Jump to content

Samsung Galaxy Note 8


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια χαρα ειναι αληθινο απο εκει το πηρα στα 660 ευρω χτες μου ηρθε :D:D:D:D:D:D

 

Σε τιμη μεταχειρισμενου πολυ ωραια, καλοφορετο Yiorgos

Link to comment
Share on other sites

Έρχεται....!!!6480b3b8f2ae85dfd8c0eaaaf68b9fc8.jpg

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

 

 

 

Απορώ γιατί χαίρεστε πραγματικά. Δεν δουλεύουν ούτε τα call recorders ούτε το winbank wallet και κάποια ακόμα στην 8.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ειναι αληθινο απο εκει το πηρα στα 660 ευρω χτες μου ηρθε :D:D:D:D:D:D

 

Τέλεια τιμή όσο έπρεπε να είχαν όλες οι συσκευές όπως πάλι απτον πρώτο καιρό.. Εγώ θα έπαιρνα το χρυσό σε note έτσι για αλλαγή

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ειναι αληθινο απο εκει το πηρα στα 660 ευρω χτες μου ηρθε :D:D:D:D:D:D

 

μήπως με τιμολογιο?

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

μήπως με τιμολογιο?

 

Με τιμολόγιο το έχει λίγο πιο χαμηλά αλλά μικρή διαφορά.

 

Το skroutz όντως είναι πιο ακριβό και παίρνει μεγάλη προμήθεια και μόνο για να είσαι εκεί, όχι μόνο από διαφήμιση όπως παλιά ή γενικά ένα μικρό ποσό.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Με τιμολόγιο το έχει λίγο πιο χαμηλά αλλά μικρή διαφορά.

 

Το skroutz όντως είναι πιο ακριβό και παίρνει μεγάλη προμήθεια και μόνο για να είσαι εκεί, όχι μόνο από διαφήμιση όπως παλιά ή γενικά ένα μικρό ποσό.

δεν είναι θέμα προμήθειας τα τελευταία 2-2,5 χρονια δεν έχει αλλάξει πρακτικά κάτι στις χρεώσεις ..Έχει ένα πάγιο (350€) που τα περισσότερα παλια μαγαζιά το έχουν δώσει εδώ και χρονια ...και μετά η χρέωση γίνεται με μια μέση χρέωση 8 cent per click...

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ειμαι καινούργιος στο foroum εχω αγοράσει το note 8 απο κατάστημα vodafone και είδα οτι δεν εχει την το εικονίδιο της Βίντεο κλίσης. Σε άλλα καταστήματα είδα οτι όλα τα τηλέφωνα note8 εχουν βιντεο κλίση vindeo call .

Σε τηλεφωνική επικοινωνία με samsung μου είπανε οτι η vodafon εχει βγάλει αυτο το εικονίδιο απο την συσκευή. Εγω προσωπικά την δουλεύω Χρόνια την βιντεο κλιση χωρις ιντερνετ . Υπαρχει κάποιος τρόπος να βαλω παλι αυτήν την λειτουργία στο τηλέφωνο μου? Αυτο που κατάλαβα ειναι η κατανάλωση δεδομένων θα το καταλάβαινα αυτο εφόσον το ιντερνετ ήτανε απεριόριστο η 30 η 50 giga

 

Καλησπερα gianni μπες εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=456287 και κανε ενα copy & paste το προβλημα σου γιατι εισαι σε λαθος μερος. Αμα δεν ξερεις θα σου το κανω εγω. Οτι θες για το note 8 θα το βρισκεις εδω http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=237 αν χρειαζεσαι βοηθεια για το πως να χειριζεσαι το site και τις λειτουργιες του στειλε μου μηνυμα εδω http://www.myphone.gr/forum/member.php?u=204059

Edited by asdfaster
Link to comment
Share on other sites

Μα τι αλλο θα διαβασω ...Γιατι το εκανε η vodafone αυτο ? Δεν φλασαρετε αλλο ρομ με odin?
Link to comment
Share on other sites

Kάντε αυτό παρακατω ισως λειτουργει και σε εσας, ευκολο φαινεται εγω δεν ξερω δεν κανω video calls https://forum.xda-developers.com/tmobile-galaxy-note-8/how-to/guide-to-enabling-video-calling-t3670523 Να και video
και https://www.youtube.com/watch?v=gjFs4ksDdtg Edited by asdfaster
Link to comment
Share on other sites

Ολες οι branded συσκευες της samsung δεν εχουν βιντεοκληση..(ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΤΩΝ ΠΑΡΟΧΩΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ).για να εχεχετε βιντεοκληση πρεπει να βαλετε unbranded rom τολμηστε δεν αλλαζει τιποτε δεν γυριζει ο knox για οποιους φυσικα θελουν να αξιοποιησουν και αυτην την δυνατοτητα.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και όλες!!!

Ψάχνω στο κινητό μου την εφαρμογή Samsung pay...

Αλλά δεν υπάρχει πουθενά ούτε καν στο δικό της μάρκετ.

Ξέρει κανείς τι παίζει με αυτό;

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και όλες!!!

Ψάχνω στο κινητό μου την εφαρμογή Samsung pay...

Αλλά δεν υπάρχει πουθενά ούτε καν στο δικό της μάρκετ.

Ξέρει κανείς τι παίζει με αυτό;

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

https://www.sammobile.com/news/samsung-galaxy-s9-samsung-pay-issues

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το άρθρο λέει ότι έχει προβλήματα η εφαρμογή...

Εγώ δεν την έχω καθόλου, δεν είναι εγκατεστημένη.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

Κάτι άσχετο...Ποιο cloud χρησιμοποιείται,One Drive, Dropbox, Google Drive η κάποιο άλλο;;; Βασικά ποιο από αυτά είναι το πιο ασφαλές και αξιόπιστο...
Link to comment
Share on other sites

no avatar

giannisnote8

#1

Δημοσιεύθηκε: 15 Μάρ. 2018, 17:09

Γεια σας ειμαι καινούργιος στο foroum εχω αγοράσει το note 8 απο κατάστημα vodafone και είδα οτι δεν εχει την το εικονίδιο της Βίντεο κλίσης. Σε άλλα καταστήματα είδα οτι όλα τα τηλέφωνα note8 εχουν βιντεο κλίση vindeo call .

Σε τηλεφωνική επικοινωνία με samsung μου είπανε οτι η vodafon εχει βγάλει αυτο το εικονίδιο απο την συσκευή. Εγω προσωπικά την δουλεύω Χρόνια την βιντεο κλιση χωρις ιντερνετ . Υπαρχει κάποιος τρόπος να βαλω παλι αυτήν την λειτουργία στο τηλέφωνο μου? Αυτο που κατάλαβα ειναι η κατανάλωση δεδομένων θα το καταλάβαινα αυτο εφόσον το ιντερνετ ήτανε απεριόριστο η 30 η 50 giga

Link to comment
Share on other sites

Ομάδα καλησπέρα sorry εαν το θέμα έχει απαντηθεί ερώτηση

Στον ήλιο η οθόνη είτε στην αυτόματη είτε στο manual μου δείχνει λίγο κορεσμένα τα χρώματα εαν το τηλέφωνο το βάλω για λίγο στην σκιά όλα κομπλέ.

Σαν θερμοκρασία δείχνει πιο ζεστό όταν είναι στον ήλιο αλλά γενικά αυτό ειναι κάτι που κρατάει ελάχιστα.

Είναι φυσιολογικό είναι κάποιο θέμα προστασίας της οθόνης ή απλά να πάω το κινητό για αντικατάσταση;;;

Το έχω 2 μήνες. (Η αλήθεια είναι ότι στο προηγούμενο note8 που το είχα από τον Οκτώβριο δεν είχα δει κάτι παρόμοιο γι αυτό και ρωτάω).

Link to comment
Share on other sites

Κάτι άσχετο...Ποιο cloud χρησιμοποιείται,One Drive, Dropbox, Google Drive η κάποιο άλλο;;; Βασικά ποιο από αυτά είναι το πιο ασφαλές και αξιόπιστο...

 

Το one drive σου δίνει 100gb δωρεάν για 1 ή 2 χρόνια με αγορά ναυαρχιδων της samsung.

Από την άλλη η Google σου δίνει απεριόριστο χώρο για ανέβασμα φωτογραφιών.

Εγώ χρησιμοποιώ και τα δύο.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα μπορούσε κάποιος που έχει πάρει oreo να μου πει τι αν βλέπει στις επιλογές προγραμματιστή τις παρακάτω επιλογές;;

Αν ναι, τι επιλογές σας δίνει ο κωδικοποιητής ήχου Bluetooth ;;

Με νοιάζει αν έβαλαν στο oreo επιλογή για AptX HD , καθώς περιμένω ακουστικά με τέτοια υποστήριξη.

 

Λογικά απο Δευτέρα στη παρέα σας!!

7d56a9b154ed1ad23b302f48027ec703.jpgf767b136178aba8246e79a82d9e483a3.jpg4ebc6d963ce68cb5ce999c9ffb18c5ab.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ειναι αληθινο απο εκει το πηρα στα 660 ευρω χτες μου ηρθε :D:D:D:D:D:D
Μπορείς να μου πεις από ποιο μαγαζί του best price το πήρες και αν ήταν ετοιμοπαράδοτο ή το περίμενες μέρες??

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...