Jump to content

LG V30


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ας κάνει ότι θέλει πλέον.

Περίμενα 3 μήνες. Πήρα το mate 10 pro και ας το κρατήσουν να το κοιτάνε εκεί στα γραφεία τους

Έχασε πολλούς πελάτες όπως εσύ Ευρώπη και όπου αλλού δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα. Εγώ ανήκω σε αυτούς που μπορούν να περιμένουν και θα το περιμένω. Εάν και όταν... Πάντα με γνώμονα και την τιμή να είναι μια πραγματικά συμφέρουσα αγορά. Και ας είναι και 6 μήνες μετά

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχασε πολλούς πελάτες όπως εσύ Ευρώπη και όπου αλλού δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα. Εγώ ανήκω σε αυτούς που μπορούν να περιμένουν και θα το περιμένω. Εάν και όταν... Πάντα με γνώμονα και την τιμή να είναι μια πραγματικά συμφέρουσα αγορά. Και ας είναι και 6 μήνες μετά

Και εγω θα περιμενω ως τον επομενο μηνα 16 του μηνα πιστευω θα ρθη και θα το παρω υπομονη και επυμωνη.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Το t-dimension έχει το plus στα 708€ σε stock, απ' όσο αναφέρει...

Κατά πόσο αληθεύει τώρα... Δεν έρχεται και Ευρώπη το απλό να πέσει η τιμή στα κινεζομάγαζα... :p

Link to comment
Share on other sites

Θα το περιμενω και εγω και να πεσει και η τιμη του, θα το παρω και θα κλεισω στα κινητα για μια 3ετια,αμα πια εχω χασει 1 "αυτοκινητο" παρε δωσε κινητά τοσα χρονια θα αράξω. :)
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

Άντε να δούμε ποιος γενναίος θα κάνει την αρχή!

Εγώ θα περιμένω να δω και τιμή εκκίνησης στο σκρουτζ

Link to comment
Share on other sites

Πότε λέτε να πέσει ένα 200ευρώ...;

 

Σε κανενα δυο χρονια απο τωρα 2019-2020 οταν βγει το LG V50 και δεν θα πεσει 200 αλλα στα 350ευρω ανετα ως τοτεεεεεε.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Άντε να δούμε ποιος γενναίος θα κάνει την αρχή!

Εγώ θα περιμένω να δω και τιμή εκκίνησης στο σκρουτζ

 

Ξέρω έναν γενναίο που το πήρε..

;)

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Σε κανενα δυο χρονια απο τωρα 2019-2020 οταν βγει το LG V50 και δεν θα πεσει 200 αλλα στα 350ευρω ανετα ως τοτεεεεεε.

 

Εννοεί πότε θα πέσει 200 ευρώ κάτω από την αρχική τιμή και όχι πότε θα έχει τελική τιμή 200 ευρώ.

Nokia:5110->6150->3310->3330->5210|Sharp:gx20|Sony ericsson:W800|Nokia:N82->N900|HTC:EVO 3D|Nokia:101 Dual Sim|Samsung:Galaxy Note 4(exynos 32Gb Black)|LG:G2->V10LG Tablet:G pad 8.3 White|Huawei:Mate 10 Pro|Samsung:Galaxy S21 Ultra 256Gb

Link to comment
Share on other sites

σιγουρα απο το νεο ετος θα πεσει ..ειδικα με αναγγελια g7

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα :) το V30 σε περίπτωση που ακολουθήσει την πτώση τιμής των προηγούμενων μοντέλων πιστευω τα 250 ευρω θα τα πιάσει άνετα, σε υψηλά τιμολογιακα επίπεδα ηταν και το V20 και έπεσε σχετικά γρήγορα και φυσικά τώρα είναι σε τιμή χάρισμα, άποψη μιυ μολις φτάσει το 500αρικο είναι τιμή λουκούμι για αγορά.

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα :) το V30 σε περίπτωση που ακολουθήσει την πτώση τιμής των προηγούμενων μοντέλων πιστευω τα 250 ευρω θα τα πιάσει άνετα, σε υψηλά τιμολογιακα επίπεδα ηταν και το V20 και έπεσε σχετικά γρήγορα και φυσικά τώρα είναι σε τιμή χάρισμα, άποψη μιυ μολις φτάσει το 500αρικο είναι τιμή λουκούμι για αγορά.

 

500 δύσκολο το βλέπω.

Αν σκεφτείς ότι το G6 έχει σταθεροποιηθεί στα 400 και βρίσκεται ήδη προς το τέλος της "καριέρας" του, το V30 δεν βλέπω να πέφτει κάτω από 550 - 600 κι αυτό μετά από κανά εξάμηνο.

Link to comment
Share on other sites

500 δύσκολο το βλέπω.

Αν σκεφτείς ότι το G6 έχει σταθεροποιηθεί στα 400 και βρίσκεται ήδη προς το τέλος της "καριέρας" του, το V30 δεν βλέπω να πέφτει κάτω από 550 - 600 κι αυτό μετά από κανά εξάμηνο.

Μολις ερθει το 30αρι το g6 θα πεσει και αλλο αλλα οχι και το τελος της καριερας του ειναι και αυτό μια ναυαρχιδα των g σειρας και πολύ καλη μαλιστα. :)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Άσχετο αλλά αυτά που έχουν έρθει Ευρώπη θα έχουν ακουστικά? Όχι ότι το πήραμε αλλά για να έχουμε να λέμε μέχρι να πέσει η τιμή.
Link to comment
Share on other sites

Παντα(μεχρι σημερα) συμπεριλαμβανονται στο ευρωπαϊκο μοντελο.

Στα αμερικανικα δε δινουν λογω καποια συμφωνιας με τους παροχους.

 

Στάλθηκε από το LG-H870DS μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα ακουστικά που βλέπω στα unboxin είναι ίδια με αυτά που είχε μέσα το V20, τίποτα το τρομερό, για πλήρη απόδοση του dac πρέπει να μπει το χέρι έξτρα στην τσέπη.:)

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μπηκε και μεσα στον χριστουγεννιατικο καταλογο της ΜΤΝ επιτελους:

 

page_21.jpg

 

Ομως στα καταστηματα και στο estore δεν ξερουν ποτε θα ρθη μαλλον σε 2 εβδομαδες λογικα και δεν λεει ημερομηνια κυκλοφοριας του αλλα ας περιμενουμε και θα κυκλοφορισει. Εχω βαλει την φωτογραφια οχι για να την σπασω στον Μιχαλη :P :lol: :lol: :lol: :lol: αλλα για να δειτε ποσο καλο ειναι οσο λενε.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

ύστερα σου λένε ότι το τμήμα κινητής υποφέρει,είναι προφανές ότι οι ιθύνοντες του τμήματος έχουν άνοια εκ γενετής

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

899???? ρε παμε καλα ?

εχουμε ξεφυγει εντελως σημερα ...

900Ευρω στην Κυπρο με επισημη τιμη για αγορα με λατινικη τιμη και οχι με συμβολαιο. Εγω παλι θα προτιμησω το συμβολαιο με 43ευρω αρχικα.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Και κάτι AKG ακουστικά που έχω δει η B&O Δεν δύναμαι ακριβώς δεν έρχονται μαζί? Είναι άλλη έκδοση?

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και κάτι AKG ακουστικά που έχω δει η B&O Δεν δύναμαι ακριβώς δεν έρχονται μαζί? Είναι άλλη έκδοση?

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

AKG νομιζω ειναι στα Galaxy s8.Στα V series ειναι τα B&O...

:innocent:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG V30

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...