Jump to content

Τι έχουν πάθει οι Ελληνίδες;


KostasV
 Κοινοποίηση

Υπαρχουν Ωραιες Και Σωστες Κοπελες ???  

92 members have voted

  1. 1. Υπαρχουν Ωραιες Και Σωστες Κοπελες ???

    • Ναι και ζουν αναμεσα μας
      62
    • Οχι.....Τι ειναι αυτο ?
      30


Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Agent M (21 Νοέ. 2004 , 19:38)

 

Να μην τον έχεις 100% σίγουρο; :confused: Είσαι σίγουρη; :D

 

Έχω δει αρκετές γυναίκες που όταν πέφτει το ποσοστό κάτω από 99.99999% μη σου πω τι γίνεται... :rolleyes: :whistle: :lol: :lol:

 

nai exartatai merikes to pairnoun egwistika kai prospathoun pio polu kai alles kanoun ta xeirotera.katinies klp.emena mou aresei na ginetai paixnidi ti na kanw ;)

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kakiasmeno (21 Νοέ. 2004 , 19:49)

 

αυτο δεν μπορεις να το πεις για μενα ομως ε νεε αγαπημενε??ε ?ε?ε?

 

Εσύ καρδιά μου είσαι περίπτωση! :D :cool: :happy: ;)

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Tinkerbell (21 Νοέ. 2004 , 20:03)

 

nai exartatai merikes to pairnoun egwistika kai prospathoun pio polu kai alles kanoun ta xeirotera.katinies klp.emena mou aresei na ginetai paixnidi ti na kanw ;)

 

Όχι προς Θεού :) Εσύ καλά κάνεις και θέλεις παιχνίδι απλώς βάση των λεγάμενων σου λεω τι έχω παρατηρήσει και από φίλους αλλά και από προσωπικές εμπειρίες... :)

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Agent M (21 Νοέ. 2004 , 20:05)

 

Όχι προς Θεού :) Εσύ καλά κάνεις και θέλεις παιχνίδι απλώς βάση των λεγάμενων σου λεω τι έχω παρατηρήσει και από φίλους αλλά και από προσωπικές εμπειρίες... :)

 

koita de xerw pws antilamvanesai auto pou lew.den ennow pws otan eimai me kapoion mou aresei na koitazei kai alles,alla na uparxei ligh agwnia,na prospathw na tou aresw kai tetoia.de thelw na uparxei routina.

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι να δειξεις και εσυ κάποιο ενδιαφέρον όμως γιατι ο άλλος κρυωνει και μερικοι πολύ γρηγορα θα έλεγα.Πάντως δεν βγαζω ακρη με σας τις γυναίκες την μια λέτε οτι θέλετε να σας δειχνουν το ενδιαφερον , την τρυφερότητα και την αγάπη αμέσως(αμα ειναι αληθινα όλα αυτα) και την μια οχι.Κάπου μας μπερδευετε δεν νομίζεις?Σιγουρα το να δειχνεις στον άλλον αμέσως τα πάντα ακυρωνει το μυστήριο της έρευνας το οποίο ισως είναι και το καλύτερο σημείο της σχέσης.
200km/h in the wrong lane...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος TopGear (22 Νοέ. 2004 , 01:15)

 

Το θέμα είναι να δειξεις και εσυ κάποιο ενδιαφέρον όμως γιατι ο άλλος κρυωνει και μερικοι πολύ γρηγορα θα έλεγα.Πάντως δεν βγαζω ακρη με σας τις γυναίκες την μια λέτε οτι θέλετε να σας δειχνουν το ενδιαφερον , την τρυφερότητα και την αγάπη αμέσως(αμα ειναι αληθινα όλα αυτα) και την μια οχι.Κάπου μας μπερδευετε δεν νομίζεις?Σιγουρα το να δειχνεις στον άλλον αμέσως τα πάντα ακυρωνει το μυστήριο της έρευνας το οποίο ισως είναι και το καλύτερο σημείο της σχέσης.

 

katarxhn pistevw pws den einai mono oi gunaikes pou de xeroun ti theloun alla kai oi antres. ;)

nai fusika thelw na xerw pws me thelei,opws ki egw to deixnw alla de mou aresei na ta dinei/dinw ola apo thn arxh.opws prin apo mia sxesh apolamvanw to flert.

exeis dikio sto oti sas mperdevoume etsi einai omws epanalmvanw pws ki eseis den eiste kaluteroi! :)

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Στο μόνο που μπορει να μπερδευτουμε εμεις ειναι αμα θέλουμε μια σχέση του καφέ και της καλοπέρασης ή μια σοβαρή σχέση με διάρκεια και μέλον.Τα άλλα ειναι φως φανάρι.Δυσκολα μπορουμε να κρυφτούμε εμεις απο μια γυναίκα.Ουτε την διπλωματία ουτε την πονηρια την εχουμε αναπτύξει σε μεγάλο βαθμο εκτος ελαχιστων εξαιρέσεων πιστευω.
200km/h in the wrong lane...
Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι η αλήθεια αλλά με τις γυναίκες πλέον δεν μπορείς να είσαι σιγουρος για τίποτα(μηπως ειναι αυτες για τον εαυτο τους?)
200km/h in the wrong lane...
Link to comment
Share on other sites

paizoun polla to xerw..mia filh mou exei kollhma kai de ta ftiaxnei me wraious to idio me ekeinh.mia allh mou filh thelei opwsdhpote o allos na exei lefta kai styl.prosfata mia filh mou xwrise to paidi pou ta eixe giati etsi ths hrthe..kai ton hthele para polu.!e oute egw mporw na thn katalavw.koita mou exei tuxei ki emena omws o allos na mh xerei ti thelei kai na einai mia zesth mia kruo kai sugkekrimeno paradeigma einai kapoios pou htan megaluteros mou kai epeidh hmoun mikroula me epaize(15 egw 21 autos)kai egw kollaga mazi tou.kapoia stigmh loipon xekollhsa kai twra pia opote ton vlepw ginetai to akrivws antitheto.ekdikhsh ;)
http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Φιλε MIB και georgekap1

 

Τα πραγματα που που περιγραφετε ειναι πολυ διαφορετικα στην Αγγλια απο οτι στην Ελλαδα,διαφορετικες κουλτουρες/πολιτισμοι

The Future Belongs To The Brave
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος VarX (22 Νοέ. 2004 , 17:18)

 

Φιλε MIB και georgekap1

 

Τα πραγματα που που περιγραφετε ειναι πολυ διαφορετικα στην Αγγλια απο οτι στην Ελλαδα,διαφορετικες κουλτουρες/πολιτισμοι

 

θελεις να μας πεις με λιγα λογια??

ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

Οτι τα πραγματα λιγο-πολυ εχουν οπως τα περιγραφουν αρκετοι,σε μεγαλο αλλα οχι απολυτο ποσοστο,καθως τα πραγματα στην Ελλαδα εχουν γυρισει ετσι.

 

Εχουν αλλαξει εποχες κ πολυ συχνα αλλαζουν οι ρολοι στις σχεσεις μας με το αλλο φυλο,για καλο η για κακο

The Future Belongs To The Brave
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος TopGear (22 Νοέ. 2004 , 01:15)

Πάντως δεν βγαζω ακρη με σας τις γυναίκες την μια λέτε οτι θέλετε να σας δειχνουν το ενδιαφερον , την τρυφερότητα και την αγάπη αμέσως(αμα ειναι αληθινα όλα αυτα) και την μια οχι.Κάπου μας μπερδευετε δεν νομίζεις?

 

Σας μπερδεύουμε γιατι προσπαθείτε να βγάλετε ένα γενικό κανόνα για όλες μας ενώ η καθεμιά είναι διαφορετική και ψάχνει άλλα πράγματα. Δεν αρέσουν τα ίδια σε όλες! Σε μερικές αρέσει ο άλλος να μην τους δείχνει τα όσα νιώθει γιατί ξενερώνουν και άλλες ψάχνουν ακριβώς αυτό. ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Michelle (23 Νοέ. 2004 , 12:01)

....Σε μερικές αρέσει ο άλλος να μην τους δείχνει τα όσα νιώθει γιατί ξενερώνουν και άλλες ψάχνουν ακριβώς αυτό. ;)

 

 

Μπαααα... εγώ δεν έχω βρει μέχρι στιγμής καμία να ζητάει αυτό!!! :(

 

Τελικά... όπως καταλαβαίνω όλες θέλουν να μην τις υπολογίζεις, να μην τις ρωτάς, να μην τις νοιάζεσε, να μην γενικά... :mad:

 

Εγώ επειδή είμαι "ανοιχτό βιβλίο" έχω απογοητευτεί πάρα πολλές φορές... αλλά τώρα θα γίνω σαν κι αυτές και χειρότερος... μάλλον αυτή είναι η λύση!!! :mad:

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος EchiDNA (23 Νοέ. 2004 , 12:52)

Μπαααα... εγώ δεν έχω βρει μέχρι στιγμής καμία να ζητάει αυτό!!! :(

Τελικά... όπως καταλαβαίνω όλες θέλουν να μην τις υπολογίζεις, να μην τις ρωτάς, να μην τις νοιάζεσε, να μην γενικά... :mad:

Εγώ επειδή είμαι "ανοιχτό βιβλίο" έχω απογοητευτεί πάρα πολλές φορές... αλλά τώρα θα γίνω σαν κι αυτές και χειρότερος... μάλλον αυτή είναι η λύση!!! :mad:

 

Αποψή μου, ότι ο καθένας στο τέλος, βρίσκει αυτόν ακριβώς που του αξίζει. Οπότε ανάλογα με το πως θα φερθείς έτσι θα σου συμπεριφερθούν.

Αν θές να καταλήξεις με μια γυναίκα την οποία για να κατακτήσεις χρειάστηκε να προσποιηθείς, τότε μάλλον θα περάσεις έτσι πολλά ακόμη χρόνια ωστε να την κρατήσεις... :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Joannita (23 Νοέ. 2004 , 14:54)

 

Αποψή μου, ότι ο καθένας στο τέλος, βρίσκει αυτόν ακριβώς που του αξίζει.

Ποιό τέλος??? :o

 

Οπότε ανάλογα με το πως θα φερθείς έτσι θα σου συμπεριφερθούν.

Αν θές να καταλήξεις με μια γυναίκα την οποία για να κατακτήσεις χρειάστηκε να προσποιηθείς, τότε μάλλον θα περάσεις έτσι πολλά ακόμη χρόνια ωστε να την κρατήσεις... :cool:

 

 

Έχω μεγάλο πρόβλημα... μάλλον είναι θέμα εκτίμησης του άλλου... ;)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος EchiDNA (23 Νοέ. 2004 , 12:52)

 

Τελικά... όπως καταλαβαίνω όλες θέλουν να μην τις υπολογίζεις, να μην τις ρωτάς, να μην τις νοιάζεσε, να μην γενικά... :mad:

 

 

ti les paidi mou!! epeidh emena mou aresei na mh mou ta dinei ola o allos apo thn arxh shmainei pws de thelw na me upologizei kai na me noiazetai??kaneis megalo lathos!! ama to kanei auto,tha ton steilw.to thema einai oti emena mou fainetai psema apo thn prwth stigmh na ta dineis ola kai ama ta dwseis ola meta kapoia stigmh ola tha ginoun vareta.anyway,me tpt auto pou lew de shmainei pws de thelw na noiazetai h na me ftunei.toso duskolo einai na to katalavete?

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αν ηταν δυνατον θα μπορουσαν οι κοπελες που συμετεχουν στο Forum να μας

πουνε πως θα ηθελαν να τις πλησιασει καποιοος και κατα την διαρκεια της σχεσης πως θα ηθελαν πανω κατω να ειναι ο φιλος τους μεσα στην σχεση?

ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος georgekap1 (23 Νοέ. 2004 , 20:58)

 

Αν ηταν δυνατον θα μπορουσαν οι κοπελες που συμετεχουν στο Forum να μας

πουνε πως θα ηθελαν να τις πλησιασει καποιοος και κατα την διαρκεια της σχεσης πως θα ηθελαν πανω κατω να ειναι ο φιλος τους μεσα στην σχεση?

 

loipon katarxhn prepei na exei polu xioumor kai exupno.na me sevetai kai na mh kanei skhnes mprosta se allous eidika se filous,na einai alhthinos kai na mh leei vlakeies etsi apla gia na me rixei.mou aresei na exw kai filikh sxesh mazi tou,na milame gia oti thema na'nai kai genika na tairiazoume kai san filoi na mhn eimaste mono zeugari agkalitses kai filakia.mou aresei na me thelei polu kai na mou to deixnei siga siga me kapoies praxeis tou.eeee ti allo..auta nomizw.ta upoloipa einai exwterikh emfanish kai oi protimhseis mou.

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος EchiDNA (23 Νοέ. 2004 , 12:52)

 

Μπαααα... εγώ δεν έχω βρει μέχρι στιγμής καμία να ζητάει αυτό!!! :(

 

 

Εγώ ακριβώς αυτό ψάχνω. Δε νομίζω να ειμαι η εξαίρεση! Θα υπάρχουν κι αλλες! ;)

Link to comment
Share on other sites

Μου φαινεται οτι πάτε να μας μπερδεψετε κορίτσια.Εννοειτε οτι κανενας ανθρωπος δεν ειναι ιδιος με τον άλλο αλλά εσεις εχετε την χαρακτηριστική ιδιότητα να αλλάζετε "θέλω" κάθε μέρα.Εμεις οι αντρες αυτό που βλέπουμε αποδεχόμαστε η απορρίπτουμε , δεν μπορουμε να φανταστουμε οτι σημερα ειναι "ετσι " και αυριο ¨αλλιως".Ειναι κάπως σαν το ΟΧΙ που πολλές φορές σημαινει ΝΑΙ και καμιά φορά εχετε και απαίτηση να το καταλαβαίνουμε.
200km/h in the wrong lane...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Michelle (24 Νοέ. 2004 , 00:35)

 

Εγώ ακριβώς αυτό ψάχνω. Δε νομίζω να ειμαι η εξαίρεση! Θα υπάρχουν κι αλλες! ;)

 

Michelle ki egw akrivws auto tous exhgw!

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος TopGear (24 Νοέ. 2004 , 01:01)

 

Μου φαινεται οτι πάτε να μας μπερδεψετε κορίτσια.Εννοειτε οτι κανενας ανθρωπος δεν ειναι ιδιος με τον άλλο αλλά εσεις εχετε την χαρακτηριστική ιδιότητα να αλλάζετε "θέλω" κάθε μέρα.Εμεις οι αντρες αυτό που βλέπουμε αποδεχόμαστε η απορρίπτουμε , δεν μπορουμε να φανταστουμε οτι σημερα ειναι "ετσι " και αυριο ¨αλλιως".Ειναι κάπως σαν το ΟΧΙ που πολλές φορές σημαινει ΝΑΙ και καμιά φορά εχετε και απαίτηση να το καταλαβαίνουμε.

 

koita,auta pou eipa egw isxuoun mono gia mena de shmainei oti oles eimaste idies kai theloume ta idia pragmata.ki emeis auto pou vlepoume h to dexomaste h to aporriptoume de katalavainw akrivws ti thes na peis.poios sou eipe oti allazoume gnwmh sunexws?

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Tinkerbell (23 Νοέ. 2004 , 21:26)

 

loipon katarxhn prepei na exei polu xioumor kai exupno.na me sevetai kai na mh kanei skhnes mprosta se allous eidika se filous,na einai alhthinos kai na mh leei vlakeies etsi apla gia na me rixei.mou aresei na exw kai filikh sxesh mazi tou,na milame gia oti thema na'nai kai genika na tairiazoume kai san filoi na mhn eimaste mono zeugari agkalitses kai filakia.mou aresei na me thelei polu kai na mou to deixnei siga siga me kapoies praxeis tou.eeee ti allo..auta nomizw.ta upoloipa einai exwterikh emfanish kai oi protimhseis mou.

 

 

Γνωριζόμαστε από κάπου??? :p :p :p

 

Λοιπόν... όλα αυτά που λές με περιγράφουν κάπως στις σχέσεις μου με τις γυναίκες... αλλά αν σου πω τι μου έχει τύχει, θα τρελαθείς!!! :wacko:

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...