Jump to content

Xiaomi Mi A1


Street
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φιλος εσπασε την οθονη του. Εχουμε καποιο φτηνο μαγαζι στην Αθηνα;

https://repairpro.gr

Το παίρνει και το φέρνει σπίτι σου δωρεάν.

Καλές τιμές.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

https://repairpro.gr

Το παίρνει και το φέρνει σπίτι σου δωρεάν.

Καλές τιμές.

Έχει καλά ανταλλακτικά; Σε άλλο μαγαζί (να το κάνει ο Θεός) μου έβαλαν τόσο χάλια οθόνη σε redmi note 4X που είχε διαρροή φωτός στο κάτω μέρος, τα πλήκτρα δεν φωτιζόταν σωστά και δεν λειτουργεί το double tap 2 wake.

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οτι πράγματα βρεις στο honorbuy θα βρεις και κει. Δεν έχουν ακουστεί άσχημα λόγια ακόμα.

https://www.facebook.com/repairproGR/

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

ψάχνοντας διάφορα για το κινητό έπεσε το μάτι μου σε αυτό, https://forum.xda-developers.com/mi-a1/development/kernel-francokernel-r1-8th-april-t3774833.

Έχει ασχοληθεί κανείς με αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις.

Τελικά ήθελε ενεργοποίηση από τον πάροχο πήρα στην Q στο 1227 και σε μισό λεπτό το ενεργοποίησαν.

 

Δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να ενεργοποιηθεί κατόπιν αιτήματος... Τι βλακεία...

Link to comment
Share on other sites

189 στο πλαίσιο το 32αρι με δύο χρόνια εγγύηση. Για όποιον μπορεί να ενδιαφέρεται

 

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Sony Xperia x10 mini->Jiayu G4S->Microsoft Lumia 640 DS->Xiaomi Mi4->Xiaomi Redmi Note 5 AI
Link to comment
Share on other sites

189 στο πλαίσιο το 32αρι με δύο χρόνια εγγύηση. Για όποιον μπορεί να ενδιαφέρεται

 

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Ενδιαφέρομαι, μεχρι πότε είναι η προσφορά ?

Έχει ξαναυπάρξει πάλι σε αυτήν την τιμη, μπορεί να μου θυμίσει κάποιος?

 

Βρήκα επίσης και στο Public το 64GB 190€ ,αλλα δεν λέει μεχρι πότε θα υπάρχει.

Edited by black3539

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι, μεχρι πότε είναι η προσφορά ?

Έχει ξαναυπάρξει πάλι σε αυτήν την τιμη, μπορεί να μου θυμίσει κάποιος?

 

Βρήκα επίσης και στο Public το 64GB 190€ ,αλλα δεν λέει μεχρι πότε θα υπάρχει.

 

Μην πάρεις το 32αρι με τίποτα.11 gb πιάνει το λειτουργικό σύστημα.το 64 παρε

Link to comment
Share on other sites

Μην πάρεις το 32αρι με τίποτα.11 gb πιάνει το λειτουργικό σύστημα.το 64 παρε

Αμα είναι 190€ το 64άρι και βέβαια θα το πάρω, αλλα μακάρι να κρατήσει λίγο παραπάνω η τιμή τουλάχιστον μέχρι την Τετάρτη για να το σκεφτώ καλύτερα.

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

Αμα είναι 190€ το 64άρι και βέβαια θα το πάρω, αλλα μακάρι να κρατήσει λίγο παραπάνω η τιμή τουλάχιστον μέχρι την Τετάρτη για να το σκεφτώ καλύτερα.

 

Τι να σκεφτεις;

Link to comment
Share on other sites

Τι να σκεφτεις;

Θελω να δω πως θα παει το τρεχον κινητό μου ,γιατι μου κανει διάφορα νερά.

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην ομάδα.Το πήρα και εγώ σήμερα στην πολύ καλή τιμή των 189€. Εξαιρετική συσκευή για τα λεφτά της έχω να πω τις λίγες ώρες που το έχω.Αλλα αυτό που μου έκανε εντύπωση ειναι ότι πήρε 2 ενημερώσεις με το που το έβγαλα από το κουτί μεγέθους 200-300 Mb.Μετα από λίγο μου βγάζει ακόμα μια 1200Mb.Τις έκανα όλες και μόλις μπήκα στις ρυθμίσεις είχαν αλλάξει όλα θέση.Λεω:καλά τι έγινε;Και τσουπ....Android 8.0.0 oreo.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην ομάδα.Το πήρα και εγώ σήμερα στην πολύ καλή τιμή των 189€. Εξαιρετική συσκευή για τα λεφτά της έχω να πω τις λίγες ώρες που το έχω.Αλλα αυτό που μου έκανε εντύπωση ειναι ότι πήρε 2 ενημερώσεις με το που το έβγαλα από το κουτί μεγέθους 200-300 Mb.Μετα από λίγο μου βγάζει ακόμα μια 1200Mb.Τις έκανα όλες και μόλις μπήκα στις ρυθμίσεις είχαν αλλάξει όλα θέση.Λεω:καλά τι έγινε;Και τσουπ....Android 8.0.0 oreo.

 

Απο που το πήρες, και μήπως ξέρεις μεχρι ποτε θα κρατήσει η προσφορα?

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

Η εγγυηση της infoquest ειναι pickup and return; Η το στελνεις με δικα σου εξοδα;

 

Με δικά σου έξοδα. Και το ελάχιστο 1 μήνα στο σέρβις.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Με δικά σου έξοδα. Και το ελάχιστο 1 μήνα στο σέρβις.

 

Αρα δεν πολυαξιζει; Εννοω καλυτερα να κρατησεις τα 50 ευρω και να το παρεις απο Κινα;

Link to comment
Share on other sites

Απο που το πήρες, και μήπως ξέρεις μεχρι ποτε θα κρατήσει η προσφορα?

Από το public το πήρα σήμερα το πρωί.Υποθετω ότι για λίγες μέρες θα υπάρχει αυτή η προσφορά.Επισης την ίδια τιμή το έχει και ο Κωτσόβολος.

Link to comment
Share on other sites

Από το public το πήρα σήμερα το πρωί.Υποθετω ότι για λίγες μέρες θα υπάρχει αυτή η προσφορά.Επισης την ίδια τιμή το έχει και ο Κωτσόβολος.

 

Νομίζω και το Πλαίσιο...

Mobile: OnePlus 9 Pro & Realme Pad 10.4" 

Link to comment
Share on other sites

Αρα δεν πολυαξιζει; Εννοω καλυτερα να κρατησεις τα 50 ευρω και να το παρεις απο Κινα;

 

Αν δεν έχεις κοντά σου κάποια γνωστή αλυσίδα να πας να το αφήσεις ναι δεν αξίζει. Τα έξοδα είναι το ελάχιστο 5 ευρώ και αν δεν διαπιστωθεί πρόβλημα τα έξοδα επιστροφής τα επιβαρύνεται ο πελάτης...

 

Βέβαια αν μπλέξεις με Κίνα άστα να πάνε...

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Με δικά σου έξοδα. Και το ελάχιστο 1 μήνα στο σέρβις.

 

O ένας μήνας κατ' ελάχιστο στο service προκύπτει από επίσημη ενημέρωση της εταιρείας, από προσωπική εμπειρία, ή από κάτι άλλο?

Γιατί μου φαίνεται πάρα πολύ. :confused:

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Βασικά δεν νομίζω ότι ισχύει κάτι τέτοιο για την infoquest. Πριν 8-9 μήνες ένα redmi 4 του πατέρα μου έβγαλε πρόβλημα στην οθόνη πάνω στον μήνα. Το έστειλα στην infoquest με έξοδα δικά τους και το έστειλαν πίσω σε 5 εργάσιμες με καινούρια οθόνη.
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα. Μολις παρατήρησα στο κινητο μου πάνω αριστερά η οθόνι εχει δημιουργηθει μια περιοχή κιτρινοπή, δλδ το ασπρο το δείχνει κιτρινο σε εκεινη την περιοχή και δεν μπορώ να καταλάβω τον λόγω. ειναι συγουρα hardware θεμα αλλά δεν μου έπεσε ούτε χτύπησε ποτέ. γιατί έγινε αυτό; να ανησυχω; και πως φτιάχνεται δεδομένου του ότι η οθόνη είναι στην πένα;

Nokia 3200 ---> Sony Ericsson W810i ---> Sony Ericsson W995i ---> Huawei Honor 2 ---> Huawei Mate 7 ---> Xiaomi Mi A1 ---> Xiaomi Mi 9 SE ---> Realme 9 Pro+

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Xiaomi Mi A1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...