρεπε να κοιταξω κ λιγο τον ευατο μου κ την ζωη μου (ολα στην ζωη ειναι θεμα προτεραιοτητων) κ την εκανα Λουις για Αγγλια.

 

Η καθε πολη εχει τα προβληματα της κ μια τοσο μικρη κοινωνια οπως εμεις ειναι φυσιολογικο να εχουμε τα φαινομενα που αναφερεις.

 

Για ρωτα εναν Θεσ/νικιο τι λενε οι Θεσ/νικες που ειναι κατα 100.000 περισσοτερες απο τους ανδρες,ποσο καταδεκτηκες κ ανετες σε σχεση με τις Εδεσσαιες ;)

The Future Belongs To The Brave
Link to comment
Share on other sites

Καλα,για τις Αγγλιδες που ΔΕΝ μπορουν να σταυρωσουν αντρα επειδη οι περισσοτεροι το γυρισαν τον καρπο (μπραβο τα παλικαρια :D ) ,ειναι απολυτως φυσιολογικο το πως δικαιολογουνται οι ακροτητες που βλεπεις στα club κ οπουδηποτε αλλου ;)

 

Το ερωτημα ειναι,πως λες να νιωθει ενας Ελληνας εκει πανω με τετοιες γυναικειες παρουσιες ;

:whistle: :rolleyes: :D :D :D

The Future Belongs To The Brave
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος FREAK_OF_NATURE (23 Δεκ. 2004 , 13:30)

 

eyge soublaki!!!!synxarhthria agaphte sumpolith!!!ante ayta na ta akoune merikoi merikoi na ma8ainoun!!!

 

Την πάτησες...Το ότι είμαι ΑΡΕΙΑΝΟΣ, δεν σημαίνει ότι είμαι και σσυμπολίτης... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος VarX (23 Δεκ. 2004 , 14:18)

 

jog φιλε μου,

 

δεν ειμαι εκδικητικος τυπος σαν χαρακτηρας γιαυτο δεν το σκεφτομαι ετσι.

Θα κανω σχεση με καποια επειδη μου αρεσε,της αρεσα κ εχουμε καποια κοινα.

Το αν η προηγουμενη προσπαθεια μου δεν ηθελε να κανει κατι μαζι το θεωρω φυσιολογικο κ συνηθες.Τωρα,αν το μετανιωσε αργοτερα (που αυτο μου εδειξε κ δεν το πιστευα!) ειναι δικο της θεμα,καθως εγω επρεπε να κοιταξω κ λιγο τον ευατο μου κ την ζωη μου (ολα στην ζωη ειναι θεμα προτεραιοτητων) κ την εκανα Λουις για Αγγλια.

 

Η καθε πολη εχει τα προβληματα της κ μια τοσο μικρη κοινωνια οπως εμεις ειναι φυσιολογικο να εχουμε τα φαινομενα που αναφερεις.

 

Για ρωτα εναν Θεσ/νικιο τι λενε οι Θεσ/νικες που ειναι κατα 100.000 περισσοτερες απο τους ανδρες,ποσο καταδεκτηκες κ ανετες σε σχεση με τις Εδεσσαιες ;)

 

όταν όμως η άλλη σε χωρίζει και μετά από κανα δύο η τρείς μέρες σου λέει να τα ξαναφτιάξετε,εσύ τι κάνεις? :confused: :worry:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πολυ βαση δωσαμε στις γυναικες.

Ας αφησουμε τους ανανδρους και ας πουμε πως σκοπος μας πρεπει να ειναι να αλλαζουμε συνεχεια γυναικες ωσπου να βρουμε την ΜΙΑ και καλη.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nhp1023 (23 Δεκ. 2004 , 13:47)

 

Molis allaksa gnwmh gia to 8ema desmeumenes!

 

Kserw polles periptwseis opou h kopela, h kai to agori den febgoun apo mia sxesh logo sini8eias/routinas, kai epidi den 8eloun na einai monoi, kai oxi epidi akoma trefoun gera ais8hmata gia ton allon!

 

 

Sumfwnw apoluta kai malista sumvainei SUXNA!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος HellasVagabond (23 Δεκ. 2004 , 17:50)

 

Παιδια πολυ βαση δωσαμε στις γυναικες.

Ας αφησουμε τους ανανδρους και ας πουμε πως σκοπος μας πρεπει να ειναι να αλλαζουμε συνεχεια γυναικες ωσπου να βρουμε την ΜΙΑ και καλη.

 

 

Sumfwnw apoluta! Kserw idi arketous sthn ilikia mou (kai pio mikrous), pou thn prwth, ante deuterh pou briskoun, ka8onte mazi gia 2 xronia (kai ligotero) kai meta pantreuonte! De mporw para na gelaw me to mellon tous! An den exeis empiries me polles gunaikes na ksereis ola ta idi gunaikwn pou uparxoun gia na ksereis pia sou tairiazei pio polu, tote einai la8os o gamos!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν:

Αυτή την περίοδο είμαι ερωτευμένος με μια κοπέλα. Μπορεί να μην είναι κια η ομορφότερη στον κόσμο, αλλά σε πολλά θέματα ταιριάζομε. Όμως η κοπέλα έχει δεσμό. Δεν γνωρίζω ούτε το πόσο δυνατή είναι αυτή η σχέση που έχει, ούτε πόσο καιρό είναι μαζί. Το μόνο που ξέρω είναι ότι πρέπει να τη δω σαν φίλη και μόνο σαν φίλη και να μην κάνω καμμία κίνηση. Αν χωρίσει κάποια στιγμή το ξανασκεφτόμαστε...

 

 

ΥΓ: Όσοι από εσάς που θεωρείτε ότι αγαπάτε μία κοπέλα η οποία έχει σχέση, έχετε ποτέ σκεφτεί ότι κοιτάζετε την πάρτη σας; Έχετε σκεφτεί ότι αν μπείτε ανάμεσά τους, εσείς φέρνετε τη δυστυχία σε κάποιον που αγαπάτε;

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος soublaki-3 (24 Δεκ. 2004 , 02:06)

 

Λοιπόν:

Αυτή την περίοδο είμαι ερωτευμένος με μια κοπέλα. Μπορεί να μην είναι κια η ομορφότερη στον κόσμο, αλλά σε πολλά θέματα ταιριάζομε. Όμως η κοπέλα έχει δεσμό. Δεν γνωρίζω ούτε το πόσο δυνατή είναι αυτή η σχέση που έχει, ούτε πόσο καιρό είναι μαζί. Το μόνο που ξέρω είναι ότι πρέπει να τη δω σαν φίλη και μόνο σαν φίλη και να μην κάνω καμμία κίνηση. Αν χωρίσει κάποια στιγμή το ξανασκεφτόμαστε...

 

 

ΥΓ: Όσοι από εσάς που θεωρείτε ότι αγαπάτε μία κοπέλα η οποία έχει σχέση, έχετε ποτέ σκεφτεί ότι κοιτάζετε την πάρτη σας; Έχετε σκεφτεί ότι αν μπείτε ανάμεσά τους, εσείς φέρνετε τη δυστυχία σε κάποιον που αγαπάτε;

 

 

 

Auto einai to 8ema omos...oti merikes fores den ferneis dustixia. Eksartate, opos eipa prin, giati mporei na einai apo autes pou de 8eloun na einai mones kai perimenei kapoion kainourgio na er8ei na thn parei apo thn torinh sxesh ths! An omos 8elei prospa8eia, tote nai, mallon dustixia 8a fereis!

 

Sto 8ema tou na thn kaneis FILH sou....MEGA MISTAKE!!! Mhn to kaneis! Krata thn apo makria. An xwrisei kai exete ginei filoi, 8a einai akoma pio duskolo na kanete kati meta!

Link to comment
Share on other sites

file nhp1023 ! den mporeis na fantasteis poso poli tha stenaxoritheis an sto kanei auto enas omorfos tupas me lefta ! apla den sto exei kanei kaneis ! mhn kaneis pote stous allous auto pou den thes na sou kanoun ! pistepseme einai para poli odunuro ! na sou lei h kopela sou oti tha bgei me enan filo ths kai esi na ksereis oti autos einai fragatos, kouklos kai thn goustarei ! psospathise na fantasteis pos tha niwseis ! prospathise giati den tha to katalabeis pote mexri na to niwseis !
Giv3 mE a b3aT !
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Smoky_B (24 Δεκ. 2004 , 10:35)

 

file nhp1023 ! den mporeis na fantasteis poso poli tha stenaxoritheis an sto kanei auto enas omorfos tupas me lefta ! apla den sto exei kanei kaneis ! mhn kaneis pote stous allous auto pou den thes na sou kanoun ! pistepseme einai para poli odunuro ! na sou lei h kopela sou oti tha bgei me enan filo ths kai esi na ksereis oti autos einai fragatos, kouklos kai thn goustarei ! psospathise na fantasteis pos tha niwseis ! prospathise giati den tha to katalabeis pote mexri na to niwseis !

 

 

Ma sou lew den ka8ome na thn peftw se piasmenes. Mono an kserw kala kai epibebeomena oti kai apo tis duo pleures to 8ema de paei pou8ena, kai einai mazi logo routinas h epidi de 8eloun na meinoun monoi. Lefta kai wraios ta exw ki egw eutixws...alla panta bebaia mporei na uparxei pio wraios me pio polla lefta. To 8ema einai oti tetoies gunaikes tis apofebgw. Pote mou den exw kanei sxesh me tetoia....autes meta apo merika rantebou kai tetoia...pernoun podi.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...