Jump to content

Τι έχουν πάθει οι Ελληνίδες;


KostasV
 Κοινοποίηση

Υπαρχουν Ωραιες Και Σωστες Κοπελες ???  

92 members have voted

  1. 1. Υπαρχουν Ωραιες Και Σωστες Κοπελες ???

    • Ναι και ζουν αναμεσα μας
      62
    • Οχι.....Τι ειναι αυτο ?
      30


Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος HellasVagabond (12 Δεκ. 2004 , 00:31)γυναικαρες που εχω γνωρισει απο αμερικη , αγγλια, γαλλια και ρωσσια κανουν σαν τρελες αρκει να τους φερεσαι νορμαλ σε αντιθεση με τις δικιες μας που ολο θελουν θελουν θελουν.

Ειμαι λαθος ?

 

Ολόσωστος. Και προσθέτω: Ισλανδία, Σουηδία, Τσεχία

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος HellasVagabond (12 Δεκ. 2004 , 00:31)

 

Πλακα πλακα γυναικαρες που εχω γνωρισει απο αμερικη , αγγλια, γαλλια και ρωσσια κανουν σαν τρελες αρκει να τους φερεσαι νορμαλ σε αντιθεση με τις δικιες μας που ολο θελουν θελουν θελουν.

Ειμαι λαθος ?

 

 

Yeaaaaaaaaaah :up:

Link to comment
Share on other sites

Emena oles mou oi kopeles htan polu wraies (epipedo modelou oi perissoteres), kai oles htan kai kales. Pio polles kakies asxhmes kserw para kales kai wraies, kai giauto kai de pisteuw auto to rito to oti na koitaw kai to mesa(xarakthra). Sugnwmh, alla an de maresei apoluta ta e3w de koitaw kan to mesa, giati 3erw oti uparxoun polla omorfa e3w kai mesa!
Link to comment
Share on other sites

Εγω στα μονα ατομα που εχω δει να φερονται καλα μοντελα ειναι ολα φραγκατα και γιαυτο δεν προκειτε να τους βαλω στην εξισωση.

Μιλαμε για νορμαλ ατομα που δεν ειχαν την τυχη να γεννηθουν ετοιμοι και φραγκατοι

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος HellasVagabond (12 Δεκ. 2004 , 00:31)

 

Καποιος φιλος ειπε πως την βρηκε, πιστευω πως ολοι εχουμε βρει καποια που νομιζαμε πως ηταν η τελεια εος οτου.......Crash And Burn ! ;)

Οπως και να εχει δεν νομιζω πως ωραια και σωστη μπορει να συμβαδιζει.

Η ωραια θα εχει μεγαλη ιδεα για τον εαυτο της, ειδικα τελευταια οι ελληνιδες εχουν καβαλησει το καλαμι .

Μηπως τελικα να στραφουμε σε εξωτερικες λυσεις ? Πλακα πλακα γυναικαρες που εχω γνωρισει απο αμερικη , αγγλια, γαλλια και ρωσσια κανουν σαν τρελες αρκει να τους φερεσαι νορμαλ σε αντιθεση με τις δικιες μας που ολο θελουν θελουν θελουν.

Ειμαι λαθος ?

 

 

Mono to kalami kala tha htan... :whistle:

 

Pantws pisteuw oti kamia ellhnida den yparxei swsth (omorfh h askhmh) giati oles exoun psonistei :mad: . Opoios pisteuei to antitheto h einai poly tyxeros kai vrike kamia xehasmenh h zei se allo kosmo ;)

Link to comment
Share on other sites

axm..mhpos ksexnate kati basiko?

ego gia kapoion mporei an eimai h pio kalh,h pio sosth ,h pio ki ego de ksero ti kopela...kai gia kapoion allo taytoxrona na eimai to megalutero kolopaido pou exei kanei h fysh....

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

simfwnw me tous 2 telefteous bravo iste polu adikeimenikoi pedes, kai meta lene oi ginekes poux anode oi adres kai menoun anipadres i xwris sxesi afou eseis dimiourgite teties katastaseis, oti therizete spernete alloste de nomizw tous adres na tous xalaei an menoun eleftheroi se sxesi me esas pou kaigeste na kanete oikogeneia, as me diapsefsei kapios an kanw lathos
mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

εξαρταται απο τις ηλικιες και απο τα θελω του καθενος.. για μια γυναικα το βιολογικο ρολοι μετραει αναποδα απο μια ηλικια και μετα και ειναι λογικο να θελει να κανει οικογενεια και παιδια οσο μπορει.. τωρα... οσο για το αν οι αντρες κοιτανε την εμφανιση μονο, εδω νομιζω και παλι πως εχει να κανει η επιλογη του ειδους της σχεσης που ζηταει ο καθενας.. γιατι φυσικα αμα θες γυναικα για να το παιξεις επιδειξιας (το ιδιο ισχυει φυσικα και για τις γυναικες ετσι?) τοτε σιγουρα θα θες να εχει μονο εξωτερικα προσοντα.. οταν ομως θες να ζησεις μια ζωη με εναν ανθρωπο κοιτας να παρεις το καλυτερο πακετο.. νομος της φυσης.. τα γοριλακια δλδ εχουν πιο πολλα στανταρντς απο μας στην επιλογη μονιμου συντροφου? (καλα.. μονο που δεν οδηγουν γρηγορο αμαξι ισως.. αλλα καμια φορα οδηγουν διαστημοπλοιο.. οποτε σιγουρα εχουν ολα τα προσοντα... -βλ. Ο πλανητης των πιθηκων-)... αλλα παντα φυσικα αυτο που καθοριζει τα πραγματα τελικα ειναι το που ζει ο καθενας και τι δυνατοτητες εχει να διαπραγματευτει και να αποφασισει ανεπηρρεαστος..

[sIGPIC][/sIGPIC]...breath taking...

 

http://www.chf.gr

Link to comment
Share on other sites

Thread "Υπαρχουν Ωραιες Και Σωστες Κοπελες ???" by HellasVagabond merged with "Τι έχουν πάθει οι Ελληνίδες" by KostasV.
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Βασικα δεν ειναι το ιδιο θεμα αλλα οκ.................

Οσο αυτα που ειπανε οι γυναικες ( ποιες αλλες ) δεν νομιζω πως αν καποιος θελει κατι σοβαρο θα παει να βρει μια ασχημη επειδη θα ειναι καλη κοπελα.

Πιστευω πως υπαρχουν κατηγοριες ανθρωπων που ταιριαζουν, δηλαδη δεν μπορω να διανοηθω εναν ωραιο αντρα με μια ασχημη κοπελα και μια ωραια κοπελα με εναν ασχημο αντρα. Αυτα μονο εδω γινονται και μετα απορουμε γιατι χωριζουν τα παντρεμενα ζευγαρια.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος HellasVagabond (12 Δεκ. 2004 , 13:22)

 

Βασικα δεν ειναι το ιδιο θεμα αλλα οκ.................

Οσο αυτα που ειπανε οι γυναικες ( ποιες αλλες ) δεν νομιζω πως αν καποιος θελει κατι σοβαρο θα παει να βρει μια ασχημη επειδη θα ειναι καλη κοπελα.

Πιστευω πως υπαρχουν κατηγοριες ανθρωπων που ταιριαζουν, δηλαδη δεν μπορω να διανοηθω εναν ωραιο αντρα με μια ασχημη κοπελα και μια ωραια κοπελα με εναν ασχημο αντρα. Αυτα μονο εδω γινονται και μετα απορουμε γιατι χωριζουν τα παντρεμενα ζευγαρια.

 

δεν βλέπεις γύρω σου? :confused: :p βλέπεις ενα ζευγάρι πχ...και λες..."τώρα αυτή/ος τι θέλει με αυτόν/ή? :confused: "

 

μυστήριε οι βουλές του Κυρίου :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος HellasVagabond (12 Δεκ. 2004 , 13:36)

 

οι γυναικες τα λετε αυτα επειδη ζηλευετε οχι επειδη το σκεφτεστε αντικειμενικα........ :)

 

 

δεν νομίζω....αντικειμενικότατα :p

Link to comment
Share on other sites

Τε είναι αυτά που βλέπουν τα μάτια μου?!! Δηλαδή από πότε απαγορεύεται η πεντάμορφη να πάει μα το τέρας και το αντίσστροφο? Τι προκαταλήψεις είναι αυτές?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος soublaki-3 (12 Δεκ. 2004 , 13:42)

 

Τε είναι αυτά που βλέπουν τα μάτια μου?!! Δηλαδή από πότε απαγορεύεται η πεντάμορφη να πάει μα το τέρας και το αντίσστροφο? Τι προκαταλήψεις είναι αυτές?

 

den eipe kaneis kati tetoio...απλά επειδή κάτι που ειπε ο φιλτατος hellas vagabond

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος HellasVagabond (12 Δεκ. 2004 , 11:49)

 

Δεν ειπαμε πως απαγορευεται, προς θεου , απλα οι πιθανοτητες μακροχρονιας αποτυχιας αυξανονται κατακορυφα.....+απειρο ;)

 

Έχεις κάνει καμμια έρευνα και το λες, ή έτσι σου ρθε; Ή συνέβη σε κάποιον/α γνωστό/ή σου και το γενικεύεις;

Link to comment
Share on other sites

Το εχω δει απειρες φορες αν και αυτο που λες συνηθως συμβαινει επειδη ο χαλιας φουκαρας εχει φραγκα και δεν το εχει παρει χαμπαρι πως γιαυτο τον θελει η αλλη.

Βεβαια μερικοι που το ξερουν δεν τους νοιαζει , απλα θελουν να............μια ωραια κοπελα.

Καταντια ειδικα για ελληνα

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος HellasVagabond (12 Δεκ. 2004 , 12:17)

 

Το εχω δει απειρες φορες αν και αυτο που λες συνηθως συμβαινει επειδη ο χαλιας φουκαρας εχει φραγκα και δεν το εχει παρει χαμπαρι πως γιαυτο τον θελει η αλλη.

 

Δηλαδή δεν πιστεύεις ότι την κάνει να νιώθει καλά;

Link to comment
Share on other sites

Οταν καποιος εχει φραγκα ειναι αιωνια καταραμενος να τον θελει καποια ΚΥΡΙΩΣ για τα λεφτα του και αυτο φιλε μου ειναι κοινως αποδεκτο και ειναι κατι που βλεπουμε τριγυρω μας.......

Η απλα τυχαινει πως στο 99% των ζευγαριων που ο αντρας δεν βλεπεται και η γυναικα ειναι κλασης ανωτερη ο αντρας εχει παντα φραγκα ?

Λιγος ρεαλισμος δεν βλαπτει.

Link to comment
Share on other sites

Το κακο με τις κοπελες εδω μεσα ειναι πως βαζουν τους εαυτους τους στην θεση του εικονικου ζευγαριου, εκει χανουν το νοημα γιατι ολο το θεμα που εβαλα ηταν για συγεκριμενο τυπο γυναικας.

( Μερικες λενε πως δεν πρεπει να κοιταμε εμφανηση , ειναι δυνατον ομως να εισαι με μια κοπελα που δεν θα σε ελκυει η εμφανηση της ? )

Link to comment
Share on other sites

apla tha pw kati poli aplo oi ginekes de tha alaxoune xaraktira an oi adres den papsoune na rixnoune to epipedo tous xamila gia na vroune mia gineka apla ta pragmata dixte kai ligo adiafwria na sou pw egw meta pws tha kegode aftes, kai tha rixoune ligo ton egwismo tous ine apla ta siberasmata
mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος georgehh (12 Δεκ. 2004 , 17:04)

 

apla tha pw kati poli aplo oi ginekes de tha alaxoune xaraktira an oi adres den papsoune na rixnoune to epipedo tous xamila gia na vroune mia gineka apla ta pragmata dixte kai ligo adiafwria na sou pw egw meta pws tha kegode aftes, kai tha rixoune ligo ton egwismo tous ine apla ta siberasmata

 

 

Swstos.... ;)

Link to comment
Share on other sites

katarxhn as mou perigrapsei kapoios ton orismo ths "swsths" kopelas.

eimai pooooly periergh na akousw.

paidia mathete kati: epeidh sas exoun tuxei kapoies kopeles pou de sas fer8hkan swsta de shmainei oti oles einai etsi.

nomizw pws ta pairnete etsi asxhma otan de sas kathetai kapoia kai vrizete oles tis gunaikes.

egw kai oi files mou pote den exoume sumperiferthei etsi opws lete se kanenan ektos an einai kanenas vlakas.

antithetws,gkomenoi filwn mou tous exoun kanei diafora kata kairous.de lew oti eimaste panagitses,alla thelw na pw den uparxei diafora sta 2 fula alla ston xarakthra tou kathe anthrwpou.

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...