Jump to content

Τι έχουν πάθει οι Ελληνίδες;


KostasV
 Κοινοποίηση

Υπαρχουν Ωραιες Και Σωστες Κοπελες ???  

92 members have voted

  1. 1. Υπαρχουν Ωραιες Και Σωστες Κοπελες ???

    • Ναι και ζουν αναμεσα μας
      62
    • Οχι.....Τι ειναι αυτο ?
      30


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος EchiDNA (24 Νοέ. 2004 , 10:21)

 

Γνωριζόμαστε από κάπου??? :p :p :p

 

Λοιπόν... όλα αυτά που λές με περιγράφουν κάπως στις σχέσεις μου με τις γυναίκες... αλλά αν σου πω τι μου έχει τύχει, θα τρελαθείς!!! :wacko:

 

les? :p

gia pes kanena skhniko...

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καταπληκτικό εφιέρωμα στο εν λόγω θέμα έχει το καινούργιο FREE!

 

Αν διαβάσετε τι γράφει ένας τύπος απο τη μια θα κλάψετε γιατί έχει δίκιο... απο την άλλη έτσι όπως τα περιγράφει είναι για γέλια η κατάσταση!

 

Μην το χάσετε το τεύχος αυτό δεν παίζεται! :D

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι δεν είναι θέμα φύλου αλλά καθαρά θέμα ανθρώπου. οι σχέσεις έχουν αλλάξει γιατί έχουν αλλάξει οι άνθρωποι. είναι σχεδόν όλοι ευνουχισμένοι. οι παλιές εποχές που ένας άντρας έκανε καντάδες σε μια γυναίκα έχουν φύγει. και οι εποχές που οι γυναίκες υπόμεναν σαν πηνελόπες τα πάντα έχουν περάσει.οι σχέσεις μενουν μισές γιατί κανείς δεν έχει το κουραγιο να τις ολοκληρώσει.δεν φταίνε μόνο οι ελληνίδες παιδια αλλα και οι έλληνες...
Link to comment
Share on other sites

φταίει ο κόσμος στον οποίο ζούμε...

μας έχουν κάνει ρομποτάκια σε μια μηχανή που υπολειτουργεί...

πρέπει να ξεφύγουμε από αυτό.. είμαστε άνθρωποι και έχουμε συναισθήματα..

δεν γίνεται να υποτασσόμαστε στη μόδα πλέον...γιατί αυτό γίνεται αν το έχετε καταλάβει..

Εγώ πιστεύω ότι το κόλπο στην όλη υπόθεση είναι να βρούμε τι πραγματικά μας γεμίζει και μας κάνει ευτυχισμένους.. Τι θέλουμε από αυτή τη ζωή? Να είμαστε μίζεροι και αποτυχημένοι (παντού?)?

Να είμαστε ευτυχισμένοι...? Να κάνουμε πράγματα που μας αρέσουν και τα απολαμβάνουμε?

Πάνω απ' όλα πρέπει να τα βρούμε με τον εαυτό μας...

Τι πάει να πεί : "μωρό μου, θέλω να χωρίσουμε για να μείνω λίγο μόνος/η να σκεφτώ"?

Εγώ πιστεύω ότι αυτό αποτελεί κοροίδια ... όχι μόνο απέναντι στους άλλους αλλά και απέναντι στον ίδιο μας τον εαυτό..

Η το άλλο... τα φτιαχνω με κάποιον -α απλά για να περνάω καλά.. η για να περάσει ο χειμώνας... να έχω κάτι να .... μπιπ.... κτλ...

Ρε παιδιά ήμαρτον... άντε πες ότι σας αρέσει να το πράττετε έτσι.... Τι γίνεται όμως όταν το κάνουν σε σένα..? Πιάνεις τη γκρίνια και τη μιζέρια?

αχ... που πάμε βρε παιδιά....? και είμαστε ακόμη στην αρχή πιστεύω...

Το'χω πει και πριν 2-3 σελίδες, το λέω και τώρα...

 

Βρείτε τα πρώτα με τον εαυτό σας... δείτε τη θέλετε από αυτή τη ζωή...

 

Μην παίρνετε στο λαιμό σας ανθρώπους που στο κάτω κάτω της γραφής δεν θέλουν και να πληγωθούν... τι σας φταίνε οι καημένοι?

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το θεμα ειναι οτι μας αρεσουν οι ελληνιδες κ τις θελουμε στην ζωη μας,ετσι δεν ειναι καπως αγαπητοι αρρενες του forum; ;)
The Future Belongs To The Brave
Link to comment
Share on other sites

Αυτά δεν τα ρωτάμε... είναι σίγουρο ότι μας αρέσουν και όχι λίγο... πολύ, πάρα πολύ...
Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος EchiDNA ( 8 Δεκ. 2004 , 14:43)

 

Αυτά δεν τα ρωτάμε... είναι σίγουρο ότι μας αρέσουν και όχι λίγο... πολύ, πάρα πολύ...

 

Εμένα πάντως μου αρέσουν καλύτερα οι Ιταλίδες...Τις Ελληνίδε τις έχω σιχαθεί...Την έχω ανεβάσει πολύ (την μύτη)...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος soublaki-3 ( 8 Δεκ. 2004 , 17:12)

 

Εμένα πάντως μου αρέσουν καλύτερα οι Ιταλίδες...Τις Ελληνίδε τις έχω σιχαθεί...Την έχω ανεβάσει πολύ (την μύτη)...

 

 

Εχεις δικιο σε αυτο που λες, σαν γυναικες ειναι ιδιες (Μεσογειακος τυπος), αλλα οι Ιταλιδες ειναι πιο κομψες και πιο παλαβες απο τις δικες μας! :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ( 8 Δεκ. 2004 , 16:31)

 

Το θεμα ειναι οτι μας αρεσουν οι ελληνιδες κ τις θελουμε στην ζωη μας,ετσι δεν ειναι καπως αγαπητοι αρρενες του forum; ;)

 

Συμφωνω απολυτα φιλε VarX !!

 

Οσο για τις Ιταλιδες δεν λεω....καλες ειναι αλλα......οι περισσοτεροι απο εμας ζουμε στην ελλαδα!! :) .......

ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

Για μενα δεν συγκρινονται οι Ελληνιδες με Ιταλιδες... ;) :p

Τελειως διαφορετικες οι Ελληνιδες και κατα την γνωμη μου πολυ πιο "ξεχωριστες" και "χαρισματικες" ! ;)

Πιστευω εχουν αυτο το..."κατι"! ;)

Οι "Μεσογειακες" Ιταλιδες αντε να φτανουν μεχρι την Ρωμη(ισως λεω και πολυ).Στον βορα που ειμαι εγω μονο Μεσογειακος τυπος γυναικας δεν μπορει να χαρακτηριστει. ;)

Οτι περιποιουνται πολυ τον εαυτο τους κτλ κτλ ειναι αληθεια αλλα και απο τις δικες μας δεν εχω κανενα παραπονο.Μια χαρα καλοντυμενες και περιποιημενες τις βρισκω.(οταν ειμαι Ελλαδα)

Το μονο που διακρινω ειναι οτι οι Ιταλιδες εχουν το μεγαλυτερο ποσοστο τους πολυ καλη σιλουετα και πως δεν σταματουν να την προσεχουν.

Οτι πολλες Ελληνιδες εχουν σηκωσει λιγο παραπανω την μυτη ειναι γεγονος.(Κατι τετοιο εδω που ειμαι με τις Ιταλιδες δεν ισχυει.)

Αλλα σε αυτο φταινε και πολλοι απο εμας που τρεχουμε σαν σκυλακια απο πισω... :whistle: :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mario_fit ( 8 Δεκ. 2004 , 16:57)

 

Οτι πολλες Ελληνιδες εχουν σηκωσει λιγο παραπανω την μυτη ειναι γεγονος.(Κατι τετοιο εδω που ειμαι με τις Ιταλιδες δεν ισχυει.)

Αλλα σε αυτο φταινε και πολλοι απο εμας που τρεχουμε σαν σκυλακια απο πισω... :whistle: :p

 

Εμένα δεν με ενδιαφέρει ο λόγος για τον οποίο έχουν σηκώσει τόσο πολύ τη μυτάρα, αλλά το γεγονός αυτό καθ' αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος georgekap1 ( 8 Δεκ. 2004 , 15:33)

 

Συμφωνω απολυτα φιλε VarX !!

 

Οσο για τις Ιταλιδες δεν λεω....καλες ειναι αλλα......οι περισσοτεροι απο εμας ζουμε στην ελλαδα!! :) .......

 

Καλα,για τις πανεμορφες Θεσσαλονικιες (ντοπιες) δεν μπορω παρα να εκφρασω τον απαραμμιλο θαυμασμο μου :cool:

Κορυφαια ελληνικη ποιοτητα γυναικας

The Future Belongs To The Brave
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mario_fit ( 8 Δεκ. 2004 , 18:57)

 

Το μονο που διακρινω ειναι οτι οι Ιταλιδες εχουν το μεγαλυτερο ποσοστο τους πολυ καλη σιλουετα και πως δεν σταματουν να την προσεχουν.

 

 

 

Σωστος! :)

 

 

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος VarX

 

Καλα,για τις πανεμορφες Θεσσαλονικιες (ντοπιες) δεν μπορω παρα να εκφρασω τον απαραμμιλο θαυμασμο μου

Κορυφαια ελληνικη ποιοτητα γυναικας

 

 

Νομιζω οι ομορφοτερες γυναικες της χωρας! :)

Link to comment
Share on other sites

Σαλονικιές είχα αρκετές τριάντα τόσα χρόνια ζώντας Σαλονίκη, αλλά ρε παιδιά κι οι Πειραιώτισσες μ' αρέσουν! ...και φυσικά καλές οι Ελληνίδες αλλά Ιταλίδα δεν χάρηκα ποτέ, αλλάζει κανείς;;;

Υ.Γ. ειδικά από Σαλονίκη κοιτάτε προς Καλαμαριά μεριά, αστέρια πιπίνια!

NEVER WITH THE CLIENTS,NEVER WITH THE STAFF

<ΟΧΙ ΣΤΑ GREEKLISH!!!>

Link to comment
Share on other sites

Sorry που θα το πώ αλλά το φτυσιμο ηταν ειναι και θα ειναι η μονη λυση και το μονο που πιανει Παντα μα παντα οσο ασχημα και να ακουγεται ειναι θεμα ψυχολογιας ;) .
Link to comment
Share on other sites

Επειδή παρεξηγήσατε τα λεγόμενά μου:

ΔΕΝ είπα ότι ΔΕΝ μου αρέσουν οι Ελληνίδες. Απλά είπα ότι έχει ανέβει η μύτη ως τα σύνεφφα. Αυτό συνεπάγεται ότι για να κάνεις μια σχέση (σχέση και όχι "περνάω καλά"), θα πρέπει να την γνωρίσεις καλά, πολύ καλά...Εκτός αν θες γλάστρα, όπως οι περισσότεροι, που την θέλουν για να κάνουν επίδειξη στον κύκλο τους....

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα δεν παρεξηγησα τα λεγομενα σου και καταλαβα τι εννοεις και συμφωνω πως αυτο το "ψωνισμα" υπαρχει. :)

Απλως εγω πιο πανω εγραψα πως "φταιμε και εμεις εν μερη" γιατι αν πραγματικα μας ενδιαφερει να αλλαξουμε την κατασταση (προς το καλλιτερο) πρεπει να ψαξουμε να βρουμε τι φταιει και εγιναν ετσι τα πραγματα , ποιος ειναι ο λογος και να τον "διορθωσουμε". ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος VarX ( 9 Δεκ. 2004 , 05:14)

 

Καλα,για τις πανεμορφες Θεσσαλονικιες (ντοπιες) δεν μπορω παρα να εκφρασω τον απαραμμιλο θαυμασμο μου :cool:

Κορυφαια ελληνικη ποιοτητα γυναικας

 

Σας αρεσουν οι θεσσαλονικες εε??...χχμμμμ......για καντε μια βολτα και θα διαπιστωστε οτι ειναι οι πιο δυσκολες γυναικες που υπαρχουνε στην Ελλαδα........ ;)

ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

na pw mia tapeini apopsi oi xenes exoune kaliteri kardia, kai gousto apo tis ellinides pou tin exoune pswnisei agria, kai tin exoune dei egw kai kamia ali kai tous adres tous kanw pexnidaki kai kai ... ti ine afta re? ine to mono pragma pou den ime perifanos pou ime ellinas,daxi ipame wrees ginekes ala mi mas pianoun thimata
mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

xm ap'oti vlepw kaneis sas de ta paei kala me tis gunaikes kai kaneis den exei kalh gnwmh.ti na pw...de tha katsw na pw eimaste kaluteres apo tis xenes,apla to oti kaneis sas den exei pei kalo logo mexri twra deixnei polla.
http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Tinkerbell (11 Δεκ. 2004 , 17:55)

 

xm ap'oti vlepw kaneis sas de ta paei kala me tis gunaikes kai kaneis den exei kalh gnwmh.ti na pw...de tha katsw na pw eimaste kaluteres apo tis xenes,apla to oti kaneis sas den exei pei kalo logo mexri twra deixnei polla.

 

Tinkerbell μην βγαζεις συμπερασματα!! ειπε κανενας οτι το 100% των γυναικων ανηκει σε αυτα που γραφονται παραπανω???.

Γνωμη δικη μου ειναι οτι οι εποχες εχουν αλλαξει και οτι ολες ανεξερετως οι κοπελες εχουν γινει πιο απαιτητικες και γενικα το ψαχνουν πολυ στο να κανουν μια καινουρια σχεση, διοτι κατα 99,9% την εχουν πατησει απο τις προηγουμενες!...

 

Φταινε βεβαια και μερικοι αντρες εδω που τα λεμε διοτι οταν θελουν μονο και μονο να Π*******Ν 1,2,3......10 το πολυ νυντες πουλανε ερωτες αγαπες και λουλουδια και κανουν οτι ειναι δυνατο για να πετυχουν τον σκοπο τους, και οταν βαρεθουνε.... αντε γεια σου..και...υστερα την πληρωνει ο επομενος....και φυσικα ολοι εμεις :mad: :mad:

 

Τι ενοεις με αυτο που λες οτι ...."kaneis sas den exei pei kalo logo mexri twra deixnei polla. "????????? :eek:

ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος georgekap1 (11 Δεκ. 2004 , 18:54)

 

Φταινε βεβαια και μερικοι αντρες εδω που τα λεμε διοτι οταν θελουν μονο και μονο να Π*******Ν 1,2,3......10 το πολυ νυντες πουλανε ερωτες αγαπες και λουλουδια και κανουν οτι ειναι δυνατο για να πετυχουν τον σκοπο τους, και οταν βαρεθουνε.... αντε γεια σου..και...υστερα την πληρωνει ο επομενος....και φυσικα ολοι εμεις :mad: :mad:

 

Δεν μπορείς να καθορίσεις εσύ το τι θέλει ο άλλος και πως θα το σχεδιάσει για να το καταφέρει! ;)

Που ξέρεις ότι δεν έχει βγει από μια σχέση και επειδή πληγώθηκε θέλει να είναι μόνος και απλά να καλοπερνάει; :rolleyes:

 

Γενικά μπορείς να βρεις ότι θέλεις! Αν γνωρίσεις λίγο καλύτερα τον άλλο/η θα καταλάβεις τι ζητάει... Κι αν είσαι εσύ πρόθυμος να του/της το δώσεις προχωράς και όλα πάνε μια χαρά αλλιώς πας παρακάτω... ;)

Τόσο δύσκολο είναι πια; Δεν είναι κακό να μένεις και λίγο μόνος/η χωρίς να κάνεις τίποτα.

 

Πιστεύω πως πρέπει κάποιος/α να περάσει και από τα δυο στάδια για να σκεφτεί καλύτερα και να καταλήξει στο τι θέλει ακριβώς από αυτόν/ή που είναι δίπλα του... ;)

 

Όλοι/ες κλαιγόμαστε αλλά στο τέλος ανακαλύπτεις το λιμάνι που αράζεις και τώρα που το σκέφτομαι ίσως να είναι και καλύτερα έτσι γιατί αποκτάει μια μοναδικότητα αυτό που αισθάνεσαι εκείνη τη στιγμή... Ή μήπως δεν είναι έτσι; Περιμένω απαντήσεις... :)

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος VarX ( 9 Δεκ. 2004 , 05:14)

 

Καλα,για τις πανεμορφες Θεσσαλονικιες (ντοπιες) δεν μπορω παρα να εκφρασω τον απαραμμιλο θαυμασμο μου :cool:

Κορυφαια ελληνικη ποιοτητα γυναικας

 

:happy: :)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος PowerZ (11 Δεκ. 2004 , 19:27)

 

:happy: :)

 

:confused: :rolleyes:

Θεσσαλονικιά είσαι;

Και τι γυρεύεις στην Αθήνα; :lol: Μάλλον έκανες λάθος επιλογή πόλης :rolleyes:

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...