Jump to content

Τι έχουν πάθει οι Ελληνίδες;


KostasV
 Κοινοποίηση

Υπαρχουν Ωραιες Και Σωστες Κοπελες ???  

92 members have voted

  1. 1. Υπαρχουν Ωραιες Και Σωστες Κοπελες ???

    • Ναι και ζουν αναμεσα μας
      62
    • Οχι.....Τι ειναι αυτο ?
      30


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από τον StR

 

plin merikon eksereseon oi gunaikes prepei na eksimeronontai!!!

 

 

Σωστοοοοο.... :p

 

Πρεπει να κανουμε κανενα meeting να συζητησουμε για τους τροπους αντιμετωπισης της "αλλοπροσαλης" (<-- Σωστα το εγραψα; :o ) πλεον συμπεριφορας των γυναικων !

 

Παρακαλω τους Mods για ενα Thread στο οποιο θα επιτρεπετε να μπαινουν ΜΟΝΟ αντρες. :p :p :p :lol:

 

Περα απο την πλακα, οντως οι "αξιολογες" κοπελες εχουν γινει ενα πολυ πολυ μικρο ποσοστο πλεον :( Δυσκολο πια να βρεις καποια που να μπορεις να της εμπιστευθεις τις αδυναμιες σου χωρις να φοβασαι μην σε πει και μ@λ@κ@...

------------------------------

 

Α, οσον αφορα τον γυναικιο πληθυσμο που ανηκει στο μικρο ποσοστο, το τηλ μου ειναι -987654321-... :o :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον sadiagraxa

"αλλοπροσαλης" (<-- Σωστα το εγραψα; :o )

Θέλει άλλο ένα λάμδα στο τέλος :p :lol: :happy:
Link to comment
Share on other sites

 

Α, οσον αφορα τον γυναικιο πληθυσμο που ανηκει στο μικρο ποσοστο, το τηλ μου ειναι -987654321-... :o :D

 

Άσε τα σάπια κ' δώσε κ' το δεύτερο τηλ ( το κρυφό ;) ) 0-700-800-900 ΦΤΟΥ Κ' ΒΓΑΙΝΩ. Επίσης μόνο για τις επόμενες 2 ώρες υπογράφει αυτόγραφα κ βγάζει φωτό μαζί σας ΔΩΡΕΑΝ!!!! ΑΚΟΜΑ ΚΑΘΕΣΤΕ??? :D :D :D
Link to comment
Share on other sites

A! kai kati allo.... sigoyra OLOI exoyme paratirisei oti otan eimaste se kapoia sxesi oi gynaikes mas koitane diaforetika...pio entona tha elega, para na kykloforoyme monoi mas...

 

Συμφωνω απολυτα!!Το εχω παρατηρησει κι εγω. :mad:

Link to comment
Share on other sites

πριν πολλα χρονια τα ειχα μπλεξει με μια ελληνιδα - την βρηκα στο κρεβατι με αλλον μετα απο 2 χρονια , και ειπα ποτε μα ποτε ξανα , παντρευτηκα αγγλιδα , μετα απο 10 χρονια με παρατησε και ξαναγυρισε , συμπερασμα ενα - με τρωει ο κ@λ@ς μου για μπελαδες αλλα εξακολουθω να φοβαμαι της ελληνιδες :)
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω και μια επισήμανση απο προσωπική μου εμπειρία! Η κοπέλα κάτω των 20 είναι ανώριμη! Αν "κολλήσεις" σε μια 28αρα για παράδειγμα θα καταλάβεις τη διαφορά της γυναίκας! Δεν μιλάω μόνο σε σεξουαλικό επίπεδο, αλλά γενικά στον τρόπο που θα σου φερθεί!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον johner

 

Να κάνω και μια επισήμανση απο προσωπική μου εμπειρία! Η κοπέλα κάτω των 20 είναι ανώριμη! Αν "κολλήσεις" σε μια 28αρα για παράδειγμα θα καταλάβεις τη διαφορά της γυναίκας! Δεν μιλάω μόνο σε σεξουαλικό επίπεδο, αλλά γενικά στον τρόπο που θα σου φερθεί!

 

 

:!: :!: :!: ΣΩΣΤΟΣ :!: :!: :!:

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Διαβασα μονο την πρωτη σελιδα του ερωτηματος και απαντησεων.Προχωριμενη η ωρα και λιγο δυσκολο μετα απο 12ωρη εργασια να τα διαβασω ολα.

Δυσκολο το ερωτημα του φιλου.

Κατα την γνωμη μου μεγαλο ρολο παιζει η ΤV στην διαμορφωση εμφανησης και χαρακτηρος.Βλεπουμε συχνα γυναικες να κανουν παραπονα σε παρουσιαστριες και αυτες να λενε τι και πως να κανουν ωστε να βγουν απο πανω.Αληθεια, αυτες οι παρουσιαστριες εχουν λυσει τα δικα τους προβληματα? Η καταναλωτικη κοινωνια προτρεπει τους παντες σε αγορες κλπ. Ο καφες με την γειτονισα πολλες φορες ειναι καταστροφικος για ενα ζευγαρη.παει η κυρια για καφε στην φιλη της η γειτονισα οταν φευγουν οι γατοι για δουλεια και αρχηζει το κους κους.Να τα παραπονα η μια , να την στενοχωρια η αλλη , καθονται και ψαχνουν τροπους ωστε να την φορεσουν του γατου οντας ποντικινες οπως νομιζουν.Και οταν γυριζει ο γατος στο σπιτι πτωμα απο την δουλεια ,αρχηζουν να του πριζουν το συκωτι.ΓΙΑΤΙ Η ΓΕΙΤΟΝΙΣΑ "Η Η ΦΙΛΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΓΩ? Τετοιες εικονες βλεπουν πολλες οι σημερινες κοπελες.Και με τον τροπο τους και την ελευθερια που εχουν απο τις μανες (που δεν μπορεσαν να χαρουν τιποτε με τον τυρανο συζηγο) κανουν ο,τι φανταστει κανεις.Τα αποτελεσματα ορατα.Μωρακια να φαινοντε σαν καμπαρετζουδες.Μουτρακια παιδικα σπατουλαρισμενα.Στομα οχετος.

Ποιος ανδρας (πραγματικος και οχι σαν κατι τις που βλεπουμε στην TV )θα ηθελε να κανει οικογενεια με ενα πλασμα που βρισκετε στα ΧΑΜΕΝΑ ?

Ποιος θα ηθελε το σουρωτηρι διπλα του? Ξερεται.Τις περιπτωσεις που κρεμανε ενα σωρο κουδουνιστρες εν ειδη σκουλαρικιων οπου λαχει. Μοδα θα πουν τα κοριτσια του forum.Ναι, αλλα βγαλτε και καμια δικη σας.Οχι ολες τις εισαγωμενες. Μεχρι το 1978 αν θυμαμαι καλα που οι μαθητριες φορουσαν σχολικη ποδια , τα κοριτσια ειχαν να δειξουν κατι. Μετα ....αστα να πανε.

Αλλα θα πω και κατι αλλο.Φιλε μου δεν ειναι μονο τα κοριτσια που βλεποντας τα εχεις τρελλαθει . Τα αγορια πως τα ειδες?????

Ξερεις ποσα φωτοαντιγραφα του Νινο( και καθε αλλου δηθεν επωνυμου) κυκλοφορουν στους δρομους? Ξερεις ποσα ντυνοντε λες και ειναι εποχη καρναβαλιου γιατι ετσι προσταζει η μοδα(λενε) και ο καθε μπι-μπιτ μοδιστρος ? Ποιος τρελος θα ντυνοταν οπως ο Φραγκολιας στην φωτογραφιση που ειδαμε στην TV?

Για τους μικρους σε ηλικια του forum ισως ακουγοντε τρελλα αυτα που ειπα.Οι μεγαλυτεροι ομως ειναι σιγουρο οτι καταλαβαινουν.Γνωριζουν τις αλλαγες μεσα στα 25 τελευταια χρονια.

Και ερχομε στο ερωτημα. Μηπως φταιμε κι εκεις? ΤΑ ΑΡΣΕΝΙΚΑ ??? Μηπως ψαχνοντας για ανδρες οι γυναικες (πραγματικους ΑΝΔΡΕΣ) τα εχουν δωσει ολα οπως λεμε? Δες και μπουτι, δες και βυζουλα, δες και αφαλο , κλπ ??? Και φτασαμε στο σημειο να ακουμε το μεγα ερωτημα mondelas στην TV. ΜΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΔΡΕΣ ???????????

Μπορει καποτε καποιος να μιλησε για την ισοτητα των 2 φυλλων αλλα οι γυναικες πρεπει να ξερουν οτι το εκανε προς ιδιον ωφελος.Παντρεμενος ηταν και δεν σκεφτηκε το πολιτικο κοστος. Ερωτευτηκε . Χαλαλι του . Ολοι μας μπορουμε να παθουμε το ιδιο ακομη και στα 80 μας.

Ενας αλλος εβγαλε το αυτοματο διαζυγιο μονο για ενα βραδυ που λενε. Και αυτος ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ηταν. Χαλαλι του.

Βγαζω λοιπον το δικο μου συμπερασμα.

ΦΤΑΙΕΙ Ο ΕΡΩΤΑΣ.

Αλλα ο μπαγασας διαλεξε λαθος δρομο και τροπο !!!

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Να συμπληρώσω και εγώ κάτι που μου έρχεται στο μυαλό :

Ήμουν με μια κοπελιά 2 χρόνια μαζί και κάθε φορά που βγαίναμε έξω για καφεδάκι ή ποτάκι βαφόνταν παρόλο που ήξερε ότι για εμένα δεν έπαιζε κανένα απολύτως ρόλο άν ήταν βαμμένη ή όχι. Για ποιόν λόγο βαφόταν δεν τον κατάλαβα ποτέ. Αφού δεν είχε να κατακτήσει κάποιον και εμένα που ήμουν στο πλευρό της δέν με πείραζε στο ελάχιστο... Για να αίσθάνεται ίσως όμορφη ; Μπορεί...

[sIGPIC][/sIGPIC]Die you human....
Link to comment
Share on other sites

ena episis basiko stoixeio einai to pou tha psaksis na breis mia kopela!!!

 

giati fteme kai emeis oi antres!!!

gitai otan blepoume ena kse..olo kanoume san treloi kai leme tou kosmou tis m@la..s alla auts oi kopelles den einai aytes me tis opoies tha borousame na sinapsoume mia sobari sxesi!!

http://images.allposters.com/images/151/Reload2_a.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον CORE

 

Να συμπληρώσω και εγώ κάτι που μου έρχεται στο μυαλό :

Ήμουν με μια κοπελιά 2 χρόνια μαζί και κάθε φορά που βγαίναμε έξω για καφεδάκι ή ποτάκι βαφόνταν παρόλο που ήξερε ότι για εμένα δεν έπαιζε κανένα απολύτως ρόλο άν ήταν βαμμένη ή όχι. Για ποιόν λόγο βαφόταν δεν τον κατάλαβα ποτέ. Αφού δεν είχε να κατακτήσει κάποιον και εμένα που ήμουν στο πλευρό της δέν με πείραζε στο ελάχιστο... Για να αίσθάνεται ίσως όμορφη ; Μπορεί...

 

 

Λιγο ασχετο, αλλα ουτε εμενα μου αρεσει να βαφονται τοσο πολυ...

ΚΑΙ ΑΥΤΟ μου το εχουν σχολιασει διαφοροι (!)

 

Και οταν τους ειχα πει, οτι το καλυτερο μερος για να βρεις μια πραγματικα ομορφη ειναι στην παραλια (μονο σε 2-3 παραλιες πανε βαμενες, καταλαβενετε νομιζω) τοτε πηγε αλλου το μυαλο τους...

 

ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ!!!

 

-Φανταζεστε να βγειτε με καμια κουκλα το βραδυ, κι αν λαχει να γινει κατι, το πρωι να ειναι σαυρα;; :p

 

Σημ. και παλι δεν εννοω για τις "εξυπνες"...

Εννοω γι'αυτες που τους αξιζει το "αντε σημερα, αντε αυριο, ε τραβα σπιτακι σου κοριτσακι μου τωρα..."

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Nantia

 

Άσε τα σάπια κ' δώσε κ' το δεύτερο τηλ ( το κρυφό ;) ) 0-700-800-900 ΦΤΟΥ Κ' ΒΓΑΙΝΩ. Επίσης μόνο για τις επόμενες 2 ώρες υπογράφει αυτόγραφα κ βγάζει φωτό μαζί σας ΔΩΡΕΑΝ!!!! ΑΚΟΜΑ ΚΑΘΕΣΤΕ??? :D :D :D

 

 

Αφου το θελετε λοιπον το "κρυφο" μου τηλ ειναι... :p

 

Ενταξει ρε παιδια δεν ειμαι και λιγουρης , πλακα εκανα να ξεφυγουμε λιγο κι απο την φορτισμενη ατμοσφαιρα του θεματος ! :p

 

Πραγματικα ομως, διαβαζοντας το συγκεκριμενο θεμα, μου ερχονται διαφορα στο μυαλο μου που με στεναχωρουν...

Ειναι κριμα να εχει καταντησει ετσι το σκηνικο με Γυναικες-Αντρες... Δεν ξερεις πως να φερθεις σε καποια κοπελα επειδη τα ματια σου εχουν δει πολλα... Γενικα υπαρχει προκαταληψη γυρω απο το ολο θεμα και ειναι δικαιολογημενη (εν μερει) λογω της συμπεριφορας που εχουν οι γυναικες στην εποχη μας...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον tasulm

 

aaaaax polla mounia trigyro mas, ston poutso mas kanena...

 

 

Kala, an thes mporeis na ekfraseis tin apognwsi sou kai ligotero perigrafika... ;) :happy:

 

Diavazoun kai mikra paidia... :whistle:

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Α, σημερα ετυχε να δω το Ελληνικο εργο "Η Λιζα και ολοι οι αλλοι "

Αν δεν το εχετε δει τοτε πρεπει σιγουρα καποια στιγμη να το ενοικιασετε απο καποιο DVD-VIDEO Club...

Θα φρικαρετε λιγο με τα γυναικια πραγματα που ασχολειτε συνεχεια το εργο (εγω το ειδα με την κοπελα μου και γι'αυτο αντεξα :p ) αλλα η ιστορια του αντιπροσωπευει το λεγομενο "μεγαλο" ποσοστο που λεμε πιο πανω !

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Nantia

 

Mythozz μου τί να κάνουμε δεν είναι όλοι τυχεροί όπως εσύ!! Ωραία αποστομοτική απάντηση! ΕΕΕΕ, δεν πιστεύω να λές εμένα μικρό παιδι???

 

 

Όχι βέβαια... εσύ κοτζάμ κοπέλα, δε χρειάζεσαι τέτοια "προστασία". :whistle:

 

Μιλάω για ακόμα μικρότερα παιδάκια... :happy: :rolleyes:

 

P.S. Ο φίλος talsum ελπίζω να δει τα smilies που υποδηλώνουν χιούμορ... :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Nantia

 

Χρειάζομαι, μην το λές!!! Κάνε μια βόλτα σε κάποιο άλλο θέμα κ' θα δείς... ΣΝΙΦ-ΣΝΙΦ (αν δεν κατάλαβες στο θέμα με τους ήχων κιν.)

 

 

Καλά, τι έχουν πάθει οι Ελληνίδες;;;; :wacko: :p

 

 

Αρχικό Μήνυμα από τον Mythozz

 

E mwre... o Arximidis einai... :D thymasai pou egrafa sto allo thread gia kati paidakia pou diavazoun to forum? Na to ena... :D :D :lol:

 

 

Μήπως πρέπει να ανοίξουμε θέμα και με το τι έχουν πάθει οι Έλληνες άνδρες; :blink: :lol: :p

Είμαστε όλοι εδώ
Link to comment
Share on other sites

loooooooooool kai gamo ta thread!

sorry kiolas gia to aisxro tis fraseos alla ekfrazei tharrw ena megaaalo pososto tou andrikou plythismou tou myphone (oxi epeidi einai tou myphone fysika)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχικό Μήνυμα από τον Mythozz

 

Καλό θα ήταν όλοι σας εδώ να προσέχετε γενικότερα, όχι μόνο η Nantia.

Είναι ένα περίεργο θέμα στο οποίο θα ζητήσω να δώσετε προσοχή στο πως θα εκφραστείτε. Ειδικά λαμβάνοντας υπ'οψην οτι αφορά... πάθη τα οποία μπορούν να μας κάνουν να παρεκτραπούμε.

 

Το θέμα είναι ενδιαφέρον και δεν θα ήθελε κανένας να κλειδωθεί. Ίσως αφορά τις γυναίκες και το πως είναι πλέον, αλλά η γνώμη μιας γυναίκας (Nantia) ίσως να είναι και παραπάνω απο επιβεβλημένη. Γιαυτό το λόγο ανταλάξτε απόψεις ολοι πολιτισμένα...

 

Nantia το θέμα είναι περίεργο, ειδικά σε ένα ανδροκρατούμενο -δυστυχώς ή ευτυχώς- φορουμ. Σου εγγυώμαι οτι οι απόψεις σου θα είναι σεβαστές, όπως και οι αντίστοιχες των άλλων παιδιών, φτάνει να μην ξεφύγεις... απο το σωστό τρόπο αντιμετώπισης.

 

Το ίδιοο ισχύει και για όλους. Αντε και αν τα καταφέρουμε, ίσως προλάβω να ποστάρω και την άποψή μου... :)

 

 

 

Οι γυναίκες έχουν πάθει ότι έχουν πάθει επειδή...τους παραφερόμαστε με το γάντι.

 

Εδώ για παράδειγμα ένα μέλος του φόρουμ αποκαλεί ένα άλλο μέλος του φόρουμ μ@@@α και εισπράττει αντιμετώπιση με το γάντι (και καλά κάνει).

 

Βέβαια ο οποιοσδήποτε άλλος από εμάς για πολύ μικρότερες παραβάσεις δέχεται αρκετή δόση ειρωνίας, μερικά θυμωμένα smilies, ίσως και καμιά ποινή.

 

Ας είναι.

 

Έτσι και παραέξω, στην πραγματική ζωή, οι γυναίκες είδαν ότι τις κηνυγάμε, είδαν ότι τους παρακάνουμε τα χατήρια και το παραπήραν επάνω τους.

 

 

(σκάψιμο rulezzz...10+ μέρες μετά, το ξέθαψα όμως).

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...