Jump to content

Τι έχουν πάθει οι Ελληνίδες;


KostasV
 Κοινοποίηση

Υπαρχουν Ωραιες Και Σωστες Κοπελες ???  

92 members have voted

  1. 1. Υπαρχουν Ωραιες Και Σωστες Κοπελες ???

    • Ναι και ζουν αναμεσα μας
      62
    • Οχι.....Τι ειναι αυτο ?
      30


Recommended Posts

Sumfwnw! Yparxoun vevaia kai tricks pou oi antres den ta katalavainoun! vevaia milame na "eksafaniseis" ena spuraki pou vgike 2 wres prin vgeis, oxi na allakseis proswpo! Proswpika pisteuw pws oso pio polu vafetai mia kopela, toso pio "asximi" deixnei!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος valeria (11 Σεπ. 2004 , 16:10)

 

Θες δηλαδη να μας πεις πως οι ελληνιδες ειναι τελειως για φτυσιμο;Εγω παντως δεν συμφωνω.Ενταξει δεν ειναι και οι ωραιοτερες του πλανητη,αλλα εισαι υπερβολικος :wacko:

 

 

Εδώ κορίτσι μου μιλάμε με απλή στατιστική. Στις Ρουμάνες 1 στις

20 είναι άσχημη, στις Ελληνίδες το ποσοστό αυξάνεται επικίνδυνα.

Βρίσκεται σε άλλη τάξη μεγέθους :lol: .

 

 

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Hunter (11 Σεπ. 2004 , 16:27)

 

μαλλον θελει να πει οτι οι ξενες ειναι πιο "ευκολες" να ριξεις - δεν διαφωνω , αλλα που ειναι η παλια λογικη που ελεγε " για να ριξεις μια γυναικα θελει να προσπαθησεις κι'ολλας "

 

Εγω προσωπικα εαν συνατησω μια γυναικα και μου "ανοιξει τα ποδια της " με την πρωτη κουβεντα δεν θα το θεωρησω επιτυχια, μαλλον αποτυχια θα ειναι - οποιος καταλαβε καταλαβε

 

 

Μάγκες, επειδή αρχίζετε και λέτε κουταμάρες. Θα σας πω τα εξής

για να συνέλθουμε (και να θυμηθώ τα παλιά).

 

α1)Δεν υπάρχει γυναίκα στη Ρουμανία που να φοράει σουτιέν

α2)Και καλά κάνει γιατί έχει κάτι να επιδείξει.

 

β1) Όλες οι γυναίκες φοράνε στρινγκ

β2) Όταν λέω όλες, εννοώ όλες, ακόμα και μικρά κοριτσάκια.

 

γ1) Ο σωματότυπος της Ρουμάνας είναι ψηλή, ξανθιά, αδύνατη

με πράσινα η γαλάζια μάτια.

γ2) Αν σου την πέσει όμορφη Ρουμάνα (με τα δικά τους στάνταρ)

θα ψάχνεις να βρεις τον ήλιο, γιατί θα σε έχει εκθαμβώσει :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Koroivos201 (12 Σεπ. 2004 , 01:42)

 

α1)Δεν υπάρχει γυναίκα στη Ρουμανία που να φοράει σουτιέν

α2)Και καλά κάνει γιατί έχει κάτι να επιδείξει.

 

 

Εντελώς πληροφοριακά, οι γυναίκες δεν φοράνε σουτιέν όταν δεν έχουν κάτι να επιδείξουν. Ίσα ίσα φοράνε ΟΤΑΝ έχουν κάτι να επιδείξουν για να μπορουν να έχουν κάτι να επιδείξουν και σε καμιά δεκαριά χρόνια...

Link to comment
Share on other sites

Koitaxte...mhn to paraxezoume to 8ema...kai oi ellhnides einai kouklares kai olo kalhtereuoun....me mia e3airesh (pou akoma kai paxoules roumanes den exoun auto to problhma, enw to exoun kai oi kokaliares ellhnides)...kuttaritida! Oi roumanes gia mena den einai kati to tromero...sto proswpo exoun ena kati pou den mou paei...kati me to koutelo tous pisteuw. Ama einai 3enh...koita tis Tsexes, Skandinabes, kai tis Argentines. Den einai sumptwsh oti ola ta top model erxonte apo ekeines tis perioxes.

 

To 8ema den einai oi ellhnides na einai pio asxhmes...giati den pisteuw na einai...alla einai to oti oi perissoteres 3enes den exoun auta ta complex gia ta opoia milame edw kai 36 selides!

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με τον προλαλήσαντα, υπάρχουν καλύτερες και από

τις Ρουμάνες, όπως οι Τσέχες (για τις Σκανδιναβές δεν θα συμφωνήσω,

λόγω χαρακτήρα, όχι τίποτα άλλο). Επομένως φευγάτε παιδιά,

μη σας καπαρώσει καμία και τρέχετε και δεν φτάνετε μετά.

Α και να μην ξεχάσω, πριν την παντρευτείτε πλύντε της καλά

τη μούρη.

 

Όσον αφορά για τα στήθη των ρουμάνων:

Τι να τα κάνουμε μετά από 10 χρόνια ?

 

Εντελώς πληροφοριακά, οι γυναίκες δεν φοράνε σουτιέν όταν δεν έχουν κάτι να επιδείξουν. Ίσα ίσα φοράνε ΟΤΑΝ έχουν κάτι να επιδείξουν για να μπορουν να έχουν κάτι να επιδείξουν και σε καμιά δεκαριά χρόνια...

 

Κατανοείς τι έγραψες?

Link to comment
Share on other sites

Ennoei ότι άμα δεν έχεις στήθος δεν φοράς σουτιέν. Και άμα έχεις φοράς για να το κρατάει όρθιο και να μην έχει χαλάρωση, για να μπορούν να το δείχνουν και μετά από κάποια χρόνια. Γιατί άμα πέσει... μάμησε τα :p
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Koroivos201 (12 Σεπ. 2004 , 03:26)

Όσον αφορά για τα στήθη των ρουμάνων:

Τι να τα κάνουμε μετά από 10 χρόνια ?

 

Όταν θα έχεις μεγαλώσει κι εσύ 10 χρόνια νομίζεις ότι θα σου κάθονται γυναίκες της ηλικίας που ψάχνεις τώρα;

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Koroivos201 (12 Σεπ. 2004 , 03:26)

 

Κατανοείς τι έγραψες?

 

 

Απόλυτα. Ως γυναίκα, ξέρω καλύτερα απο σένα γιατι φοράμε σουτιέν, δε νομίζεις;

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Bayern7 (12 Σεπ. 2004 , 03:31)

 

Ennoei ότι άμα δεν έχεις στήθος δεν φοράς σουτιέν. Και άμα έχεις φοράς για να το κρατάει όρθιο και να μην έχει χαλάρωση, για να μπορούν να το δείχνουν και μετά από κάποια χρόνια. Γιατί άμα πέσει... μάμησε τα :p

 

 

Να και κάποιος που με καταλαβαίνει! Πάρε κάρμα να'χεις! :up:

Link to comment
Share on other sites

Proswpika pisteuw pws oi ellhnides oson pernan ta xronia tha beltiwniontai.Apo th mia to biotiko epipedo pou auxanetai,apo thn allh h idia h engrhgorsh twn gynaikwn.Px deite poses kopeles apo to gynmasio akoma pane gymnasthrio,prosexoun to baros tous agorazoun kallyntika ktl.De symfwnw me ola auta alla sigoura to theama pou blepw kathe mera beltiwnetai.Se liga xronia isws piasoume kai boreia Italia
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Koroivos201 (12 Σεπ. 2004 , 03:26)

 

Συμφωνώ με τον προλαλήσαντα, υπάρχουν καλύτερες και από

τις Ρουμάνες, όπως οι Τσέχες (για τις Σκανδιναβές δεν θα συμφωνήσω,

λόγω χαρακτήρα, όχι τίποτα άλλο). Επομένως φευγάτε παιδιά,

μη σας καπαρώσει καμία και τρέχετε και δεν φτάνετε μετά.

Α και να μην ξεχάσω, πριν την παντρευτείτε πλύντε της καλά

τη μούρη.

 

Όσον αφορά για τα στήθη των ρουμάνων:

Τι να τα κάνουμε μετά από 10 χρόνια ?

 

 

 

Κατανοείς τι έγραψες?

 

 

Dhladh tha allazeis kathe 10 xronia gynaika :confused: ?

Kai auta pou grafei h Michelle einai swsta (opws eipan kai alloi :p )

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Melkor (12 Σεπ. 2004 , 04:24)

 

Proswpika pisteuw pws oi ellhnides oson pernan ta xronia tha beltiwniontai.Apo th mia to biotiko epipedo pou auxanetai,apo thn allh h idia h engrhgorsh twn gynaikwn.Px deite poses kopeles apo to gynmasio akoma pane gymnasthrio,prosexoun to baros tous agorazoun kallyntika ktl .De symfwnw me ola auta alla sigoura to theama pou blepw kathe mera beltiwnetai.Se liga xronia isws piasoume kai boreia Italia

 

 

Nai! Gynontai pswnia apo mikroteres hlikies kai oso pernaei o kairos o "psonismos"(lexi pou eftiaxa :p ) tha phgainei kai se mikroteres hlikies :blink: .

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Melkor (12 Σεπ. 2004 , 04:24)

 

Proswpika pisteuw pws oi ellhnides oson pernan ta xronia tha beltiwniontai.Apo th mia to biotiko epipedo pou auxanetai,apo thn allh h idia h engrhgorsh twn gynaikwn.Px deite poses kopeles apo to gynmasio akoma pane gymnasthrio,prosexoun to baros tous agorazoun kallyntika ktl.De symfwnw me ola auta alla sigoura to theama pou blepw kathe mera beltiwnetai.Se liga xronia isws piasoume kai boreia Italia

 

γιατί δεν συμφωνείς;οι κοπέλες βάφονται για να αρέσουν

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ...

ΠΙΝΩ...

...ΚΑΠΝΙΖΩ...

ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος hydro (12 Σεπ. 2004 , 12:04)

 

ναι σιγα μην βγαινουν απο την μανα τους "τρεντι"

 

αν είναι έτσι εγώ βγήκα από την μητέρα μου ψωνάρα

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ...

ΠΙΝΩ...

...ΚΑΠΝΙΖΩ...

ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος hydro (12 Σεπ. 2004 , 12:18)

 

:p :p :p μην το λες :p

 

:( :D :p

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ...

ΠΙΝΩ...

...ΚΑΠΝΙΖΩ...

ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

τελικα το παραδεχεστε οτι ειστε ψωνια η οχι? ( χωρις καμια παρεξηγηση )
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Ok re paidia, afou sas aresoun toooso polu oi Roumanes ktl, doxa to Theo stin Ellada exoume polles! Kante kati me autes, alla kati pou na einai sovaro, oxi ena one-night-stand apla kai mono gia na lete! Afiste tis ellinides gia tous......................

 

Foras soutien otan PREPEI na valeis! An den uparxei logos den vazeis! Apla pliroforiaka sas lew, pws otan mia gunaika foraei ena wraio forema, mplouza ktl xwris soutien kai esas sas vgainoun ta matia PISTEPSTE ME exei foresei polla xronia prin soutien!

 

Oson afora ta string, oi ellinides ti nomizete oti forane?? Mallon den eiste kaloi gnwstes tou antikeimenou......

Link to comment
Share on other sites

Xεχέ τι ωραία που τα λέτε.

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nhp1023 (12 Σεπ. 2004 ,

01:58)

 

Koitaxte...mhn to paraxezoume to 8ema...kai oi ellhnides einai kouklares kai olo kalhtereuoun....

 

Εγω κρατάω αυτό και συνεχίζουμε... :)

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MiuMiu (12 Σεπ. 2004 , 12:56)

 

Ok re paidia, afou sas aresoun toooso polu oi Roumanes ktl, doxa to Theo stin Ellada exoume polles! Kante kati me autes, alla kati pou na einai sovaro, oxi ena one-night-stand apla kai mono gia na lete! Afiste tis ellinides gia tous......................

 

Foras soutien otan PREPEI na valeis! An den uparxei logos den vazeis! Apla pliroforiaka sas lew, pws otan mia gunaika foraei ena wraio forema, mplouza ktl xwris soutien kai esas sas vgainoun ta matia PISTEPSTE ME exei foresei polla xronia prin soutien!

 

Oson afora ta string, oi ellinides ti nomizete oti forane?? Mallon den eiste kaloi gnwstes tou antikeimenou......

 

Πες τα ρε MiuMiu!!! :up:
Link to comment
Share on other sites

μετα απο τοσες σελιδες εδω εχω καταλαβει ενα πραγμα για της γυναικες του φορουμ μας - οτι μαλλον εχουν καταλαβει οτι οι υπολοιπες γυναικες στην Ελλαδα ειναι ετσι οπως τα λεμε εδω οι ανδρες, και αυτες δεν ειναι σαν αυτες της αλλες, αρα υπαρχει ελπιδα ρε παιδια , απλα δεν ψαχνουμε στα καταλληλα μερη να τις βρουμε!
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Hunter (12 Σεπ. 2004 , 14:37)

 

μετα απο τοσες σελιδες εδω εχω καταλαβει ενα πραγμα για της γυναικες του φορουμ μας - οτι μαλλον εχουν καταλαβει οτι οι υπολοιπες γυναικες στην Ελλαδα ειναι ετσι οπως τα λεμε εδω οι ανδρες, και αυτες δεν ειναι σαν αυτες της αλλες, αρα υπαρχει ελπιδα ρε παιδια , απλα δεν ψαχνουμε στα καταλληλα μερη να τις βρουμε!

 

Ναι βρε συ Hunter...Κι εγω πιστευω οτι πολλες ελληνιδες ειναι για τα μπαζα!Αλλα δεν ειναι ολες.Εγω πχ τις φιλες μου τις θεωρω πολυ αξιολογα ατομα.Δεν τις κατατασσω καθολου στην προαναφερομενη κατηγορια.Και δεν ειναι και ασχημες εμφανισιακα!!!
Link to comment
Share on other sites

μια και το θέμα πήγε στα βρακιά :p το string για εμενα είναι μια τεραστια χαζομάρα,πιο όμορφο να μην φοράει tpt ας πούμε παρα αυτήν την κουταμάρα(string)που την λέμε εσώρουχο.για εμενα τουλάχιστον είναι αντιαισθητικό.και πάει λιγάκι(?) προς το "ξεκ"@lo και είναι κάτι που δεν m αρέσει.Ένα πράγμα που θα ήταν καλο να κάνουν οι ελληνίδες είναι να σταματήσουν να ντύνονται "ξεκ"@la,ας ντύνονται έτσι μονο όσες είναι έτσι..ξέρω είμαι εξαίρεση αλλα είμαι πιο old fashion γενικά ;)

και για να προλάβω κάποιος έξυπνους την βράκα του παππου τους ας την φορέσουν αυτοί που θα το πουν :p υπάρχουν και ενδιάμεσα πράγματα δεν είναι η string η βράκα :lol:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος arfi-gorgona (12 Σεπ. 2004 , 14:43)

 

μια και το θέμα πήγε στα βρακιά :p το string για εμενα είναι μια τεραστια χαζομάρα,πιο όμορφο να μην φοράει tpt ας πούμε παρα αυτήν την κουταμάρα(string)που την λέμε εσώρουχο.για εμενα τουλάχιστον είναι αντιαισθητικό..ξέρω είμαι εξαίρεση αλλα είμαι πιο old fashion γενικά ;)

και για να προλάβω κάποιος έξυπνους την βράκα του παππου τους ας την φορέσουν αυτοί που θα το πουν :p υπάρχουν και ενδιάμεσα πράγματα δεν είναι η string η βράκα :lol:

 

Εδω καραβια χανονται βαρκουλες αρμενιζουν....Το θεματακι το ξεφτιλισαμε ρε παιδες!!!Μηπως να ανοιγε κανενας,αλλο θεμα για την εμφανιση και την ενδυμασια των γυναικων;
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...